>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Musisz być funkcjonariuszem wydziału do walki z przestępczością gospodarczą albo przedstawicielem Służby Celnej, że na 100% możesz zagwarantować takie rzeczy. Ciekawe co masz na potwierdzenie swoich słów. Nie zdziwiłbym się jakby wspomniane wyżej służby czytały to forum (które przecież nie jest zamknięte i można je czytać, nawet się nie rejestrując) i miały już wynotowanych wszystkich cwanych gagatków chwalących się Skrillem czy VPN-em.

Wielu odkryje przyłbice samemu jak Ziobro zacznie blokować strony. Już widzę ten popłoch ????
Póki co to służby mogą naskoczyć wszystkim skrillowcom czy osobom korzystającym z VPN także nie siej fermentu i nie pisz bzdur. Dla Juroszka chyba pracujesz, ze próbujesz zastraszyć gimbaze na forum????
 
C 445

cristovao

Użytkownik
No proszę Stanowski dostał walizę i już na twitterze wpisy z iForbet czyli z legalnym bukiem, już zapomniał jak jego portal jest obsypany reklamami buków bez licencji, no cóż jak widać środowisko ma gdzieś zmiany, cierpią gracze, buki i celebryci mają się dobrze.
 
D 0

denis40

Użytkownik
ja mam taką jedną uwagę i była już poruszana wcześniej, nie piszcie o tym jak edi8 jak obejść blokady itp w swoim linku hazardzik.net albo skrillach czy vpn-ach to forum też jest inwigilowane przez odpowiednich ludzi także po co. Uważam, że tutaj potrzebne są wiadomości typu co nowego pod kątem ustawy hazardowej a nie rozpisywanie się na tematy skrillów vpn.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
ja mam taką jedną uwagę i była już poruszana wcześniej, nie piszcie o tym jak edi8 jak obejść blokady itp w swoim linku hazardzik.net albo skrillach czy vpn-ach to forum też jest inwigilowane przez odpowiednich ludzi także po co. Uważam, że tutaj potrzebne są wiadomości typu co nowego pod kątem ustawy hazardowej a nie rozpisywanie się na tematy skrillów vpn.
Serio myslisz, ze to jest wiedza tajemna? Przeciez oni wiedza o tym wszystkim, a pewnie i jeszcze wiecej.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Musisz być funkcjonariuszem wydziału do walki z przestępczością gospodarczą albo przedstawicielem Służby Celnej, że na 100% możesz zagwarantować takie rzeczy.
Wielu odkryje przyłbice samemu jak Ziobro zacznie blokować strony. Już widzę ten popłoch ????
????
 
Z 0

znowutosamo

Użytkownik
Witam. Jestem tutaj nowy, ale widzę że temat jest znany. Nie wiem czy ktoś miał już podobną sytuację do mojej ale byłbym wdzięczny za jakieś informacje.
Mianowicie dzisiaj dostałem wyrok z sądu rejonowego o uznaniu mnie za winnego zawierania zakładów u bukmachera bet...home. Cała sprawa trwała grubo ponad 18 miesięcy, kilka rozpraw UC dostarczał co jakiś czas jakieś dziwne dowody, a to wyciągi z banków a to geolokalizacje itp itd. Przyznałem się do wykonywania przelewów ale nie do zawierania zakładów.
I tutaj moje pytanie, na podstawie czego sąd orzekł moją winę i czy mam szanse przy apelacji od wyroku, czy ktoś już przerabiał taką sytuacje?
Jak trochę ochłonę to może uda mi się napisać trochę jaśniej przebieg sprawy ale póki co piszę na gorąco.
Oczywiście składam pismo o uzasadnienie wyroku.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Superbet zakłady sportowe
Superbet będzie oferował zakłady sportowe z polską licencją. Oznacza to, że klienci z naszego kraju będą musieli zaakceptować fakt opłacania 12% podatku od obrotu. Jednocześnie łatwiej powinno być o dochodzenie swoich racji w przypadku na przykład problemów z wypłatą. Kontakt z obsługą klienta w ojczystym języku również nie powinien być żadnym problemem.
Jeśli chodzi o samą ofertę zakładów to nie powinna ona odbiegać standardem od tego co widzimy na obecnej rumuńskiej stronie tego operatora. Piłka nożna to oczywiście główny sport, który widzimy wchodząc na jego serwis. Poza futbolem oferta uwzględnia także pozostałe główne dyscypliny jak siatkówka, tenis czy koszykówka.
Sama oferta zakładów bukmacherskich jest szeroka. Na standardowy mecz piłki nożnej firma oferuje kilkadziesiąt typów zakładów. Od standardowego 1-x-2 przez handicapy po obstawianie dokładnego wyniki. Nieco brakuje tylko zakładów specjalnych na przykład na strzelca bramki lub też kartki. Wszystko jest jednak do nadrobienia.
Superbet zakłady na żywo
Zakłada &quot;zakłady na żywo&quot; w ofercie Superbet prezentuje się całkiem przyzwoicie. Bukmacher oferuje całkiem sporo wydarzeń. Co prawda oferta zakładów jest nieco mniejsza niż przy obstawianiu przed meczem, ale nadal mamy wybór przynajmniej kilku ciekawych opcji do postawienia.
Obsługa klienta
Firma bukmacherska Superbet ma swojej ofercie kilka sposobów komunikacji z klientami. Oprócz standardowej obsługi poprzez telefon czy email możemy także szybko skontaktakować się z ich działem obsługi klienta poprzez live-chat.
Superbet - recenzja
Na chwilę obecną ciężko jednoznacznie ocenić tego bukmachera. Z jednej strony jego rumuński serwis prezentuje się całkiem nieźle. Z drugiej jednak strony nie wiadomo co zostanie uruchomione na polskim rynku. Dajemy szansę i przyjrzymy się bliżej poczynaniom tego buka po uruchomieniu polskiego serwisu.
zródło:bettingexpert.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 924

radziooh

Użytkownik
Witam. Jestem tutaj nowy, ale widzę że temat jest znany. Nie wiem czy ktoś miał już podobną sytuację do mojej ale byłbym wdzięczny za jakieś informacje.
Mianowicie dzisiaj dostałem wyrok z sądu rejonowego o uznaniu mnie za winnego zawierania zakładów u bukmachera bet...home. Cała sprawa trwała grubo ponad 18 miesięcy, kilka rozpraw UC dostarczał co jakiś czas jakieś dziwne dowody, a to wyciągi z banków a to geolokalizacje itp itd. Przyznałem się do wykonywania przelewów ale nie do zawierania zakładów.
I tutaj moje pytanie, na podstawie czego sąd orzekł moją winę i czy mam szanse przy apelacji od wyroku, czy ktoś już przerabiał taką sytuacje?
Jak trochę ochłonę to może uda mi się napisać trochę jaśniej przebieg sprawy ale póki co piszę na gorąco.
Oczywiście składam pismo o uzasadnienie wyroku.
Po co zarejestrowałeś nowe konto na fb? Jak już kurde piszesz to napisz jaki masz ten wyrok.
 
Z 0

znowutosamo

Użytkownik
Po co zarejestrowałeś nowe konto na fb? Jak już kurde piszesz to napisz jaki masz ten wyrok.
Zarejestrowałem konto żeby napisać posta.
Wyrok grzywna 4k i przepadek 14k.

Moje pytanie brzmiało czy ktoś miał podobną sytuację i czy odwoływał się od wyroku.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Superbet zakłady sportowe
Superbet będzie oferował zakłady sportowe z polską licencją. Oznacza to, że klienci z naszego kraju będą musieli zaakceptować fakt opłacania 12% podatku od obrotu. Jednocześnie łatwiej powinno być o dochodzenie swoich racji w przypadku na przykład problemów z wypłatą. Kontakt z obsługą klienta w ojczystym języku również nie powinien być żadnym problemem.
Wytłuszczony tekst eliminuje tego buka jako zdatnego do gry. Chyba ,że jedynie okazjonalnie, rozrywkowo. I nie ważne jak dużą ofertę zakładów będzie oferował. Albo, że łatwo będzie dochodzić swoich racji przy problemach z wypłatą.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Zarejestrowałem konto żeby napisać posta.
Wyrok grzywna 4k i przepadek 14k.

Moje pytanie brzmiało czy ktoś miał podobną sytuację i czy odwoływał się od wyroku.
Sorry myślałem że pisałeś już na tym forum bo ktoś inny też był za bukmacherkę w BAH ścigany przez długi czas. Ja bym się przyznał, pewnie kara by była dużo mniejsza.
 
D 50

doradcapr

Użytkownik
Przyznałem się do wykonywania przelewów ale nie do zawierania zakładów.
I tutaj moje pytanie, na podstawie czego sąd orzekł moją winę i czy mam szanse przy apelacji od wyroku, czy ktoś już przerabiał taką sytuacje?
Jak trochę ochłonę to może uda mi się napisać trochę jaśniej przebieg sprawy ale póki co piszę na gorąco.
Oczywiście składam pismo o uzasadnienie wyroku.
Nauczka na przyszłość - nigdy do niczego się nie przyznawaj. Co do szans w apelacji - bez pisemnego uzasadnienia wyroku sądu z jakich powodów uznał Cię winnym - raczej ciężko jest cokolwiek przewidywać.
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Witam,
Ugrałem trochę pięniędzy na betssonie razem uzbierało się tego prawie 3tys zł . Czy mogę to bez nerwów wypłacić na swoje konto bzwbk czy istnieje szansa bym miał przez to kłopoty? proszę o odpowiedź,pozdrawiam
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Witam,
Ugrałem trochę pięniędzy na betssonie razem uzbierało się tego prawie 3tys zł . Czy mogę to bez nerwów wypłacić na swoje konto bzwbk czy istnieje szansa bym miał przez to kłopoty? proszę o odpowiedź,pozdrawiam
będziesz miał kłopoty już przez samo to że zarejestrowałeś się tutaj na forum i napisałeś posta... :roll:
Ludzie wyszukiwarka nie boli, a jak już jesteś taki grajek to powinieneś wiedzieć co i jak, a tu na forum to już to było wałkowane tysioncpińćset razy ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom