>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Haha czyżby zmiana taktyki? Za mało Januszów się przyznawało i to oni musieli się męczyć, to teraz dają grzywne w ciemno i męczyć się musi &#39;oskarżony&#39;, żeby uniknąć tej grzywny? Albo nie zdąży się odwołać w tydzień, albo zapomni, albo szkoda na to czasu i poleci troszkę więcej kasy.
Niedługo i to będzie za mało, to będą wysyłać zawiadomienie o grzywnie, ale nie powiedzą za co, a ukarany będzie musiał powiedzieć wszystkie grzechy jakie ma na sumieniu. Jeżeli wśród nich będzie ten prawdziwy, to dopiero będzie się mógł odwoływać. :grin::grin:????
Nie no, coraz większe kino z tym wszystkim.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Szerze mówiąc to myślałem jak Forest, że będą się brać za tych co wyciągają ponad 3klocki, bo podatek itd. Haha a nie takich rekinów jak ja, wiadomo coś tam się wygra, ale zaraz znowu gra i wszystko w puli. Tak, wpłacałem przez wpłaty24.
Napisz raz jeszcze wplacales bezposrednio na ich konto w banku czy tylko przelewy24 bo raz napisales tak teraz piszesz wplaty p24....Wiec jak jest w koncu???????
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Napisz raz jeszcze wplacales bezposrednio na ich konto w banku czy tylko przelewy24 bo raz napisales tak teraz piszesz wplaty p24....Wiec jak jest w koncu???????
w sumie nie ma znaczenia jaką metodą wpłacał jak wypłaty były robione bezpośrednio na konto
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Wlasnie ze ma...Bo ogolnie jak czytam to sie czepiaja tych co robili bezposrednie przelewy na konto bah...tych co wplacali p24 i potem konto raczej nie....
Jak mowilem zeby doszli kto jest wlascicielem konta musza pojsc do prokuratora/sadu/policji aby po nr rachunku dali im adres....
Wiec mnie to ciekawi
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Wlasnie ze ma...Bo ogolnie jak czytam to sie czepiaja tych co robili bezposrednie przelewy na konto bah...tych co wplacali p24 i potem konto raczej nie....
pierwsze słyszę, były przypadki wpłata24 i wypłata konto = zonk
ale nie było wpłata przelewy24 i brak wypłaty na konto = zonk
jak ktoś nie zrobił jednego z dwóch:
a) wpłaty bezpośrednio na konto
b) wypłaty bezpośrednio na konto
nie było precedensu by wpadł w szpony UC
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
pierwsze słyszę, były przypadki wpłata24 i wypłata konto = zonk
ale nie było wpłata przelewy24 i brak wypłaty na konto = zonk
jak ktoś nie zrobił jednego z dwóch:
a) wpłaty bezpośrednio na konto
b) wypłaty bezpośrednio na konto
nie było precedensu by wpadł w szpony UC
Tylko jest jedno ale...JAK WPLACASZ NA KONTO maja wszystkie twoje dane jak wyplacasz maja nr konta i imie i nazwisko tyle!!
Jak mowilem troche zajmuje roboty zeby dojsc kto jest wlascicielem konta bo Janow Kowalskich moze byc 100 w Polsce!!!
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Jak mowilem troche zajmuje roboty zeby dojsc kto jest wlascicielem konta bo Janow Kowalskich moze byc 100 w Polsce!!!
jest jedno ale, dla nich jak jest ta wypłata na konto to traktują to jako grę (oczywiście bezprawnie) i traktują to jako punkt zahaczenia do zdobycia bezprawnego danych
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
jest jedno ale, dla nich jak jest ta wypłata na konto to traktują to jako grę (oczywiście bezprawnie) i traktują to jako punkt zahaczenia do zdobycia bezprawnego danych
Piszesz jakbys dostal wezwanie ja wyplacalem na konto i to nie raz i wezwania brak....
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Piszesz jakbys dostal wezwanie ja wyplacalem na konto i to nie raz i wezwania brak....
nie dostałem wezwania
też nigdy nie wypłaciłem ani nie wpłaciłem bezpośrednio na konto
śledzę temat bo ciekawy ale raczej nic mi nie grozi
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
nie dostałem wezwania
też nigdy nie wypłaciłem ani nie wpłaciłem bezpośrednio na konto
śledzę temat bo ciekawy ale raczej nic mi nie grozi
Akurat wiele osob jak zauwazylem nie przyznaje sie ze chociaz raz wplacilo na konto bah a powinni!!!Na palcach 1 reki policzylbym tych co wyplacili na konto a wplacali przez p24 i dostali wezwanie badalem ta sprawe i tak generalnie to wyglada ze dojsc nie jest tak prosto i troche to trwa...
No chyba ze bank sypie no zalezy w jakim banku mamy konto....
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Zastanawia mnie jeszcze czy państwo polskie poprzez jakiś swój organ (albo może poprzez organ UE) może zmusić bukmachera do ujawnienia historii transkacji na koncie gracza? Być może sam bukmacher będzie do tego skory? Co o tym myślicie?
To szerokie zagadnienie i w jednym poście trudno odpowiedzieć... W skrócie polski organ w postaci prokuratora generalnego ewentualnie od niedawna bezpośrednio z poziomu prokuratury okręgowej albo apelacyjnej może wystąpić do organu wymiaru sprawiedliwości innego państwa o udzielenie pomocy prawnej w toku postępowania karnego. Więc w teorii istnieje możliwość, że organ państwa, który otrzymał wniosek z Polski przeprowadzi czynność &quot;na miejscu&quot;. Pozostaje jednak problem w postaci Polskiej rzeczywistości... prokuratorzy, którzy zajmują się takimi wnioskami są przytłoczeni ilością spraw, z racji, że na daną jednostkę jest zwykle jeden, który zajmuje się takimi &quot;tematami&quot;. Kolejna rzecz to ekonomika postępowania... wytaczanie międzynarodowego działania w sprawach o kilka tysięcy mija się z celem.
Warta rozważenia pozostaje jeszcze kwestia legalności czynu w danym państwie.
Bukmacher bez postanowienia organów ścigania w danym państwie nie wydana danych, ponieważ naraziłby się na odpowiedzialność cywilną w postaci naruszenia dóbr osobistych, która w krajach o rozwiniętej kulturze prawnej jest ściśle przestrzegana.
Wlasnie ze ma...Bo ogolnie jak czytam to sie czepiaja tych co robili bezposrednie przelewy na konto bah...tych co wplacali p24 i potem konto raczej nie....
Jak mowilem zeby doszli kto jest wlascicielem konta musza pojsc do prokuratora/sadu/policji aby po nr rachunku dali im adres....
Wiec mnie to ciekawi
Jeżeli postępowania toczy się w sprawie, nie przeciwko osobie, to dane o których piszesz organy mogę otrzymać tylko decyzją Sądu Okręgowego, ponieważ jasno wynika to z ustawy, że stanowi to tajemnicę bankową, więc jaki prokurator, jaka policja? &quot;Mówiłeś&quot; niestety nieprawdę, więc przynajmniej nie powtarzaj...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 674

slukasz123

Użytkownik
To mam rozumiec ze albo bank lamie tajemnice bankowe albo czepiaja sie tylko tych co wplacali do bah na ich konto.Pytalem kiedys znajomego prawnika to mowil ze jak prokurator wystapi do bank o dane właściciela konta musza mu je udostepnic..
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Watpie ze tak bedzie oby wladza sie zmienila mam nadzieje ze od wrzesnia sie zmieni...
Władza się niestety nie zmieni... Siedzimy na dupach, jesteśmy cicho i nic się nie odzywamy. Cały czas nas testują. Wybory zostaną pewnie &quot;spreparowane&quot;, tak to ujmę &quot;miękkim&quot; słówkiem. Już dwa razy nas przetestowali w ostatni czasie:

Pierwszy, to jak odebrali emerytury byłym SB-kom i uznali za zgodne z Konstytucją (TK tak orzekło), była cisza, a to był przedsmak tego co za chwilę zrobią, czyli skoku na większą kasę, czyli na OFE. Zadanie wykonane, społeczeństwo nic nie drgnęło, zabrali bo tak trzeba było...
Drugi przykład, to ostatnie wybory samorządowe, i rzekoma &quot;awaria&quot; systemu!!! To był test przed najważniejszymi wyborami, jakim są parlamentarne w tym roku. Przecież to jest śmieszne, że firma, która wygrała przetarg na system informatyczny obsługujący ostatnie wybory samorządowe (który to system był &quot;farsą&quot;) wygrała również prawdopodobnie przetarg na wybory parlamentarne!!! NIK zgłosił w ostatnich dniach zawiadomienie do prokuratury i ABW o nieprawidłowościach co do przetargu wyborów w 2014. NIK chce liczenia ręcznego głosów w wyborach prezydenckich. Tylko, czy to coś da? Niby są mężowie zaufania w komisjach wyborczych, ale to też jest do przejścia... O wyborach parlamentarnych NIK nie wypowiedział się w kwestii liczenia ręcznego głosów.
Jeżeli w 2014 roku to był test w wyborach samorządowych i społeczeństwo nawet nie drgnęło, to w tych wyborach parlamentarnych czuję będzie wielkie &quot;BUM, BUM&quot;...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Komu przyszlo wezwanie do urzedu skarbowego i sprawe wygral niech da znac na pw, bo mam pare pytan, ale nie tutaj bo nie chce zasmiecac,
 
R 1

rozkos

Użytkownik
Jeżeli postępowania toczy się w sprawie, nie przeciwko osobie, to dane o których piszesz organy mogę otrzymać tylko decyzją Sądu Okręgowego, ponieważ jasno wynika to z ustawy, że stanowi to tajemnicę bankową, więc jaki prokurator, jaka policja? &quot;Mówiłeś&quot; niestety nieprawdę, więc przynajmniej nie powtarzaj...
W UC pytają się o nr kont tzn czy jesteś właścicielem konta, czyli chcą, żeby samemu na siebie dostarczyć dowody.
Ciekawe czy znajdzie się ktoś, kto zajmie się w/w sprawą tzn nielegalnym działaniem UC i kierowaniem tym wszystkim przez Kapicę???
Cała ta ustawa i to działanie nadaje się do kosza, a nie do reklamy przez Kapicę, ale on nie wie co robi, bo nie zna się na tym.
To się nazywa III RP i przestrzeganie prawa, czyli są u władzy tacy jak Kapica i zamiast nie rozdmuchiwać tego syfu to on się tym chwali.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
W UC pytają się o nr kont tzn czy jesteś właścicielem konta, czyli chcą, żeby samemu na siebie dostarczyć dowody.
Ciekawe czy znajdzie się ktoś, kto zajmie się w/w sprawą tzn nielegalnym działaniem UC i kierowaniem tym wszystkim przez Kapicę???
Cała ta ustawa i to działanie nadaje się do kosza, a nie do reklamy przez Kapicę, ale on nie wie co robi, bo nie zna się na tym.
To się nazywa III RP i przestrzeganie prawa, czyli są u władzy tacy jak Kapica i zamiast nie rozdmuchiwać tego syfu to on się tym chwali.
Ok fajnie ale skad biora adres jak napisalem Janow Kowalskich jest 100 w POLSCE
 
B 8

bonusman

Użytkownik
Władza się niestety nie zmieni... Siedzimy na dupach, jesteśmy cicho i nic się nie odzywamy. Cały czas nas testują. Wybory zostaną pewnie &quot;spreparowane&quot;, tak to ujmę &quot;miękkim&quot; słówkiem. Już dwa razy nas przetestowali w ostatni czasie:
Pierwszy, to jak odebrali emerytury byłym SB-kom i uznali za zgodne z Konstytucją (TK tak orzekło), była cisza, a to był przedsmak tego co za chwilę zrobią, czyli skoku na większą kasę, czyli na OFE. Zadanie wykonane, społeczeństwo nic nie drgnęło, zabrali bo tak trzeba było...
Drugi przykład, to ostatnie wybory samorządowe, i rzekoma &quot;awaria&quot; systemu!!! To był test przed najważniejszymi wyborami, jakim są parlamentarne w tym roku. Przecież to jest śmieszne, że firma, która wygrała przetarg na system informatyczny obsługujący ostatnie wybory samorządowe (który to system był &quot;farsą&quot;) wygrała również prawdopodobnie przetarg na wybory parlamentarne!!! NIK zgłosił w ostatnich dniach zawiadomienie do prokuratury i ABW o nieprawidłowościach co do przetargu wyborów w 2014. NIK chce liczenia ręcznego głosów w wyborach prezydenckich. Tylko, czy to coś da? Niby są mężowie zaufania w komisjach wyborczych, ale to też jest do przejścia... O wyborach parlamentarnych NIK nie wypowiedział się w kwestii liczenia ręcznego głosów.
Jeżeli w 2014 roku to był test w wyborach samorządowych i społeczeństwo nawet nie drgnęło, to w tych wyborach parlamentarnych czuję będzie wielkie &quot;BUM, BUM&quot;...
Niestety zgadzam się z Tobą i tego najbardziej się boję. Po co wprowdzili elektroniczne liczenie głosów - bo taką formą można w ciągu minuty dowolnie zamanipulować bo ma się całość wyniku w jednej chwili w jednym miejscu. W przypadku ręcznego liczenia nie było to możliwe bo wyniki cząstkowe spływały z komisji i ciężko coś było zakręcić bo mogło się okazać, że oddano więcej głosów niż kart do głosowania było albo frekwencja cząstkowa i sumaryczna znacznie się różnią, itp. Musi być wyraźna przewaga przeciwko PO żeby coś osiągnąć. Patrząc na powiązania polskiego rządu z rosją i wsi to stać ich na wszystko. Na początku śmiać mi sie chciało jak mówi, że katastrofa z kaczyńskim to był zamach. Ale po zapoznaniu się z tym co mówi Sumliński to może to być prawda. w końcu po coś wciąż rosja nie chce wydać nam wraku.
Ale wracając do tematu: słyszeliście może żeby kogoś za grę w pokera online ciągali?
 
4 0

4move

Użytkownik
To mam rozumiec ze albo bank lamie tajemnice bankowe albo czepiaja sie tylko tych co wplacali do bah na ich konto.Pytalem kiedys znajomego prawnika to mowil ze jak prokurator wystapi do bank o dane właściciela konta musza mu je udostepnic..
sa tu 2 osoby, co niesprecyzowały (basturk i marioZ z 225 strony).
macie rzekomo tylko wyplaty na swoje konto bez wplat.
Sprecyzujcie to, żeby się nie okazało, że to manipulacja.
Na wykopie jest wpis, że do kogoś policja dzwoniła w celu ustalenia potwierdzenia wlasciciela rachunku.
To wszystko jest sprzeczne, lecz w tym panstwie możliwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom