>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 21

kokimbo

Użytkownik
Oni liczą wygrane np wpłaciłem 500 wypłaciłem 700 i z tego im wychodzi 200. Czy 700zł uznają za zysk...
Jeżeli będzie tak jak piszą wyżej to 700zł uznają za zysk i jeszcze 3tyś kary za gre u buka zagranicznego albo 3 lata pierdla ;)
 
J 2

juventus94

Użytkownik
na bet dni roku wypłaty są realizowane z angielskiego banku. ( mowa o czystym przelewie, a nie przez Skrill )
Zapewne całą wypłaconą kwotę..
3 lata pierdla to dla osoby co już była notowana. Zwykły Janek dostanie co najwyżej rok w zawiasach :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
atena 160

atena

Użytkownik
Jakim cudem w takim razie z tylko 17k z 24k ma zysk. Jakby wypłacili nawet złotówkę to według tej bandy mają zysk... Wynikało by z tego, że 7k ludzi przegrało wszystko i nic nie wypłaciło. Jeżeli tak liczą to jest to tak absurdalne, że wątpię żeby to w sądzie przeszło.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Jeśli jakimś cudem ta afera to prawda to mam pytanie. Grałem na bah na moje dane i znajomych bo miałem limity i wypłacałem na konta banmkowe na moje dane. Czy urząd celny itp. ma/może mieć dostęp do danych na jakie były zakładane konta w bahu czy ma tylko ewentualnie dostęp do moich numerów kont bankowych na które dostawałem przelewy? Ktoś wcześniej coś pisał, że przedstawili mu jego numer konta i id konta bah. Nie chce żeby kolega miał przez to jakieś powody. Jak mają kogoś ciągać po sądach to wolałbym aby tylko mnie, bo w życiu nie poddam się dobrowolnej karze
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Moim zdaniem też trzeba wziąć pod uwagę Panowie kto ile FAKTYCZNIE wygrał, sama wypłata raczej jest marnym dowodem na wzbogacenie się, bo załóżmy, że jeśli w przeciągu dowolnego okresu 2-3 miesięcy czy nawet 2-3 lat suma wpłat była większa od sumy wypłat no to żadne to wzbogacenie się tylko sama strata i ktoś tam sobie grał, ale kasy nie zwojował ani szkody wielkiej nie wyrządził. Nie wiem jak w przypadku kolegi Obywatela88, czy trzepał sporo kasy, czy wyszedł ogólnie na + czy -, czy po prostu został oskarżony o samo granie, a nie wzbogacanie się. Jeśli o samo granie, no to szkodliwość czynu jest logicznie myśląc jest raczej znikoma.
P.S. :
1. Swoją drogą wiem, że np bet365 rozsyła co jakiś czas maile mówiące o tym, że na buku można grać jedynie rekreacyjnie, a nie dla wzbogacania się.
2. Wynika z tego, że martwić mogą się jedynie Ci, którzy dokonywali wypłat bezpośrednio przelewem bankowym.
 
O 0

opolanin

Użytkownik
jest ustawa i grający mają teoretycznie problem ale :
uważam że to rozbój w biały dzień jest fakt ze urzędasy chcą całej twojej wygranej plus koszty sądowe, uważam że to jest bezprawie i nie realne do wykonania,
to tak samo jak osoba ktora wyłudzi z banku lub w jakiś inny sposob ukranie lub przejmię pieniądze od jakiejs strony i jest karany to NIGDY sąd nie karze oddać calej kwoty a tu urzędasy chcą kwoty całej
kiedys doczytałem iż :
W innym przepisie tego kodeksu zaznaczono natomiast, że uczestniczenie w zagranicznej grze hazardowej oznacza karę grzywny do 720 stawek dziennych albo karę pozbawienia wolności. Możliwe jest również zastosowanie obu kar łącznie.
jesli ktos ugrał 100 tys to co ??
 
K 66

kanarek

Użytkownik
Czyli szykuje się cyrk, bo ludzie nazakładali konta na słupy i teraz również słupy dostaną pismo z wezwaniem... Jak to mówią, chytry 2 razy traci ;)
A wystarczyło po wejściu w życie ustawy, zaprzestać używać konta bankowego do przelewów z/do buka.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Panowie,a nie przyszło wam do głowy,ze to buki kablują swoich klientów? Jest dobry gracz,wypłaca hajs zarabia,buka to strasznie boli,da mu limity albo zbanuje....otóż nie-idzie w świat info,ze dany buk jest zly,limituje etc i traci potencjalnych klientów.Wiec sie wycfania-kabluje do odpowiednich służb i cala wina spada np na banki,czy jak piszecie operatorów płatności.Buk sie pozbywa dobrego typera i git.Ofc będzie się tłumaczył ze ochrona danych itpe ble ble....
To jedna z hipotez,nikogo nie oskarżam!!!! Ale coś w tym może być
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Panowie,a nie przyszło wam do głowy,ze to buki kablują swoich klientów? Jest dobry gracz,wypłaca hajs zarabia,buka to strasznie boli,da mu limity albo zbanuje....otóż nie-idzie w świat info,ze dany buk jest zly,limituje etc i traci potencjalnych klientów.Wiec sie wycfania-kabluje do odpowiednich służb i cala wina spada np na banki,czy jak piszecie operatorów płatności.Buk sie pozbywa dobrego typera i git.Ofc będzie się tłumaczył ze ochrona danych itpe ble ble....
To jedna z hipotez,nikogo nie oskarżam!!!! Ale coś w tym może być
Daj spokój. Gdyby takie coś wyszło to dla firmy oznacza milionowe straty (odpływ klientów, fatalna reputacja firmy)
Sprawa jest prosta, albo same banki kablują albo UC za zgodą sądu zwrócił się o ujawnienie danych każdego, który miał wpływy z BAH.
 
T 7

typowyandrzej

Użytkownik
Znalezione na innym forum, czy ktoś otrzymał podobną wiadomość:
Dziś otrzymałem taką informację od Bet-at-home:
&quot;Bet-at-home posiada licencje w UE, a Polska należy do UE, zatem krajowe prawo traktujące o zakładach sportowych i grach losowych nie jest zgodne z prawem Unii Europejskiej, co prowadzi do niedopuszczalnego ograniczenia swobody świadczenia usług i dyskryminuje zagranicznych usługodawców jak np. Bet-at-home.com. W związku z sprzecznością prawa krajowego z prawem unijnym, uznajemy polska ustawę za niewiążąca&quot;
 
C 445

cristovao

Użytkownik
ja mam prośbę do Admina, bo tutaj Nasz kolega podał swój konkretny przykład i powinien być założony temat dla osób które właśnie są złapane bo pojawia się tutaj nagle userzy co ma po kilka postów albo nowo zarejstrowanych i zadaje masę pytań które były już wałkowane w tym temacie i na forum a jest opcja szukaj przecież
***
co do tego co się teraz dzieje ... tutaj właśnie wychodzi to myślenie, że wypłacę z banku na konto małą sumę i nikt się nie dojrzy, nikt mi nic nie zrobi
oni mieli to już robić 4 lata temu jak była nowelizacja i co? było cicho ale oni sobie działali i nagle postanawiają uderzyć masowo w graczy i nagle ktoś jest zaskoczony, że to jego dotyczy
od 4 lat praktycznie granie u buków zagranicznych to u Nas łamanie prawa, ktoś może się kłócić o prawie międzynarodowym, że to niezgodne z prawem UE no ale macie teraz szansę iść do sądu i to udowodnić prawda? boicie się kosztów? to sprawy karne i skarbowe, chcesz być czysty? udowodnij przed sądem ... to właśnie Polska
jedno jest pewne teraz graczom zagraniczne buki nie pomogą bo nie muszą, zawsze jak pytałem buków co sądzą o polskiej ustawie to była, że gracz musi sam to ustalić, oni oferują j. polski tylko dla Polaków, a że u Nas to nielegalne to ich to nie obchodzi oni mają od Nas zysk i tyle w temacie, Skrill to samo ale jak ktoś przesyła kasę ze Skrilla na konto to teraz są efekty
oni doszli po przelewach z banku, Skrill instytucja zagraniczna więc mogą ich w pompkę cmoknąć ale jakbyście nawet przesyłali po 20 zł miesięcznie to oni wszystko prześwietlą więc teraz jest panika wielka? a co było 4 lata temu? nikt nic nie zrobi itp. itd. to teraz Pan Kapica egzekwuje bubla prawnego i łapie
ja przestałem grać u buków jak była ta cała nowelizacja bo byłem tą osobą która się przestraszyła, że mogą mnie nagle trzepać za wygrane, nie wygrywałem dużych sum ale przestałem grać, teraz po czterech latach okazuje się, że coś jest na rzeczy
jedyne co to obrona w sądzie no ale oczywiście pieniądze na prawników każdy ma, przecież dorobił się na bukmacherce?
piszcie do WolnegoPokera.org i do Nich na fb o tej sytuacji (tutaj prośba dla Naszego kolegi który pokazał skan adminowi) oni tego nie wykorzystają ale będą chcieli dowieść, że traktuje się Nas jak kryminalistów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom