>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 102

kristo45

Użytkownik
wedle tego artykułu http://e-play.eu/komisja-finansow-nowela-ustawy-hazardowej/
,,Sejmowa komisja finansów zarekomendowała w poniedziałek Sejmowi przyjęcie projektu noweli ustawy o grach hazardowych. Wcześniej komisja zaakceptowała poprawki do projektu, przygotowane przez podkomisję, m.in. ws. terminu wejścia ustawy w życie – nie 1 stycznia, a 1 lipca przyszłego roku.&quot;
osobiście troche się juz włąsnie gubie z tym terminem.... artykuł jest ze wczoraj
Art. 12 projektu mówi jasno które punkty kiedy wchodzą. 1 lipca blokada stron i płatności. Artykuł jest tu mniej istotny(w połowie mają rację). Inna sprawa, że zarówno niektórzy agenci rozliczeniowi jak i bukmacherzy się nie wiadomo po co tak śpieszą.
 
N 11

newengland

Użytkownik
Witam wszystkich to jest mój pierwszy post na tym forum. W odniesieniu do tej ustawy nie wiem czemu wszyscy się tak podniecacie przecież ustawa nie została jeszcze przegłosowana przez sejm później musi zostać przegłosowana w senacie następnie podpisana przez prezydenta a co najważniejsze otrzymać notyfikacje. Poza tym dzisiaj ku mojemu zdziwieniu wróciła do komisji a niby się tak śpieszyli. Nie chcę nic mówić ale coś mi się wydaję że mogą nastąpić jakieś zmiany w ostatecznym kształcie ustawy ponieważ jeżeli nie to dlaczego nie przegłosowali tego dzisiaj.
 
P 68

pawelcz41

Użytkownik
Witam wszystkich to jest mój pierwszy post na tym forum. W odniesieniu do tej ustawy nie wiem czemu wszyscy się tak podniecacie przecież ustawa nie została jeszcze przegłosowana przez sejm później musi zostać przegłosowana w senacie następnie podpisana przez prezydenta a co najważniejsze otrzymać notyfikacje. Poza tym dzisiaj ku mojemu zdziwieniu wróciła do komisji a niby się tak śpieszyli. Nie chcę nic mówić ale coś mi się wydaję że mogą nastąpić jakieś zmiany w ostatecznym kształcie ustawy ponieważ jeżeli nie to dlaczego nie przegłosowali tego dzisiaj.
Widać, że jesteś tutaj nowy, projekt jest przesądzony przynajmniej jeśli chodzi o rząd a kto ma większość - rząd a Wiesław Janczyk kim jest pomazańcem Kaczyńskiego a kim jest Kaczyński = rząd i tyle w temacie.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Blokada płatności trwa już od dobrego miesiąca, dwóch. Agenci rozliczeniowi blokują np. wypłaty na niektóre typy kart debetowych.
Pytanie tylko kto zdrowy na ciele i umysle wplaca karta chce miec problemy z Urzedem Celnym???To juz bezpieczniejsza jest wyplata na konto w tytule masz jakis Envoy a nie jakiegos buka...
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
To swoja drogą ale jak.zablokują wogole portfele internetowe typu skrill to nawet jak taki pinnacle nie zrezygnuje z polskich uzytkownikow to nie bedzie mozna bezpiecznie na niego wplacac i wyplacac to przeciez bezesnsu..czyli idac logicznie jak.zablokuja portfele internetowe nie bedzie dalo sie korzytac zadnego zagranicznego buka nawet jak nie wycofaja oferty dla polakow..
 
N 11

newengland

Użytkownik
Widać, że jesteś tutaj nowy, projekt jest przesądzony przynajmniej jeśli chodzi o rząd a kto ma większość - rząd a Wiesław Janczyk kim jest pomazańcem Kaczyńskiego a kim jest Kaczyński = rząd i tyle w temacie.
Tak jak napisałeś to do momentu przegłosowania w sejmie jest tylko projektem
 
N 11

newengland

Użytkownik
To swoja drogą ale jak.zablokują wogole portfele internetowe typu skrill to nawet jak taki pinnacle nie zrezygnuje z polskich uzytkownikow to nie bedzie mozna na niego wplacac i wyplacac to przeciez bezesnsu..
Skrill ci nie zablokują ponieważ skrill używa się do innych płatności nie tylko do przesyłania pieniędzy do buka. Jezeli chodzi o płatności to chodzi o przelewy24, przelewy bankowe i karty kredytowe
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ok jak potrafia wybiorczo zablokowac przelewy to.dlaczego nie moga zrobic tego ze skrillem??bedzie mozna uzywac portfeli tak jak.i przelewow do innych platnosci tylko bedzie zablokwana opcja przelewu do buka niestety..
 
N 11

newengland

Użytkownik
Tak jak napisałeś to do momentu przegłosowania w sejmie jest tylko projektem poza tym spójrzcie na inne projekty ustaw np podatek od sklepów powierzchniowych UE nie dała notyfikacji i nie ma ustawy.Jesyne co ten rząd robi to burdel patrz trybunał. Ja bym był spokojny nic takiego się nie stanie albo zrobią burdel i my nadal będziemy grać na starch zasadach albo wyciągną głowę z dupy i wprowadza ustawę zgodną z prawem UE.
 
N 11

newengland

Użytkownik
i tutaj mnie rozbawiłeś marionetka Kaczusia się ugnie. HAHAHA
Masz całkowitą rację ale musisz popatrzeć na to z szerszej perspektywy. Ten rząd jak i prezydent nie zostali wybrani aby rządzić wiecznie tylko na kadencje i później żeby rządzić ponownie muszą zostać wybrani a jak narazi to wkurzają coraz liczniejszą grupę wyborców. Ponadto gospodarka spowalnia budżet z gumy nie jest ponadto są pod krytyką UE. Ponadto ustawa jaką widzimy byla przygotowywana za czasów Szalałamachy a teraz jest Morawiecki któremu co jak co nie mogę odmówić znajomości do finansów przecież był prezesem BZWBK. Tak więc spokojnie jeszcze nic nie jest pewne.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Z tego co czytałem w tej ustawie, to przedsiębiorca telekomunikacyjny wśród swoich obowiązków nie ma blokowania płatności. Wystarczy przeczytać Art.15f ust. 5 ustawy. Są natomiast tylko nakazy dla dostawców usług płatniczych w art. 15g. Pod groźbą kary pieniężnej oczywiście.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Oczywiście z Dudą to był żart bo to zadumany w sobie pionek PISowski. No dokładnie 90% graczy (z tym 98% 99% to chyba przesadziłeś) którzy nie ogrywają bukmacherów mają gdzieś tą ustawę bo i tak będą mieli zawsze gdzie grać. Ja np juz dostałem limity na polskim Iforbet, etoto, a na STS max stawka 110zł i co dalej? Dobrzy typerzy nie będą mieli fizycznie gdzie grać, no chyba że będą jeździć po kolekturach. Ciekawe jak to będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom