>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
H 32

hortex

Użytkownik
Pytanie teraz co zrobić, jaką linię przyjąć. W przelewie jest tylko adres buka www i nr username - w rodzaju transakcji.
nadawca/odbiorca
Nadawcą był CENTRAL FX LIMITED Z LONDYNU
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Tak właśnie kończy się kozaczenie - wypłać, wpłać bezpośrednio przez bank, wcześnie w tym wątki ilu było takich wpisów, że ktoś wypłacił i nikt nie robił problemów tylko teraz jest KNF i jej komunikat i jak widać został on wprowadzony w życie w 100%, teraz będziesz się tłumaczył oraz na 99% sprawdzą historię Twoich wpłat i wypłat, mogą sobie zażyczyć komputer, adresy IP, przelewy byle Cię dopaść nie tylko na tej jednej wpłacie.
Obym się mylił
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
zawsze na początku jesteś świadkiem i co im teraz zamierzasz powiedzieć, że skąd to masz, jak zdobyłeś te środki pieniężne?
PKO znowu kabluje?
Z tego co pamiętam, to wcześniej była afera z Pekao SA, a teraz to PKO BP, a to dwa różne banki. Obawiam się, że to dopiero początek i donosy będą spływały z innych/pozostałych instytucji finansowych.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
szczerze nie zycze ci zle ale w sumie to chcial bym zebys dostal tak ze 100tys kary i klka lat wiezienia. heh bukmacherka to tylko skrill , netller badz banki zagraniczne np Lloyds ( na chwile obecna najlepszy bank z uk. ) jesli buk nie daje ci takiej mozliwosci to nie gra sie u niego i tyle wybierz takiego u ktorego uzywa sie portweli proste , a i otworz sobie nowy watek i nie wpisuj w temacie ustawy hazardowej bo robi sie smietnisko.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
szczerze nie zycze ci zle ale w sumie to chcial bym zebys dostal tak ze 100tys kary i klka lat wiezienia. heh bukmacherka to tylko skrill , netller badz banki zagraniczne np Lloyds ( na chwile obecna najlepszy bank z uk. ) jesli buk nie daje ci takiej mozliwosci to nie gra sie u niego i tyle wybierz takiego u ktorego uzywa sie portweli proste , a i otworz sobie nowy watek i nie wpisuj w temacie ustawy hazardowej bo robi sie smietnisko.
Ja tam osobiście życzę koledze jak najlepiej.
Należy również zdawać sobie sprawę, że w przypadku pozytywnego zakończenia procesu notyfikacji obecnej nowelizacji ustawy hazardowej, nawet Skrill czy Neteller nie będą bezpiecznymi metodami płatności. Instytucje te nie będą już robiły żadnych problemów w przypadku prośby o podzielenie się informacjami z polskimi organami ścigania.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Ja tam osobiście życzę koledze jak najlepiej.
Należy również zdawać sobie sprawę, że w przypadku pozytywnego zakończenia procesu notyfikacji obecnej nowelizacji ustawy hazardowej, nawet Skrill czy Neteller nie będą bezpiecznymi metodami płatności. Instytucje te nie będą już robiły żadnych problemów w przypadku prośby o podzielenie się informacjami z polskimi organami ścigania.
Uwierz mi ze beda bezpieczne bo znam osoby z zagranicy ktore tez maja niekorzystne ustawy ale graja juz kilka lat i nigdy nie mialy zadnych problemow , ograniczeniem w tym wypadku jest tylko to czy komus sie chce , dla chcacego nic trudnego , a i nie piepsze zadnych wymyslonych sytuacji tylko mowie jak jest.
 
J 0

jacekmaciek

Użytkownik
Czyli nadawcą był jakiś broker forexowy, a w tytule nazwa firmy.Pewnie po tym drugim doszli.Nic ci nie zrobią, ale komputera z którego się logowaleś nie pokazuj.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Uwierz mi ze beda bezpieczne bo znam osoby z zagranicy ktore tez maja niekorzystne ustawy ale graja juz kilka lat i nigdy nie mialy zadnych problemow , ograniczeniem w tym wypadku jest tylko to czy komus sie chce , dla chcacego nic trudnego , a i nie piepsze zadnych wymyslonych sytuacji tylko mowie jak jest.
Czas pokaże kto miał rację. Ja wiem natomiast ze swoich źródeł, że przetarły się pewne szlaki i korzystanie z portfeli będzie obarczone coraz to większym ryzykiem, które znacząco się zwiększy po wejściu w życie obecnej nowelizacji.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Czas pokaże kto miał rację. Ja wiem natomiast ze swoich źródeł, że przetarły się pewne szlaki i korzystanie z portfeli będzie obarczone coraz to większym ryzykiem, które znacząco się zwiększy po wejściu w życie obecnej nowelizacji.
Dobrze poprzyj to chociaż jednym racjonalnym argumentem. Niby dlaczego skrill ma być obarczony ryzykiem? chociaż jeden argument....
 
H 32

hortex

Użytkownik
Czyli nadawcą był jakiś broker forexowy, a w tytule nazwa firmy.Pewnie po tym drugim doszli.Nic ci nie zrobią, ale komputera z którego się logowaleś nie pokazuj.
Czyli na wezwaniu zapewne poproszą o dostarczenie danych nt. logowań i zakładów (czego nie zrobię)? Mogą chcieć kompa, jak to wygląda? Czy gra na Forexie jest też nielegalna tak abstrahując totalnie od sprawy?
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Czyli nadawcą był jakiś broker forexowy, a w tytule nazwa firmy.Pewnie po tym drugim doszli.Nic ci nie zrobią, ale komputera z którego się logowaleś nie pokazuj.
Wykrycie przelewu od zagranicznego buka jest dziecinnie proste. Wystarczy dokładnie zapoznać się z wcześniej wspomnianym kominikatem KNF:
Pośrednik ma możliwość identyfikacji transakcji związanych z hazardem, bowiem Akceptantowi prowadzącemu działalność w zakresie zakładów wzajemnych i gier hazardowych przydzielony zostaje kod MCC o numerze 7995.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Dobrze poprzyj to chociaż jednym racjonalnym argumentem. Niby dlaczego skrill ma być obarczony ryzykiem? chociaż jeden argument....
Po wejściu w życie nowelizacji, co za tym idzie w pełni notyfikowanego aktu prawnego, zagraniczna instytucja finansowa, nie będzie mogła się już zasłanianiem argumentem, który mówi o tym, z jej punktu widzenia dane działanie (uczestniczenie w zagranicznych zakładach wzajemnych) jest w pełni legalne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom