>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
L 147

luminat

Użytkownik
Na twoim miejscu - po wizycie panów z UC od razu zmieniłbym hasło lub zamknął* konto u bukmachera z którego wypłaciłeś tyle pieniędzy. Zajęcie sprzętu z pewnością miało na celu pozyskanie loginu oraz hasła i tym samym zdobycie historii konta gry u bukmachera. Samo wchodzenie i odwiedzanie strony bukmachera nie jest dowodem.
Jak to zrobiłeś, to na nic im będzie to zajęcie sprzętu, bo nie będą mieć głównego dowodu o jaki im chodziło. Sam bukmacher nie udostępni im historii konta, nawet jeśli by się do niego oto zwrócili. Wiadomo że działają w Polsce nielegalnie i nie będą udostępniać danych przeciwko sobie i swoim klientom.
* Najlepiej zamknąć konto, bo służby posiadają wiele narzędzi i instrumentów, które pozwolą wobec bukmachera utożsamić się i zweryfikować jako ty, wiec i tym samym zmianę hasła i odblokowanie dostępu do konta u bukmachera. Natomiast zamknięcie konta np. u bet365, spowoduje że nawet jakbyś stanął na głowie to ten bukmacher nie odblokuje Ci konta w czasie krótszym niż 5 lat, jeśli poprosisz o blokadę dożywotnią i później zmienisz zdanie. U wielu innych bukmacherów działa to podobnie. Blokady są obligatoryjne, a prośby o odblokowanie konta są ignorowane.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zygzak84, napisałeś że w związku z problemem z hazardem i wpadnięciem przez grę w spiralę długów, nie grasz już od 4 lat.
Ale czy to oznacza, że wtedy także zamknąłeś konto w Bah?
 
D 20

devorious

Użytkownik
Większość osób tutaj miała problemy po wpłacie bezpośrednio na konto bukmachera? Czy przy wpłacie przez przelewy24 również?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bilans zysków/strat nie jest - niestety dla Ciebie - kryterium, które znajduje się wśród zapisów Ustawy hazardowej, bo ona w tym zakresie dotyczy jedynie zakazu samej gry w zagranicznych firmach.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Masz rację. To nie jest kryterium, ale może być okolicznością łagodzącą. Oczywiście, tylko wtedy, jeżeli się przyzna, a w jego okolicznościach to trudna decyzja.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Na twoim miejscu - po wizycie panów z UC od razu zmieniłbym hasło lub zamknął* konto u bukmachera z którego wypłaciłeś tyle pieniędzy. Zajęcie sprzętu z pewnością miało na celu pozyskanie loginu oraz hasła i tym samym zdobycie historii konta gry u bukmachera. Samo wchodzenie i odwiedzanie strony bukmachera nie jest dowodem.
Jeżeli grał tylko w tamtym okresie to nawet mając hasło (bo login chyba mają - o ile dobrze pamiętam bah go wpisywał w tytułach przelewu &lt;debile&gt;) oni za wiele nie zdziałają. Nawet gdyby sam chciał im dostarczyć historie zakładów to miałby z tym problem. Nie wiem jak mają inni ale ja historii zakładów z tamtych lat na swoim koncie po prostu nie mam. Jak ktoś kiedyś wpominał sam bah trzyma historię przez 5 lat, więc jeszcze trochę i jedyne dowody na to &quot;przestępstwo&quot; będą nie do uzyskania.

Ogólnie ta cała akcja z wjazdem na chatę widaje mi się trochę dziwna.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Zygzak84 a jak to było z Twoimi wpłatami? Piszesz, że więcej wpłaciłeś niż wypłaciłeś.. W tak krótkim okresie jaki dotyczy zarzut (przełom 2011-2012 to gdzieś ok pół roku) wypłaty 177 tyś, to wpłaty ile miałeś? Jakimi ty kwotami obracałeś! I w jaki sposób wpłacałeś, że mają TYLKO same wypłaty???????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W tak krótkim okresie jaki dotyczy zarzut (przełom 2011-2012 to gdzieś ok pół roku) wypłaty 177 tyś, to wpłaty ile miałeś? Jakimi ty kwotami obracałeś! I w jaki sposób wpłacałeś, że mają TYLKO same wypłaty???????
Zapewne ten w/w początkowy okres zarzutu wynika z nowelizacji Ustawy hazardowej i nie jest tożsamy z faktycznym okresem jego gry, stąd te wygrane w kwocie która tak Cię zadziwiła wcale nie muszą pochodzić dokładnie tylko z okresu na jaki opiewa zarzut - a tylko to, że wtedy zostały wypłacone.
 
Z 14

zygzak84

Użytkownik
według mnie trzyma 4 lata.
4 lata zgadza sie - dzisiaj usunalem konto, ale wczesniej sprawdzilem co moge wyswietlic w historii - okres sprawy konczy sie w kwietniu 2012, a teraz mozna bylo wyswietlic od 28.02.2012, wiec juz tylko ostatnie ok. 2 miesiace.

Zygzak84 a jak to było z Twoimi wpłatami? Piszesz, że więcej wpłaciłeś niż wypłaciłeś.. W tak krótkim okresie jaki dotyczy zarzut (przełom 2011-2012 to gdzieś ok pół roku) wypłaty 177 tyś, to wpłaty ile miałeś? Jakimi ty kwotami obracałeś! I w jaki sposób wpłacałeś, że mają TYLKO same wypłaty???????.
Nie wiem czy maja same wplaty, pewnie maja cale wyciagi z rachunkow, a biora to co im potrzebne i przydatne. W postanowieniu prokuratury zostaly wymienione wyplaty. Wplacalem za pomoca mTransferu czyli przelewy24 i w wyciagach bankowych te transakcje nie maja adresata BAH ani tytulow ze do BAH tylko tytuly pxxx-xxx-xxx gdzie x to jakies cyfry losowe. Tak naprawde moze mi byc ciezko udowodnic te wplaty skoro nie mam juz historii z bah...
 
J 0

jugador

Użytkownik
Zygzak ja też uzeram się z UC w Poznaniu, z tym, że moja sprawą trafiła do sądu. Dokonałem wypłat na kwotę ok. 70 tys, ale nie doszło do żadnej konfiskaty sprzętu, chciałbym uczulić Cię na niezwykle miłych urzędników w UC Poznań, którzy będą Ci mówić, żebyś się do wszystkiego przyznał to może nawet sprawę umorzą i będą to doradzać tak jakby prywatnie przed rozpoczęciem przesłuchania. Radze Tobie skontaktować się z prawnikiem i iść tam przygotowanym!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jugador, jesteś już trzecim ( poprzednicy to shingper i bukowina ) userem, który bez zastanowienia się pisze o rzekomej konfiskacie komputera Zygzaka84.
Konfiskata to przepadek, a w tym przypadku chodzi przecież tylko o czasowe zajęcie.
 
J 0

jugador

Użytkownik
kstokrotka przełom 2011/2012, czas który dotyczy praktycznie wszystkich
edi8 przepraszam, aczkolwiek nie to chyba jest najważniejsze w tej dyskusji, bo Zygzakowi raczej komputera żal nie jest..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom