>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#72#
Diego Sebastian Schwartzman - Albano Olivetti ✅
Kurs: 1.50​
Olivetti jak dla mnie jest tutaj wyraźnym faworytem spotkania. Jego gra w kwalifikacjach jest pewna, chociaż wyniki tego nie odzwierciedlają. Dobry forehand i świetny serwis powinien dać mu przewagę nad Schwartzmanem. Diego gra przeciętnie przy swoim pierwszym serwisie, więc na pewno będzie sporo szans na przełamanie dla Francuza.
Rozegrali już po dwa mecze i jeżeli mielibyśmy patrzeć tylko na wyniki to okazuje się, że Argentyńczyk powinien wygrać w tym meczu. Rywalizacja powinna być rozstrzygnięta w 3 setach, ale z korzyścią dla Albano. Olivetti na hardzie gra o wiele lepiej od Schwartzmana i także tutaj ma przewagę. Jak będzie okaże się około godziny 23:00 polskiego czasu, kiedy rozpocznie się spotkanie.

#73#
Ivo Karlovic - Andrey Golubev ✅
Kurs: 1.40​
Jak dla mnie pewniak dnia. Karlovic spisuje się od kilku tygodni bardzo dobrze i także dzisiaj powinien odprawić swojego rywala. Golubev także gra dobrze, jednak na niższym poziomie (challenger), a wszyscy wiemy jaka jest różnica między challengerami, a ATP Tourem. Chorwat prezentuje świetną dyspozycję w kwalifikacjach. Pierwszy serwis na znakomitym procencie, do tego mnóstwo asów i jak podaje oficjalna strona US Open brak niewymuszonych błędów z ostatnim rywalem, przy 20 winnerach. Nie wiem ile w tym prawdy, ale naprawdę robi wrażenie.
Kazach spisuje się w kwalifikacjach dobrze, ale brakuje mu do poziomu Karlovica. Andrey dosyć dobrze w wymianach, ale czy będzie w stanie przełamać chociaż raz tak doświadczonego gracza? Śmiem w to wątpić, a jak dojdzie do tie - breaków to wiadomo kto tam zwycięży. Kazach grywa na hardzie trochę mniej niż na clay&#39;u, ale potrafi się odnaleźć także na tej nawierzchni. Wiadomo, że twarde korty promują dobrych serwisantów, a takim na pewno jest Karlovic. Tak jak wspomniałem na początku jak dla mnie bet dnia, a kurs wcale nie jest taki mały. Polecam wszystkim choćby do AKO.
@Down
Wystarczy spojrzeć na statystyki meczowe. Wynik z wierzchu wygląda źle, a po pierwszym i drugim serwisie wcale tak nie jest ;) Chodziło mi bardziej o to.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
GemSetMecz widziałeś Olivettiego w kwalach ? Pytam, gdyż mówisz, że wyniki nie odzwierciedlają jego pewnej gry.

Kukushkin w gazie niczym walec rozjeżdza swoich rywali. Pokonanie Basica i Delbonisa to ładna wizytówka na czas pobytu na amerykańskich kortach. Teixeira zdecydowanie woli clay, a ostatnio oglądałem jego mecz z Michoniem właśnie na ziemi, gdzie Francuz rozgrywa większość swoich spotkań i powiem szczerze - dupy nie urywało. Długie gemy grane na przewagi. Jednym słowem Teixeira wyglądał słabo. Skoro na clay Kazach ograł Francuza to na hardzie, gdzie Mikhail czuje się lepiej od swojego rywali powinno być tylko lepiej.

Kukushkin @ 1,4
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis, US Open kwali
Spotkanie: Kyrgios - Jaziri ✅ 4-6 6-3 6-4 ✅
Typ: 1
Kurs: 1.94
Bukmacher: PinnacleSports
Godzina: 20:30
Analiza:
Spotkanie ostatniej rundy kwalifikacji do głównego turnieju na kortach US Open. W tym spotkaniu pojedynek stoczą 18-letni Nick Kyrgios z dużo bardziej doświadczonym Tunezyjczykiem Jazirim. Malek dał mi się poznać jako bardzo nierówny tenisista. Gra najwyżej kilka dobrych spotkań a potem przegrywa z słabym stylu. W tegorocznych kwalifikacjach w pierwszej rundzie miał duże problem z Niemcem Stebe. Druga runda to łatwe zwycięstwo z Rochusem, który już chyba dorabia do emerytury. Kyrgios zapowiada się na bardzo dobrego zawodnika. Ma świetny serwis i uderzenie kończące. W tym roku zaliczył świetne turnieje w Chinach oraz Sydney. Na RG bez straty seta wygrał z Stepankiem. Na kortach US Open wygrał już z Gregiem Jonsem 2-0 oraz 2-1 z niezłym Brazylijczykiem Silva. Młokos z Australii ma duże szanse na pokonanie chimerycznego Tunezyjczyka. Jeżeli serwis będzie wchodził to Jaziri może mieć duże problemy by pokonać będącego w dobrej dyspozycji nastolatka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom