>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
R 0

rafau88pl

Użytkownik
Witajcie Panowie i Panie, jestem tu nowy i mam pytanie, mianowicie:
Czy jak posiadam konto Skrill to mam weryfikować kartę oraz rachunek w polskim banku? Czy to nie zwiększa szansy wykrycia ??? Pytam bo na forum się dowiedziałem, że jak zweryfikujemy wszystko co się da na Skrill&#39;u to wtedy limit się zwiększa, a jak sami wiecie te ich limity trochę czasmi utrudniają zycie ???? a do statusu VIP troszeczkę jeszcze jednak brakuje.
Jak sobie panowie radzicie z wygranymi rzedu 6-8k miesiecznie tzn, w jaki sposób je ukrywacie, przelewacie jakieś części na polskie konta??
 
R 0

rafau88pl

Użytkownik
Tak mi przyszło do głowy przed chwila, utworzenie konta z pomoca jakiegoś żula za przysłowiowa flaszkę plus konto dziewczyny = 3 konta na ktore rozłozone jest po 2k pzry wpływie miesiecznym 6k. To chyba nawet niezły pomysł, i ze spokojna głowa przeszła by opcja 12k na 3 konta może i więcej, jak uważacie??
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Jak sobie radzę? Wypłacam ile mam, wyrabiam kartę i po zabawie.
Możesz i tak, tylko jak chcesz z jednego konta wypłacać na 3 różne dane? Nie przejdzie, prędzej czy później wyjdzie na jaw.
Nie zwiększa ryzyka, bo przychodzi to z portfela, a równie dobrze możesz tam trzymać zarobione na ogórkach w Niemczech oszczędności. Żaden organ tego nie uzna. Żaden.
 
R 0

rafau88pl

Użytkownik
A co np z kupnem samochodu, np mam udokumentowane dochody rzędy 1300 naumowy smieciówki, i tu nagle kupuje auto za 50k, czy to bedzie przegięcie?? czy poprostu jak zapłace ten podatek od wzbogacenia to&quot; swinki nie beda sie narzucac bo korytko pełne??&quot; chyba odbiegam od tematu wątku ale to juz ostatni raz obiecuję ????
 
Z 0

za-co-za-jajco

Użytkownik
Witam mam pytanie natury prawnej, nasz prezydent podpisał ustawe która zmniejsza kare za udział w zagranicznej grze hazardowej do 120 stawek dziennych i nie jest ona już karana pozbawieniem do 3 lat wolności, Czy zmienia to wage przestepstaw a co za tym idzie i wysokości kar (bo sedzia i tak może ustanowić stwke dzienna 500 zł i orzec jej ilość na 120 to i tak zapłacisz krocie, i czy zmienia się tez długość przedawnienie tego czynu?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A co np z kupnem samochodu, np mam udokumentowane dochody rzędy 1300 naumowy smieciówki, i tu nagle kupuje auto za 50k, czy to bedzie przegięcie?? czy poprostu jak zapłace ten podatek od wzbogacenia to&quot; swinki nie beda sie narzucac bo korytko pełne??&quot; chyba odbiegam od tematu wątku ale to juz ostatni raz obiecuję ????
Zdecydowana większość osób przegrywa w zakładach bukmacherskich, a z tego co widzimy jesteś totalnie zielony więc dam Ci małą radę na przyszłośc:
Najpierw zacznij wygrywać po 6-8 tysięcy miesięcznie, kup auto za 50k, a później zacznij się martwić problemami które Cię teraz nie dotyczą.
Zawsze mnie to zastanawia po co ludzie wymyślają sobie problemy, dopytują się o sprawy które ich nie dotyczą? Może zacznijmy myśleć, co by było gdybym miał raka, albo co by było gdybym umarł? :-|
 
B 65

blusior94

Użytkownik
To jeszcze ktoś się martwi tym, że będzie miał auto warte ponad stan? ????
To ja chyba żyje w jakimś Polskim raju, bo bezrobotni potrafią jeździć odpierniczonymi autami po kilkanaście k, i nikt nie robi problemu. Naprawdę nie filmujcie sobie jakiś &quot;dantejskich&quot; scen, skoro pewnie nigdy do nich nie dojdzie. I kto w ogóle idzie do US płacić od tego podatki, bez jaj. Albo naprawdę piszcie coś konkretnego albo proponuje zażyć melisy, bo są osoby które naprawdę biją na tym niezły hajs, a władza nawet nie wie jak się za nich zabrać, by udupić.
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Stawka dzienna nie wynosi czasem 50zł a nie 500zł? Przecież to by dawało max. do zapłaty 120*500 = 60000zł, takiej kary to już chyba nawet za kartel narkotykowy nie dostajesz, a co dopiero za grę u buka. Z tego co wiem, to samej kwalifikacji czynu to nie zmienia.
 
R 0

rafau88pl

Użytkownik
Witaj, AKA SHAKAL ja sobie ne wymyslam problemu, ewentualnie można powiedziec że trochę go ubarwiam, pozatym to jestem nowy na forum a nie nowy u buków....
Kolejna rzecz to życze ci powodzenia w życiu, jeżeli najpierw robisz a pozniej zaczynasz się martwić.
Dla jasności nie pytałbym sie o sprawy które mnie w żadnym stopniu nie dotyczą...
i tak na koniec na rozluznienie atmosfery ???? , potwierdzi ktoś że, jak się zweryfikuje pozostałe rzeczy o ktore skrill nie prosi po przekroczeni chyba 2,5 eurosow, juz nie pamietam ???? to zwieksza ci limity?
Pozdrawiam
 
B 65

blusior94

Użytkownik
No a jak ma robić? Najpierw się martwić, a potem nie grać? Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie od razu pchał się do luksusowego życia. Równie dobrze można powiedzieć, że nie można sobie nawet butów kupić, bo nie pracuje to skąd na to ma, chodźmy Go podjebać. Nie ma co się martwić takimi rzeczami na zapas. Nie takie &quot;szwindle&quot; ludzie potrafią robić, i skarbówka nie ma o tym zielonego pojęcia. Więc po co się martwić tym, że ktoś za wygraną kupi sobie auto. Nie jest różowo, ale też nie dramatyzujmy. Przecież nikt nie będzie chodził od domu do domu i pytał skąd pan na to ma. ???? A tylko płoszy się osoby które chcą się zabawić i mają brązowe majty, bo myśli, że robi jakieś niestworzone przestępstwa.
Si, jak zweryfikujesz pozostałe rzeczy to będą większe limity niż przy niezweryfikowanym koncie. Nie będą to na pewno himalaje kwotowe, ale na pewno większe niż są przy niezweryfikowanym portfelu, tak to działa.
 
T 86

typoman_

Użytkownik
No a jak ma robić? Najpierw się martwić, a potem nie grać? Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie od razu pchał się do luksusowego życia. Równie dobrze można powiedzieć, że nie można sobie nawet butów kupić, bo nie pracuje to skąd na to ma, chodźmy Go podjebać. Nie ma co się martwić takimi rzeczami na zapas. Nie takie &quot;szwindle&quot; ludzie potrafią robić, i skarbówka nie ma o tym zielonego pojęcia. Więc po co się martwić tym, że ktoś za wygraną kupi sobie auto. Nie jest różowo, ale też nie dramatyzujmy. Przecież nikt nie będzie chodził od domu do domu i pytał skąd pan na to ma. ???? A tylko płoszy się osoby które chcą się zabawić i mają brązowe majty, bo myśli, że robi jakieś niestworzone przestępstwa.
Si, jak zweryfikujesz pozostałe rzeczy to będą większe limity niż przy niezweryfikowanym koncie. Nie będą to na pewno himalaje kwotowe, ale na pewno większe niż są przy niezweryfikowanym portfelu, tak to działa.
nikt nie będzie chodził z domu do domu - przy rejestracji pojazdu urząd transportu powiadamia skarbówkę / jak kupujesz używane to także w niektórych przypadkach płacisz 2% podatku. Potem się musisz tłumaczyć skąd miałes środki na zakup. Jak nie będziesz potrafił tego udokumentować to 75% kary.
Oczywiście to w przypadku jak ten zakup nie ma pokrycia w twoich rozliczeniach ????
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Z jednej strony racja, no ale z drugiej, kto się bawi w odprowadzanie 2% od kwoty auta, ile lat na tym świecie żyje, to jeszcze nigdy nie widziałem by ktoś to robił. Fakt, trochę może to wyglądać dziwnie, jak taki bezrobotny nagle zacznie jeździć wypasioną furą. Ale chyba nie mogą od tak sobie wrzucić 75%, jak ktoś ma im to udowodnić, i już nawet nie chodzi o bukmacherkę. Ale ktoś sobie co miesiąc odkładał z wypłaty 100-200zł, tam gdzieś za fuchę wpadnie kolejna 100zł, i uzbiera się niezła sumka na auto. Jak ten ktoś ma to udowodnić, no jak? Przecież to jest złodziejstwo ze strony skarbówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Z jednej strony racja, no ale z drugiej, kto się bawi w odprowadzanie 2% od kwoty auta, ile lat na tym świecie żyje, to jeszcze nigdy nie widziałem by ktoś to robił. Fakt, trochę może to wyglądać dziwnie, jak taki bezrobotny nagle zacznie jeździć wypasioną furą. Ale chyba nie mogą od tak sobie wrzucić 75%, jak ktoś ma im to udowodnić, i już nawet nie chodzi o bukmacherkę. Ale ktoś sobie co miesiąc odkładał z wypłaty 100-200zł, tam gdzieś za fuchę wpadnie kolejna 100zł, i uzbiera się niezła sumka na auto. Jak ten ktoś ma to udowodnić, no jak? Przecież to jest złodziejstwo ze strony skarbówki.
Nie wiem na jakim ty świecie żyjesz ale nie znam osoby która by tych 2% nie zapłaciła, to jest obowiązek. Podatek chory jak mało który, ale niestety.
No chyba że twoi znajomi kupują auto za max 3000zł i wpisują na umowie poniżej 1000 to są zwolnieni.
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Dziś otrzymałem informację od mojego adwokata że UC ponownie skierowali akt oskarżenia do sądu ale niestety trochę poczekam bo sędzia prowadzący jest na urlopie tak że dam znać pod koniec stycznia jaka decyzja, czy posiedzenie sądu czy normalna rozprawa.
 
M 12

midify

Użytkownik
Witam,
Ja rozprawę na zasadach ogólnych mam za tydzień. Asekuracyjnie reprezentować Mnie bedzie koleżanka adwokat, zawsze to lepsza gadana, a i z sędziną która moja sprawe bedzie prowadzić się zna, także zobaczymy jak to będzie. Przekazałem wszystkie złote porady do linii obrony, dzisiaj miał być złożony wniosek o umorzenie sprawy, ale nie wiadomo czy w tak krotkim terminie zostanie wzięty pod uwagę. Będe informował na bieżąco.
Pozdrawiam.
 
D 7

davids.

Użytkownik
Witam,

Ja rozprawę na zasadach ogólnych mam za tydzień. Asekuracyjnie reprezentować Mnie bedzie koleżanka adwokat, zawsze to lepsza gadana, a i z sędziną która moja sprawe bedzie prowadzić się zna, także zobaczymy jak to będzie. Przekazałem wszystkie złote porady do linii obrony, dzisiaj miał być złożony wniosek o umorzenie sprawy, ale nie wiadomo czy w tak krotkim terminie zostanie wzięty pod uwagę. Będe informował na bieżąco.

Pozdrawiam.
Kiedy można składać taki wniosek o umorzenie sprawy? Ja ponad miesiąc temu byłem w UC na zapoznaniu się z aktami, mówili że akt oskarżenia zostanie skierowany do sądu w grudniu i że pisemnie zostane o tym poinformowany i jeszcze nic mi nie przyszło. Po jakim czasie można się tego spodziewać?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom