>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jak to ma się z kasynami w związku telenowelą ustawy o grach hazardowych, będzie można pograć legalnie w jakimś kasynie coś na podobieństwo mrgreen ? Czy tylko zostaje złodziejski monopolowy totalizator o niskich wygranych...
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Jak to ma się z kasynami w związku telenowelą ustawy o grach hazardowych, będzie można pograć legalnie w jakimś kasynie coś na podobieństwo mrgreen ? Czy tylko zostaje złodziejski monopolowy totalizator o niskich wygranych...
Jakiś czas temu próbowałem Wam przetłumaczyć, że firma posiadająca licencje na UE nie będzie ryzykowała jej utraty, świadcząc usługi w kraju, gdzie jest to nielegalne i będzie zmuszona sama zablokować Polaków. Nie trzeba daleko szukać, dobrym przykładem są Czechy, gdzie niedawno zostało uchwalone nowe prawo hazardowe.
Tu nie chodzi o kombinowanie jak ominąć blokady stron czy płatności a o to, żeby znaleźć firmę, która w dalszym ciągu będzie oferowała tego typu usługi rezydentom RP. Praktycznie rzecz biorąc, na rynku &quot;nielegalnych zakładów&quot; pozostaną tylko azjaci.
 
D 58

dzordz28

Użytkownik
witam, moja sprawa ciagnie sie od 2015 maja w pewnym sensie do dzisiaj, po prawie 2 latach batali wyrok skazujący... 50stawekx 100 + koszta sądowe jest to jedna z wiekszych kar..(oczywiście bede sie odwoływał) gdyż uwarzam ze jestem niewinny, a UC w sumie na mnie nie miał nic oprócz kilkunastu wypłat i mozna by powiedziec ze Sąd dal wiarę na podstawie tych że przelewów.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Pożyjemy zobaczymy . Jeśli Pinnacle wyjdzie całkiem z pl a ktoś jest bardzo przywiązany do tego buka to będzie musiał zmienić adres na koncie pinnacle z tym żeby nie zapomnieć o tym aby mieć jakiś papier do weryfikacji w razie czego , także zmiana adresu na zagraniczny wystarczy ;)
Ewentualnie asianconnect i grasz dalej ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
@***kraher***

a czy teraz taki bet365, unibet, betssony i wszystkie inne świadczą usługi legalnie, że nagle wszystkie na raz się wyniosą? Przecież pod obecną ustawą oni są nielegalnymi bukmacherami w kraju i jakoś działają - nie boją się utraty międzynarodowej licencji?
Moim zdaniem nie będzie tak, że nagle wszyscy bukmacherzy się wyniosą, bo tak na prawdę co zmienia ta ustawa? Będą firmy, które tak jak teraz działają sobie w szarej strefie. I nie nadużywałbym porównań do Czech, bo to co zdecyduje firma, będzie sprawą indywidualną dla danego kraju.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Reakcja lsbet ????
Masz zablokowane konto na Pinnacle? To nie jest problem! LSbet.com daje Ci 5 PLN bez depozytu! Zgłoś się dzisiaj po swój bonus na Live Czacie. Aby otrzymać Cash Bonus, należy wykonać 3 proste kroki: 1. Zaloguj się na swoim koncie LSbet TUTAJ. 2. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem Live Czatu, używając kod bonusowy &quot;NODEPOSIT5&quot;. 3. Otrzymaj 5 PLN Bonusu bez depozytu i zrób swój zakład. Kwota bonusu wynosi 5 PLN. Cała kwota bonusu musi być postawiona jako jeden zakład. Promocja jest dostępna w ciągu najbliższych 48 godzin.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
@***kraher***

a czy teraz taki bet365, unibet, betssony i wszystkie inne świadczą usługi legalnie, że nagle wszystkie na raz się wyniosą? Przecież pod obecną ustawą oni są nielegalnymi bukmacherami w kraju i jakoś działają - nie boją się utraty międzynarodowej licencji?
Moim zdaniem nie będzie tak, że nagle wszyscy bukmacherzy się wyniosą, bo tak na prawdę co zmienia ta ustawa? Będą firmy, które tak jak teraz działają sobie w szarej strefie. I nie nadużywałbym porównań do Czech, bo to co zdecyduje firma, będzie sprawą indywidualną dla danego kraju.
stara ustawa nie przechodzila notyfikacji wiec dla bukow nie istniala. Z nowa jest juz inaczej. Czechy czy inny kraj, jeden pieron :p Wejdz sobie na formularze rejestracyjne bukow ktore wymieniles i znajdz tam takie kraje jak np: czechy, francja, wlochy,...
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Pisałem wielokrotnie, ale napiszę jeszcze raz. Nie - płacenie 12% haraczu nie jest dobre. Jest bardzo złe i jest to niewątpliwie pięta achillesowa tej ustawy. To jednak nikomu daje powodu do łamania prawa. Czy prawo jest dobre, czy jest złe - jest to nasze prawo, bo obowiązujące nas wszystkich - Polaków. Dura lex, sed lex dla kumatych.
Przez takich debili jak Ty ten świat wygląda tak jak wygląda. Do twojej informacji - holocaust w nazistowskich Niemczech też był legalny, czyli zgodny z prawem. Też w 39&#39; mówiłbyś, że to w sumie niefajne, żeby zagazować kilka milionów Polaków, Żydów, Cyganów i innych Słowian, ale prawo to prawo, trzeba się stosować? Jak bardzo trzeba być *****anym, żeby moralność stawiać poniżej prawa ustanowionego przez jakieś tam państwo? Jak bardzo sprany mózg trzeba mieć, żeby uważać państwo za jakiś wszechmocny bożek, którego trzeba się słuchać bo inaczej wjebie nas na więzienia, za to, że nie stosujesz się do jego reguł. Typowy niewolnik. Nawet mi Ciebie nie żal, po prostu gardzę takimi ja Ty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom