>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
L 516

lipny

Użytkownik
Łamie przede wszystkim zasady zdrowego rozsądku... zastanawia również cóż należy zrobić w sytuacji gdy nie posiada się drukarki... aż zadzwonię do urzędu celnego w Ciechanowie by pozyskać odpowiedź na to pytanie... :]
????????
a nawet jakby ktoś przedstawił te wydruki to jak udowodnią że zakłady zostały zawarte na terenie RP???? aż prawie troche współczuje tym ludziom którym wpadły te sprawy:] Nie dziwie sie ze celnicy sami sie buntowali przeciw Ministrowi i tej ustawie...
AuroksReno True:]
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Łamie przede wszystkim zasady zdrowego rozsądku... zastanawia również cóż należy zrobić w sytuacji gdy nie posiada się drukarki... aż zadzwonię do urzędu celnego w Ciechanowie by pozyskać odpowiedź na to pytanie... :]
B3A, daj spokój, bo to sensu nie ma.
Przecież to jest oczywiste, że uwaga w urzędowym piśmie sformułowana następująco:
&quot;Ponadto zobowiązuje się Pana do dostarczenia w w/w dniu do Urzędu Celnego w ... wydruków z historii uczestnictwa Pana w zagranicznych grach hazardowych w sieci INTERNET za okres ... - wpłaty i wypłaty przypisane do Pana numeru.&quot;
nie ma uzasadnienia prawnego. To jest radosna twórczość edytora.
Równie dobrze ktoś kto klepał ten druk mógł napisać:
&quot;Ponadto zobowiązuje się Pana do dostarczenia w w/w dniu do Urzędu Celnego paczki kanapek z ogórkiem i sosem czosnkowym, konsoli PlayStation oraz najnowszego egzemplarza Przeglądu Wędkarskiego. Wysoce wskazane jest ubranie się w smoking wizytowy oraz czapkę uszatkę z logiem Ajaksu Amsterdam.&quot;
Taka sama moc prawna.
Jak widzicie w sklepie napis &quot;po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się&quot; to też wierzycie, że tak musi być bo sprzedawca wywiesił sobie plakietkę?
 
B 8

bonusman

Użytkownik
Można się nie stawić na takie wezwanie służby celnej do osobistego stawiennictwa?
Czy rynki finansowe u zagranicznych buków też są nie legalne? Nie mówię tu o giełdzie zakładów ale a kursach walut. W sensie przekroczy/nie przekroczy dany próg, wzrośnie/spadnie. Z tego co mi wiadomo to forex czy opcje binarne nie są nielegalne więc...
 
L 516

lipny

Użytkownik
Można się nie stawić na takie wezwanie służby celnej do osobistego stawiennictwa?
Możesz zostać doprowadzony:]
Czy rynki finansowe u zagranicznych buków też są nie legalne? Nie mówię tu o giełdzie zakładów ale a kursach walut. W sensie przekroczy/nie przekroczy dany próg, wzrośnie/spadnie. Z tego co mi wiadomo to forex czy opcje binarne nie są nielegalne więc...
chyba Edi chyba kiedys o tym pisał ze nie ma o tym wzmianki w przepisach wiec jest legalne, tylko nie wszystkie buki to mają akurat
 
M 0

macko89

Użytkownik
Na jakimś forum ktoś wklejał opinie prawnika mówiąca że handel kursami na BF nie podchodzi pod tą śmieszną ustawę.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Mniejsza waga czynu zachodzi gdy występuje niska społeczna szkodliwość czynu, nie zostanie przekroczony próg z art. 56 par. 6 kks (a (wartość przedmiotu czynu nie przekracza pięciokrotnej wysokości minimalnego wynagrodzenia w czasie jego popełnienia.), albo z art 53 par. 14 kks, sposób i okoliczności nie wskazują na rażące lekceważenie przez sprawcę porządku prawnego, pobudki podjęcia danego zachowania (emocjonalne).
mnie prawnik właśnie powiedział dokładnie to co Ty tu napisałeś
to taka swoista furtka dla graczy którzy obstawiają dla zabawy i adrenaliny
by przekroczyć 5 krotną średnią już trzeba trzaskać konkretnie
haczyk jest taki że musisz się przyznać i poprosić o niski wymiar kary, mogą dać 1000 a mogą 2 lub 3 nawet
ale dla ludzi którzy mają robotę państwową a grali dla sportu to pewność że się unika KRK i zachowuje pracę, taka prawda
chory kraj :;/:
oczywiście przyznać się bym przyznał ale w życiu nie pokazał wyciągu hehe powiem już nie gram bo zagrałem parę razy i chciałem mecze pooglądać a teraz nie byłem tam wieki i nie bywam ????
 
B 73

br1t

Użytkownik
osobiscie wolalbym isc do pierdla za te marne pare groszy niz sie przyznac i zaplacic jakas kare dajcie spokoj wszystko ma swoje granice. Nikt mi nie wmowi ze jestem przestepca bo za swoje zarobione pieniadze postawilem pare zl dla wlasnej satysfakcji ktore zreszta przegralem. Bardzo latwo upodlic czlowieka i sprawic zeby przyznal sie do wszystkiego.
 
L 516

lipny

Użytkownik
KoNeSeR
Pytanie brzmi czy jeśli sie nie przyznasz do niczego, niczego nie będą w stanie Ci udowodnic i sprawa trafi do sądu i dopiero w sadzie sie okaże ze to sprawa mniejszej wagi czy wtedy tez traktują to jako wykroczenie skarbowe bez wpisu w KRK
e: ok dzięki
Urząd Celny powinien jakis Support otworzyć na forum i odpowiadać na pytania ???? przeciez i tak to czytają:]
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
KoNeSeR
Pytanie brzmi czy jeśli sie nie przyznasz do niczego, niczego nie będą w stanie Ci udowodnic i sprawa trafi do sądu i dopiero w sadzie sie okaże ze to sprawa mniejszej wagi czy wtedy tez traktują to jako wykroczenie skarbowe bez wpisu w KRK
wiesz co powiem Ci że nie wiem, mnie prawnik powiedział że przyznając się i wiedząc że kwoty malutkie to mam pewność uniknięcia KRK
gdzieś tu w tym temacie ktoś pisał że jak idziesz do sądu i przegrasz to raczej wpis do KRK dostaniesz
 
Q 0

qurek789

Użytkownik
ludzie się tu dziwią że mają wezwania o grę w buku za 5 zł, a Pan Kapica potwierdza że oto UKS dokonał czynności w celu pozyskania danych z bazy związanej z grą w pokera (warto zaznaczyć że sposób dokonania czynności jest nielegalny! o czym pisał na twiterze Alexandre Dreyfus [szef GPI, zarządzający bazą The Hendon Mob])

najlepsze ministra Kapicy uważa że wszystko jest w porządku, bo administrator bazy nie zabezpieczył jej we właściwy sposób :grin:

dla przykładu w sprawie chomikuj.pl czy innych bzdurnych filmów wpadają w kominiarkach po laptopa do pryszczatego studenta a tu pełen legal :grin:
 
ester 87

ester

Użytkownik
Pan Kapica potwierdza że oto UKS dokonał czynności w celu pozyskania danych z bazy związanej z grą w pokera (warto zaznaczyć że sposób dokonania czynności jest nielegalny! o czym pisał na twiterze Alexandre Dreyfus [szef GPI, zarządzający bazą The Hendon Mob])
Nie bardzo rozumiem. Wejście na stronę http://pokerdb.thehendonmob.com/ i spisanie stamtąd tych czy innych danych jest nielegalne?
 
D 152

damian0012

Użytkownik
heheh.....



SKRILL RAZEM Z STS!
Nowość na STS.PL. Udostępniamy Wam następne narzędzie płatnicze. Od teraz swoje środki na STS.pl możesz wpłacać przez popularny system płatności SKRILL! Naturalnie bez prowizji. Wpłaty od 10 złotych. Oczywiście nadal możesz wpłacać internetowo środki przez Transferuj.pl lub Dotpay. Przypominamy również o możliwości wpłat na konto w Punktach STS!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Powiem tak...jeśli skrill zaczyna współpracę z STSem to nie wygląda to najlepiej.
osobiscie wolalbym isc do pierdla za te marne pare groszy niz sie przyznac i zaplacic jakas kare
Problem w tym, że wtedy masz &quot;zabrudzone&quot; papiery i kwas z pracą. Ja się naprawdę nie dziwie ludziom, że chcą zamknąć ten temat płacąc grzywnę i nie mieć problemów. I nie ma się co z takiego stanowiska wyśmiewać, bo przypuszczam, że jak przyjdzie co do czego to większość, która ma pracę, a nie własną działalność lub bogatych rodziców tak właśnie zrobi. Przerażające jest to, że 100% aferowiczów tego nieudolnego rządu dostało nowe ciepłe posadki, a tu czepiają się ludzi o parę złotych...To się nadaje do nagłośnienia w TV...Tylko niestety temat zakładów bukmacherskich nie jest &quot;chodliwy&quot;. Poker już bardziej.
A na koniec wspomnę, że przestrzegałem od dawien dawna, że to, że temat milczy nie znaczy, że tak będzie cały czas...
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
heheh.....



SKRILL RAZEM Z STS!
Nowość na STS.PL. Udostępniamy Wam następne narzędzie płatnicze. Od teraz swoje środki na STS.pl możesz wpłacać przez popularny system płatności SKRILL! Naturalnie bez prowizji. Wpłaty od 10 złotych. Oczywiście nadal możesz wpłacać internetowo środki przez Transferuj.pl lub Dotpay. Przypominamy również o możliwości wpłat na konto w Punktach STS!
Coś mi tutaj nie gra.. Skrill jest zarejestrowany w Anglii a tu nagle ma pośredniczyć we wpłatach do STS-a?? Podejrzane to jest. Serio.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
a co do tych prawnikow to racja nie stac mnie na nich, nie chce mi sie latac po sadach na rozprawy,
gralem dla emocji i troche z nudów, ile wplacilem nie pamietam,
sorry ze w 3 postach odpisuje, nie spamuje,
wg mnie lepiej sie przyznać, kara do 3 tysi? *** jakos przeboleje na raty sie rozlozy, a moze nic nie przybija,
pojde powiem ze gralem historii nie mam bo skad konta nie ma szczegolow nie pamietam toc to 4 lata, a nie wiedzialem ze bylo to karalne, jest cos takiego jak domniemanie niewinnosci, okradalem panstwo nieswiadomie, popelnialem czyn ale nie wiedzialem ze byl on karalny, temida stoi po mojej stronie narazie,
co o tym sadzicie?
adwokat z urzedu jeszcze jest....

musisz byc bardzo bogaty skoro jestes gotow dobrowolnie oddac kilka k za wyplate w kwocie 50 pln
sytuacja jest identyczna gdybys dostal od all kaidy 200 pln w przelewie
czy to jest wystarczajacy powod zeby uznac Cie terrorysta i skazac?
było już wałkowane wiele razy,jeżeli sam się nie wsypiesz to nie mają szans niczego udowodnić,buk im żadnych danych nie ujawni
licza ze np na 20k wezwan z 3k osob sie przestraszy i przyjmie dobrowolnie &quot;mala kare&quot;
i juz wtedy jest wielki sukces,wpisik Kapicy na twitterze,swietowanie Juroszka itp
plusgsm wyplacal KILKA MILIONOW łącznie,do niczego sie nie przyznal i sa totalnie w dupie na ten moment,nic mu nie moga zrobic,decyzja nalezy do Ciebie.

swoja droga jak chcecie udupic np jakiegos cwaniaczka z allegro co was oszukal
zakladacie konto w bahu na jego imie i nazwisko,wplacacie przez p24 i wyplacacie na numer konta na ktory wysylaliscie mu kase za aukcje,nastepnie donosik do US i gosc udupiony ????
GENIALNE?

tak działa właśnie tej śmieszny kraj.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
musisz byc bardzo bogaty skoro jestes gotow dobrowolnie oddac kilka k za wyplate w kwocie 50 pln
A skąd przypuszczenie, że kilka koła ?
było już wałkowane wiele razy,jeżeli sam się nie wsypiesz to nie mają szans niczego udowodnić,buk im żadnych danych nie ujawni
plusgsm wyplacal KILKA MILIONOW łącznie,do niczego sie nie przyznal i sa totalnie w dupie na ten moment,nic mu nie moga zrobic,decyzja nalezy do Ciebie.
Kluczowy zwrot podkreślony - na ten moment. Oczywiście życze mu jak najlepiej, wiele wskazuje, że teoretycznie jest na pozycji wygranej, ale czy sprawa jest zakończona ? Czy plusgsm wygrał ? Dopóki sprawa sie nie zakończy takie stawianie sprawy jest bezsensem.
zakladacie konto w bahu na jego imie i nazwisko,wplacacie przez p24 i wyplacacie na numer konta na ktory wysylaliscie mu kase za aukcje
bah nie prowadzi weryfikacji ?
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
A co to ma do rzeczy, że skrill zaczyna współpracę z stsem? Współpracuje z każdym innym bukmacherem, to może chyba i z tym, prawda? Co w tym dziwnego?
A kwestia gdzie jest zarejestrowany? Przecież dotychczas nie współpracował tylko z angielskimi bukmacherami, więc to chyba także żadne zaskoczenie?
A co do tego wyżej- plusgsm pasuje do wszystkiego- robił wypłaty bezpośrednio na konto, grał u buka bądź miał konto w banku, z którym UC współpracował i z którego dane pozyskać się udało, nie wiem czy czasami się nie przyznał wstępnie, ale potem twierdził, że nie na terenie kraju (aczkolwiek tego absolutnie pewien nie jestem), a do tego wygrał ZAWROTNĄ kwotę. Wszystko wskazywać powinno na to, że już DAWNO powinien dostać karę i to wielką, powinni mieć wszystko w garści, a tymczasem sprawa wciąż trwa. To wiele mówi. Jeżeli ktokolwiek któregoś punktu nie wywiązywał (&quot;lepszy&quot; buk, &quot;lepsze&quot; konto bankowe, &quot;lepsze&quot; wypłaty, absolutny brak współpracy i dużo mniejsze kwoty), staje od razu na dużo lepszej pozycji.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
A skąd przypuszczenie, że kilka koła ?Kluczowy zwrot podkreślony - na ten moment. Oczywiście życze mu jak najlepiej, wiele wskazuje, że teoretycznie jest na pozycji wygranej, ale czy sprawa jest zakończona ? Czy plusgsm wygrał ? Dopóki sprawa sie nie zakończy takie stawianie sprawy jest bezsensem. bah nie prowadzi weryfikacji ?
@ 200 pln nie proponują,pojawiają się kwoty 2000,3000 z tego co widziałem jako najmniejsze
@nie rozumiem co by miało się w tej kwestii zmienić na niekorzyść graczy
polska to powoli druga białoruś,ale mimo wszystko obecnie nie widzę szans na to żeby przelew przychodzący kiedykolwiek wystarczył żeby kogoś uznać winnym gry u nielegalnego buka w sądzie
@celowo wybrałem bah, raz afera z wyłapanymi jest głównie z nimi,
a dwa ze jakakolwiek weryfikacja u nich z tego co wiem nie jest zbyt czesto spotykana,zwlaszcza jakbys chcial wyplacic z 30 pln bez korzystania z bonusow
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
mam taką propozycje dla adminów-
może warto byłoby założyć i przykleić temat np &quot; Ustawa Hazardowa- co warto wiedzieć mając wezwanie od UC&quot;
i zamieścić tam wszystkie kluczowe informacje i opisać dlaczego raczej nie warto się do niczego przyznawać,dodać skrót historii z plusgsm,który wypłacał ogromne kwoty i starczy.
temat zamknąć i powinno to załatwić sprawę kolejnych wpisów w tym temacie typu &quot;MAM WEZWANIE,CO ROBIĆ???
mimo wszystko ze polują głównie na amatorów to jednak sądzę ze lepiej dla wszystkich żeby oni też się nie przyznawali podbijając statystyk komuchom
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom