>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Dancevic-Herbert 1 @1.36
Dancevic bije doswiadczeniem Francuza na nowojorskich kortach. Kanadyjczyk dwukrotnie juz przechodzil kwalifikacje do USO i z tego tylulu wystepowal w turnieju glownym na Flushing Meadows. Raz jeszcze Dancevic przegral decydujaca runde kwalifikacje z Nishikorim. Od kilku tygodni forma Dancevica jak najbardziej dobra, m.in wygrana w Granby czy bardzo dobry wystep w turnieju ATP Masters Series w Montrealu. Herbert przyzwoity tenisista, ale na pewno nie z takim doswiadczeniem, a musial zagrac wczoraj 3 sety Estevezem, graczem, z ktorym powinien raczej wygrac pewnie.

Kuznetsov-Mertl 1 @1.35

Kuznetsov raczej taki mecz ogarnie, chociaz zawsze ciezko mi sie bylo przekonac do niego. Niemniej jednak wygrana w Binghampton w polowie lipca oraz fakt, ze jestesmy w USA powinien promowac Amerykanina o wschodnioeuropejskim nazwisku. Mertl ... tutaj jest bardzo dobry serwis ogolnie, ale wynikow ostatnio brak, wiec spodziewam sie jednak wygranej tego nieprzekonujacego Kuznetsova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Devvarman - Ginepri 1 1,50 ✅✅✅
Krótko, bo zaraz muszę wychodzić. Stawiam na Devvarmana, uwielbia grać na twardych kortach, biega do wszystkiego co się da, waleczny chłopak, ostatnio dobra forma, pokonał m.in. Dolgopolova, Williamsa R., Harrisona. W 1 rundzie kwali Amerykanin trochę się pomęczył z Lapenntim-reprezentanem Ekwadoru. Gra u siebie, ale jego gra mnie nie przekonuje, dlatego stawiam dość pewnie na pana z Indii.
Dancevic - Herbert 1 1,35 ✅✅✅
Typ opisany przez kolegę dx2, więc nie będę nie pisał, najpewniejszy typ kwali wg mnie ????
Hernych - Olaso 1 1,40 ✅✅✅
Tutaj obstawiam na Czecha, nie przekonują mnie umiejętności Olaso na hardzie... Hernych wygra jestem tego pewny ????
Przepraszam, że tak krótko, ale zaraz muszę wychodzić..
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Souza - Kyrgios 2,25 bwin⛔

Nie no, obok takiego kursu nie można przejśc obojetnie! Młody kangur z nalepką wielkiego talentu, który w 1r ograł swojego słabego rywala i buki się dały zwariowac? ????

Przeciez Kyrgios to młody gniewny, który błysnal za RG i pozniej nic... Niby wychowany na kortach trwadnych a był sensacją na ceglastym RG gdzie ograł Stepanka. Tak to słabe wyniki, wiadomo ma czas, wiec taki kurs na młodziana to jakiś żart....

Souza w okolicach pierwszej setki, ograny w najlepszych turniejach, oczywiście najwiecej gra na cegle, ale w tym roku 3 turnieje na hardzie i dobry bilans. Ograł Russela czy w poniedziałek Authoma. Dużo, dużo wieksze doświadczenie i na obecna chwile na pewno lepszy tenisowo jest Brazylijczyk. Kangur mega talencik, ale jak narazie igrany tylko na małych turniejach, po mału buduje ranking, wątpie aby tutaj sprawił niespodzianke i awansował do turnieju głownego. Powinnien się wczesneij ogrywać w kwalach do turniejów ATP, Brazylijczyk jakiś super mocny nie jest wiec mecz jak dla mnie 60 do 40 dla mojego faworyta, wiec kurs ponad 2.20 biore w ciemno, a mecz sie zapowiada bardzo ciekawie.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#68#
Wayne Odesnik - Rik de Voest ⛔
Kurs: 1.61​
Od dłuższego czasu nie zajmowałem się tak niskim poziomem, ale zobaczymy jak pójdzie typowanie w kwalifikacjach do US Open. Odesnik jest tutaj gospodarzem, więc na pewno będzie miał wsparcie kibiców. W dotychczasowych spotkaniach z de Voestem przegrywa (1-2), ale trzeba zaznaczyć, że ostatni mecz wygrał w dwóch setach i to niedawno, bo w Vancouver. Poprzednie rywalizacje są z lat 2005-2006, więc nie brałbym ich w żadnym stopniu pod uwagę.
Tenisiści przeszli pierwszą rundę kwalifikacji bez przeszkód, jednak moim zdaniem o wiele trudniejszego rywala miał Wayne. Rik pokonał mało znanego (pierwszy raz o nim słyszę, może gra ITF) Bjorna Fratangelo. Reprezentant USA pokonał natomiast Marco Chiudinelliego. Zaprezentował się bardzo dobrze z pierwszego serwisu (91%), nie dał żadnego break pointa Szwajcarowi. Jego kolejny rywal patrząc na wynik zagrał dobrze, jednak jeżeli wgłębimy się w statystyki tak to już nie wygląda. Dał aż 7 szans na przełamanie, z czego dwie zostały wykorzystane. Sam grał na przeciętnej skuteczności, więc widzę tutaj po prostu faworyta w osobie Odesnika.
Myślę, że jeżeli Amerykanin utrzyma taką grę jak w pierwszym meczu to wygra spokojnie w dwóch setach. Mecz jest zaplanowany na ostatnią sesję kwalifikacji dzisiejszego dnia, więc wynik dopiero późnymi godzinami polskiego czasu.
#69#
Lucas Pouille - Peter Gojowczyk ✅
Kurs: 1.53​
Gojowczyk jest na pewno bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego rywala i to on powinien wygrać spotkanie. W I rundzie kwalifikacji do US Open pokazał, że można na nim polegać. Pokonał Tennysa Sandgrena, jednak męczył się w trzech setach, więc za jakiś doskonały wynik tego uznać nie można. Jego rywal Pouille zwyciężył z Mitchellem Kruegerem także w stosunku 2-1.
Patrząc po statystykach lepiej prezentuje się Niemiec, który nie popełnia prawie wcale błędów z tak nisko notowanymi przeciwnikami. Lucas natomiast w meczu kwalifikacyjnym pokazał nieobliczalność swojego tenisa, zagrywał dużo winnerów, ale równie szybko tracił swoją przewagę popełniając niewymuszone błędy (36-28).
Trzeba przyznać, że Peter pokazał dobry serwis, 12 asów to już wygrane 3 gemy, więc wcale nie tak mało jak się to wydaje. Oczywiście niesie to ryzyko podwójnych błędów (popełnił 3 w meczu z Sandgrenem). U Francuza wygląda to gorzej, równoważy błędy i asy (4-4). Trzeba także dodać, że Pouille daje sporo szans na breaka. Reprezentant Niemiec nie powinien mieć żadnych problemów z ich wykorzystywaniem, więc tutaj także jest na jego korzyść. Mimo, że w meczu z Amerykaninem nie popisał się świetnym wykończeniem break pointów (50%) to i tak ma przewagę w tym elemencie.
Moim zdaniem spotkanie może zakończyć się szybkim 2-0, ale również Lucas jest w stanie powalczyć z Gojowczykiem. Tak niski poziom jest strasznie nieobliczalny, więc tutaj nic nie brałbym na 100%. Wyraźnym faworytem jest Niemiec, ale do końca nie można tego rozgryźć, dopóki nie zakończy się mecz.
#70#
Marc Gicquel - Donald Young ✅
Kurs: 1.83​
Ostatnim spotkaniem z kwalifikacji na dzisiaj jest rywalizacja reprezentanta gospodarzy z Francuzem. Young za swoich najlepszych czasów grał solidnie, lecz teraz popełnia często głupie błędy. Gicquel na pewno będzie potrafił z nich korzystać, bardzo doświadczony tenisista jest u schyłku swojej profesjonalnej kariery, ale jest w stanie zagrozić. Donald w I rundzie pokonał gładko 2-0 Matthew Bartona, który pogrywa na hardzie w miarę dobrym skutkiem. Marc natomiast męczył się z Thiago Alvesem, chociaż akurat rywala na pewno miał trudniejszego. Brazylijczyk postawił opór i Gicquel naprawdę musiał się natrudzić, żeby wygrać te spotkanie.
W tej rywalizacji stawiam na Amerykanina głównie z tego powodu, że broni na US Open punktów z pierwszej rundy. Motywująca będzie także gra na swojej ziemi, więc nie odpuści tego meczu, tym bardziej, że ma spore szansę na zwycięstwo. Kursy 50/50 ale ja raczej stawiałbym w stronę Younga 60/40. Małe value jest i warto z niego skorzystać. Co prawda spotkali się już w swojej karierze na korcie (2008 rok), gdzie w Los Angeles wygrał Francuz, ale było to już sporo czasu temu i tego wyniku na pewno nie brałbym pod uwagę. Teraz Marc, który ma 36 lat na pewno nie gra już tego tenisa co wcześniej i będzie o wiele łatwiejszym zawodnikiem niż w 5 lat temu. Dla Younga otwiera się więc droga do finałowej rywalizacji o turniej główny.
Ostatnie spotkania Amerykanin głównie grywał na hardzie, czego nie można powiedzieć o Gicquelu, który często zmieniał nawierzchnie. Będzie to jego drugi mecz na hardzie od końcówki marca (niech ktoś mnie poprawi jeżeli się mylę). Czucie piłki nie będzie takie jak u Donalda, więc i tutaj reprezentant gospodarzy ma przewagę. Podsumowując myślę, że warto postawić w stronę tenisisty o 12 lat młodszego, który ma jeszcze całą karierę przed sobą. Każdy aspekt przemawia za nim, jedynie doświadczenie jest przewagą u Francuza, ale samym doświadczeniem meczu wygrać nie można.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Devvarman S. - Ginepri R. (1.50) ✅
Również jestem tutaj tego zdania, co Katalończyk, Indianin ;) lubi grać na twardych kortach i mecze kwalifikacyjne przechodzi bez trudu. W wymianach nie popełnia chaotycznych błędów jest skupiony (pamiętam mecz z Jurkiem) i co najważniejsze waleczny. Mecz, całkowicie w jego zasięgu i kurs też mi się podoba, więc wchodzę śmiało w ten mecz.
Kukushkin M. - Basic M. (1.40) ✅
Dzisiaj idę również dość pewnie w stronę Kukushkina, który w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej odprawił Delbonisa, w dwóch setach. Kto by się spodziewał, że ten mecz pójdzie tak po jego myśli, w końcu Delbonis, poprawił swoją grę ale na szybkich kortach widać, że jego lewa ręka niezbyt nadąża... Dzisiaj przeciwnik nie co z niższego pułapu i Kukushkin dzisiaj będzie dyktował warunki w tym meczu. Z pewnością wiedząc jaka szansa jest dla niego nie odpuści, a zawodnik Basic, jest spokojnie w zasięgu Michaiła.
WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Julian Reister v Jarmere Jenkins @ 3.50 5;7 / 7;6 / 3;6 ✅

Widzę tutaj value po stronie Jenkinsa, który wczoraj odprawił młodego Melzera. Dzisiaj reprezentant gospodarzy zmierzy się z niemcem Reisterem, który po dziwnym meczu odprawił beznadziejnego Puetza po 3 setowym pojedynku, co śmieszniejsze owego seta wygrał 6;0 a przeciwnik nie zdobył nawet punkty, nie świadczy to dla mnie o klasie niemca, ale o beznadziejności przeciwnika z którym grał. Bilans na hardzie 18/20 dupy nie urywa, widać że nie jest to nawierzchnia gdzie Reister czuje się najlepiej. Wydaje mi się że młody Jankes powalczy, sciany są z nim a wiadomo jak reaguje publiczność w USA ;)



O niektórych już tutaj napisano i popieram, dorzucam też coś od siebie. Oferta jest dziś bogata i mamy kilka dobrych meczy do gry. Polecam pograć i dobrze wybrać duble/triple albo single jak kto woli, tak na luźno bez analizy bo dużo by tego wyszło.

Florent Serra v Martin Fischer @ 1.83 6;1 / 6;3 ✅
Marc Gicquel v Donald Young @ 1.83 2;6 / 3;6 ✅
Daniel Munoz-De La Nava v Rogerio Dutra Silva @ 1.53 3;6 / 3;6 ⛔
Mikhail Kukushkin v Mirza Basic @ 1.40 6;4 / 6;3 ✅
Matt Reid v Maximo Gonzalez @ 1.53 4;6 / 4;6 ⛔
Jan Hernych v Guillermo Olaso @ 1.40 7;5 / 6;4 ✅
Igor Kunitsyn v Philipp Petzschner @ 2.00 4;6 / 6;1 / 3;6 ⛔

&quot;Kurs 1,40 to jakaś kpina i całkiem udana zagrywka od bukmacherów dla laików..&quot;

Trochę pokory, nie neguje argumentów jakie podałeś, ale drażnią takie teksty. Ogólnie bet siadł jak w masło - laiku :d
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Radzę nie lekceważyć Mirzy Basica bo tutaj robicie ten mecz jaki pewniak dnia, Delbonis na hardzie nie umie grać więc to nie była żadna niespodzianka że Kazach go ograł, Kukushkin to gracz bez psychiki i moim zdaniem jest na tym samym poziomie co Basic,jeśli serwis Bośniaka będzie funkcjonował i zagra agresywny tenis do jakiego mnie przyzwyczaił to spokojnie wygra... Kurs 1,40 to jakaś kpina i całkiem udana zagrywka od bukmacherów dla laików..
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Gawronix @, na jutro już mówię, że można postawić i zaufać znowu Brytyjczykom w deblu. Wczoraj pierwszy set, to czysta poezja.. nawet nie trzeba było się stresować..
A procent pierwszego serwisu to aż 92% mieli.. (wnioskuję po B365) 7 asów.. w tym 1 DF. Chłopaki są w gazie, dobrego nosa miałeś do Hiszpanów! Oglądałem ich mecz, i przy TB kiedy mieli 5-2 wydawało się, że już seta ogarną, a tu zonk..
Jeszcze pograłem Odesnika po kursie 1.50 myślę, że warty do pogrania.. grali już ze sobą i górą był Amerykaniec, więc z pewnością znajdzie sposób na przeciwnika.
PS.
http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-wonderkido-75835-24.html
jeszcze taki kupon ustrzeliłem.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Ivo Karlovic - Facundo Bagnis dla Mecz. WYNIK 64 76 ⛔ powalczył ale zabrakło ...
KURS: 5.00
Stawka: 60 | Do wygrania: 240 PLN
Bet365
No bez przesady - taki kurs na młodego, zdolnego Bagnisa ??? Delikatnie zdecyduję się spróbować...
Oczywiście jak Ivo będzie trafiał pierwszym serwisem to będzie ciężko, ale co w przypadku jak dyspozycja dnia nie będzie najlepsza ?? W takim przypadku jak najbardziej Facundo będzie miał szansę na wygraną a po takim kursie żal nie spróbować!! Wczoraj Ivo trafiał pierwszym serwisem znakomicie (75% pierwszego podania, 17 asów i aż 95% wygranych punktów z pierwszego podania) i nawet jak dziś zagra podobnie to zawsze jest nadzieja jeszcze w tie braku. Fakt faktem, że Ivo ostatnio całkiem nieźle się prezentował, wygrał turniej w Bogocie rozbijając przeciwników w zasadzie podaniem. Wiadomo jaki styl gry ma Ivo i jak ciężko złamać jego podanie, ale jakoś mam przeczucie, że mocno się dziś Facundo postawi i może dojdzie do kolejnej niespodzianki w kwalach do tegorocznego US OPEN.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Daniel Evans - Cipolla @ 1.57 ✅
bet365
Wczoraj Cipolla pokonał Reynoldsa który nie wiem czy jest w tak fatalnej formie czy jednak coś mu dolega bo jednak przegrał ostatnio kilka meczów z rzędu i patrząc po statystykach nie grał swojego tenisa .
Evans podłapał solidną formę , widziałem go parę razy w challengerach gdzie 2 turnieje z rzędu doszedł do finału gdzie pokonywali go Pospisil i Klahn a więc zawodnicy w formie . Pospisila miał na widelcu , miał 5-4 serwis i 30-0 w 3 secie i zrobił 2 DF po czym w złości wyrzucił dwie piłki w aut i dał się przełamać .
Ogólnie ładnie trzyma serwis , do tego return momentami funkcjonował naprawdę dobrze . Dziwi mnie ta forma Evansa ale skoro jest w gazie to trzeba grać .
W 1 rundzie pokonał Polanskiego 6-2 6-3 , 82% 1 serwisu wygranego i ani razu nie oddał swojego serwisu .
Cipolla powtórzę się po raz kolejny , nie jest to zawodnik który na hardzie stwarza wielkie zagrożenie . Jeżeli Evans zagra swoje nie powinien mieć większych problemów z anemicznym serwisem Włocha . Wczoraj Reynolds miał 9 BP , wykorzystał tylko 2 . Do tego 69 % wygranego serwisu
Z kwali gram jeszcze , bez rozpisywania :
Reid - Gonzalez @ 1.50⛔
bet365
Myślę nad Gojowczykiem jeszcze
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Aldin Setkic-Diego Sebastian Schwartzman⛔ Typ 1 2,30 eFortuna
Bośniak na hardzie grywa dosyć dużo i z pewnością jest to zawodnik na szybkie nawierzchnie, niezłe podanie, drugie zdecydowanie kuleje,agresywnie grający zawodnik,fh raczej grany ze spinem choć potrafi też skończyć bombą, slajs na przyzwoitym poziomie jak i 2Bh,gorzej z regularnością w tym sezonie grywał głównie w ITF, w hali pokonał Samuela Grotha i choćby naszego Ołówka, choć i próbował swoich sił na red clay jednak to nie jego ulubiona nawierzchnia,Schwartzman to typowy ziemniak na hardzie jego atuty się kończą, mikry zawodnik bez serwisu, wątpię czy podoła Bośniakowi który na hardzie czuje się jak Ryba w wodzie, bukmacherzy sobie zakpili i wystawili śmieszne kursy, Aldin to zdecydowany faworyt moim zdaniem i polecam ten pik goraco

Poza tym podpisuje się pod analizą kolegi GemSetMecz na Odesnika⛔ i Gojowczyka✅ powinni to ogarnąć.
Polecam jeszcze zagrać na Martina który będzie grał z Di Wu który poza Azją nie istnieje, Martin to zdecydowanie lepszy gracz na hardzie niż na mączce i nie powinien mieć większych problemów z Chińczykiem.
Typ Martin✅ 1,60 eFortuna
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
de Voest-Gojowczyk 1 @1.75
Doswiadczony De Voest w swojej karierze az trzykrotnie przechodzil kwalifikacje do US Open (2007, 2008,2010). Podobno dla niektorych &quot;znawcow&quot;, ktorzy widza tylko bilans zawodnika w danym roku i nic ponad to, takie rzeczy nie maja znaczenia, dla mnie jednak maja. Fakt faktem, ze de Voest jest w decydujacej rundzie kwalifikacji. Wiedzialem ze wczoraj Rik postawi sie Odesnikowi, chociaz nie wiedzialem czy wygra. A ze wygral to sprobuje jeszcze raz. Rywal jest wymagajacy, ale jest dla mnie faworytem Afrykanin. Najwieksza dysproporcja oczywiscie na serwisie, bo Rik nie ma czym straszyc, ale umiejetnosci kortowe jednak wieksze.
DevVarman-J.Ward 1 @1.5
Somdev umiejetnosci czysto tenisowe pewnie ma najwieksze ze wszystkich kwalifikantow. Tutaj tez serwis nie jest mocna bronia Hindusa. Tyle 3-setowych meczow juz Somdev przegral przez to swoje newralgiczne podanie. Niemniej jednak DevVarman w USA, gdzie mieszka od najmlodzsych wrecz lat i gdzie wygral akademickie mistrzostwa Stanow dla Uniwersytetu Virginia ma prawo bytu. Tak naprawde to DevVarman jest takim Hindusem, jak Obraniak Polakiem, czyli wlasciwie tylko na kawalku papieru. Pokonanie Ginepriego jest najbardziej dobrym prognostykiem.

Arnaboldi-Dutra Silva 2 @1.5

Starszy z braci Dutra da Silva nie jest zly. Brazylijczyk tez juz pokonywal kwalifikacje USO i byl w 2 rundzie na Flushing Meadows. Tak mi wychodzi z przeczucia.
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Young - Estrella 1 1,40 ✅✅✅
Zaufam Amerykaninowi. Jak wiadomo ostatnio z formą Younga to mizeria... sezon praktycznie stracony, ale chyba jest lepiej niż rok temu... może zachciało mu się grać i powalczyć ? ostatnia runda kwali, nie będzie odpuszczania, jeśli zagra na swoje możliwości to wygra ????
Olivetti - Schwartzman 1 1,53 ✅✅✅
Zapomniałem o wielkoludzie.. maroon bardzo dobrze opisał ten mecz, więc co mam dodać ? jeśli serwis będzie siedział to wygra, olbrzymia szansa dla olbrzyma ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Olivetti - Schwartzman @ 1.53✅
bet365
Francuz odprawił Lajovica i Ghema , teraz czas na karzełka z Argentyny. Schwartzman przebijacz i to bardzo przeciętny , serwisem z racji 170 cm krzywdy nie wyrządzi i może nawet taki drewniany Olivetti sobie przełamie kilka razy . Tego samego nie można powiedzieć o Francuzie , 86 % wygranego podania w pierwszym meczu i tylko 1 raz stracił serwis + 16 asów . W meczu z Ghemem , 89% + 19 asów i tylko raz stracony serwis .
Olivetti drewniany i to bardzo , świetny to on nie jest i nie będę wmawiał że jest inaczej . Jednak potężny serwis którym ustawia wymiany i którym zdobywa sporo ,,tanich pkt&#39;&#39; + wypady do siatki powinny wystarczyć na Argentyńczyka .
Umiejętności może ma niewielkie Olivetti ale jednego mu nie można odmówić , charakteru , ostatni zawodnik o którym powiem że mu się nie chciało itd . Widziałem jego kilka razy , np ostatnio w Segovii widziałem jego wszystkie mecze , doszedł do finału chociaż w 2 meczach był praktycznie poza turniejem , jednak charakterem i wolą walki wyciągał mecze , nagle nakręcał się i przy meczowych dla rywala trafiał piłki które przez cały mecz 10/10 wywalał w aut . Widać było że za wszelką cenę chciał wygrywać w podrzędnym challegerze , tutaj ma 1 mecz od turnieju głównego US OPEN , wielka szansa dla tego zawodnika .
Amir Weintraub - Maximo Gonzalez @ 1.50⛔
bet365
Żydek zachwycił mnie kiedyś podczas meczu Davis cup z Japonią gdzie wyglądał lepiej niż Federer ???? kto oglądał to na pewno pamięta jakie strzały mu wpadały z tego jego jednoręcznego BH .
Maximo Gonzalez ograł Violę , później Rieda na którym myślałem że się zatrzyma . Wygrał pewnie w 2 setach .
Dziś jednak chyba najlepiej returnujący gracz z tej trójki , kątowe uderzenia którymi spycha do defensywy rywali Weintraub to może być za dużo dla Gonzaleza .
Zagadką jest dla mnie jak Gonzalez mógł mieć 91 % wygranego serwisu z Reidem . Dziś stawiam na Amira który po prostu na tej nawierzchni ma wszystkie atuty po swojej stronie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 95

typychecmana

Użytkownik
Albano Olivetti - Diego Sebastian Schwartzman
2.50 Bet365
Kursik rośnie i bardzo dobrze. Co z tego, że Argentyńczyk jest niski ? Co z tego że Olivetti wali po 20 asów jak nie potrafi grać z głębi kortu. Widać, że Francuz z niskimi graczami męczy się niemiłosiernie. Przegrane z Kudryavtsevem i Smilansky to w ogóle poradia dla Albano. Argentyńczyk natomiast fajnie gra w tym roku, jak przegrywa to nie byle z kim. 2 pierwsze rundy przeszedł gładko, natomaist jego dzisiejszy rywal męczył się niemiłosiernie i tak naprawdę nie powinno go to już być bo Dusan Lajovic przegrał mecz przez głupotę
Dancevic - Ito
2.20 bet365
Oglądałem ich spotkanie w Lexington Challenger misiąc temu i nie ma innej możliwości żeby dzisiaj wygrał Ito.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Kursik rośnie i bardzo dobrze. Co z tego, że Argentyńczyk jest niski ? Co z tego że Olivetti wali po 20 asów jak nie potrafi grać z głębi kortu. Widać, że Francuz z niskimi graczami męczy się niemiłosiernie. Przegrane z Kudryavtsevem i Smilansky to w ogóle poradia dla Albano. Argentyńczyk natomiast fajnie gra w tym roku, jak przegrywa to nie byle z kim. 2 pierwsze rundy przeszedł gładko, natomaist jego dzisiejszy rywal męczył się niemiłosiernie i tak naprawdę nie powinno go to już być bo Dusan Lajovic przegrał mecz przez głupotę
Z kim grał Francuz a z kim Argentyńczyk to po 1 .
nie z byle kim przegrywa ? : sorry ale Duje Kekez (672 ranking) , Ricardo Sincroppi (576) i to na clayu to jest lekka kompromitacja i to przegrane całkiem niedawno .
Olivetti przecież nie będzie z nim się w wymiany wdawał , będzie serwis --&gt; strzał i tak w kółko , byle by siedziało .
Nie twierdzę że Olivetti wygra na bank i jest super pewniakiem , sam napisałem że jest drewnem i serwis go ratuje i dlatego nie przedstawiam go jako wymiatacza i mistrza kortów tenisowych . Jednak serwis na szybkim korcie to jest solidny fundament do grania . Schwartzman oprócz Martina i Ungura to nikogo nawet solidnego nie pokonał w ostatnim czasie (na nawierchni na której gra najlepiej) . Olivetti był w finale w Segovii i półfinale we Włoszech gdzie odprawił 3 przebijających ,,niskich&#39;&#39; Włóchów (Cipolla np) a więc nie uważam żeby sobie tak źle radził z niskimi jak napisałeś , kwestia formy.
Na koniec z całym szacunkiem ale przytaczasz mecz z Kudravtsevem z 2012 roku jako argument ? ???? Zresztą to taka ujma przegrać z tym zawodnikiem (160 na świecie w tamtym momencie) ? Trzymajmy sie faktów a nie piszmy analizy pod typ . Możesz mieć swoje racje ,swoje zdanie ale trzymajmy się faktów
A no faktycznie , nie uwzgledniłem tego meczu z ITF .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dancevic - Ito
2.20 bet365
Oglądałem ich spotkanie w Lexington Challenger misiąc temu i nie ma innej możliwości żeby dzisiaj wygrał Ito.
Powyższa &quot;analiza&quot; cud miód ???? Konkretna i żetelna ... Nic dodać, nic ująć :razz:

???? S. Devvarman vs J. Ward dla Mecz (1.571) WYNIK 63 36 64 ✅
???? F. Dancevic vs T. Ito dla Mecz (1.671) WYNIK 57 64 64
✅
KURS: 2.625
Stawka: 80 | Do wygrania: 130.09 PLN
PinnacleSports
Ja śmiem twierdzić nieco inaczej i wg mnie Dancevic spokojnie sobie poradzi dziś z Ito. Granie w podrzędnym chellengerze a granie o bycie w R1 US OPEN to chyba zasadnicza różnica zatem i poziom motywacji będzie inny u graczy. Owszem Dancevic przegrał ostatnio z Ito w
Lexington ale o tym, że to było zaraz po wygraniu Chellengeru w Granby przez Kanadyjczyka to już nie łaska wspomnieć ? ???? Eeeh... Nie ma to jak wyciągniecie pojedynczego meczu bez zastanowienia się nad otoczką...
Dancevic aktualnie w całkiem fajnej formie (powalczył z Janowiczem, pokonał Lu), na Hardzie w tym roku bilans 15-9 zliczając
Qualies &amp; CH oraz Major events więc też całkiem ok to wygląda. W głównym turnieju US OPEN też już Dancevic &quot;gościł&quot; w przeszłości przebijając się przez kwale - Ito owszem dwukrotnie grał w US OPEN ale przez jak musiał przepychać się przez kwale to już było gorzej. Ito wylosował całkiem łatwą drabinkę kwali w zasadzie nie miał kto go do tej pory &quot;przetestować&quot; a i tak się męczył z Rochette...
Wg mnie Frank spokojnie sobie poradzi dziś z Japończykiem i awansuje do turnieju głównego.
Do dubelka dokładam Devvarmana, o którym już wcześniej zostało co nie co napisane, więc nie będę się powtarzał...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
S. Devvarman - J. Ward (1.55) ✅ 3 mecz z rzędu dał zarobić. Nice.
Nie ma się co za bardzo rozwodzić, koledzy wyżej nie co napisali to spotkanie i podpisuje się pod tym, że Hindus, w dzisiejszym meczu zapewni sobie awans do turnieju. Devvarman, znany jest z tego, że dużo biega po korcie, walczy i kondycję również ma sprawną. Ma 28 lat, a już zdążył Jurkowi przysporzyć trochę kłopotów, pamiętacie panowie.. Dzisiaj po drugiej stronie siatki, również niedoceniany gracz, ale dla Hindusa w zasięgu. Zauważyłem, że Hindus może nie ma jakiegoś mocniejszego serwisu, ale techniką jaką zdobywa punkty, to może wróżyć dobrze na kolejny mecz. Wczoraj w 1 secie, w TB został przełamany, ale stanął na wysokości zadania i wygrał. Dziś warto iść w jego stronę, zwłaszcza że od poniedziałku już Wielki Szlem i obaj z panów są głodni na ten turniej, a zwycięzca może być tylko jeden - zaufam znowu Hindusowi. Zaznaczę również, że jest to jeszcze jeden zawodnik, z których bardzo rzadko popełnia DF. Koncentracja i determinacja, w tym meczu będzie dla niego kluczem do wygrania tego spotkania.
/ Unibet !
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Na koniec z całym szacunkiem ale przytaczasz mecz z Kudravtsevem z 2012 roku jako argument ? ???? Zresztą to taka ujma przegrać z tym zawodnikiem (160 na świecie w tamtym momencie) ? Trzymajmy sie faktów a nie piszmy analizy pod typ . Możesz mieć swoje racje ,swoje zdanie ale trzymajmy się faktów

Obstawiasz Oliviettiego, a nawet nie prześledziłeś kiedy grał z Kudravtsevem ? Proszę bardzo http://www.tenislive.pl/atp/mecz/alexander-kudryavtsev-VS-albano-olivetti/israel-f11-2013/


Nie będę się rozdrabniać i pajacować. Zobaczymy po meczu.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? J. Hernych vs G. Soeda dla Mecz. WYNIK 76 46 26 ⛔
KURS: 2.410
PinnacleSports

???? M. Kukushkin vs M. Teixeira dla Mecz. WYNIK 64 62
KURS: 2.880
PinnacleSports

Wg mnie zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku kursy delikatnie przesadzone. Hernych mimo wieku jak najbardziej radzi sobie jeszcze w kwalach do większych turnieji czy Chellngerów. Bardzo solidny zawodnik, bez straty seta pokonał Copila i Olaso, więc groźnych rywali. Soeda miał łatwiejszych rywali, ale jakoś przekonywująco ich nie pokonał. Oglądałem ostatnio Go w meczu z Lu w Chinach i to nie wyglądało dobrze, nie miał żadnego pomysłu na grę, po prostu starał się przebić na drugą stronę siatki najbezpieczniej jak się tylko da... To może być za mało na Hernycha i wg mnie po takim kursie jak najbardziej warto spróbować.

W drugim spotkaniu wiecznie niedoceniany Kukushkin zmierzy się z dwa lata młodszym Francuzem - Maxime Teixeira. Faworytem słusznie jest Mikhail ale nie skazywałbym tutaj Francuza na pożarcie i wg mnie sporo krwi dziś napsuje nieobliczalnemu Kazachowi. Warto wspomnieć, że w pierwszej rundize kwali Maxime niespodziewanie pokonał faworyzowanego Levine, a w drugiej rozniósł w pył Moriya.
Mikhail bez straty seta pokonał groźnego Delbonisa i Basica. Wg mnie w tym meczu głównym aspektem który będzie decydował o końcowym wyniku będzie psychika... Kukushkin jest bardzo niestabilny pod tym kątem, na pewno nie należy do graczy odpornych psychicznie. Maxime wręcz przeciwnie i jak sam twierdzi &quot;Says he got his strength and strong character from his father and kindness from his mother&quot;. Na pewno zatem nie omieszka delikatnie &quot;podgotować&quot; Kazacha a jak się mu to uda to może być różnie w tym spotkaniu.
Grali ze sobą raz (Rzym w tym roku na CLAY) i wygrał po 3 setowej walce

Mikhail. Dziś wg mnie też będzie walka i zapewne na dwóch setach się nie skończy, ale ja po takim kursie decyduję się na WIN Francuza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom