>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 8

bonusman

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego jak odpisuję na priva to w wysłanych i tak mam pusto tak jakbym nic wysyłał? Dochodzi to w ogóle? Ma ktoś tak? Dzięki
 
B 8

bonusman

Użytkownik
Ogólnie wpłaciłem przez przelewy24 600 zł, zrobiło mi się z tego prawie 7k. Dziś wpłaciłem przez skrilla kolejne 600 zł, trochę obrotu zrobiłem i mam 10k do wypłaty. Da radę jakoś wypłacić wszystko na skrill robiąc jeszcze jakiś obrót?
Musisz ich dopytać. Liczy się jeszcze to jaki było obrót dzięki tej kasie wpłaconej z konta bankowego. Wg mnie to marne szanse żeby ci to wypuścili na skrill. Jest jeszcze taka możliwość, że jak masz kogoś w anglii to możesz lecieć otworzyć sobie angielskie konto tylko potrzebujesz adresu dlatego mówię o znajomym bo na ten adres przyjdą papiery z banku jak złożysz wniosek i potem z tymi papierami do banku potwierdzić wszystko. Wtedy bet bez problemu zaakceptuje nowy numer konta tylko będziesz musiał przesłać skany, że jesteś właścicielem rachunku. W anglii hazard jest legalny i bez podatku przynajmniej był jak ja tak kombinowałem to nikt cie nie będzie ścigał. Ja byłem swego czasu w uk i miałem konto. Teraz żałuję, ze po zakończeniu pracy je zamknąłem.
 
M 1

--mariusz--

Użytkownik
A jak wygląda sprawa z wypłatą takich 10 tys na konto bankowe? Gdybym wypłacał co miesiąc po 2 tys to mogą się przyczepić, czy raczej przejdzie wszystko bez echa?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Nikt sie nie przyczepi. Juz nie przesadzajcie, ze ktos o 2 czy tam 5 tys bedzie robil problem, bo takich przelewow kazdego dnia w Polsce jest kilkadziesiat/kilkaset tysiecy. Spokojnie wyplac 10 tys, a jak chcesz to rozbij sobie na 2x5 i nie musisz w rozne miesiace tylko dzien po dniu
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nikt sie nie przyczepi. Juz nie przesadzajcie, ze ktos o 2 czy tam 5 tys bedzie robil problem, bo takich przelewow kazdego dnia w Polsce jest kilkadziesiat/kilkaset tysiecy. Spokojnie wyplac 10 tys, a jak chcesz to rozbij sobie na 2x5 i nie musisz w rozne miesiace tylko dzien po dniu
Możesz to niektórym po 150 razy tłumaczyć a i tak nie zrozumieją. Zwłaszcza nowym użytkowniom forum mającym własne teorie trudno jest cokolwiek wytłumaczyć. ????
 
B 8

bonusman

Użytkownik
A czy można np założyć skrilla, zamówić kartę i w Anglii wypłacać z bankomatu?
W UK do tego wogóle się nie przyczepiają, nie kontrolują SKRILL?
Można.
Skoro w uk hazard jest legalny to do czego mają się przyczepić. Tam przelew od bukmachera na konto nie wzbudza żadnych podejrzeń bo to legalne źródło dochodu wg tamtejszego prawa i nie trzeba kombinować jak w u nas.
 
H 17

hohlyk

Użytkownik
Możesz to niektórym po 150 razy tłumaczyć a i tak nie zrozumieją. Zwłaszcza nowym użytkowniom forum mającym własne teorie trudno jest cokolwiek wytłumaczyć. ????
Sylwku. Twoja rola, jako osoby tkwiacej w tym biznesie i prawdopodobnie z racji wlasnych praktyk rozliczen w bukyma, ktore sa aktualnie woda na mlyn dla calej &quot;afery&quot;, jest negowanie rzeczywistosci, proba bezpodstawnego stworzenia pozorow dla wszystkich bojacych siebie i niepewnych czlowiekow - i z pomoca instrumenta ironicznego wymierzonego w &quot;bojacych siebie&quot;, &quot;przekonywanie&quot; wszystkich innych do tych praktych. Nie wiem, jakie sa przeslanki takich dzialan, moze wciagniecie wiekszej liczby ludziow w to wszystko, zeby zamieszac i zgubic siebie w calym tym kotle, w ktorym ci na gorze mieszaja, chcac wyciagnac jakas paroweczke. dlatego wszystkim skrytozercom mowimy &quot;nie&quot;, a tym na gorze zyczymy se scenariusza z &quot;misia&quot; w tym zakresie.
Sylwku, nikt tutaj nie ma zadnej pewnosci do niczego, dlatego ja se apeluje, zeby nie wypowiadac sie jednoznacznie w zadnym temaci, a jedynie skupiac siebie na komentowaniu faktow, ktore mimo wszystko jednak co jakis czas wyplywaja. nie robmy przy tym krzywdy zadnemu misiu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 8

bonusman

Użytkownik
A jak wygląda sprawa z wypłatą takich 10 tys na konto bankowe? Gdybym wypłacał co miesiąc po 2 tys to mogą się przyczepić, czy raczej przejdzie wszystko bez echa?
Widzę, ze mimo tego wszystkiego co się dzieje chcesz zaryzykować. Normalnie jakbyś wypłacał np po 3 tysiące co miesiąc to nikt na to nie zwróci uwagi ale przy tej nagonce teraz to skąd wiesz, że nie jesteś na widelcu. W jakiś sposób ta sprawa musi zostać uregulowana. Za tego rządu czy za następnego. Czuję, że skończy to się domenami pl dla zagranicznych buków. Raczej nie zablokują stron bo będzie bunt zresztą i tak do niczego to nie prowadzi a tym bardziej nie zmuszą zagranicznych buków, które działaja w ramach ue żeby blokowały polaków. Jakiś kompromis musi być w dodatku in plus dla Państwa. Ja bym poczekał z wypłata aż się sytuacja unormuje. Do tego może dojsć jakaś abolicja jak teraz robi zus albo obietnica parti opozycyjnej że zrobi z tym porządek po zeby na nich głosowac.
Jak zus moze darowac firmom to nam państwo też może. W dodatku my z winy rządzących w tym utkwilismy a nie oszukiwalśmy nikogo celowo tak jak ci co kombinowali z zusem.
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/zus-daruje-dlugi-firm-piec-tygodni-na-abolicje/l20sr
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
nam nikt nie daruje bo jestesmy zbyt malutcy zeby sobi nami glowe zawracac ... Zreszta tam chodzi o to zeby ludzie sami sie przyznali bo na nich nic nia maja ????
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
Szukajcie pozytywow ;)

Juz za kilka dni w zasadzie wiele osob odetchnie bo zawsze rok mniej i 2009 sie przedawnia ????

w zasadzie juz teraz bo trzeba byc poinformowanym do konca roku a ktos moze nie odbierac awiza ????
 
I 0

infirmus

Użytkownik
Szukajcie pozytywow ;)
Juz za kilka dni w zasadzie wiele osob odetchnie bo zawsze rok mniej i 2009 sie przedawnia ????
w zasadzie juz teraz bo trzeba byc poinformowanym do konca roku a ktos moze nie odbierac awiza ????
A istnieje w tym przypadku instytucja przedawnienia?
 
B 8

bonusman

Użytkownik
Szukajcie pozytywow ;)
Juz za kilka dni w zasadzie wiele osob odetchnie bo zawsze rok mniej i 2009 sie przedawnia ????
w zasadzie juz teraz bo trzeba byc poinformowanym do konca roku a ktos moze nie odbierac awiza ????
Heh, faktycznie. Dobre. Respect, że zauważyłeś
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
Co prawda chyba niewiele jest osob ktore by zakonczyly wtedy gre ale dla wielu moze byc to rok mniej ???? to takie NIC tylko po prostu nie moge czytac Polakow ktorzy kazdy wpis to mega przygnebienie , mega pesymizm i zero pozytywow - takie ot nasze polskie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A dla mnie to układa się w pewną logiczną całość. Bukmacher bahu był przedmiotem kontroli skarbowej i nawet sprawy sądowej w związku z (nie) legalnymi banerami na Pucharze Skoków w styczniu 2010 (tak z pamięci). Jeśli tak to logicznym jest, że można było sprawdzać ich przelewy, i być może te 17 tyś pochodzi z tej łapanki. Reszta spraw jak np ta podatniczka z Pabianic (wyrok 12 tyś) czy ktoś za 3 tyś to mogą być działania przy okazji np. po prostu kontroli skarbowej. Śmiem wątpić, czy ci ludzie nie zarobili wielokrotność tych sum dlatego nie ma sprawy medialnej i potulnie płacą. Zwracam też uwagę na fakt, że dotąd nigdzie nie było w wyrokach obowiązku zapłaty wygranych. Może dlatego, że służby nie mają po prostu środków na ustalenie tego albo jest to trudne bo o ile w przypadku systemów jak Płatności24 jeszcze by poszło to już międzynarodowe portfele finansowe czy same buki nic nie muszą i nie udostępniają Polakom. Piszecie że niby się wzięli za &quot;maluczkich&quot;, ale skąd wiecie czy te osoby co poddały się tym wyrokom (zresztą nawet tego nie wiemy czy to jest prawomocne) nie wygrały na bukach np milionów albo po po prostu wygodniej jest im przyznać, że taki dochód był z buków, a nie z innych rzeczy. Nawet jeśli ktoś stał się przypadkowo ofiarą tej nagonki i grał małymi stawkami będą mu raczej groziły kary do 5 tyś, co można rozłożyć na raty. Od czerwca 2015 roku zagraniczne firmy będą mogły działać w Polsce i być może to będzie pierwszy krok żeby coś pozmieniać. Dla mnie strategia w tej sprawie może być tylko jedna: w razie kontroli iść do sądu i kłócić się o swoje prawa, a sprawa może się zakończyć za kilka lat gdzie będą już orzeczenia organów międzynardowych, a i stan prawny może być korzystniejszy, a jak wiemy z przepisów prawa karnego jeśli w danej chwili przepis jest łagodniejszy niż w momencie popełniania czynu zabronionego, stosuje się ten przepis. Druga strategia to po prostu zgodzić się na karę zaproponowaną przez sąd albo IC. I jeszcze jedno na ponad 1000 postępować dotychczas pokazano 3 najprawdopodobniej nieprawomocne wyroki. Czy przypadkiem wiele innych nie zostało umorzonych z powodu niskiej szkodliwości społecznej czynu czy w ogóle nie stwierdzono popełnienia przestępstwa ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Piszecie że niby się wzięli za &quot;maluczkich&quot;, ale skąd wiecie czy te osoby co poddały się tym wyrokom (zresztą nawet tego nie wiemy czy to jest prawomocne) nie wygrały na bukach np milionów albo po po prostu wygodniej jest im przyznać, że taki dochód był z buków, a nie z innych rzeczy.
Jeden przypadek jeżeli chodzi o wygrane dotyczył kwoty kilku milionów złotych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom