>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 8

bonusman

Użytkownik
Piszesz sam o sobie. To co opisałes wie każde dziecko, już w podstawówce dzieci wiedzą że w internecie nie są anonimowe.
To chyba jasne że operator internetowy przechowuje logi i wie wszystko na temat twoich ruchów w sieci a na polecenie prokuratury musi takie dane udostepnić.
Teoretycznie masz 10 lat doświadczenia a wypowiadasz się jak byś
nie miał go wogóle.
Zgodzę się, trochę źle to napisałem. Miało być &quot;Co do tego skąd kto potencjalnie grał to organy kontroli nie będą miały najmniejszego problemu z ustaleniem kto, kiedy, ile i gdzie był w Internecie. Za to moje poprzednie zdanie z tamtej wypowiedzi &quot;Jedyną rzeczą, która może udowodnić grę jest historia konta od buka. Reszta to poszlaki i domniemanie&quot; chyba jednoznacznie definiuje o co mi chodziło.
Skoro jesteś taki bystry i wiesz, że nie jesteś anonimowy w sieci to dlaczego się nie zabezpieczyłeś czyniąc się takim albo przynajmniej próbując? Jest na to kilka metod. Pewnie zapytasz jakie. O tym już nie mówili w szkole czy Cię wtedy nie było na lekcji?
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Ile wyplacal pieniedzy ? Jakos sie za bardzo nie udziela, smierdzi mi tu prowokacja i zalozeniem konta przez jakiegos matolka ze stacjonarnych.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ile wyplacal pieniedzy ? Jakos sie za bardzo nie udziela, smierdzi mi tu prowokacja i zalozeniem konta przez jakiegos matolka ze stacjonarnych.
Dostał pismo, wysłał skany do admina, który potwierdził autentyczność wezwania, a nie udziela się przez takich ludzi, którzy wypowiadają się w tym temacie, a nie mają zupełnie pojęcie, więc kolega stwierdził, że skoro inni wiedzą lepiej, to po co on ma się wypowiadać, chociaż miałby w temacie najwięcej do powiedzenia.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Skoro jesteś taki bystry i wiesz, że nie jesteś anonimowy w sieci to dlaczego się nie zabezpieczyłeś czyniąc się takim albo przynajmniej próbując? Jest na to kilka metod. Pewnie zapytasz jakie. O tym już nie mówili w szkole czy Cię wtedy nie było na lekcji?
Pytałem już kiedyś wujka Google, tak że temat nie jest mi obcy.
Ciekaw jestem jeżeli ktoś korzysta np z programów VPN i gra w Polsce ale loguje się z innego kraju.Czy to jest gra z terytorium RP skoro bukmacher ma logi z serwera z innego kraju ? Zawsze można powiedzieć że przebywało się za granicą i tam uczestniczyło w grze.
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Wiec dojdziemy w koncu ile wyplacal ten caly obywatel ? Skoro ludzie wygrywajacy po kilkadziesiat tysiecy przy stawkach 5000-10000zl nie sa karani to ile on wyplacal ? Nie badzcie smieszni i nie dajcie sie omamic, no chyba, ze naprawde operujecie tysiacami miesiecznie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Wiec dojdziemy w koncu ile wyplacal ten caly obywatel ? Skoro ludzie wygrywajacy po kilkadziesiat tysiecy przy stawkach 5000-10000zl nie sa karani to ile on wyplacal ? Nie badzcie smieszni i nie dajcie sie omamic, no chyba, ze naprawde operujecie tysiacami miesiecznie.
Poprzednia afera dotyczyła kwoty ok 6mln zł ???? a teraz to nie wiadomo.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ta jasne moze frytki do tego
http://forum.bukmacherskie.com/f42/urzad-kontroli-skarbowej-bukmacherka-97633.html#post3942404
Myślę że wpływy na tak niskim poziomie jak 10-12 tyś na 1-3 miesiące to nie jest powód do zmartwień. J a miałem wpływy przez ostatnie lata na poziomie 6 mln złotych z czego większość to bukmacherka, i część wpłaty własne gdy potrzebowałem przerzucić szybko środki z rachunku na inny rachunek aby móc wpłacić do bukmachera.
Kwota 6 mln z wpływów obejmuje tylko wpływy i może przerażać, ale 1. Ja grubo gram, 2. nie obejmuje wpłat własnych do buka, tzn. UKS nie bierze pod uwagę że na każdą moją wypłatę z buka, był wkład własny, niekiedy 1 dnia sam wkład obejmował 20 tyś, 3. zarobek z tego wszystkiego to może max ze 20%
Dodam że to było również potwierdzone przez admina
 
A 294

art300

Użytkownik
Ciekaw jestem jeżeli ktoś korzysta np z programów VPN i gra w Polsce ale loguje się z innego kraju.Czy to jest gra z terytorium RP skoro bukmacher ma logi z serwera z innego kraju ? Zawsze można powiedzieć że przebywało się za granicą i tam uczestniczyło w grze.
Zauważ, że sam już użyłeś sformułowania &quot;gra w Polsce&quot;. A to właśnie nie jest takie oczywiste. On przebywa w Polsce.
Jest też sytuacja odwrotna: przebywasz za granicą, a używasz VPN i serwera w Polsce. Gdzie uczestniczysz w grze?

Jak już kiedyś wcześniej napisałem, według mnie i przy zastrzeżeniu, że mogę się mylić, same przelewy bankowe mogły nie wystarczyć do stawiania zarzutów. Lecz także potwierdzenie logami, że łączyłeś się z bukiem.
Z czego z kolei wynika, że przy tym założeniu, przy stosowaniu VPN - nie mają wystarczających &quot;dowodów&quot;.
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
To sobie wierzcie w te bzdury. Koles obracajacy takimi kwotami nie bawilby sie ( z calym szacunkiem ) w takie fora i na pewno by nie rozpowiadal tego wszystkim publicznie. Nie badzcie gimbaza, koncze ten temat, bo widze, ze to nie dla mnie. Jakby co, wyplacalem wczoraj, 2 mln na 6 kont, YOLO
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Zauważ, że sam już użyłeś sformułowania &quot;gra w Polsce&quot;. A to właśnie nie jest takie oczywiste. On przebywa w Polsce.
Jest też sytuacja odwrotna: przebywasz za granicą, a używasz VPN i serwera w Polsce. Gdzie uczestniczysz w grze?

Jak już kiedyś wcześniej napisałem, według mnie i przy zastrzeżeniu, że mogę się mylić, same przelewy bankowe mogły nie wystarczyć do stawiania zarzutów. Lecz także potwierdzenie logami, że łączyłeś się z bukiem.
Z czego z kolei wynika, że przy tym założeniu, przy stosowaniu VPN - nie mają wystarczających &quot;dowodów&quot;.
Pytając bukmachra o logowania poda że logowałeś się np z Angli. Praktycznie nie do udowodnienia jest że łączyłeś się za pomocą programów VPN, bo nikt nie ma takich informacji jak byś chciał wiedzieć dokładnie skąd jest serwer itp to można dojsc do tego ale zakładam że kogoś będzie interesowało tylko skąd grał ( z jakiego kraju ) a nie np z jakiego miasta czy u jakiego operatora internetowego.
Jezeli byś pojechał np do USA, gdzie tam jest zablokowany dostęp do takich stron a używał byś takich programów to możesz spokojnie grać, wpłacac/ wypłacac tak jak byś był w Polsce czy gdziekolwiek byś chciał.
 
A 294

art300

Użytkownik
Z VPN jest ten problem, że nie każdy zabezpiecza Cię w 100%. Nie zabezpieczają te, które automatycznie nie rozłączają w chwili utraty połączenia z serwerem VPN, a takich jest ogromna większość. Przy utracie połączenie zostajesz na stronie buka z własnym IP.
Natomiast co do pytania do buka... To zależy kto zapyta. Jeśli SC, prokuratura, policja w sprawie o samą grę, to sądzę, że oleją takie pytanie.
Co innego jeśli zapyta sąd. Sąd może dać wiarę stronie procesu, ale może dążyć &quot;bardziej&quot; do ustalenia stanu faktycznego, a wtedy jest już inna rozmowa.
Ale jak napisałem kilka postów temu, jesli będzie chciał &quot;ustalić stan faktyczny&quot;, to raczej wszystko, łącznie z wykładnią. Co pewnie skończy się tak czy inaczej w SN lub/i w ETS.
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Przepraszam, ale sie nie moge powstrzymac z tym gosciem od 6 mln ???? rozbawiliscie mnie totalnie. Ostatnio czytalem temat jakiegos typka tutaj, ktory gra surebety za 300-500zl i mu zrobili limity do 10zl, a Wy mi tu chcecie wcisnac kit o paru milionach ???? zeby uzbierac taka kwote musialby grac za niesamowicie potezne stawki = po dwoch pierwszych wygranych ( jesli juz nie po pierwszej ) mialby taki limit , ze wyplacilby to od razu, bo by wygrywal po 10zl kupony. Takze bawcie sie tam dalej w swoje filozofie ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Z VPN jest ten problem, że nie każdy zabezpiecza Cię w 100%.
No tak bo własciciele przechowują twoje logi. Swoją drogą nawet korzystanie z TORA nie jest bezpieczne w 100%. Nie dawno było o gosciu który wysyłał meile przez TORa do różnych instucji państwowych o podłożnych bombach.
Działał przez kilka miesiecy aż wkoncu na niego trafili.
Tak że nic Cie nie zabezpieczy w 100%... ale korzystanie z programów VPN za kilka dolarów miesiecznie daje naprawdę duże poczucie bezpieczeństwa i dostęp do wielu serwisów ( nie tylko hazardowych) nie dostępnych na danym terenie.
Przepraszam, ale sie nie moge powstrzymac z tym gosciem od 6 mln :grin: rozbawiliscie mnie totalnie. Ostatnio czytalem temat jakiegos typka tutaj, ktory gra surebety za 300-500zl i mu zrobili limity do 10zl, a Wy mi tu chcecie wcisnac kit o paru milionach :grin: zeby uzbierac taka kwote musialby grac za niesamowicie potezne stawki = po dwoch pierwszych wygranych ( jesli juz nie po pierwszej ) mialby taki limit , ze wyplacilby to od razu, bo by wygrywal po 10zl kupony. Takze bawcie sie tam dalej w swoje filozofie :grin:
Administrator forum potwierdził że otrzmał zeskanowane pisma od UKS w celu weryfikacji prawdomówności użytkownika.
I tu pojawia się największy problem. Po co Admin miał by sciemniać ?
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Przepraszam, ale sie nie moge powstrzymac z tym gosciem od 6 mln ???? rozbawiliscie mnie totalnie. Ostatnio czytalem temat jakiegos typka tutaj, ktory gra surebety za 300-500zl i mu zrobili limity do 10zl, a Wy mi tu chcecie wcisnac kit o paru milionach ???? zeby uzbierac taka kwote musialby grac za niesamowicie potezne stawki = po dwoch pierwszych wygranych ( jesli juz nie po pierwszej ) mialby taki limit , ze wyplacilby to od razu, bo by wygrywal po 10zl kupony. Takze bawcie sie tam dalej w swoje filozofie ????
Brawo bystrzaku! Kolejny który rozpierdala temat.
Gość o którym mówisz wypłacał z unibetu, ale ten buk służył mu pewnie do przelewów (z unibetu nie ma prowizji, nie jest wymagany obrót depozytem przed wypłatą a w treści nadawcy przelewu jest pośrednik a nie buk)
W Pinnacle czy Sbobet mógł wygrać nawet 5 milionów bez limitu.
 
A 294

art300

Użytkownik
No tak bo własciciele przechowują twoje logi.
Przechowują czy nie, zapytanie się ich wymaga wystąpienia o międzynarodową pomoc prawną. Poza tym dlaczego mieliby w ogóle pytać? Przeceiż dostawca neta &quot;widzi&quot; tylko połączenie z jakimiś IP, o które w sprawie nie chodzi.
Ale ja mówiłem o zerwaniu połączenia z serwerem VPN. Wtedy zostajesz połączony z bukiem, tylko że z własnego IP.
A takie zerwania są dość częste.
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Przepraszam, ale sie nie moge powstrzymac z tym gosciem od 6 mln ???? rozbawiliscie mnie totalnie. Ostatnio czytalem temat jakiegos typka tutaj, ktory gra surebety za 300-500zl i mu zrobili limity do 10zl, a Wy mi tu chcecie wcisnac kit o paru milionach ???? zeby uzbierac taka kwote musialby grac za niesamowicie potezne stawki = po dwoch pierwszych wygranych ( jesli juz nie po pierwszej ) mialby taki limit , ze wyplacilby to od razu, bo by wygrywal po 10zl kupony. Takze bawcie sie tam dalej w swoje filozofie ????
Kolejny przykład osoby zabierającej głos, która kompletnie nie ma pojęcia o temacie ...
Czy naprawdę żaden z adminów nie może zrobić tutaj porządku?
Śledzę ten temat, niestety w ostatnim czasie żeby znaleźć jakiś wartościowy post, to trzeba tutaj przebrnąć za przeproszeniem przez tonę g*wna.

Post do usunięcia, tak samo jak jakieś 95% z ostatnich kilkunastu dni
 
M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Przepraszam, ale sie nie moge powstrzymac z tym gosciem od 6 mln ???? rozbawiliscie mnie totalnie. Ostatnio czytalem temat jakiegos typka tutaj, ktory gra surebety za 300-500zl i mu zrobili limity do 10zl, a Wy mi tu chcecie wcisnac kit o paru milionach ???? zeby uzbierac taka kwote musialby grac za niesamowicie potezne stawki = po dwoch pierwszych wygranych ( jesli juz nie po pierwszej ) mialby taki limit , ze wyplacilby to od razu, bo by wygrywal po 10zl kupony. Takze bawcie sie tam dalej w swoje filozofie ????
Kwota 6 mln to kwota wypłat przez lata. Poza tym koleś napisał, że zysku z tego to około 20%. Poza tym są buki gdzie można trochę dłużej pograć bez limitu, a liczba bukmacherów jest na tyle duża, że mógł tyle wyciągnąć. Są jeszcze konta &quot;Słupy&quot;...
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
No to wierzcie sobie, ze wyplacal nawrt 100mln i jest bogaty w uj, ale prosi o porade forumowiczow i udostepnia swoje dane publicznie nieznajomym osobom. W kazdym badz razie bojcie sie tam dalej i trzescie gaciami za to, ze wyplaciliscie lacznie z 1000zl. Beka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom