>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
S 1K

shevc

Użytkownik
Inteligentni ludzie słuchają/czytają jak największą ilość informacji a następnie analizują je i wyciągają odpowiednie wnioski. Natomiast ci mniej inteligentni, nie dopuszczają do siebie niewygodnych informacji, bo nie potrafią myśleć samodzielnie.
Inteligentni ludzie wiedza ze jest taki przycisk &quot;raportuj&quot;. Natomiast ci mniej inteligentni robia szopke w temacie pod tytulem &quot;niech no wszyscy zobacza jaki to ja jestem oburzony&quot;.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Inteligentni ludzie dawno grają w bet365 odpowiednio zabezpieczając się. Wiadomo nie da się zabezpieczyć 100% (nawet prezerwatywy nie dają 100procent gwarancji). Mozna natomiast ryzyko wpadki zminimalizować na tyle by grać swobodnie nawet surebety i &quot;nie wpaść&quot;. Nie ma tutaj żadnej inteligencji. Ktoś kto ma pieniądze kupi sobie dostęp. Zresztą TOR jest tego najlepszym przykładem gdzie anonimowość jest niemal 100% ;)
TOR zapewnia bezpieczeństwo/anonimowość niemal 100%? Oj chyba ktoś tu lekcji nie odrobił.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
A ja jeszcze raz proszę o bana dla użytkownika korver!

User ten nie dość, że złamał regulamin forum (obraził innego użytkownika), to jeszcze na dodatek zaśmieca temat niemerytorycznymi postami.
Nie obraził użytkownika forum bo karaś na forum twierdzi, że ten z twittera to nie on.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Nie mówie, że 100% ale jesteś niemal anonimowy. Zresztą to nie dział o TOR a o śmiesznej ustawie, która wyjdzie bokiem wszystkim. Stracą kluby i budżet a gdzieś na 500+ trzeba szukać kasy ;)
To Ty zacząłeś dyskusję na temat sieci TOR. Istnieje pewna &quot;teoria spiskowa&quot;, która wprost zakłada, że TOR został stworzony przez służby, po to żeby skupiać w jednym miejscu i tym samym kontrolować niebezpiecznych przestępców. Jakby nie patrzeć, brzmi to całkiem sensownie.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Widze, że tutaj jesteś jednym z ogarniających temat także doskonale zdajesz sobie sprawe, że w DeepWebie jesteś anonimowy. A odnośnie kont bo dostaje już jakiś spam na PW, że ktoś tam sprzedawał za 200 za 100 itp. Wsadźcie sobie to między bajki. Ktoś kto sprzedaje zagraniczne konto za 200pln to oszust dlaczego ? No bo za taką cene to chodziły słupy polskie gdzie dane można było łatwo &quot;wyłudzić&quot; pod przykrywką różnych ogłoszeń. Ludzie nieświadomie wysyłali skan dowodu, prawka, rachunku i jakoś szło. Z kontami z zagranicy jest o wiele trudniej. Dla graczy grających rekreacyjnie idealną opcją jest konto zweryfikowane np Angielskie + do tego karta skrill na angielskie konto. Fakt trzeba podać dane do wysyłki tej karty ale zawsze można podać dane ząsiada, którego nie lubicie i mu wyciągnąć ze skrzynki. Oczuwiście to żart ale kto gra rekreacyjnie i ma z tego niewielki profit niech nie da sie mamić. Dla osób walących surebety takie konta są o kant wuja rozbić (zaraz i tak limit), więc szuka sie w miare taniego dostępu do danych. Zakładam, że ludzie pracyjący np w Llloyds a takich znam nie do końca są ok. Wszędzie trafi się czarna owca więc wyciek dowod + potwierdzenie otwarcia konta nie jest problemem. Nie powinno być problemem również dla Polaka, który kupuje takich kont 20-50-100 podjechanie do delikwenta i załdatwienie tematu face to face no chyba, że ktoś lubi wysyłać gratisy. Tak czy owak da się grać w całorocznym konta są. Wrzuciłbym skany jak Sven ale mam zbyt mało postów. Gwarantuje, że osoby, które robiły z tego profity juz dawno z tematem sobie poradziły a cały lament w dziale o konta to odsetek ludzi, którzy grali bo grali.

Ustawa jest do bani. Prędzej czy póżniej ktoś ją zweryfikuje. Już słychać lament, że świat sportu zostanie odcięty od dopływu gotówki ale kto by się tym przejmował. Najważniejsze, że ludzie rzucą się do sts-a a zamiast przy piwku na cpn pograć na maszynie będą mysieli brać całe wypłaty i śmigać do specjalnych &quot;melin&quot; z tego typu szajsem.
Mało postów ale widzę, że temat sporo dłużej znasz :]
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Zostaw jakiś kontakt to może się wymienimy cennymi informacjami :]

żeby nie było ofa ogólnie teraz da się wszystko. Gorzej bo ten wymoczek Juroszek coś przebąkiwał, że chcą się zmacać z przelewy24 i skrill a wtedy trzeba będzie się napocić by coś zrobić.
Nie przejdzie, nie ma szans. Byliby stratni mocno jakby tak zrobili, najzwyczajniej w swiecie im sie to nie oplaca
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
No właśnie, ta ustawa przeszła w całości w KE? Przecież to jest w każdej jednej literze niezgodne z prawem UE. Ktoś na tt pisał, że do KE ustawa pojechała w innej kształcie niż miała być wprowadzona, ktoś ogarnia temat?
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Taki BaH uparcie twierdzi, że ustawa jest niezgodna z prawem UE, a to nie jest jakaś firma-krzak. Ich prawnicy mają rację, czy innych firm? A może reszta się wycofała, dmuchając &quot;na zimne&quot;?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Nic mnie już nie zdziwi. Jeśli dogadają się choćby z p24 będziemy ugotowani w jakimś stopniu. Ja ciągle licze, że komisja europejska cofnie ten syf. Minusem na pewno jest to, że tak szybko się wszyscy wykruszyli. Bo do 1 lipca ustawa jest i nic więcej.
Najgorsze jest, ze poblokowali konta zweryfikowane na dane pl. Powinni tylko zablokowac mozliwosc zawierania zakładów z Polski, wtedy dostosowaliby się do ustawy i nic by im nie mogli zrobić
 
P 0

piwko

Użytkownik
Tak chyba zrobił Betfair, zablokowali polskie ip, a logując się pierwszym lepszym darmowym vpn strona działa i na konto też można się zalogować. Pytanie tylko czy można wpłacić tam pieniądze i grać sobie dalej korzystając z vpn?

 
theboss 199

theboss

Użytkownik
Po co piszesz głupoty, BF póki co można grać, wpłaty i wypłaty chodzą normalnie, kwestia kiedy zablokują możliwość gry
 
P 0

piwko

Użytkownik
Po co piszesz głupoty, BF póki co można grać, wpłaty i wypłaty chodzą normalnie, kwestia kiedy zablokują możliwość gry
Grasz tam cały czasz? Ja wypłaciłem pieniądze przed 1.04, a teraz szukam sposobu żeby tam wrócić, niby vpn działa, ale trochę się boje wpłacić kase
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
k... ludzie czy tu 5 latki piszą, tyle razy bylo pisane, ze zakladasz konto u brokera i grasz, na BF zostawilem grosze i gram, jutro wyplace, cala kasa poszla na brokera i tam gram za normalne stawki
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
bo narazie mozna, jak zablokuja 10 tego to napisze, ze nie mozna, moje glodowe stawki i tak nie sa dla wiekszosci osiagalne hehe nara
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom