>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
=======================================
Dla mat proponuje poradę prawną:
Stawiasz się na wezwanie i jako podejrzany masz prawo:
1. odmawiasz składania zeznań, na każde pytanie mówisz odmawiam odpowiedzi.
2. nie przyznajesz się do winy
3. prosisz o sporządzenie uzasadnienia na piśmie
4. prosisz o zapoznanie z materiałami sprawy tzn przynosisz aparat fotograficzny i robisz zdjęcia (jakiś dobry aparat, bo mogą być słabe warunki oświetleniowe) buntują się i nie chcą dać możliwości fotografowania, ale upieraj się, że jest to Twoje prawo jako podejrzanego z KPK.
5. nie wyrażam zgody na poddanie się odpowiedzialności.
Na wszelkie insynuacje i utrudnienia dostępu do kopiowania materiałów mówisz, że chcesz, żeby było to opisane w protokole.
Nie wiem co na Ciebie mają, ale jak tak postąpisz to się przynajmniej dowiesz.
A najlepiej jak masz kasę to idź do jakiegoś adwokata tzn jakby poszedł z Tobą.
Czy administracja forum nie powinna prowadzić weryfikacji treści w tym wątku pod względem merytorycznym? Nawet czytając kilka stron do tył, co chwila jawi się jakiś ekspert prawny, który wypowiada się nie mając wiedzy... tu już nie jest kwestia przegrania kwoty pieniędzy a realnego skazania.
1. Podejrzany nie składa zeznań, a wyjaśnienia. Wątpię, że wzywają i od razu stawiają zarzuty, policja nagminnie słucha przed wydaniem postanowienia o przedstawieniu zarzutów przyszłych podejrzanych jako świadków, &quot;wymuszając&quot; nijako odpowiedzi na pytania.
2. Do winy ? Nie lepiej twierdzić, że do czynu nie popełniono ?(wtedy 17 k.p.k. - umorzenie)
3. Uzasadnienia postanowienia o przedstawieniu zarzutów ? To żart, już lepiej wnieść o ustne przedstawienie podstaw, które dostajesz od razu, a nie jak pisemne, które ogranicza się do jednej linijki za dwa tygodnie.
4. To abstrakcja... a fragment o słabych warunkach oświetleniowych wskazuje, że oczekujesz przesłuchania w jakieś piwnicy. Akta postępowania przygotowawczego w przeciwieństwie do akt sądowych, są objęte zasadą tajności. Zgodę na zapoznanie wydaje organ prowadzący postępowanie.
5. Tzn. ? Nie zgadzasz się więc organ powinien umorzyć postępowanie ?
Zgodzić się można tylko z tym by ustanowić pełnomocnika już na etapie postępowania przygotowawczego.
Takich wypowiedzi w tym wątku jest pełno... a temat w obecnej formie nadaje się do zamknięcia.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
A ja mam pytanie czysto techniczne.
Czy opcja wplaty do buka, ktora nazywa sie nazwabanku_via skrill (np: mBank (mTransfer) via Skrill) to wplata przez bank za posrednictwem Skrilla, tak?
Czyli to wyglada tak,jakbym sam zrobil przelew na Skrilla z banku, a pozniej ze Skrilla do buka? Dobrze rozumiem?
 
H 17

hohlyk

Użytkownik
A dla mnie to układa się w pewną logiczną całość. Bukmacher bahu był przedmiotem kontroli skarbowej i nawet sprawy sądowej w związku z (nie) legalnymi banerami na Pucharze Skoków w styczniu 2010 (tak z pamięci). Jeśli tak to logicznym jest, że można było sprawdzać ich przelewy, i być może te 17 tyś pochodzi z tej łapanki. Reszta spraw jak np ta podatniczka z Pabianic (wyrok 12 tyś) czy ktoś za 3 tyś to mogą być działania przy okazji np. po prostu kontroli skarbowej.
I ja se powaga swego intelekta i reputacji zatwierdzam takie rozumowanie, bom tez se do takowego doszedlszy byl wczoraj, przeczytawaszy postanowienie sada.
 
golazo 0

golazo

Użytkownik
A co z takim fantem. Dajmy na to wpłacam 100zł poprzez przelewy 24, robię z tego 1000 i np danego miesiąca wypłacam z tej sumy powiedzmy 300 bezposrednio na konta bankowe. Czy takich małych sum powinni się czepić?
 
S 0

stspawel

Użytkownik
nie powinni się czepić ale nikt nie zagwarantuje że się nie czepią przypadkiem
MYBET właśnie przysłał maila że wycofuje się z polskiego rynku, podejrzewam, że będzie wysyp tego typu buków i niestety w maju gdy uprawomocni się notyfikacja wszystkie będą musiały nas zablokować albo się tu prowadzić na zasadach 12% obrotu bo będą działać JAWNIE na nielegalu -teraz opierali się głównie na braku notyfikacji.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
A co z takim fantem. Dajmy na to wpłacam 100zł poprzez przelewy 24, robię z tego 1000 i np danego miesiąca wypłacam z tej sumy powiedzmy 300 bezposrednio na konta bankowe. Czy takich małych sum powinni się czepić?

Na moje nie powinni.
Zreszta kurde, najpierw w ogole musieliby komukolwiek udowodnic, ze gral (bo przelew w jedna czy druga strone nie onzacza od razu, ze ktos gra) z terytorium polski, a to juz nie takie proste.
 
A 97

analyst

Użytkownik
A to, że cie wsadzą do paki na 10 lat. Kuuuu..rwa ludzie opanujcie się bo krew mnie zalewa. Wysyp dzieci co operują 50 złotymi i się srają. Do Mac Donalda na kasę, więcej zarobicie niż na zakładach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A to, że cie wsadzą do paki na 10 lat. Kuuuu..rwa ludzie opanujcie się bo krew mnie zalewa. Wysyp dzieci co operują 50 złotymi i się srają. Do Mac Donalda na kasę, więcej zarobicie niż na zakładach.
Tych małolatów nie da się wytępić, mnożą się jak bakterie.
 
J 18

joepike

Użytkownik
Panowie, czy ktoś wie jak zachowują się bukmacherzy azjatyccy i pinnacle po wejściu w życie takiej ustawy jak ma to mieć miejsce w czerwcu 2015? Europejscy bukmacherzy z tego co się orientuję otwierali strony dla konkretnego mieszkańca kraju (oczywiście przy niższych podatkach), domyślam się że buki o które pytam tego nie robią. Czy zamykają wtedy swoją ofertę dla takich krajów czy nadal pozwalają grać tak jak to ma miejsce u nas w tej chwili? Może ktoś wie jak to wygląda za granicą i ma jakieś informacje na ten temat?
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Panowie, czy ktoś wie jak zachowują się bukmacherzy azjatyccy i pinnacle po wejściu w życie takiej ustawy jak ma to mieć miejsce w czerwcu 2015? Europejscy bukmacherzy z tego co się orientuję otwierali strony dla konkretnego mieszkańca kraju (oczywiście przy niższych podatkach), domyślam się że buki o które pytam tego nie robią. Czy zamykają wtedy swoją ofertę dla takich krajów czy nadal pozwalają grać tak jak to ma miejsce u nas w tej chwili? Może ktoś wie jak to wygląda za granicą i ma jakieś informacje na ten temat?
z takimi pytaniami to do wróżki....
 
A 97

analyst

Użytkownik
To co byście radzili panowie??

Sorry, że tak naskoczyłem, poniosło mnie. W sumie jak by się tak zastanowić poważnie nad tym Twoim przypadkiem to jest a w sumie może być z tego jakiś problem. Nie wiem, a próbowałeś może napisać do p. Kapicy na Twitterze ? Gdzieś ktoś opisywał(chyba na konkurencyjnym forum), że napisał do niego poprzez Twitter, wykazał skruchę, sumy również nie były zawrotne. No i p. Kapica zrozumiał i poprzez swoje kontaktu sprawa została umorzona. Ale to byś musiał w wyszukiwarkach poszukać bo nie pamiętam tego forum. Pozdro
 
golazo 0

golazo

Użytkownik
Słuchaj mi chodzi o to że puki co zawiesiłem grę na necie i chciałbym wznowić tylko nie wiem jak się na to zabrać w taki sposób abym bezpiecznie mógł wypłacać mniejsze sumy na konto
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Słuchaj mi chodzi o to że puki co zawiesiłem grę na necie i chciałbym wznowić tylko nie wiem jak się na to zabrać w taki sposób abym bezpiecznie mógł wypłacać mniejsze sumy na konto
&quot;Na terytorium Polski zezwolenie Ministra Finansów[1] na prowadzenie działalności bukmacherskiej (zakłady wzajemne) uzyskały spółki:


Skoro chcesz znów zacząć grać to nie możesz tego zrobić w pełni legalnie dla swojego spokoju ?
W tych bukmacherach możesz śmiało wypłacać bez względu na kwotę i działa to na takiej samej zasadzie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czego dotyczyły te regulacje ? Bo jak taki Pinn bastuje to nie dobrze tam to wygląda.
Curacao-licensed Pinnacle Sports are the latest online betting operator to withdraw from the UK market, ahead of pending changes in UK gambling regulations and taxation that come into play on 1 October.

Chciałbym to zrobić ale boje się że będe miał konsekwencje z racji tego że grałem w zagranicznym buku
Masakra... Podpadasz w jakąś dziwną paranoje...
przepierdol tamta kase i z głowy
hehe no najlepsze rozwiązanie ????
W sumie jak by ktoś miał jakaś większą kase i bał się wypłacic to zamiast przegrywać napiszcie do mnie na gg albo pw pomoge anonimowo wypłacić za okreslony procent. 10027873
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom