>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
i trzymam się tego aż do dzisiaj. Federer nie wygrał Wimbledonu 2014, 2015 i teraz moim zdaniem też nie wygra. Nie piszę tego ponieważ nie chcę zmienić swojego zdania z 2014 roku lecz tutaj widzę zwycięstwo Novaka. To brzmi bardzo komicznie i kolokwialnie ale Federer miał tutaj za łatwo i to może go zgubić. Były momenty jak Wawrinka grał z nim agresywnie i Roger się gubił.
Zacytowałem tylko fragment, ale chcę się odnieść do całości ???? A zatem, gdyby nie spojrzeć na Twój typ przed czytaniem analizy, na podstawie analizy wyłania się typ na Rogera ???? I nie ma tu cienia złośliwości (bowiem doceniam Twoje typy i analizy tenisowe). Przywołujesz statystyki w których Fedex jest po prostu lepszy od Djoko. Ponadto, miał trudniejszych rywali, a nie stracił ani jednego seta.
Ja w tym meczu zdecydowanie idę w stronę Federera, stawiałem na Niego przed turniejem, dokładałem w trakcie, postawiłem również przed samym finałem. Moim głównym argumentem jest to, że Federer po prostu jest obecnie w lepszej formie niż Novak. Nie chodzi nawet o stracone sety, nie chodzi o kaliber przeciwników, o performance w półfinale (choć te czynniki są również istotne). To po prostu widać na korcie. Nie odmawiam niczego Djokerowi. Jednakże Roger jest obecnie po prostu od Niego lepszy. Nie zdziwi mnie tu wynik 3-0 dla Federera, a realnie obstawiam 3-1. Nie powtórzy się sytuacja z Wimbledonu. Roger Federer wywalczy dziś swój 18 tytuł WS, a 6 US Open - jestem o tym naprawdę przekonany. Obecnie kurs na Federera 2,11 (w zależności od buka of course) - polecam to zagrać i kibicować Rogerowi, delektując się Jego grą.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Djokovic - Federer 1,78 [eurotip]
Roger to Roger tamto. Znowu jestem w niezwyklej formie, US Open taki fajny, mam sporo lat, ale nadal ogrywam czolowke. Kurs na mnie taki duzy... STOP. DJOKOVIC. STOP. Historia kolem sie toczy i zadna magia mnie nie przekona, by o niej nie pamietac, jesli chodzi o pojedynki tych dwoch panow. Federer lubi robic nadzieje na koncowe zwyciestwo, kto sledzi tenis, ten przyzna mi racje, a nadzieja matka, mateczka, matuchna ;)
Ręce opadają jak się czyta takie analizy... Federer lubi robić na końcowe zwycięstwo??? Jak można tak bezczelnie się wyrażać o 5-cio krotnym zdobywcy US OPEN?? Zero szacunku do takich zawodników = zero pojęcia o tenisie!! Roger w takiej dyspozycji na pewno bardziej się postawi Serbowi i wg mnie jak najhardziej stać go na pokonanie Novaka. Obydwaj przez ten turniej przeszli bardzo pewnie (nawet Roger pewniej), obydwaj wyniszczyli rywali w SF, obydwaj są w bardzo dobrej dyspozycji fizycznej i zapowiada nam się kapitalny finał. Nasuwa się myśl, że jak w takiej formie Roger tego meczu nie wygra to kiedy? &quot;Trochę&quot; już na kolejny triumf w Wielkim Szlemie Szwajcar czeka, jest super nastawiony mentalnie i jestem przekonany że dziś do z siebie więcej niż w Wimbledonie. Śmieszą mnie też stwierdzenia, że Roger ma siły tylko na 3 sety... Nie wiem skąd taka teoria bo w tym turnieju jakoś szczególnie nikt go w drodze do finału nie zmęczył :p Ogólnie takich meczów się nie &quot;gra&quot;, ale tym razem uderzę w stronę Federera i z całego serca mu życzę dzis wygranej.
Roger Federer
KURS: 2.20
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
&quot;Trochę&quot; już na kolejny triumf w Wielkim Szlemie Szwajcar czeka, jest super nastawiony mentalnie i jestem przekonany że dziś do z siebie więcej niż w Wimbledonie. @qbali
Drogi qbali i inni Tobie podobni. Czy ktos nakazal pisanie typow pod katem samych suchych statystyk? Tak czy siak moim konkretem bylo odwolanie sie do historii. Mistrz nie mistrz na Djokovicu stracil juz zeby, a mlodszy nie bedzie. Dobrze, ze jestes przekonany, ze (Federer) da dzis wiecej z siebie niz na Wimbledonie, przekonales mnie, ze Serb nie ma szans. Pozdrawiam, Jezu ile emocji. Ktos bedzie dzis plakal do poduszki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic (9):
inkub1986
conors
Andre@
saltan
Tie Break
thecopro
kain.
dx2
AKA SHAKAL
Federer (10):
qbali
kabacik
Arsenal789
WeedPlaja
RW#
vasyl86
Greeey
czajnol
songo
Canabis
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
&quot;Trochę&quot; już na kolejny triumf w Wielkim Szlemie Szwajcar czeka, jest super nastawiony mentalnie i jestem przekonany że dziś do z siebie więcej niż w Wimbledonie. @qbali
Drogi qbali i inni Tobie podobni. Czy ktos nakazal pisanie typow pod katem samych suchych statystyk? Tak czy siak moim konkretem bylo odwolanie sie do historii. Mistrz nie mistrz na Djokovicu stracil juz zeby, a mlodszy nie bedzie. Dobrze, ze jestes przekonany, ze (Federer) da dzis wiecej z siebie niz na Wimbledonie, przekonales mnie, ze Serb nie ma szans. Pozdrawiam, Jezu ile emocji. Ktos bedzie dzis plakal do poduszki ????
Twoim konkretem było odwolanie sie do historii?? Dżizas!! Przecież dyspozycja tenisistów często gęsto zmienia się nawet z tygodnia na tydzień, więc dla mnie jest to mało istotne co się działo w poprzednich spotkaniach. Wg mnie głównie liczy co tu i teraz i zamiast na statystykach (jak Ty) wolę bazować na tym co widziałem w tym turnieju i w jakiej formie jest dany zawodnik... Nigdzie też nie próbowałem udowadniać, że Serb nie ma dziś szans, więc nie wiem po co ta ściema?? Wyluzuj trochę gościu i więcej merytoryki życzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Djokovic (9):
inkub1986
conors
Andre@
saltan
Tie Break
thecopro
kain.
dx2
AKA SHAKAL

Federer (9):
qbali
kabacik
Arsenal789
WeedPlaja
RW#
vasyl86
Greeey
czajnol
songo

Czyli, że chcąc nie chcąc mamy value na Federera :razz::grin: Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Roger win @2,20 bet 365

W skrócie napiszę co mi leży na języku, nie chce mi się rozpisywać.... ????
Jak dla mnie kluczowym czynnikiem w tym wydarzeniu jest po prostu forma !!
Roger wygrał 11 spotkań z rzędu, nie tracąc przy tym seta!
Finał w Cincinnati pokazał nam to co może mieć miejsce tutaj.
W ostatnich pięciu spotkania na twardych kortach, Federer wciąż prowadzi 3-2.
Podoba mi się szczególnie jego gra w defensywie.
Djoko mnie nie przekonuję, sam powiedział po spotkaniu z Marinem że, ma dbr. mecze w których mu wszystko wychodzi i takie w których nie gra db. w US już nam to udowodnił, tracąc głupie sety a jego gra pozostawiała wiele do życzenia.
Wiadomo że, Novak to klasa sama w sobie ale ostatnimi czasy pokazuję nam że, nie gra równo.
Ja osobiści nie gram nic w tym pojedynku ale gdybym miał coś pościć to na Rogera.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
&quot;Trochę&quot; już na kolejny triumf w Wielkim Szlemie Szwajcar czeka, jest super nastawiony mentalnie i jestem przekonany że dziś do z siebie więcej niż w Wimbledonie. @qbali
Drogi qbali i inni Tobie podobni. Czy ktos nakazal pisanie typow pod katem samych suchych statystyk? Tak czy siak moim konkretem bylo odwolanie sie do historii. Mistrz nie mistrz na Djokovicu stracil juz zeby, a mlodszy nie bedzie. Dobrze, ze jestes przekonany, ze (Federer) da dzis wiecej z siebie niz na Wimbledonie, przekonales mnie, ze Serb nie ma szans. Pozdrawiam, Jezu ile emocji. Ktos bedzie dzis plakal do poduszki ????
&quot; I inni Tobie podobni&quot; ??? A w czym bo nie mogę zrozumieć?! W stawianiu na Rogera? W wyrażaniu się o nim z szcunkiem bo na pewno na niego zasłużył a twoje wpisy wogóle tego nie wyrażają. Rozumiem, że stawiasz na Serba ale analiza bez sensu....kilka zadań a same głupoty pod adresem Federera. Nie twierdzę, że typ nie ma szans aby siadł ale...O jakich suchych statystykach mówisz ?! Gdzie ?! Bronię tu qbaliego i nie chodzi o typ na Federera.W kazdym aspekcie ma rację...Czasami warto spojrzeć z innej perspektywa bo często można się przejechać na swoim cwaniactwie mam tu na myśli ten fragment odpowiedzi:&quot; Dobrze, ze jestes przekonany, ze (Federer) da dzis wiecej z siebie niz na Wimbledonie, przekonales mnie, ze Serb nie ma szans.&quot; Tak czy siak powodzenia ale mam nadzieje, że płakał do poduszki dziś to będzie Djoko :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
R 136

rw

Użytkownik
Ja chciałbym nakreślić jeszcze jedną rzecz. Nie chodzi tutaj o wytypowanie triumfatora samego w sobie. To nie jest jakaś liga na punkty czy coś na ten deseń. Celem jest zarobek poprzez granie typów w których widzimy wartość. Według buków a zarazem ogólnej masy typujących praktycznie mamy prawie że 50/50, według społeczności fb podobnie to jak wielkim faworytem według was jest Nole skoro widzicie value w kursie 1.80
Nie ważne kto wygra, value w kursie na Nole jest dosyć kontrowersyjną tezą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Djokovic wygra US Open 2,1 u nibet

Wg mnie warto maks 200zł zainwestować w Novaka patrząc na ofertę tego buka.
Serb to faworyt, a jeżeli główny rywal obok Murray&#39;a w walce o Szlema tj. Federer wygra dostaniemy zwrot.
Na drodze po tytuł stać może jeszcze Panicz, który wygrał z nim ostatnio, jedyny raz w tym roku.
✅



król tenisa jest jeden, Novak Djokovic, dzięki Dżoker :cool::cool::cool:

http://forum.bukmacherskie.com/f152/us-open-turniej-glowny-124321-14.html#post5619716

przeczytałem tylko jedną większą głupotę w swoim życiu http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Ranking-IFFHS-Wenger-trenerem-dekady,wid,13012563,wiadomosc.html?ticaid=11594c :]
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pierwszy set 6:4 dla Djokovica. Serb dwa razy jako pierwszy wyszedł na prowadzenie, Federer za pierwszym przełamaniem zdołał odrobić brejka. Najciekawszym wydarzeniem seta było poślizgnięcie się na korcie Djokovica przez co obtarł sobie rękę, nadgarstek i kolano.
Drugi set 5:7 dla Federera. Na początku Djokovic obronił bodajże 4-5 BP przy własnym serwisie. Później zawodnicy swoje gemy wygrywali bardzo pewnie. Pod koniec seta zrobiło się gorąco i Roger dostał parę SP.
Trzeci set 6:4 dla Djokovica. Novak pierwszy wyszedł na prowadzenie z przełamaniem, ale Federer szybko odrobił. Przy stanie 3:4 Federer miał bodajże 2 BP na przełamanie, ale ich nie wykorzystał. W następnym gemie przełamał się ze stanu 15:40. Miał później jeszcze 2 BP na odrobienie przełamania.
Czwarty set 6:4 dla Djokovica. Serb przełamał na początku seta, później zrobiło się 5:2, ale Federer odrobił jedno przełamanie. Miał później 3 szanse na powrót do seta. Novak wygrywa 3 turniej wielkoszlemowy w tym roku.
Ten mecz jasno pokazał co w tenisie jest najważniejsze: głowa i regularność.
Federer 4/23 FB, cały 2 set i tak do połowy (na przemian) 3 były Rogera, reszta meczu na korzyść Novaka. Najgorszy set to pierwszy, gdzie Federer popełniał bardzo dużą ilość niewymuszonych błędów. .
Gratulujemy zwycięstwa!
Znowu ten &quot;Djokovic bez formy, nie grający swojego najlepszego tenisa, nieprzekonujący&quot; dochodzący w prawie wszystkich turniejach do minimum finału (oprócz Doha na początku roku) wygrywa w tym roku 3 turniej wielkoszlemowy.
Finał bez wątpienia ciekawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Brawo Nole ???? You are THE BEST. Typowy serb psychicznie nie do zajechania. Roger 17 Nadal 14 Djokovic 10. Panowie jesli chodzi o te nasze czasy tenisowe, to ogladamy rywalizacje 3 panow, z ktorych kazdy gra wspanialy tenis i ktorzy maja calkiem inne style gry. Wielcy gracze, Nadal moze teraz gra padake, ale zobaczcie mecze, gdzie zarowno Rogera jak i Djokovica pokonywal walecznoscia, ambicja, kondycja i swoimi spinami... Nole jak i Roger nie lubili wtedy z nim grac szczegolnie przez te jego FH rotacje pilka skacze do nieba. Szczegolnie Nole bylo trudno odbic z Backhandu takie pilki. Mimo wszystko obecnie Nole gra najbardziej skuteczny tenis a te jego FH to jest jakas magia, nie dosc, ze silne wyrzucajace to jeszcze z odpowiednia rotacja a to jak w ostatnich latach poprawil nie tylko kondycje ale i swoj BH to jest wgle jakas miazga, dla mnie Djoker ma najlepszy BH pod wzgledem skutecznosci i dzieki niemu wygrywa z niektorymi tak latwo... opracowal BH do perfekcji...:razz::razz::razz::razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom