>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
kraher 306

kraher

Użytkownik
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
niedlugo klakier sie pojawi z tekstem &#39;ja nie mam konta na twitterze, nie moja wina ze ktos ma taki sam nick jak ja - ale podzielam jego opinie&#39; :cool:
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Każdy może mieć swoje zdanie, nawet jeżeli jest ono odmienne od naszego. A Ty za obrażanie innych, powinieneś dostać bana, bo tylko pokazujesz, że nie potrafisz dyskutować!!!????????????
Ale ja nawet nie mam zamiaru dyskutować z kimś takim :cool:

Każdy może mieć swoje zdanie, więc uszanuj moje o powyższym użytkowniku.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
&lt;a href=&quot;http://www.fotosik.pl/zdjecie/8e548a1e37c4bcb9&quot; target=&quot;_blank&quot;&gt;&lt;img src=&quot;https://images82.fotosik.pl/490/8e548a1e37c4bcb9med.jpg&quot; border=&quot;0&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;&lt;/a&gt;
je*any pies ????
A ja jeszcze raz proszę o bana dla użytkownika korver!
User ten nie dość, że złamał regulamin forum (obraził innego użytkownika), to jeszcze na dodatek zaśmieca temat niemerytorycznymi postami.
Poprzez przyjecie tych zasad gwarantujesz, ze nie będziesz umieszczał żadnych wiadomości o treści obraźliwej, wulgarnej, seksualnej, głoszącej poparcie dla przemocy i dyskryminacji, lub innej, naruszającej prawo.
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Nie dyskutować z jakimiś Karasiami bo to debile intelektualni i tyle..
Od samego początku wiadomo że lobbing sts i fortuny był kluczowy. Pis ma sie czym zajmowac, 500+, mieszkanie + i inne ustawy, ale nie, musieli sie czepić graczy takich jak my.
Logiczne jest że takie firmy jak fortuna, sts w NORMALNYM państwie powinny lobbować za tym, żeby rząd wywalił ten podatek 12% albo zmienił go np na 2-3% czyli taki akceptowalny. Dodatkowo powalczyć dobrą ofertą z takim unibetem czy bet365 i w ten sposób walczyć o klienta. Ale ponieważ mamy SOCJALIZM to o żadnej konkurencji mowy być nie może... Po co uczciwie walczyć z konkurencją, lepiej ją zablokować co będzie miało miejsce 1 lipca, gdzie operatorzy neta będą blokować wejścia na zagranicznych bukmacherów.. Tyle.
 
G 12

gaskam62

Użytkownik
Admin proszę Cię , możesz wyjeb*ć tych opłacanych członków z STS?
Kraher, hemafrodyta, karaś, ktoś jeszcze ?
To jest forum graczy, a nie cweloszków...
Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Logiczne jest że takie firmy jak Fortuna, sts w NORMALNYM państwie powinny lobbować za tym, żeby rząd wywalił ten podatek 12% albo zmienił go np na 2-3% czyli taki akceptowalny. Dodatkowo powalczyć dobrą ofertą z takim unibetem czy Bet365 i w ten sposób walczyć o klienta.
Świetnie to ująłeś, tak powinno być. Ale stacjonarni bukmacherzy olali polskich graczy i lobowali za tym, by udupić zachodnią konkurencję nie bacząc na nic. To im się udało i teraz będą walczyć między sobą o klienta na bonusy i wzięcie na siebie podatku.
Mam firmę i najbardziek wk....ą mnie tacy nowi buracy w branży, którzy startują do przetargów z nieopłacalną ofertą. Sami banktutują, a innym zarobić nie pozwalają. Ot takie debilne myślenie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
jak mozna walczyc z kims, od kogo sie &#39;sciaga&#39; kursy dodajac do tego swoja marze ;)
o to to!
Taka dziwna zależność jest z kursami live, że najpierw bet365 koryguje sobie kursy a +/- 30sekund później w tą samą stronę zawsze idą kursy na stronie stsa, oczywiście z o wiele większą marżą. Także sts od 01.04 vpn ma poinstalowane i ciągnie grubo ofertę z b365
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
i po co ten wpis?? żeby wkur.iać innych??
1 post i 7 pkt reputacji, czyli tylu pracowników ziemniaków pląta się tutaj jak smród po gaciach.
Zdaje się, że po 1 lipca, to od kontroli STS-u powinni zacząć, bo z pewnością z nielegalnych stron będą korzystać. Bez tego leżą i kwiczą, bo chyba oni żadnych kursów sami nie ułożą. Ba,nie wiadomo czy cennik nomen omen ziemniaków, by potrafili stworzyć.
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Zdaje się, że po 1 lipca, to od kontroli STS-u powinni zacząć, bo z pewnością z nielegalnych stron będą korzystać. Bez tego leżą i kwiczą, bo chyba oni żadnych kursów sami nie ułożą. Ba,nie wiadomo czy cennik nomen omen ziemniaków, by potrafili stworzyć.
http://m.interia.pl/biznes/news,2500412,4211
W tym artykule jest podany nr telefonu i mail. Moze by tak &quot;uprzejmie doniesc&quot; ze stsy korzystaja z nielegalnych w Polsce stron :grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 10

investman

Użytkownik
A ja jeszcze raz proszę o bana dla użytkownika korver!

User ten nie dość, że złamał regulamin forum (obraził innego użytkownika), to jeszcze na dodatek zaśmieca temat niemerytorycznymi postami.
to poproś też bana dla mnie, bo całkowicie korvera popieram
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kraher 306

kraher

Użytkownik
to poproś też bana dla mnie, bo całkowicie korvera popieram
Popierać możesz kogo chcesz, za poglądy się nie każe. Natomiast użytkownik korver złamał regulamin tego forum, nawołując do nienawiści oraz obrażając drugą osobę. Za tego typu zachowanie powinien z automatu otrzymać permanentnego bana. Tego typu osobnicy nie nadają się do życia w cywilizowanym społeczeństwie.
I jeszcze jedno: brak reakcji ze strony moderacji/administracji na tego typu przypadki rażącego łamania regulaminu forum, da sygnał dla innych, że tego typu zachowanie jest w tym miejscu w pełni tolerowane.
A jak wiemy tzw. cicha akceptacji prowadzi tylko do rozwoju patologii.
 
T 19

tommywro

Użytkownik
Ludziska... ignorowanie użytkowników dalej jest możliwe na tym forum ? Bo jakoś tej opcji znaleźć nie mogę a bardzo by mi życie ułatwiła gdybym mógł sobie paru trollów ziemniaczanych wrzucić do przegródki z napisem &quot;tych użytkowników już nie czytam&quot; ... ;)

Jednak jest dalej ta funkcja... i problem z głowy... przynajmniej nie trzeba będzie przez niepotrzebny &quot;szum&quot; się przebijać i oczu męczyć ...
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Ludziska... ignorowanie użytkowników dalej jest możliwe na tym forum ? Bo jakoś tej opcji znaleźć nie mogę a bardzo by mi życie ułatwiła gdybym mógł sobie paru trollów ziemniaczanych wrzucić do przegródki z napisem &quot;tych użytkowników już nie czytam&quot; ... ;)
Inteligentni ludzie słuchają/czytają jak największą ilość informacji a następnie analizują je i wyciągają odpowiednie wnioski. Natomiast ci mniej inteligentni, nie dopuszczają do siebie niewygodnych informacji, bo nie potrafią myśleć samodzielnie.
 
M 0

motorcycleboy

Użytkownik
Dużo dyskutujemy o ustawie bo to jest temat od tego ? coś w tym dziwnego? Ryzyko było wałkowane xxx razy, nawet w tym temacie wystarczy się troche wysilić i poczytać
Najwidoczniej znasz całe forum, wszystkie działy, wątki i posty. Powinieneś dostać Nobla. Ewentualnie Prozac. Ten wątek jest tak szeroki, że Twój zarzut o odejściu od tematu jest absurdalny. Przecież w ustawie hazardowej wszystkich obchodzi ryzyko jakie za sobą ciągnie, a nie ochrona psychiki Polaków czy środowiska.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom