>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dominik Pańka w wywiadach oficjalnie mówił, że z bólem serca płaci te podatki, ale płaci. Mówił o tym w nie jednym wywiadzie i zwracał na to uwagę.
Choć Pańka sam informował o tym, że fiskus zabierze mu ~30%:
NEWSWEEK: Ile wygrał pan na Bahamach?
DOMINIK PAŃKA: Trochę ponad 1,4 mln dolarów. To najwyższa wygrana w historii polskiego pokera. Cała ta kwota nie trafi jednak do mojej kieszeni, bo z tego co wiem, wygrane w turniejach odbywających się poza Unią Europejską podlegają opodatkowaniu w Polsce.
http://sport.newsweek.pl/dominik-panka-rozmowa-z-pokerzysta-poker-newsweek-pl,artykuly,279523,1.html
............
Pańka: 30 proc. wygranej w pokera muszę oddać państwu.
http://www.polskatimes.pl/artykul/3336135,panka-30-proc-wygranej-w-pokera-musze-oddac-panstwu-te-pieniadze-pewnie-beda-zmarnowane,id,t.html
ale to co mówił w tych licznych wywiadach, dotyczyło wtedy tylko wygranej poza UE, w turnieju na Bahamach i tak dokładnie to chodziło o podatek 32%.
Od wygranych na turniejach w UE podatku nie będzie płacił.
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Zastanawia mnie jeszcze czy państwo polskie poprzez jakiś swój organ (albo może poprzez organ UE) może zmusić bukmachera do ujawnienia historii transkacji na koncie gracza? Być może sam bukmacher będzie do tego skory? Co o tym myślicie?
 
B 0

basturk

Użytkownik
W tamtym tygodniu dostałem wezwanie do UC w Lublinie. Wczoraj odebrałem polecony, że do kontynuacji postępowania nie muszę stawiać się na przesłuchanie. Znajomy twierdzi, że dowalą karę za wykroczenie zaocznie, tydzień na odwołanie się.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
W tamtym tygodniu dostałem wezwanie do UC w Lublinie. Wczoraj odebrałem polecony, że do kontynuacji postępowania nie muszę stawiać się na przesłuchanie. Znajomy twierdzi, że dowalą karę za wykroczenie zaocznie, tydzień na odwołanie się.
jak by była pewność że będzie mandat za wykroczenie skarbowe i tyle to spoko ale ja bym wolał trzymać rękę na pulsie i mieć pewność że nie pójdą w stronę sądu
 
B 0

basturk

Użytkownik
jak by była pewność że będzie mandat za wykroczenie skarbowe i tyle to spoko ale ja bym wolał trzymać rękę na pulsie i mieć pewność że nie pójdą w stronę sądu

Osobiście wolałbym pójść na to przesłuchanie, teraz nie wiem czego się spodziewać. Grałem w BAH, przelewy szły z PEKAO SA. Podejrzewam, że to bank udostępnia wgląd w przelewy swoich klientów. Chociaż gram nieprzerwanie chyba od 2009/10 to nie spodziewałem się że Kapica będzie się interesował takimi Januszami jak ja.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
ale wpłacałeś ze swojego konta bezpośrednio na konto buka i z buka na swoje konto bezpośrednio ?
no parodia że za ludzi co dla sportu za grosze grają się wzięli
dobrze że te mandaty nawet po 300 i 500 zł są niekiedy jak gra się za grosze
 
B 0

basturk

Użytkownik
ale wpłacałeś ze swojego konta bezpośrednio na konto buka i z buka na swoje konto bezpośrednio ?
no parodia że za ludzi co dla sportu za grosze grają się wzięli
dobrze że te mandaty nawet po 300 i 500 zł są niekiedy jak gra się za grosze
Szerze mówiąc to myślałem jak Forest, że będą się brać za tych co wyciągają ponad 3klocki, bo podatek itd. Haha a nie takich rekinów jak ja, wiadomo coś tam się wygra, ale zaraz znowu gra i wszystko w puli. Tak, wpłacałem przez wpłaty24.
 
R 1

rozkos

Użytkownik
ale wpłacałeś ze swojego konta bezpośrednio na konto buka i z buka na swoje konto bezpośrednio ?
no parodia że za ludzi co dla sportu za grosze grają się wzięli
dobrze że te mandaty nawet po 300 i 500 zł są niekiedy jak gra się za grosze
dobrze ??? KoNeSeR nie ośmieszaj się, źe coś jest dobrze to prawo i te działanie to parodia i szopka, coś strasznego, że ludzie muszą się z czegoś takiego tłumaczyć to jest PO i jego działania ktoś te ustawy napisał ktoś uchwealił i podpisał to sie samo nie zrobiło.
 
J 7

jozek2012

Użytkownik
W tamtym tygodniu dostałem wezwanie do UC w Lublinie. Wczoraj odebrałem polecony, że do kontynuacji postępowania nie muszę stawiać się na przesłuchanie. Znajomy twierdzi, że dowalą karę za wykroczenie zaocznie, tydzień na odwołanie się.
może chodzi o umorzenie. To nie jest normalne, najpierw chcą cię przesłuchiwać a za kilka dni już nie chcą. kupy się to nie trzyma. Jakby miał być wyrok nakazowy to by cię w ogóle nie wzywali bo i po co. Może zadzwoń i zapytaj?
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
KoNdoM promocja pampersów w realu jest możesz się zaopatrzyć.
zadaje normalne pytania, bez napinania się i zaczepiania kogokolwiek
wiele osób czyta wątek i ma podobne dylematy, to dla ciebie problem że z kimś piszę ? musi ci się nudzić, serio
w ogóle nie wiem po co te wszystkie twoje amory w moim kierunku, na prawdę ani mnie to ziębi ani grzeje, pytam kogoś, ten mi odpowiada, ludzie czytają a ty się podniecasz i atakujesz mnie personalnie mimo że nie wypowiadam ani słowa do ciebie
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
to prawo i te działanie to parodia i szopka, coś strasznego, że ludzie muszą się z czegoś takiego tłumaczyć
chyba wiadomo, że nie oceniam systemu tylko uważam że dobrze w sensie że są też niskie kary paruset złotowe a nie tylko grube tysiaki
prawa nie zmienię ani Ty ani ja, można tu ponarzekać ale nic to nie da
 
B 0

basturk

Użytkownik
Nie wiem, sam jestem zaskoczony takim obrotem sprawy. Znajomy twierdzi, że widocznie mogą mieć wystarczające kwity na wystawienie grzywny. Podadzą numer konta i czas na odwołanie. Zaoszczędzają czas i pierdzielenie się z Januszami. Większość i tak zapłaci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom