>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ja jak rozpoczynałem moją przygodę z bah to wpłacałem po 5 max 10 PLN wypełniając druczek (wpłacałem w punktach gdzie można było opłacić rachunki). Wtedy to normalnie na konto polskiego banku chyba było, później się zmieniło i sama kasjerka mnie poinformowała, że to już jest przelew międzynarodowy i opłata będzie wyższa. Nigdy też z bah nie wypłaciłem bezpośrednio na konto bankowe, póki co żadnego wezwania nie otrzymałem. Wpłaty były jeszcze w latach 2007-2009. Po nowelizacji ustawy wpłaciłem do bah jeszcze (łącznie) z 20 zł tak do połowy 2010 r.
Nie jesteś na forum od dzisiaj, masz tyle postów i wydawało by się że jakąkolwiek wiedzę powinieneś posiadać na ten temat skoro udzielasz się w tych tematach. Co to kogo obchodzi że wpłaciłeś pare razy po 10zł i boisz się że urząd Cie dojedzie ?. Jak widzę takie posty to śmiać mi się chce zazwyczaj takie rzeczy wypisują użytkownicy którzy dopiero co zarejstrowali się na forum.
Przeczytaj kilka kilkanaście postów użytkowników którzy dostali wezwania i na pewno znajdziesz jakiś wspólny punkt, przede wszystkim dowiedz się co oznacza pojęcie przelew bezpośredni do bukmachera bo z tego co opisałeś widzę że nie wiesz co to pojęcie oznacza.
Pozatym naprawdę nie róbmy siary, wiem że ten temat &quot;ryje beret&quot; ale użytkownicy którzy są na forum aktywni od kilku lat powinni się choć trochę orientować w tym...
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Nie wiem o co Ci chodzi, przestałem grać wieki temu. Niczego się nie boję, napisałem tylko moją sytuację odnośnie mojej przygody z bah i, że przy takim typie wpłat nic nie otrzymałem. Poza tym trudno aby ktoś znał moją sytuację skoro tu x stron namielone bez sensu. Kolega @slukasz123 pytał jaką formą ktoś wpłacał, ja opisałem swoją.
Mój post nie był w żadnym wypadku paniką, że nagle dostanę wezwanie, źle zostałem odebrany.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Nie wiem o co Ci chodzi, przestałem grać wieki temu. Niczego się nie boję, napisałem tylko moją sytuację odnośnie mojej przygody z bah i, że przy takim typie wpłat nic nie otrzymałem. Poza tym trudno aby ktoś znał moją sytuację skoro tu x stron namielone bez sensu. Kolega @slukasz123 pytał jaką formą ktoś wpłacał, ja opisałem swoją.

Mój post nie był w żadnym wypadku paniką, że nagle dostanę wezwanie, źle zostałem odebrany.
Zadaje to pytanie celowo bo na palcach 1 reki moge policzyc osoby ktorym przyszly wezwania ktorzy nie wplacali bezposrednio na konto bah...
W sumie to ludzie moze nawet boja sie przyznac bo skad moga wziasc adres po nr konta...Jak na udostepnienie danych jesli ktos zna nr konta troche trwa to po 1 a po 2 wzywaja w charakterze swiadka....Czytam ten post od dawna i czepiaja sie na 99% ludzi ktorzy wplacali do nich chajs na konto(ew.pocztą) ja tez wplacalem ale bylo to w 2008 czy w 2007 roku ???? Jak przelewy24 dopiero sie rozwijaly ????
 
P 0

patryk13111

Użytkownik
Czy mozna wiedziec jaką forma dokonywales depozytu???Ciekawi mnie rowniez skąd mieli twoje dane itd...
Tylko poprzez przelewy24.
Gdzieś w sieci znalazłem tekst &quot;z tego co wiem to betathome ma polski rachunek bankowy w pekao sa i byla prowadzona pare lat temu jakas tam sprawa i doszlo do wycieku historii rachunku tego banku za okres od 2009r do kwietnia 2012r i stad maja dane uzytkownikow ktorzy wplacali kase&quot;
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie wiem o co Ci chodzi, przestałem grać wieki temu. Niczego się nie boję, napisałem tylko moją sytuację odnośnie mojej przygody z bah i, że przy takim typie wpłat nic nie otrzymałem. Poza tym trudno aby ktoś znał moją sytuację skoro tu x stron namielone bez sensu. Kolega @slukasz123 pytał jaką formą ktoś wpłacał, ja opisałem swoją.
Mój post nie był w żadnym wypadku paniką, że nagle dostanę wezwanie, źle zostałem odebrany.
Chodzi mi o twój staż na forum i takie wypowiedzi które nakręcają innych żeby zadawali głupie pytania.
skad moga wziasc adres po nr konta...Jak na udostepnienie danych jesli ktos zna nr konta troche trwa
Nie masz takiej możliwosci żeby poznać dane odbiorcy po numerze konta, to jest prawie nie możliwe chyba że napiszesz uzasadniony wniosek do prokuratury i ona wystąpi do sądu o udostępnienie takich danych to sąd może wyrazić na to zgodę ale musi mieć ku temu poważne przesłanki.
Czytam ten post od dawna i czepiaja sie na 99% ludzi ktorzy wplacali do nich chajs na konto(ew.pocztą) ja tez wplacalem ale bylo to w 2008 czy w 2007 roku:smile: Jak przelewy24 dopiero sie rozwijaly:smile:
Jesteś kolejnym przykladem gdzie nie potrafisz odróżnić wpłaty bezpośredniej od pośredniej. Ja nie wiem czy to naprawdę jest tak trudno zrozumieć ?
Czepiają się ludzi tylko tych którzy wpłacali na konto bezpośrednio, to znaczy ze swojego rachunku na rachunek bukmachera jak by się czepiali ludzi którzy tylko wpłacali do nich hajs to zamiast 24K wezwań było by 150 tyś.
Już wam to wytłumacze najprościej jak się da chociaż pewnie i tak większosc tego nie zrozumie.
Przelew bezpośredni przez internet polega na tym że logujemy się na swoje konto bankowe wypełniamy polecenie przelewu a w pole numer rachunku wpisujemy numer rachunku bukmachera (bezpośredni numer rachunku bukmachera.)
https://www.bet-at-home.com/pl/account/deposit
ta opcja nazywa się przelew bankowy. Żadne przelewy24 czy Sofort banking. Poprostu zwykły przelew z rachunku na rachunek.
Tylko takie osoby dostały wezwania dlatego że w przypadku takiego przelewu odbiorca widzi dane nadawcy. Tak że jeżeli mieli dostęp czy prowadzili kontrolę na rachunku bukmachera to ewidentnie było widać od kogo przyszedł przelew. W drugą stronę to nie działa. Tylko odbiorca może poznać dane nadawcy, nadawca nie ma żadnych możliwosci poznać danych odbiorcy jedyna opcja to sąd/prokuratura no i ewentualnie znajomośći w banku ale to już pod paragraf podchodzi. Wpłata inną metodą nie może być żadnym dowodem.
Nie raz pewnie słyszeliście że przestępcy podmieniają numer konta żeby wyłudzić pieniądze. To jak myślicie na jakiej zasadzie to działa. A no na takiej że do przelewu wystarczy numer konta i to że ktoś wam powie że nazywa się Jan Kowalski i że do niego należy konto bankowe na które macie wykonać przelew wcale nie oznacza że Jan Kolwaski jest jego właścicielem.
Nie którzy bukmacherzy stosują własnie taką metodę weryfikacji bo przez przelew bezpośredni moga się dowiedzieć czy wpłacająca osoba jest naprawdę włascicielem konta. Teraz nawet większość banków stosuje taką metodę weryfikacji wiem że np w mbanku żeby założyć konto nie trzeba podpisywać żadnej umowy tylko wystarczy zrobić minimalny przelew z innego banku gdzie ma się konto, jeżeli dane się zgadzają się z tymi we wniosku konto bankowe można otworzyć w 5min bez wychodzenia z domu i żadnych umów.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
jak ktoś tu pisze ze korzystał z przelewy24 i wpadł to łga
sory ale temat zgłębiłem do szpiku u źródła i musiał isc przelew z konta jak pisze kolega powyżej
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
jak ktoś tu pisze ze korzystał z przelewy24 i wpadł to łga
sory ale temat zgłębiłem do szpiku u źródła i musiał isc przelew z konta jak pisze kolega powyżej
Bo z tego co widzę większosc wogóle tego nie rozróżnia. Dla większosci przelew to przelew i tyle... Ważne że z jednego konta zniknęło a na drugim się pojawiło.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Bo z tego co widzę większosc wogóle tego nie rozróżnia. Dla większosci przelew to przelew i tyle... Ważne że z jednego konta zniknęło a na drugim się pojawiło.
Ja odrózniam i dlatego pytam...A wiekszosc osob pisze ze wplacilo p24 i bec wezwanie..To mijaja sie z prawda stad te moje pytania w woli uzupelnienia.....
Albo po prostu dane osoby co dostały wezwania nie ujawniaja do konca prawdy....
 
W 6

willy7

Użytkownik
Tak że jeżeli mieli dostęp czy prowadzili kontrolę na rachunku bukmachera to ewidentnie było widać od kogo przyszedł przelew. W drugą stronę to nie działa. Tylko odbiorca może poznać dane nadawcy, nadawca nie ma żadnych możliwosci poznać danych odbiorcy jedyna opcja to sąd/prokuratura no i ewentualnie znajomośći w banku ale to już pod paragraf podchodzi.
Czyli wynika z tego, że jeżeli ktoś wypłaca bezpośrednio na swoje konto bankowe (pomijając Skrill&#39;a) teoretycznie może czuć się bezpieczny, bo na rachunku bukmachera co prawda widać nasz numer konta, ale już nie nasz adres. Więc mając tylko numer rachunku, jedyna możliwość poznania naszych danych to sąd/prokuratura.
Oczywiście podejrzewam, że oprócz naszego rachunku, w tym przypadku na wyciągu od bukmachera widnieje nasze imię, nazwisko i nr konta gracza.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Czyli wynika z tego, że jeżeli ktoś wypłaca bezpośrednio na swoje konto bankowe (pomijając Skrill&#39;a) teoretycznie może czuć się bezpieczny
ręce opadają, jak możecie cokolwiek wygrywać u buka jak jesteście tacy zakręceni :grin:
1. wypłata/wpłata bezpośrednio na i z konta swojego na buka i odwrotnie = problem (ewentualny !!!)
2. skrill, przelewy24 czy inny neteller brak problemów
klarowna sprawa
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
ręce opadają, jak możecie cokolwiek wygrywać u buka jak jesteście tacy zakręceni :grin:
1. wypłata/wpłata bezpośrednio na i z konta swojego na buka i odwrotnie = problem (ewentualny !!!)
Wpłata tak jak w przypadku użytkowników co dostali wezwania. A wypłata na jakiej podstawie ?
@Willy7 dobrze mówi
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Wpłata tak jak w przypadku użytkowników co dostali wezwania. A wypłata na jakiej podstawie ?
@Willy7 dobrze mówi
no jak to na jakiej ?
już tu parę osób było TYLKO Z WYPŁATAMI bezpośrednio na konto
mechanizm prosty i taki sam jak przy wpłacie
robisz z konta buka wypłać bezpośrednio na konto to idzie to na konto buka polskie i potem na twoje z danymi baha i jakimiś twoimi, mają cie jak na widelcu aczkolwiek dowodów gry absolutnie nie ma
jak nie korzystasz z elektronicznych portfeli które mają tylko numery transakcji i meile to tak czy siak masz problem EWENTUALNIE oczywiście
 
B 50

bukowina

Użytkownik
jeżeli ktoś zainteresowany to wklejam link z umorzeniem z marca , jeżeli ktoś zainteresowany drugą cześcią pisma pisać na priv
Ciekawe jak zakończą się pozostałe sprawy? Mam nadzieję, że dla prokuratora nie miało znaczenia, to że szymin5550 pracował w służbach mundurowych i wszyscy, którzy mają problemy mogą spodziewać się podobnych rozstrzygnięć.
 
D 20

devorious

Użytkownik
Tak jak pisał kolega wyżej, jeżeli by ktoś dostał wezwanie na policję a dokonywał wpłaty przez p24 (nie ma takiej osoby chyba) to po prostu mówi, że on na buka żadnego nie wpłacał tylko doładowywał sobie konto na p24 i tyle ???? Mogą go cmoknąć w trąbe
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A jak ktoś dostanie wezwanie do straży pożarnej? Kurde, ludzie już tu takie pierdoły piszą że chyba czas zamknąć temat, bo nic sensownego tu się nie urodzi więcej...
 
C 1

cyga90f

Użytkownik
Reasumując, trochę poczytałem ale nic sensowego nie wyczytałem ???? teoretycznie zagraniczne bukmachery internetowe są u nas nielegalne? wypłacając pieniądze przez np. skrill jesteśmy kryci? tylko w jaki sposób? skoro i tak chcąc wypłacić te pieniądze muszę wpłacić je na swoje konto.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Reasumując, trochę poczytałem ale nic sensowego nie wyczytałem ???? teoretycznie zagraniczne bukmachery internetowe są u nas nielegalne? wypłacając pieniądze przez np. skrill jesteśmy kryci? tylko w jaki sposób? skoro i tak chcąc wypłacić te pieniądze muszę wpłacić je na swoje konto.
niekoniecznie musisz na konto.
wystarczy złożyć wniosek o kartę MasterCard i wypłacać kasę z dowolnego bankomatu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom