>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
C 71

cornelius

Użytkownik
Interesuje mnie wasze zdanie, może ktoś zna odpowiedź na moje pytanie. W grudniu planuję wypłacić wszystkie pieniądze z buków do czasu, aż wyjaśnieni się sprawa z nową ustawą. I teraz pytanie: czy wystarczy wypłacić na skrilla czy też całkowicie do kieszeni? Czy coś się zmieni po zmianie ustawy jeśli chodzi o wypłaty/wpłaty na drodze skrill-buk? Jak to widzicie? chodzi o kilkadziesiąt tys.
 
A 294

art300

Użytkownik
No i zawiesili podatek handlowy. Przestraszyli się KE.
Moim zdaniem będą mieć jeszcze większe ciśnienie na wprowadzenie ustawy hazardowej, bo w tym przypadku działania KE są nieporównywalnie słabsze i wolniejsze.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Kasę wystarczy przelać na Skrilla. Nie ma konieczności jej spieniężania. Niezależnie od ostatecznego kształtu ustawy hazardowej, pieniądze zawsze będziesz mógł wypłacić kartą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 294

art300

Użytkownik
Interesuje mnie wasze zdanie, może ktoś zna odpowiedź na moje pytanie. W grudniu planuję wypłacić wszystkie pieniądze z buków do czasu, aż wyjaśnieni się sprawa z nową ustawą. I teraz pytanie: czy wystarczy wypłacić na skrilla czy też całkowicie do kieszeni? Czy coś się zmieni po zmianie ustawy jeśli chodzi o wypłaty/wpłaty na drodze skrill-buk? Jak to widzicie? chodzi o kilkadziesiąt tys.

Komisja Nadzoru Finansowego wydała 4 dni temu oświadczenie:

http://www.knf.gov.pl/o_nas/komunikaty/2016/Posrednictwo_dostawcow_uslug_platniczych_w_platnosciach_za_udzial_w_grach_hazardowych_organizowanych_w_Internecie.html

w którym żąda natychmiastowego zaprzestania świadczenia usług finansowych przez pośredników na rzecz &quot;nielegalnych&quot;.

Ale... ani nie precyzuje o jakich pośredników chodzi ( siedziba), ani nie wskazuje na konkretne prawne skutki.
Inaczej mówiąc - straszy, a jej macki nie sięgają takich pośredników jak Neteller czy Skrill.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 294

art300

Użytkownik
Najlepszy jest komentarz Szałamachy do decyzji KE w sprawie podatku handlowego:

Nie spodziewaliśmy się, że KE będzie tak uprzedzona, że wyda decyzję sprzeczną z traktatami europejskimi, ale zaproponujemy Radzie Ministrów ustawę o podatku od sprzedaży detalicznej w nowej formie.


Pięknie. Decyzja sprzeczną z traktatami europejskimi, ale ministerstwo nie walczy w sądach tylko potulnie zmieni ustawę.
Opada po prostu wszystko, co może opaść na taką argumentację.
Co gorsza, z podatkiem od supermarketów mają, moim zdaniem, ekonomiczną i społeczną rację, ale nie można mieć ciastko i zjeść ciastko.

I skończy się tak, jak zwykle. Będzie jednolity podatek dla wszystkich, a mały sklepikarz ucierpi najbardziej. Jak zwykle.

Wracając do ustawy hazardowej, jeśli KE zgłosi uwagi, to będą to uwagi o wiele mniejszej wagi dla eurokratów i dlatego rząd może te uwagi olać. Tym bardziej, że kasa dodatkowa będzie potrzebna przez brak podatku handlowego w 2016.
 
P 0

piotr44

Użytkownik
jak oni niby chcą ukarać te 200 tys graczy ? co bedzie dowodem w sprawie ? że niby ten bot? przecież to jest śmieszne????
Tak to ma być dowód w sprawie . Słyszałem ,że tak naprawdę namierzyli 350 tys graczy . W dodatku mają jakiś pomysł jak ugryżć zagraniczne portfele internetowe typu skrill czy neteller . Chodzą słuchy ,że Kalkstein się wkurzył i wydał polecenie do pilnych szybkich działań , aby hazard nielegalny w Polsce już ostatecznie w pierwszym kwartale 2017 roku pogrzebać . Skąd wiem? . Nie powiem . Nie wierzycie wspomnicie moje słowa już niebawem .
 
F 40

fly198

Użytkownik
Tak to ma być dowód w sprawie . Słyszałem ,że tak naprawdę namierzyli 350 tys graczy . W dodatku mają jakiś pomysł jak ugryżć zagraniczne portfele internetowe typu skrill czy neteller . Chodzą słuchy ,że Kalkstein się wkurzył i wydał polecenie do pilnych szybkich działań , aby hazard nielegalny w Polsce już ostatecznie w pierwszym kwartale 2017 roku pogrzebać . Skąd wiem? . Nie powiem . Nie wierzycie wspomnicie moje słowa już niebawem .
Wierzymy ci Piotrze,niech zrobią w końcu porządek ????
 
P 0

piotr44

Użytkownik
Sprawa tyczy się wszystkich nielegalnych niby to bukmacherów , które nie mają licencji również kasyna , poker . Po prostu mój stary kumpel jest prawnikiem ma trochę znajomych to tak mi powiedział .Sporo pieniędzy poszło na 500 plus różne podwyżki dla mundurowych i rozpaczliwie poszukują forsy. Można sobie z tego robić jaja jak mój znajomy prawnik , który już po prostu sika ze śmiechu w bokserki z tej sprawy , ale będą kozły ofiarne to jest pewne , aby odstraszyć innych .
 
P 0

piotr44

Użytkownik
Więcej głosu już nie będę zabierał zresztą jak widzicie jestem rookie tutaj bo jak mówi mój znajomy&quot; bądż mądry nie pisz nic tutaj &quot; . Pozdrawiam i żegnam .
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Za każdy wpis dostajesz bonus 5zł do sts? Przede wszystkim tamto działanie było nielegalne i to nie ulega żadnej wątpliwości, a po drugie baza była zabezpieczona i w zasadzie ***** mają - jakiś randomowy content. Także moderacja mogłaby sprawniej banować takich trolli.
 
A 294

art300

Użytkownik
No ale naprawdę szok!
KE jeszcze oficjalnie się nie wypowiedziała w sprawie podatku, a ci już oficjalnie zrezygnowali ????
Ciekawe czym ich zaszantażowali... zablokowaniem kolejnych transz pomocowych?

W przypadku hazardu niczego takiego nie będzie. Reakcje będą następować po tygodniach/miesiącach, nie godzinach ;)
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
juz widze jak sie biora za skrilla/netellera ????
argumentacja KE bedzie podobna - faworyzowanie visa/mastercard/bankow i pozbawienie portfeli elektronicznych klientow.
nikt kto ma troche oleju w glowie nie pcha sie do polityki - ida tam wszelkiej masci gamonie z polecenia partyjnego i widac skutki ich ustaw.
 
baba 134

baba

Użytkownik
nikt kto ma troche oleju w glowie nie pcha sie do polityki - ida tam wszelkiej masci gamonie z polecenia partyjnego i widac skutki ich ustaw.
No ale ci (jak ich nazwałeś) gamonie mają władzę. I suma sumarum, to na końcu największymi gamoniami jesteśmy my, zwykli ludzie.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
bo ci na gorze to w zdecydowanej wiekszosci odzwierciedlenie narodu - ludzie glosuja na podobnych sobie ;)
cale szczescie to jeszcze nie czasy komuny i kazdy moze wybrac sobie bardziej przyjazny kraj do zycia, gdzie politycy az tak nie przeszkadzaja.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
@Piotr44: słabo was tam w ministerstwie/sts-ie uczą szpiegostwa, bo twoje posty za bardzo sztuczne, na kilometr wali gnojówką ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom