>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
portowiec 4

portowiec

Użytkownik
Sam nawet zapomniałem że miałem konto na bah... Ale jednak musieli mi przypomnieć...

URL: przeklej.org/file/VzaH7o/UC.-.Kopia.1..pdf

Z tego co sprawdzałem to faktycznie nigdy nie robiłem przelewu na ich konto ale wygrane były zlecane bezpośrednio na konto... Stąd mają moje dane...
Głupi wtedy był człowiek...

Rozumiem że sprawy dotyczą nie wygranych a tylko samego faktu grania?
Czy do jakiegoś podatku od wygranych też mogą się doczepić? Albo coś takiego?
Dlaczego w piśmie jest skierowanie do Pani, a wcześnie zaadresowanie do Pana? :grin:
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
polecam poswiecic czas aby to obejrzec,a nastepnie udostepnic gdzie sie tylko da,moze choc kilku idiotow sie &quot;nawróci&quot; choc temu skurwia,lemu i oglupionemu do wszelkich granic spoleczenstwu pewnie i tak nic nie pomoze
Obejrzałem całość i powiem tak:to się w pale nie mieści...
Jak przeczytasz książki pana Wojciecha, to się za głowę złapiesz i nie wiem jeszcze ku.... za co (przepraszam za &quot;epitet&quot;). Jestem w trakcie czytania: &quot; Z MOCY BEZPRAWIA, THRILLER, KTÓRY NAPISAŁO ŻYCIE&quot; - włosy się jeżą nie tylko na głowie...
http://www.sumlinski.pl/ksiazki/
Dodatkowo już w kwietniu ma wyjść:
http://www.empik.com/wataha-sumlinski-wojciech,p1105730643,ksiazka-p
Taka &quot;mądra&quot; lektura dla bałwanów przed wyborami.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Jak przeczytasz książki pana Wojciecha, to się za głowę złapiesz i nie wiem jeszcze ku.... za co (przepraszam za &quot;epitet&quot;). Jestem w trakcie czytania: &quot; Z MOCY BEZPRAWIA, THRILLER, KTÓRY NAPISAŁO ŻYCIE&quot; - włosy się jeżą nie tylko na głowie...
http://www.sumlinski.pl/ksiazki/
Dodatkowo już w kwietniu ma wyjść:
http://www.empik.com/wataha-sumlinski-wojciech,p1105730643,ksiazka-p
Taka &quot;mądra&quot; lektura dla bałwanów przed wyborami.
bałwany nie czytają książek,jedynie gazete wyborczą
ważniejsze dla nich jest żeby pochwalić się wczasami oll inklusiv w egipcie przed znajomymi na fejsbuku ZA KREDYT (niech wiedzą ze nas stać!!!!)
a i czas na oglądanie celebrity splash czy innych warsaw shore trzeba znaleźć bo o czym będą rozmawiać ze znajomymi???

pocieszenie osobiste dla mnie jest takie że młodzi ludzie żydków z PO nie wybrały,to głównie &quot;wykształceni z wielkich miast&quot; i stare ogłupione krowy na nich głosowały i w większości głosują dalej,co za tym idzie większość tych idiotów pobrała tutaj kredyty na mieszkania itp
także nie uciekną z burdelu,do którego sami swoim kurestwem umysłowym doprowadzili tylko będą zapier.... za grosze coraz bardziej dymani przez &quot;swój&quot; rząd :] :] :] :]
a kolejnych genialnych pomysłów jak podatek kastralny czy zakaz wjazdu do centr miast starym autom,które ma 90% polaków nie brakuje ????
wystarczy chociażby spojrzeć na komentarze pod postami Kuźniara kto jest jego wiernym fanem,by mięć pogląd na to że najbardziej ogłupione przez tvny są wszelkie Barbary czy inne diany koło 40,50 lat ????
https://www.facebook.com/jaroslawkuzniar?fref=ts

Kuźniara przykład podałem nie bez powodu,gość od dawna śmieję się publicznie z rodaków na wakacjach i ich cebulactwa i chwali się tym jak to ich unika bo wstyd,a ostatnio kretyn przypadkiem się pochwalił że jest jeszcze większym burakiem niż nie jeden Janusz z torbą biedronki w Egipcie i stał się jednym wielkim pośmiechowiskiem ????
http://wpolityce.pl/media/238427-sekrety-kuzniara-w-memach-internauci-mianowali-dziennikarza-krolem-obciachu-galeria
 
legia 122

legia

Użytkownik
@ musze_schudnac
Polecam także pozostałe filmiki Pana Wojciecha Sumlińskiego !
Znajomy rozmawiał z pewnym wysoko postawionym Panem z 3-literowego zakładu pracy i niestety to co Pan Wojtek mówi to nie są żadne fantasmagorie !
A afery, które wypływają to jest wierzchołek góry lodowej ! Żyjemy w zgniłym i zepsutym kraju ! Rozkradanym i skorumpowanym na potęgę ! Największe cenę tego rozpasania zapłacą młodzi 20-30 paro letni, których już teraz ograbiono ze złudzeń (OFE), widmo 500-700 zł emerytury to istotny bodziec do zastanowienia się czy nie emigrować do jakiegoś cywilizowanego kraju
 
alexis93pl 5

alexis93pl

Użytkownik
Tylko że jak patrzę na starsze pokolenie bo sam jestem gównażerią z 1993 a więc po małej konstytucji to ja rozumiem po części czemu tak jest. Jesteśmy wszyscy pod smogiem socjalizmu. Zastrzegam że sam nie reprezentuję żadnej partii politycznej jako osoba fizyczna.
 
O 24

obywatel88

Użytkownik
Witam. Historii ciąg dalszy. Przed dwoma dniami otrzymałem odpis aktu oskarżenia oparty tylko i wyłącznie o historię transakcji zaksięgowanych na moim koncie bankowych. Nadal brak jakichkolwiek innych dowodów, które mogłyby świadczyć o faktycznym uczestnictwie w zagranicznych zakładach wzajemnych tudzież zagranicznych grach losowych. Z tego co widzę oskarżyciel &quot;uczepił się&quot; zamieszczanego w tytułach przelewów &quot;gewinnauszahlung&quot; co w jego mniemaniu jest potwierdzeniem uzyskania zysków i wypłaty tychże. Czekam cierpliwie na wyznaczenie daty rozprawy. Złodziejskiej bandzie wyciągającej swe brudne ręce po moje ciężko zarobione pieniądze mówię stanowcze nie. Bez walki się nie poddam. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 445

cristovao

Użytkownik
Witam. Historii ciąg dalszy. Przed dwoma dniami otrzymałem odpis aktu oskarżenia oparty tylko i wyłącznie o historię transakcji zaksięgowanych na moim koncie bankowych. Nadal brak jakichkolwiek innych dowodów, które mogłyby świadczyć o faktycznym uczestnictwie w zagranicznych zakładach wzajemnych tudzież zagranicznych grach losowych. Z tego co widzę oskarżyciel &quot;uczepił się&quot; zamieszczanego w tytułach przelewów &quot;gewinnauszahlung&quot; co w jego mniemaniu jest potwierdzeniem uzyskania zysków i wypłaty tychże. Czekam cierpliwie na wyznaczenie daty rozprawy. Złodziejskiej bandzie wyciągającej swe brudne ręce po moje ciężko zarobione pieniądze mówię stanowcze nie. Bez walki się nie poddam. Pozdrawiam
bierzesz pomoc prawną z urzędu lub kogoś na rozprawę czy samemu wolisz walczyć?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Z tego co widzę oskarżyciel &quot;uczepił się&quot; zamieszczanego w tytułach przelewów &quot;gewinnauszahlung&quot; co w jego mniemaniu jest potwierdzeniem uzyskania zysków i wypłaty tychże.
https://translate.google.pl/#de/pl/gewinnauszahlung
Wygrane można uzyskiwać także z tytułu udziału w konkursach typerskich, a nie tylko z zawierania zakładów wzajemnych.
Firmy bukmacherskie są tylko sponsorami nagród w takich konkursach, zaś udział w nich nie jest zakazany w Ustawie hazardowej ani art.107 §2 kks
Organizatorzy przekazują sponsorowi listę laureatów i sponsor, czyli firma bukmacherska wypłaca nagrodę - bez konieczności samego grania u nich.
Tu fragment Regulaminu jednego z takich konkursów:
REGULAMIN
1. Podstawowym warunkiem otrzymania nagrody w konkursie jest posiadanie konta z dokonanym przynajmniej minimalnym depozytem u bukmachera.
..............
Tak samo jak udział w takich konkursach, tak i posiadanie konta u bukmachera-sponsora, więc konta otwartego dla możności wzięcia udziału w takim konkursie, nie jest zakazane.
Konkursy typerskie nie są zakładami wzajemnymi ani grą losową.
.............
................
Kodeks karny skarbowy
Art. 107. § 1. Kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom zezwolenia urządza lub prowadzi grę losową, grę na automacie, grę na automacie o niskich wygranych lub zakład wzajemny,podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym.
 
D 0

depe

Użytkownik
Witam. Historii ciąg dalszy. Przed dwoma dniami otrzymałem odpis aktu oskarżenia oparty tylko i wyłącznie o historię transakcji zaksięgowanych na moim koncie bankowych. Nadal brak jakichkolwiek innych dowodów, które mogłyby świadczyć o faktycznym uczestnictwie w zagranicznych zakładach wzajemnych tudzież zagranicznych grach losowych. Z tego co widzę oskarżyciel &quot;uczepił się&quot; zamieszczanego w tytułach przelewów &quot;gewinnauszahlung&quot; co w jego mniemaniu jest potwierdzeniem uzyskania zysków i wypłaty tychże. Czekam cierpliwie na wyznaczenie daty rozprawy. Złodziejskiej bandzie wyciągającej swe brudne ręce po moje ciężko zarobione pieniądze mówię stanowcze nie. Bez walki się nie poddam. Pozdrawiam
Mozna wiedziec u jakiego buka grales? Koniecznie daj znac jak zakonczyla sie twoja sprawa.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@depe, po jasną cholerę cytujesz cały obszerny wpis zamiast zadać pytanie skierowane do @Obywatel88?
A gdybyś przeczytał jego wpisy, to byś i tego nie musiał robić:
Urząd Celny posądza mnie o grę w bet at home
więc ogarnij się trochę...
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
... wczoraj odbyłem przesłuchanie przez panią z UC, zagrałem z nimi w otwarte karty, i przyznałem się do udziału gry na bet-at-home, bowiem czułem, że na to mają haki, i de facto potwierdziło się gdyż mieli mój numer gracza ... ponadto mieli numer konta PKO, pytając się czy to moje konto, ale to nie moje tylko konto przesyłowe bet-at-home ... pytań było sporo, wszystkie związane z hazardem w necie, były też o portfele płatnicze, znajomość ustawy, czas brania udziału w grach, wpłaty i wypłaty i takie tam słodkie pierdolenie ;) ... ogólnie panie ( były 2, z czego jedna tylko mną się zajmowała) były mile usposobione wobec mnie, bo ja dodałem swoje 3 grosze i powiedziałem co myślę o mafi rządowej, że wiem co się dzieje z tą akcją, generalnie nabrałem odwagi i wylałem trochę goryczy (szkoda, że nie nagrałem tego na dyktafon,to bym opublikował na dowód, bo byłem wylewny w swojej frustracji wobec nie-rządu mafijnego ) ... ponadto pokazałem im pisma komornicze i windykacyjne ( długi za hazard nomen omen), że jestem w plecy jakieś 5 klocków, no i to zapisały w zeznaniu ... moja dedukcja jest taka, że ktoś z banków NAS wysypuje, bo jakiś cwaniaczek musiał być dociśnięty i beknął o przelewach i tak doszli do graczy ... na koniec poprosiłem o zwrot kosztów przejazdu, i wygłosiłem mowę końcową o tym jak te qrvy z knesejmu pchają nas na wojnę z Rosją, za banderowską ukrainę, dodałem jeszcze o tym, że to jest wojna o ziemię, gdzie Usrael ma swoje koncerny typu Monsanto z GMO, które podpisał u nas Komorus i dodałem, że bezkarni degeneraci komornicy kradną ludziom mienie i to jest legalne, a ludzie którzy swoimi pieniędzmi przegrywali są przestępcami ... ogólnie ciąg dalszy nastąpi ... nie przyznałem się do niczego ponadto, to co wiedziałem, że mają haki ... jeśli mają dostęp do kont bankowych i wyciągów, to mogą dojebać wszystkich ostro, ale trzeba mieć wyjebane na tych syjonistycznych bandytów ???? ...
 
C 445

cristovao

Użytkownik
czułem, że na to mają haki, i de facto potwierdziło się gdyż mieli mój numer gracza ... ponadto mieli numer konta PKO, pytając się czy to moje konto, ale to nie moje tylko konto przesyłowe bet-at-home
słabo, mają haki? czy mają historię grania z Twoim adresem IP, twojego komputera i kraju z którego postawiłeś zakład?
sama rejestracja i zalogowanie oraz wpłata depozytu nie jest złamaniem ustawy tylko samo postawienie zakładu
ponadto pokazałem im pisma komornicze i windykacyjne ( długi za hazard nomen omen), że jestem w plecy jakieś 5 klocków, no i to zapisały w zeznaniu
nie wiem po co to im powiedziałeś, mogą Cię teraz skierować na terapię uzależnień od hazardu jak jesteś w plecy i masz za to długi i jeszcze pokazałeś im na to kwity
rozumiem, że nie chcesz włóczyć się po Sądach ale już niejeden sprawa pokazała, że jak UC kogoś oskarża to musi mieć na to kwity i przed Sądem byś się dowiedział skąd to mają, czy zdobyli to legalnie a jak nie mają to mogą Cię cmoknąć i muszę węszyć do samego bah aby im te dane dał czyli adresy IP, kraje i godziny zawarcia zakładów
na początku piszesz &quot;przyznałem się do udziału w bah&quot; bo mają haki a na końcu napisałeś &quot; ... nie przyznałem się do niczego ponadto, to co wiedziałem, że mają haki&quot; więc zdecyduj się
jak będziesz miał możliwość to oddaj sprawę do Sądu, weź adwokata z urzędu i poinformuj go aby się zapoznał z podobnymi sprawami bo bez dowodu to mogą każdego oskarżać
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
@Devin69, ale Ty przyznałeś się właśnie do tego, na co haków prawdopodobnie żadnych nie mieli, mianowicie do gry... Chcieli usłyszeć tylko to jedno zdanie, na nic innego nie liczą wzywając tam.
Numer gracza mają owszem, to już się udało ustalić po wcześniejszych wezwaniach forumowiczów, bowiem kiedy udało im się zdobyć historię bankową baha, to tam były numery graczy.
Tyle tutaj produkują się osoby kompetentne, co jest dowodem na grę, a co nie. Co można mówić, gdy są tylko wpłaty. Tyle tutaj się starają, żeby pomóc, a jednak i tak to za mało.
Trzeba chyba powiedzieć dosadnie. Jak nie mają numeru gracza i nie mają wypłat, to nawet można im to samemu w zębach dostarczyć, bo to dalej żaden dowód zawarcia zakładu na terenie naszego kraju.
A tak jak mówisz, że mogą zdobyć dostęp do kont bankowych, to niech to robią zdrowo. To dalej nie jest dowód zagrania w Polsce.
 
D 0

depe

Użytkownik
@edi8
Sorry, zachowałem sie jak gowniarz wybaczysz mi mistrzu?
@devin69
Na stronie [tutaj też jest ten skan wyroku - zacznij najpierw od czytania]. Z tego artykuly wynika ze sad w Szczecinie uznal ze same wyciagi bankowe nie sa dowodem na podstawie ktorego sad mozna wydac wyrok. Zeby kogos skazac, musza udowodnic ze gral na terenie RP, czyli musza miec jego historie zakladow, adres ip, dane konta bah. Bukmacher nie ma obowiazku udostepnic tych danych z racji tego ze nie obowiazuje ich polskie prawo ???? W dodatku zebranie tych dowod lezy w obowiazku urzedu celnego a nie sadu i maja na to 7dni ???? Oczywiscie, ze podczas przesluchania rozgrywa sie wojna psychologiczna, wmawiaja ci ze maja haki abys zmiekl i zasilil ich konta pokazna iloscia gotowki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom