>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

US Open 26.08-09.09.2013

Status
Zamknięty.
D 2

dziedziczens

Użytkownik
Zacytuję raz jeszcze, i tym razem dodam typ, by postu nie usunięto ;)
???? Nadal R. - Gasquet R.
Gasquet R. 3:0 ::: 67,00 ::: Betvictor ::: 10/10
Rafael Nadal nie potrafi grać z graczami o stylu gry jednoręcznym backhandzie. Francuz jest w życiowej formie, a Hiszpan nie wiadomo w jakiej jest formie po powrocie po kontuzji. Niby wygrał parę turniejów, ale prawdopodobnie przez doping. (...) Francuz będzie rozrzucał go po korcie Hiszpana jak psa.(...)Ci którzy stawiają na Nadal są totalnymi amatorami w bukmacherskim fachu.
Analiza majstersztyk! Paru połknęło haczyk ;)
Ja wezmę pod lupę drugi półfinał.
O formie Nole w US Open trudno na poważnie dyskutować. Poprzedni przeciwnicy nie postawili zbyt wysoko poprzeczki, aż do ćwierćfinału. Tam spotkanie z Jużnym, i też niezbyt wiele można było z tego wynieść. Novak na dużej świeżości, dobra dynamika uderzeń, świetne poruszanie po korcie (czyli dokładnie to, do czego nas przyzwyczaił). Poza tym trochę pasywna gra przy returnie, podczas którego popełniał dużo UE. Radzę zbytnio się tym nie sugerować, bo Michaił nie był w tym meczu zagrożeniem, więc koncentracja Serba mogła spaść. Wydaje się, że to właśnie miało miejsce w 3cim secie i dwóch przegranych gemach serwisowych Numero Uno.
Szwajcar zagrał z kolei rewelacyjny ćwierćfinał z Marejem. Radzę rzucić w statystykę returnu Stanislasa, której nie przytoczę, bo warto to samemu zobaczyć. Oprócz tego fantastyczna, świetnie przemyślana gra w ofensywie. Ataki były solidnie przygotowane i dokładne. Szkot wściekał się i klął, wymachiwał rakietą w bezsilnej frustracji. I tutaj znowu doradzam ostrożność - drugi taki mecz pod rząd wcale Wawrince udać się nie musi. Nie można jednak nie zwrócić uwagi na pewność siebie Szwajcara i jego rzetelność na korcie. W ćwierćfinale nie było żadnego momentu dekoncentracji czy przestoju. Jest w doskonałej formie i w pełni zdaje sobie z tego sprawę, o czym świadczyła jego wypowiedź przed meczem z Andym.
Na koniec niedająca się lekceważyć statystyka H2H. No cóż, ta dla Szwajcara jest bezlitosna. 2W 14L, a jedenaście pod rząd. Daje mi do myślenia i nakazuje staranne kalkulacje w dobieraniu stawek. Jednak w czystym winie Warinki upatruję wysokie value. Proponuję:
N. Djokovic - S. Wawrinka 2 @4.90 Pinnacle⛔
N. Djokovic - S. Wawrinka +5.5 gema 2 @2.25 Pinnacle✅✅
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Ogólnie to ta wielce kontrowersyjna analiza, była moim zdaniem napisana dla beki a nóż ktoś się złapie? I złapał się niejeden ???? Już pomijając sam typ, bo nie neguje typowania nawet takich kursów (sam wczoraj grałem minimalną stawką win Youzhnego ???? ) , ale te argumenty to już nie są ani poważne ani nawet śmieszne... No, ale nie ma co drążyć tematu.
Co do Djokovica to właśnie na to liczyłem! Że po 4 rundach, w których nie zmęczył się bardziej niż podczas porannego wyjścia po bułki do sklepu, jeśli dostanie mocniejszego rywala to może mieć chwilowo problem i tak było, późno bo późno, ale się udało (bo Miszka też przespał dwa pierwsze sety). W meczu ze Stanem już to raczej nie będzie miało przełożenia, chociaż ja i tak upatruje szans dla Szwajcara. I wcale nie chodzi o mecz z Murray&#39;em, bo on Szkota nie pokonał, on po prostu go zbił! :p Po prostu jaram się Wawrinką w tym roku, tu znów coś się zazębiło, mecz z Djokoviciem w styczniu, na Melbourne park pamiętam do dziś i do dziś mam wrażenie, że było to najlepsze spotkanie jakie w 2013 roku widziałem. Z drugiej strony jeśli Stasiek znów nie ściśnie faworyta 3:0 to wątpię by miał jakieś szanse w 5 setówce, zapewne byłoby podobnie jak w Australii a może nawet jeszcze szybciej. No, ale jeszcze jest czas na przemyślenia, dla tych, którzy nie widzieli, polecam ten mecz jako część analizy, tego jakże ciekawego półfinału ;)
----
Paes/Stepanek - Peya/Soares 1 @ 1.714 Pinnacle (10/10)
O tym, że gram Czecha i Hindusa pisałem już wczoraj (jeśli kurs będzie over 1.50, wczoraj się pojawiło najpierw niecałe 1.6, ale dziś wygląda już lepiej, można się wstrzymać, powinno być jeszcze wyżej). Moja argumentacja nie uwzględnia pokonania Bryanów, bo braci można czasem pokonać, nawet w Nowym Jorku (nawet gdy dwa mecze dzielą ich od historii, czyli klasycznego wielkiego szlema :] ), po prostu imponuje mi ta para niesamowicie. Pisałem wczoraj, moim zdaniem to może być poważne zagrożenie dla braci w niedalekiej przyszłości, także w kwestii 1 miejsca w rankingu. Poczekajmy aż Radziu odpuści singla, dajmy im jeszcze trochę pola w kwestii zgrania i mogą stworzyć prawdziwy dream-team. To co mi się podoba u nich najbardziej to, że serwują równo, nie ma tam przestojów, znakomicie się uzupełniają do tego. Stepa ma to coś, czuje volleya jak chyba nikt inny na świecie, do tego jest wielkim walczakiem. Jego minięcia... Poezja dla fanów. Paes też dokłada swoje, takich returnów jak on nie ma chyba nawet Djokovic :p (uprzedzając zarzuty, wiem, wiem, return w singlu a deblu to dwie inne bajki). Ogólnie tworzą fajną parę, przyjemnie się na ich grę patrzy, bo nie są &quot;drewniani&quot;! A takich par w czołówce też nie brakuje, młotów, bez większego polotu. No i kończąc - chemia między nimi. Niesamowicie się nakręcają, Bob i Mikie przy nich to zamknięte w sobie sieroty. Nic nie napisałem o drugiej parze, to dlatego, że nie widzę argumentów ZA (bagatela) wyżej rozstawionymi zawodnikami. Ten szlem się Radkowi i jego kumplowi należy jak psu buda :] I w tym temacie na pewno zdania nie zmienię.
+ bonus:
http://www.youtube.com/watch?v=iHsdZ-9-MJA
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
TENIS, US OPEN
Djokovic Novak vs Wawrinka Staś ⛔ 3-2 2. set chyba zdecydował, strasznie szkoda mi Stasia, ale value było jednak ogromne
Typ: Staś Wawrinka wygra mecz
Kurs: 4,90
Betfair

Cóż to za będzie za mecz ???? Czekałem od AO na kolejny pojedynek Staszka z Djokoviciem, bo rewanż musi być elektryzujący! Jak oni wtedy grali... najlepszy mecz tego sezonu, zdecydowanie. A dlaczego gram tu Staszka? Myślę, że jest w jeszcze lepszej formie niż na AO. Tamten mecz był zaczątkiem wielkiej formy Stana, mam wrażenie, że to właśnie wtedy uwierzył on, że może coś zdziałać, a także przysiągł sobie, że jeszcze to on będzie się cieszył tak, jak wtedy Nole.
Rozwaleni w drobny mak Berdych i Murray - nie mieli żadnych szans i argumentów. Ciężko dostrzec jakieś słabe punkty u Szwajcara, może troszkę za dużo błędów przy siatce. Poza tym: świetny serwis, soczysty fh, bajeczny bh, wielka pewność siebie i koncentracja - Andy nie miał żadnego bp w tym meczu!
A Djokovic? Jeden fatalny mecz przeciw Beckerowi, a i tak wygrany 3-0 przez słabą grę rywala. Poza tym gra na swoim dobrym poziomie. W zasadzie nie miał jeszcze godnego rywala, jedynie Youzhny urwał mu seta. Teraz czeka na niego zdecydowanie najtrudniejsze wyzwanie. Idę w stronę Stasia i liczę na udany rewanż za AO. Czuję, że to będzie najlepszy mecz tego turnieju, warto oglądać! ???? Kurs 4,9 - wielkie value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP - SINGIEL: US Open (USA), twarda
Spotkanie: R.Nadal - R.Gasquet
Typ: under 29
Kurs: 1,83 Pinnacle
Trochę nie rozumiem optymizmu niektórych osób odnośnie Gasqueta (nie chodzi mi tu o wpis shakala). Oglądałem jego mecz z Roaniciem, no może tylko pierwszego seta... może źle robię że oceniam jego grę przez pryzmat jednego seta ale nie wyglądało to najlepiej. Ogólnie to dyspozycja serwisowa pozostawiała wiele do życzenia, a kiedy oglądałem ich wymiany zastanawiałem się który z nich pierwszy pośle piłkę w siatkę lub daleko w aut. Wygranej z Ferrerem też bym nie przeceniał, bo wg mnie Hiszpam ostatnimi czasy gra po prostu słabo. Przyznam się, że nie wiedziałem że Nadal i Gasquet to mega kumple, dlatego przez chwile zastanowiłem się nad tym typem, jednak myśle sobie, że to chyba nic nie zmienia, tu chodzi o prestiż, o finał, pograć dłużej to mogą sobie dalej na treningu. Poza tym w tym sezonie był już taki mecz między Sereną a Venus Williams. Pamiętam wiele typów było wtedy na over gemowy, że siostra, że da jej pograć, skończyło się 6:2 6:1 dla Sereny, mecz Janowicz-Kubot to drugi przykład. Moim zdaniem jeśli obaj panowie zagrają na tym samym poziomie co dotychczas to widzę tutaj jeden wynik.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Paes L. / Stepanek R. - Peya A. / Soares B. ✅ (6:1; 6:3)
1.65 Unibet !
Idę w ten debel bardzo śmiało i chyba kursu wyższego nie będzie. To jak zagrała para Radka, z Hindusem przeciwko bliźniakom budzi ogromny podziw. Sam byłem w szoku jak Hindus, niszczył swoich rywali ulubionym swoim skilem stop volley. To jak nimi pogrywał można było bić brawo na stojąco. Natomiast Radka nie zjadła presja przy serwisie na mecz i godnie serwował po win. Nie sądziłem, że bliźniaki po wygranym dość gładkim secie w pierwszej partii, tak zagrają w kolejnych. W trzecim secie było już 5-1 dla Radka i Paesa ale aż tak łatwo nie było. Wracając do meczu który będzie jutro. Jeśli Hindus będzie dalej utrzymywał swoją formę, którą prezentował w ostatnim meczu a Radek swój silny serwis, na środek linii który jest bardzo ciężko odebrać mogą ten finał spokojnie wygrać. Radek bardzo często stosuje kick serwis i mimo swoich lat wykonuję tę robotę bardzo ładnie. I chodź zawodnicy grali już ze sobą w Japonii to jutro spodziewam się rewanżu dla Czecha i Paesa. Rozumieją się znakomicie, nie próżnują jak się rozkręcają to już na dobre. Zobaczymy w meczu wiele ciekawych wymian, które można oglądać bez końca. Aż szkoda, że już debel dobiega końca ale jutro można jak ktoś nie jest pewny tego meczu zagrać za drobne. Stop volley Paesa i silny serwis Radka, będzie kluczem w tym meczu by osiągnąć wielki tytuł w Nowym Jorku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis, ATP US Open
Spotkanie: Novak Djokovic - Stanislas Wawrinka
Typ: będzie tie-break w pierwszym secie
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Stanislas Wawrinka podczas tegorocznego US Open doskonale serwuje. Jego ostatni mecz z Andym Murrayem to był jednak prawdziwy majstersztyk i to w każdym elemencie gry. Murray to jeden z najlepiej returnujących zawodników na świecie, a nie zdołał ani razu przełamać Stanislasa Wawrinki. Jakby tego było mało, to Szkot nie miał w tamtym meczu ani jednej bezpośredniej szansy na przełamanie... Podanie Wawrinki jest bardzo mocne, a jego styl bardzo ofensywny, przez co niezwykle ciężko go przełamać. Djokovic podanie też ma świetne i co najważniejsze jest ono jego ogromnym atutem w sytuacjach zagrożenia. Nikt inny(no może jeszcze Nadal) nie potrafi tak często wychodzić z opresji właśnie dzięki serwisowi. Djokovic wie kiedy &quot;wyciągnąć asa z kapelusza&quot; i potrafi to zrobić. Obaj zawodnicy zdają sobie sprawę, że w tym spotkaniu jedno przełamanie może decydować o losach danego seta, więc maksymalnie skupią się na swoim podaniu. Uważam, że pierwszy set zakończy się wynikiem 7:6 dla któregoś z nich.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP US Open
???? Kto wygra US Open 2013?
Nadal R. ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 3/10
Hiszpan zapewne nuci pod nosem piosenkę Queena, &quot;Don&#39;t stop me now&quot;. Celuje tutaj w najwyższe trofeum i goni rok w rok Federera w liczbie zdobytych tytułów na szlemach. Nie stracił jeszcze nawet podania, a jego półfinałowy pojedynek to będzie prawdopodobnie spacerek jak finał French Open z Davidem Ferrerem. Jeżeli dzisiaj dojdzie do sensacji i Wawrinka wyeliminuje Djokovica, a patrząc na Australian Open z tego roku są na to wielkie szanse to w finale kurs na Hiszpana prawdopodobnie będzie wynosił 1,20-1,50. Novak jako jedyny zawodnik potrafi grać z Rafaelem Nadalem z pozostałej trójki, a wszystko przez to, że gra większość meczu na backhand Hiszpana, a ten wtedy nie może użyć swojego morderczego forehandu. Oczywiście zdaję sobie prawdę, że równie dobrze Djokovic może pokazać światowa klasę, bo tak poznaje się prawdziwych mistrzów. Nawet jeżeli przez większość turnieju nie idzie im gra po myśli to w kluczowym momencie potrafią dać z siebie 150%.
W tym roku Serb pokonał sensacyjnie w Monte Carlo Hiszpana, na French Open mecz powinien skończyć się w 4 setach dla Nadala, ale w 5 secie zrobiło się 4:1 dla Serba. O zwycięstwie Rafy w Montrealu zadecydował tie-break. Czyli wszystkie ich mecze z tego roku były bardzo wyrównane. Tu jednak odrobinę większe szanse daję Hiszpanowi, bo ten na przestrzeni dwóch ostatnich Mastersów i tego turnieju prezentuje się znacznie lepiej niż pasywny Djokovic.
Wynik: Nadal R. ✅
 
lubieherbate 51

lubieherbate

Użytkownik
Djokovic, Novak - Wawrinka, S.
over 3,5 seta @1,78 Unibet ✅
Analiza będzie krótka, bo mam mało czasu. Chyba najbezpieczniejszy bet na ten mecz, bo nie chce mi się wierzyć, że którykolwiek z nich wygra tutaj do 0. Rywale Djokovica nie stawiali mu do tej pory zbyt wysoko poprzeczki, wszystkie mecze praktycznie do jednej bramki + mała wpadka w trzecim secie z Youzhnym. Po drugiej stronie siatki Wawrinka, który odprawił z kwitkiem, po jednostronnych pojedynkach m.in. Berdycha i Murraya, a to musi robić wrażenie. Obaj zawodnicy spotkali się w tegorocznym AO, zagrali tam niesamowite, 5-setowe spotkanie i podobnych emocji spodziewam się także dzisiaj. Wydaje mi się, że forma Wawrinki od tamtego czasu jeszcze podskoczyła, więc nie zdziwię się, jeśli pokusi się tutaj o rewanż i wygraną. Ja idę jednak w stronę dość bezpiecznego overa setowego i liczę na fajne widowisko ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Djokovic - Wawrinka typ 2 kurs 5.15 Pinnacle
Dziś cały dzień biję się z myślami i zastanawiam se nad tym meczem. Jednak kursy które wystawiają buki to już lekka przesada. Tak nie doceniać Stasia to grzech. Bukmacherzy zapomnieli już chyba Australian Open i rewelacyjny mecz. Wawrinka moim zdaniem mimo 28 lat ciągle się rozwija w końcu dziś gra pierwszy półfinał Wielkiego Szlema. Moim zdaniem dziś naprawdę może czekać nas świetny mecz. duże wrażenie zrobiły na mnie mecze Wawrinki z Berdychem który był w bardzo dobrej formie oraz Murrayem gdzie Szkot został zmieciony z kortu. Novak miał bardzo przeciętnych przeciwników :Berankins, Granollers , Sousa , Becker , Youzhny żaden gracz nie potrafił zmusić Serba do większego wysiłku jednak dziś przeprawa z Wawrinką może być bardzo ciężka. Jeżeli Wawrinka będzie dobrze serwował do tego dołączy świetny beckhend jednoręczny będzie regularny to Djokovic może dziś pożegnać się z US Open. Oczywiście bilans bezpośrednich meczów miażdżacy 15-2 dla Djokovica. Ale coś mi mówi że forma Wawrinki jest wysoka i może być to turniej jego życia i mimo najwiekszego sukcesu w karierze potencjał na finał drzemie w Szwajcarze.
 
pawlas20 11

pawlas20

Użytkownik
Nadal vs Gasquet
[/b]Rafael Nadal nie potrafi grać z graczami o stylu gry jednoręcznym backhandzie. Francuz jest w życiowej formie, a Hiszpan nie wiadomo w jakiej jest formie po powrocie po kontuzji. Niby wygrał parę turniejów, ale prawdopodobnie przez doping. Nadal zakończy karierę jak Luis Armstrong i wszystkie tytuły z French Open zostaną zwrócone oponentom z nawiązką. Nie widzę szans na ugranie przez Nadala nawet seta. Francuz będzie rozrzucał go po korcie Hiszpana jak psa. Nadal wygrał już w tym sezonie to co miał wygrać, teraz liczę na jego moment słabości. Nie daję żadnych szans Hiszpanowi. Francuz to aktualnie najlepszy gracz, Nadal w końcu musi przegrać i prawdopodobnie nastąpi to w półfinale US Open 2013. Ci którzy stawiają na Nadal są totalnymi amatorami w bukmacherskim fachu.
Wynik:[/quote]
SHAKAL co Ty w ogole wypisujesz??? Pewnie robisz to specjalnie, ale nierozumiem tego.. Często Twoje analizy są trafne i bardzo ciekawe, ale to co tutaj napisałeś zaprzecza Twoim poprzednim wypowiedziom. Twoja analiza z tegorocznego French Open:
&quot;I to jest właśnie gwóźdź do trumny w meczach przeciwko Nadalowi, gra jednoręcznym bakchandem. Roger Federer ma najlepszy w tourze jednoręczny backhand, ale w grze przeciwko Nadalowi to się nie sprawdza, dlatego ten bilans jest aż tak korzystny na korzyść Hiszpana. Szwajcar Wawrinka to drugi w tourze najlepszy jednoręczny backhand, ale... H2H 9:0 z Nadalem i ani razu nie ugrał nawet seta. Weźmy jeszcze pod uwagę 3 najlepszy jednoręczny backhand w tourze, czyli Richard Gasquet. H2H 10:0 dla Hiszpana.
Gra jednoręcznym backhandem przeciwko Nadalowi się kompletnie nie sprawdza i w jakiej formie on by nie był finał w Rzymie pokazał, że mecz przeciwko Rogerowi Federerowi mógł się równie dobrze skończyć wynikiem 6:1 6:1.&quot;
Sorry za jakość posta, ale to mój pierwszy. Z góry dzięki za wyrozumiałość
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Novak Djokovic - Stanislas Wawrinka; Over 4,5s @ 4,25 (Unibet) 3:2 ✅
Pierwszy z półfinałów jest, moim zdaniem, zdecydowanie bardziej ciekawy od spotkania Nadal - Gasquet, gdzie - według mnie - nie będzie za dużo emocji i pewnie zwycięży Rafa Nadal. Tutaj wynik nie jest tak oczywisty i - moim zdaniem, kurs na over 4,5 to duże value. Od razu zaznaczę - lubię obu zawodników, dlatego staram się być w tym wypadku obiektywny.
Zacznę od Stanislasa Wawrinki - gracz pochodzący ze Szwajcarii notuje iście fenomenalny sezon. Zanotował skok o 7 pozycji w rankingu ATP i prezentuje się naprawdę wybornie, oko człowieka cieszy się, gdy ogląda Stasa. Jeśli chodzi o US Open to jest to jego najlepszy wynik w karierze, poprawił wynik z roku 2010, gdzie odpadł w ćwierćfinale. Nie chcę za bardzo przedstawiać turniejów, w których Stas wyglądał dobrze w tym roku, gdyż to nie ma zbytniego sensu. Mimo wszystko - trzeba przyznać, iż podczas US Open Series wypadł słabo, jednak widocznie formę przygotowywał ewidentnie na turniej główny. To nie jest żadnym wyznacznikiem, gdyż bezpośrednio przed Wimbledonem dotarł do finału w Hertogenbosch, a podczas najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego odpadł w 1. rundzie w 3. setach. Teraz skupię się na zawodnikach, jakich pokonał podczas US Open: na pierwszy ogień idzie Marcos Baghdatis, dla którego turniej rozgrywany w Nowym Jorku był zdecydowanie najlepszym w sezonie. W pierwszym secie Cypryjczyk miał przewagę przełamania, jednak Szwajcar poradził sobie z tym bez większego problemu. Duże emocje były podczas TB w 4. secie, gdzie pomimo oporu, jaki postawił Baghdatis Wawrinka nie uległ presji i nie czekał na rozstrzygnięcia w 5. secie. W kolejnej rundzie pokonał Czecha - Tomasa Berdycha. Pomimo porażki w pierwszym secie pokonał Berdycha dość pewnie, wygrywając m.in 6:1 i 6:2 w odpowiednio 2. oraz 4. secie. Jest to spotkanie, które przekonuje mnie bardziej niż to, w którym pokonał Murraya w kolejnej rundzie. Wydaje mi się, że Andy zanotował mały spadek formy w porównaniu do Wimbledonu, warto odnotować, iż od drugiej rundy w każdym spotkaniu tracił seta. Jednak - mimo wszystko - dwa razy Wawrinka wygrywał spotkania będąc w pozycji underdoga.
Cóż, Novaka Djokovicia nie muszę za bardzo przedstawiać, gdyż - jeśli chodzi o powodzenie mojego typu - trzeba bardziej oczekiwać dobrej gry od Wawrinki, gdyż wydaje mi się, że Serb nie zejdzie poniżej pewnego poziomu. Djokovic to prawdziwy tytan, terminator, według mnie najlepszy tenisista na świecie obecnie, jednak nie przewiduję jego wygranej na US Open ze względu na bardzo dobrą formę Rafy Nadala. Cóż, Djoković miał zdecydowanie słabszych przeciwników niż Wawrinka i myślę, że nie ma co się nad tym rozwodzić. Tylko w jednym spotkaniu stracił seta - w ćwierćfinale z Jużnym, gdyż wcześniej nie było przeciwnika, który byłby w stanie mu zagrozić, dlatego wcześniejsze spotkania Serba w żaden sposób nie przeczą mojemu typowi. Powiem szczerze, że strata seta z Rosjaninem była dla mnie małym zaskoczeniem, liczyłem bardziej na taki sam wynik, jak w poprzednich rundach. Wiadomo, Jużny a Granollers czy Sousa to inna półka, ale wydawało mi się, że 5. setów z Hewittem będzie miało tutaj większy wpływ.
Ogólnie widzę to tak: spotkanie będzie stać na wysokim poziomie i over 3,5s to według mnie 8/10. Wawrinka postawi duży opór, jednak sądzę, że w pewnym momencie zabraknie mu... jaj, podobnie, jak na Australian Open 2013 i mimo wszystko Novak nie da sobie wydrzeć zwycięstwa, dlatego cenię sobie wyżej typ na over 4,5 setów niż na zwycięstwo Wawrinki. Właśnie, widzę tutaj dużą analogię co do AO 2013, jak pokazał tamten pojedynek - na tej samej nawierzchni - Wawrinka potrafi grać z Novakiem... dopóki nie przychodzi do decydującego momentu.
Jak napisałem we wstępie - jestem obiektywny, gdyż lubię obu zawodników, jednak w tym spotkaniu będę kibicował Szwajcarowi. Moim zdaniem Novak i tak nie wygra US Open a Wawrinka, cóż, fenomenalny sezon, chciałbym, aby miał coś od życia, chciałbym, aby udało mu się dostać do finału... Jednak widzę na to małe szanse, dlatego można także spróbować DW 3:2 @ 5,50
Szacunek dla Wawrinki, jednak Novak - tak jak napisałem w analizie - to terminator.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Wawrinka - Muuray 1 @ 4.20 WH (4/10) ✅
Stawka ta sama, nawet jeśli sportowo różnica jest jeszcze większa to dzisiaj mamy znów wyższy wskaźnik dla Stasia, co sprawia, że value dla mnie na podobnym poziomie ;)
Wawrinka - Djokovic 1 @ 5.93 Pinnacle (4/10) // Wawrinka (+2.5sets) @ 1.752 Pinnacle (6/10)
No to i ja dorzucę swoje trzy grosze. Już wczoraj wspominałem o meczu Djokovic - Wawrinka ze stycznia. Nie ukrywam, że liczę na powtórkę. Ciężko coś mówić o stylach graczy, bo obaj są mega wszechstronni, potrafią się bronić i atakować, co szczególnie dobrze wychodzi Wawrince w Nowym Jorku, w tym roku. Przypomina mi Del Potro z 2009, oczywiscie nie stylem gry, ale odwagą, pewnoscia siebie i zadziwiajaca skutecznoscia. Z jednej strony zastanawiałem się, czy przypadkiem źle nie oceniam tego meczu, ze względu na to co widziałem w 1/4, czy wtedy typowanie w stronę Stana nie było lepiej uzasadnione, ale z drugiej, gdyby zagrał z Djokovicem w poprzedniej rundzie to też bym stawiał w stronę Szwajcara. Na pewno ma szansę, znów najważniejszy może się okazać pierwszy set. Ogólnie nie zdziwię się jeśli zobaczymy równie szybkie zwycięstwo Wawrinki co w poprzedniej rundzie, jak i oczywiście jeszcze szybsze 3:0 dla Serba. &quot;Wyrównane&quot; szanse obu przed meczem, nie muszą przenieść się na kort, niemniej jednak uważam, że kurs znów tych szans sprawiedliwie nie odzwierciedla stąd taki typ.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Patrzę sobie na piąty set jak Djoko dożyna Stasia.
Zastanawiam się jak będzie z Nadalem? Powinien wygrać z Rysiem to logiczne. Jednak czy będzie to aż tak łata przeprawa jak 3-0? Rysio zmienił chyba trenera od przygotowania bo klasyczny Gasquet by &quot;umarł&quot; na korcie w piątym secie z Ferrerem. Serwuje dobrze i do tego BH po linii ???? Moim zdaniem Nadal też człowiek i spotkanie skończy się 3-1

Wybieram bezpiecznie Powyżej 28,5 gema w meczu za 1,72 (Bet365) ✅

Nadal nie okazał się &quot;człowiekiem&quot; i seta nie przegrał ale typ wszedł
(6:4, 7:6, 6:2=10+13+8=31)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP US Open - FINAŁ
???? Djokovic N. - Nadal R.
Powyżej 3,5 seta ::: 1,40 ::: Bet365 ::: 3/10
Startowy kurs 1,53 to była naprawdę niezła promocja. Trzeba brać póki nie spadło jeszcze bardziej. Wiadomo jak mecz będzie wyglądał... Tenisowa rzeźnia, gra do upadłego, KFC palce lizać, gwiazdy tańczą na korcie, ukryta prawda, Tomasz Lis na żywo, Po prostu - Program Tomasza Sekielskiego itd. Żaden z nich nie jest w stanie wygrać tutaj w mojej opinii 3:0, Serb ma swoje przestoje w grze, aby później wskoczyć na poziom: geniusz, Nadal jak zawsze równo na najwyższym poziomie. Jeden i drugi nie odpuści, Montreal 3 sety, French Open 5 setów, ostatnie 6 pojedynków na Szelmach to over setowy. Hiszpan niesamowity poziom w 2013 roku, idzie po trofeum, przez turniej przeszedł jak tornado w Teksasie. Serb niezwykle zawzięty, nie odpuści finału na swojej ulubionej nawierzchni, niezwykle inteligentny tenis, potrafi grać z Hiszpanem jak nikt inny. H2H 15:21.
Wynik: 2:6 6:3 4:6 1:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Czy będzie tie break w meczu? TAK 1,5
bwin
Z pewnością bedziemy mieć minimum 4 sety w tym spotkaniu i chyba nie obejdzie sie bez tie breaka. W takich spotkaniach musi sie zdarzyc jakis set z dodadkowa rozgrywką chocby każdy z nich wygrał po dwa sety 6-0. Rafa wygląda lepiej w tym turnieju ale Novaka cięzko jest dobić i ma on chyba najwieksza ambicje nawet w beznadziejnych sytuacjach w całej stawce. Novak tez zapewne pała rządzą rewanzu za porazke na Roland Garros gdy w zasadzie przegrał przez głupote wpadając w siatk i za niedawną porażke z Rafą. Z pewnością dobrze tez iśc chyba w jakiś over setowy/gemowy w tym spotkaniu.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#94#
Novak Djokovic - Rafael Nadal ✅
Kurs: 1.57​

Obok takiej okazji obojętnie nie mogę przejść. Hiszpan gra tutaj świetnie, stracił zaledwie jednego seta, czego nie można powiedzieć o Nole, który dotarł do finału dość szczęśliwie. Gdyby tenis Wawrinki był na równym poziomie sądzę, że to Szwajcar zagrałby o tytuł z Nadalem. Wszyscy od początku turnieju domyślali się jak będzie wyglądał finał i jak widać się nie pomylili. Co przemawia za Rafą w tym meczu?
Przede wszystkim widzę tutaj lepszą grę i mniej przestojów podczas spotkania u tenisisty z Półwyspu Iberyjskiego. Novak potrafi przysnąć przez pewien okres czasu i w tym momencie jest go łatwo przełamać, co niejednokrotnie udowodnił nam wczoraj Stan. Djokovic stracił podczas całego US Open 3 sety, więc trochę dłużej pograł na korcie niż Hiszpan. Oczywiście przy takiej klasy zawodniku nie ma mowy o zmęczeniu. To tylko pokazuje, że teoretycznie słabsi gracze potrafili nawiązać z nim walkę, to dlaczego nie ma tego zrobić Nadal?
Znają się na wylot, grali ze sobą w karierze bardzo dużą ilość meczów. Górą jak na razie jest Rafael (21-15) i po tym meczu to się nie zmieni. Na hardzie grali 13 razy, z czego dziewięciokrotnie zwyciężał... Serb. Tym razem uważam, że leworęczny zawodnik zmniejszy dystans w H2H na twardej nawierzchni i zwycięży w spotkaniu. Cały sezon układa się dla niego bardzo pomyślnie. Przegrał zaledwie 3 spotkania, a na nawierzchni twardej nie schodził jeszcze jako przegrany. U Djokovica ma się to trochę inaczej. Cztery porażki na hardzie i osiem przez cały rok.
W roku 2013 spotkali się 3 razy (2-1 dla Nadala), co ciekawe przegrany mecz Hiszpana miał miejsce na jego koronnej nawierzchni w Monte Carlo. W Montrealu, więc całkiem niedawno pokazał jednak, że hard nie jest dla niego obcy i potrafi ograć tam Nole. Wygrał po 3 setach i bardzo zaciętej walce. Stylu gry nie ma co opisywać, bo każdy zna ich doskonale. Warto jeszcze wspomnieć o ich meczach na US Open, bo same straty setów o niczym do końca nie świadczą.
Drabinka ułożyła się dla nich całkiem pomyślnie, Djokovic ominął mecz z Murray&#39;em (wyeliminowany przez Wawrinkę), natomiast Nadal nie grał ze swoim odwiecznym rywalem na korcie, Federerem (przegrał mecz z Robredo). W półfinale lepszą grę na pewno pokazał Hiszpan, ale czy nie miał łatwiejszego rywala? Gasquet potrafi grać świetnie, ale moim zdaniem był w słabszej dyspozycji od Wawrinki. Mecze ćwierćfinałowe, czyli Novak vs. Youzhny i Rafa vs. Robredo. Gracze podobnej klasy, a mimo to Serb stracił seta, co prawda mocno przespał go, ale to nie powinno mu się zdarzać. Hiszpan ograł swojego rodaka w mgnieniu oka i jak widać po moim wcześniejszym typie wcale się tego pogromu nie spodziewałem.
Podsumowując liczę na zwycięstwo Rafy po świetnym widowisku. Oczywiście może być inaczej, ale patrząc przez pryzmat całego turnieju w Nowym Jorku to Nadal powinien tutaj wygrać. Prezentuje lepszą formę od Djokovica, popełnia mniej błędów i przede wszystkim gra regularnie. Mecz dopiero w poniedziałek wieczorem, ale warto łapać kurs, który jak dla mnie jest okazały.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Mecz Nadala do przewidzenia, bez straty seta chociaż spodziewałem się trochę mniej zaciętego. Tak czy inaczej szacunek dla Gasqeta. Nonsensem było grać coś w jego stronę, nawet seta, a ludzie jeszcze wkładali swoje pieniądze w jego zwycięstwo.
Teraz Nadal jako dobra inwestycja po ok @1,7 i nie żałować stawki. Nie najlepszy serwis Djokovicia powinien spokojnie returnować Hiszpan. Forma genialna a mimo to atakowany przez większość.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Novak Djokovic - Rafael Nadal
Typ: 2
Kurs: 1,76 (BetFair) / 1,80 (WilliamHill)
Wynik: ✅
Typ: dokładny wynik 0-3
Kurs: 5,80 (BetFair)
Wynik: ⛔

Rafa pokazał o wiele lepszą formę w perspektywie całego turnieju i nie tylko. Do tej pory tylko raz stracił seta - z Kohlim, co nastąpiło w tb, bo w drodze do półfinału ani razu nie dał się przełamać. Wczoraj pierwszy raz uczynił to Gasquet i to tylko raz w całym, i tak jednostronnym pojedynku. To pokazuje jak mocny jest Hiszpan, bo on przecież nie ma niszczycielskiego podania, zdecydowaną większość punktów musi sobie wypracować w wymianach. Novak także nie wygrywa tutaj serwisem zbyt wiele i ma po prostu średnią formę. Niewiele brakowało, a podzieliłby los Murraya. Zdarzają mu się lepsze dni, ale ogólnie jest mniej regularny i to pewnie będzie jego bolączka w starciu z Nadalem. Moim zdaniem Nadal jest sporym faworytem i Djoko musiały zagrać naprawdę sztos, żeby powalczyć o zwycięstwo, ale nie sądzę, by tak się stało i może nawet odleci w trzech setach. BetFair ma bezkonkurencyjny kurs na to zdarzenie i warto z niego skorzystać.
 
T 1

tennismaster

Użytkownik
Paes/Stepanek-Peya/Soares typ 2 2,30 Pinnacle
Fajnie, kursy na Paesa i Stepanka spadają w to mi graj, powinny być wystawione po równo w przekroju całego sezonu to para brazylijsko-austriacka jest lepsza, to że Hindus i Czech wygrali z bryanami to dosyć płaski argument, w 3 secie blizniacy posypali się całkiem i grali niczym jak Bednarek i Kowalczyk, dopiero od stanu 5:2 zaczeli grać swój tenis ale było za późno,do tego h2h mieli remisowe więc można powiedzieć że Stepanki mają na nich patent, bukmacherzy podpuścili publike tym kursem sugerując że tak ma być,serwisy zdecydowanie po stronie Peyi i Soaresa, gra pod siatką porównywalna, h2h na ich korzyść dlaczego mają nie wygrać? Ja stawiam inaczej niż wszyscy i wierze w zwycięstwo duetu brazylijsko-austriackiego! Typowy mecz 50/50 więc czemu sugerować się zdaniem bukmacherów? Lepiej pobrać wyższy kurs to wiadome! Wątpie aby na tym forum był ktoś kto poda sensowne argumenty za Paesem i Stepankiem ;)
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Typowy mecz 50/50 więc czemu sugerować się zdaniem bukmacherów? Lepiej pobrać wyższy kurs to wiadome! Wątpie aby na tym forum był ktoś kto poda sensowne argumenty za Paesem i Stepankiem
W sumie to masz i moze jakas tam racje. Mecze deblowe sa z reguly trudniejsze do wytypowania (tutaj od razu cisnie sie na usta pary Murray/Nielsen czy Cuevas/Horna, ktore wygrywaly turnieje szlemowe) a prawda jest taka ze osoby podajace typy, widzialy moze co najwyzej jeden mecz deblowy danej pary w turnieju, ktory gdzies tam po drodze postawily, bo ktoz normalny sledzi mecze deblewo, gdy graja singlisci. Takze zadna tutejsza argumentacja w meczach deblowych mnie nie przekonuje na tym forum, bo jedyna argumentacja jaka widze sa jakies wygibasy po meczu, a nie strona czysto sportowa. Ostatnio Djokovic tez postanowil sie powydurniac w Cincinatti i zostal ukrocony przez Nadala. Sensu grania finalu debla, jezeli ktos nie obejrzal po 2-3 mecze par w tym turnieju, ktore sie spotykaja zatem raczej nie ma i w mojej opinii jest to tylko i wylacznie efekt sugerowania sie wystawionymi kursami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom