>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
P 68

pawelcz41

Użytkownik
Cristovao już nas ostrzegłeś i spoko dotarło daj sobie spokój bo widzę, że pierwszy jesteś tak zesrany aż strach. Spędź spokojnie święta. Pomyśl lepiej co tutaj robić albo daj wskazówke co mają robić gracze jak się ukrywać przed takimi represjami.
 
M 39

mezo171

Użytkownik
haha smiac mi się chce czytam to ???? byłem jakies 3 miesiace temu w US i mówie dla babki ze część dochodu otrzymuje na paypal a ona nawet nie wiedziała co to jest ???? a wy tu o skrillu ????
Wesołych ???? ????
 
P 68

pawelcz41

Użytkownik
haha smiac mi się chce czytam to ???? byłem jakies 3 miesiace temu w US i mówie dla babki ze część dochodu otrzymuje na paypal a ona nawet nie wiedziała co to jest ???? a wy tu o skrillu ????
Wesołych ???? ????
wiesz dużo ludzi już robi w gacie bo PIS coś ogłosiło, nastraszyło ludzi i jak zwykle ludzie to kupili. Także co tutaj się śmiać. ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
haha smiac mi się chce czytam to ???? byłem jakies 3 miesiace temu w US i mówie dla babki ze część dochodu otrzymuje na paypal a ona nawet nie wiedziała co to jest ???? a wy tu o skrillu ????
Wesołych ???? ????
Dokładnie podobnie jest z innymi portfelami. Myślę że urzędnicy potrzebują jeszcze sporo czasu by zorientować się w tych wszystkich płatnościach ????
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Dopytam tak w skrócie, aby przeczytać cały temat trzeba trochę poświęcić czasu którego mi brak, czyli do lipca 2017 na luzie mogę grać na b365, unibet itp? Dobrze rozumiem?
 
F 40

fly198

Użytkownik
Dopytam tak w skrócie, aby przeczytać cały temat trzeba trochę poświęcić czasu którego mi brak, czyli do lipca 2017 na luzie mogę grać na b365, unibet itp? Dobrze rozumiem?
tak naprawde to nie wiadomo ustawa juz jest gotowa czeka na notyfikacje bukmacherzy napewno nie bedą czekać na ostanią chwile żeby sie wycofac cieżko stwierdzic
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Ja powiem krótko - czas zwijać interes od zagranicznych buków. A może któryś z obeznanych kolegów zrobi małe podsumowanie tych prawie 500 stron i napisze jakie Banki robią problemy przy wypłatach itd. ? Zachodni robi problemy ? bo Polskie, to wiadomo ze omijać trzeba.
Co na dzień dzisiejszy jest polecane do wypłaty ? Skrill i karta, to najlepsza opcja ? Skrill na konto ? Coś innego ?
Myślę, że takie podsumowanie jest potrzebne z racji wielkości tematu, mnogości pytań oraz jak widać zmieniających się &quot;warunków&quot; gry.
Pozdrawiam Wszystkich
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co na dzień dzisiejszy jest polecane do wypłaty ? Skrill i karta, to najlepsza opcja ? Skrill na konto ? Coś innego ?
To jest moim zdaniem podstawa do gry u zagranicznych.
Ja w ogóle nie wiem co to za problem założyć sobie Skrilla na e-mail, zweryfikować konto i mieć możliwość wypłat na konto bankowe, albo przez kartę z bankomatów lub poprzez zakupy.
napisze jakie Banki robią problemy przy wypłatach itd. ? Zachodni robi problemy ? bo Polskie, to wiadomo ze omijać trzeba.
Polskie banki? Tak poza PKO BP to niewiele ich, chyba Alior przejęli i Pekao mają w planach.
Jak ktoś robi przelewy bezpośrednio z kont pokerowych czy bukmacherskich to niech się nie dziwi blokady.
Z tymi blokadami to też nie wiadomo czy te poprzednie artykuły nie były sponsorowane. Bo na kilku innych stronach wyczytałem, że ludzie robili wypłaty na te WBK itd. i nikt nie blokował płatności.
A może któryś z obeznanych kolegów zrobi małe podsumowanie tych prawie 500 stron
Na razie to streszczenie wygląda tak: TRZEBA CZEKAĆ
*Ustawa ma wejść 1 kwietnia, blokowanie stron ma być od 1 lipca
*Nie wiadomo ile bukmacherów będzie chciało &quot;wykupić&quot; licencję w Polsce
*Wbrew pozorom to prawie nic się nie zmieniło, doszedł jedynie zamiar blokowania stron
*Przypomnę, że cały czas granie u zagranicznych bukmacherów w majestacie PL prawa jest NIELEGALNE od grubo ponad 5 lat, a jak jest w rzeczywistości każdy widzi
*To wszystko to jeszcze nic pewnego
Ot taki skrót 494 stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
G 294

gostek365

Użytkownik
I do tego podsumowania trzeba dodać jeszcze jedna zagadkę , w jaki sposób rząd odniósł się do uwag które były do ustawy , bo Janczyk pluł wszystkim prosto w twarz kłamiac że nie ma uwag , jeśli uwagi nie zostaną uwzględnione to będzie ciekawie , ale co do informacji będzie trzeba poczekać na bardziej wiarygodne źródła niż słowa Janczyka .
 
E 0

etjamin

Użytkownik
Mam jedno pytanie . Pewnie gdzieś była na nie odpowiedź, ale widać słabo szukałem. Mianowicie według nowej ustawy, jaka będzie wysokość podatku , tak jak do tej pory 12 % ?
 
D 0

daroo18

Użytkownik
Zachodni robi problemy ? bo Polskie, to wiadomo ze omijać trzeba.
W ciągu ost 3 tyg wypłaciłem ponad 3k z betsafe na konto w zachodnim i zero problemów.
W przelewie jest &quot;world pay&quot;, w tytule nie ma żadnej nazwy. Może dlatego to przechodzi.
 
W 27

waleczny89

Użytkownik
ostatnio w firmie miałem awarie kompa i naprawiał mi to jakiś koleś z rumunii za pomocą skype business tzn. wysłał mi taką prośbę ja potwierdziłem tą prośbe i niejako pozwoliłem mu na zdalne korzystanie z mojego komputera. Tak zacząłem się zastanawiać nad tym rozwiązaniem w kontekscie zakładów, bo:
zakładając że powstaje firma np. w Czechach lub innym państwie które ma korzystne prawo. zajmuje się tylko tym że udostępnia nam komputery za np. opłatą 100zł miesiecznie masz dostęp do innego kompa na 20h. Myśle że tyle wystarczy nawet żeby grać live.W tym momencie nic nie mogą Ci zrobić tak bo przestępstwem jest gra na terepnie Polski. Jesli dostajesz zaproszenie do urzędu celnego. drukujesz sobie historie konta swojego gdzie widać wyraźnie że grasz z terenu Czech. I lipa dla nich. Nie są wstanie ci udowodnić tego że grałeś z terenu Polski bo fizycznie transfer danych z twoim kuponem poszedł z Czech z konkretnego komputera. U mnie wczasie wyglądało to tak że ten koleś z Rumunii normlanie chodził sobie na swojego maila. chodził po stronach sciągał oprogramowanie ale wszystko odbywało się na moim kompie. Wiec wtedy gracz były czysty. Do tego nie obchodzi Cie blokada stron bo chodzisz na te strony np. w czechach gdzie np. betfair smiga bez ograniczen. Co myslicie Panowie o tym?
 
W 27

waleczny89

Użytkownik
ostatnio w firmie miałem awarie kompa i naprawiał mi to jakiś koleś z rumunii za pomocą skype business tzn. wysłał mi taką prośbę ja potwierdziłem tą prośbe i niejako pozwoliłem mu na zdalne korzystanie z mojego komputera. Tak zacząłem się zastanawiać nad tym rozwiązaniem w kontekscie zakładów, bo:

zakładając że powstaje firma np. w Czechach lub innym państwie które ma korzystne prawo. zajmuje się tylko tym że udostępnia nam komputery za np. opłatą 100zł miesiecznie masz dostęp do innego kompa na 20h. Myśle że tyle wystarczy nawet żeby grać live.W tym momencie nic nie mogą Ci zrobić tak bo przestępstwem jest gra na terepnie Polski. Jesli dostajesz zaproszenie do urzędu celnego. drukujesz sobie historie konta swojego gdzie widać wyraźnie że grasz z terenu Czech. I lipa dla nich. Nie są wstanie ci udowodnić tego że grałeś z terenu Polski bo fizycznie transfer danych z twoim kuponem poszedł z Czech z konkretnego komputera. U mnie wczasie wyglądało to tak że ten koleś z Rumunii normlanie chodził sobie na swojego maila. chodził po stronach sciągał oprogramowanie ale wszystko odbywało się na moim kompie. Wiec wtedy gracz były czysty. Do tego nie obchodzi Cie blokada stron bo chodzisz na te strony np. w czechach gdzie np. betfair smiga bez ograniczen. Co myslicie Panowie o tym?
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
G 294

gostek365

Użytkownik
podałem przykład to może być nawet z Sri lanki to nie ma znaczenia bo takie coś może być stworzone wszędzie. chodzi bardziej o sam schemat
Jak najbardziej jest to do ogarnięcia czytałem kiedyś na zagranicznym forum o takim pomyśle , akurat w tym temacie jeszcze się nie pojawił ten pomysł więc dobrze że to napisałeś . ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom