>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
H 32

hortex

Użytkownik
A kto mi powie co bedzie jak np bede grał sobie w Holandii badz Anglii i wypłacał na Skrill a nastepnie na polskie konto bankowe. Czy tez wtedy Polski urzad moze sie doczepić? Teoretycznie nie gram na terytorium Polski ...

A propos jak wyglada sytuacja w Holandii ktoś sie orientuje? Wiem ze hazard internetowy miałbyc tam legalny....
Może. Bank nie musi tego wiedzieć.
 
J 0

jablecznikk

Użytkownik
A są jakies alternatywy dla Skrill i Netka? Bo do tego też się już dobierają.
Nie mogę wklejać linków ale można znaleźć samemu że w czerwcu wchodzi już w życie ta bezwzględna wymiana info miedzy fiskusami państw o wszystkich rachunkach klientów. Są jakieś inne portfele? Bo Skrill i N spalone już bedą.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
nie założycie nowego konta w buku który zablokuje graczy z Polski, niby jak chcecie przejść weryfikację? macie dowody osobiste, paszporty, że zamieszkujecie inny kraj?
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Po co piszesz skoro nawet nie znasz podstaw dzialania internetu &quot;gsm&quot;. Lokalizacja jest ustalana na podstawie logowania do BTSa (nadajnika) ktory jest najblizej/ktory ma najlepszy zasiec w danej okolicy. Zadne GPSy nie lokalizuja niczego, tak jak pisalem, karte sim mozna wlozyc do modemu i podpiac do kompa (tak ja teraz np. pisze) i trudno zebym mial GPSa w stacjonarnym hehe. No ale Ty wiesz lepiej :cool:
Heh
nie założycie nowego konta w buku który zablokuje graczy z Polski, niby jak chcecie przejść weryfikację? macie dowody osobiste, paszporty, że zamieszkujecie inny kraj?
W UK lub ROI na przykład potwierdza sie adres przedstawiając rachunek za gaz, prąd,telefon, wywóz śmieci etc. Również posiadanie konta bankowego lub praw wyborczych może być potwierdzeniem dla bukmachera. Ważne, żeby na dokumencie było Twoje imię, nazwisko oraz adres.
O ile dobrze pamietam to bet365 przysłał mi list na mój adres z kodem aktywacyjnym i to wystarczyło i chyba nawet nie musiałem żadnych skanów poza paszportem im wysyłać, ale to było dawno i dokładnie nie pamietam.
 
T 0

trueloque

Użytkownik
ktos napisal ze do skrilla maja miec scierwa dostep ? znaczy beda widzieli przeplywy ?? a po za tym latwo jest zalozyc bank w anglii ? z tego co czytalem , dla polaka nie jest to proste .
 
mat_fit 5

mat_fit

Użytkownik
Banalnie prosto. Wystarczy przez internet złożyć wniosek a potem iść do najbliższej placówki pokazać im dokument tożsamości + jakieś potwierdzenie pobytu w UK (np list, na którym widnieje adres pod którym tymczasowo mieszkasz. Ja zamówiłem sobie darmowy starter przez internet jako potwierdzenie). Na ten adres po tygodniu/dwóch przysyłają kartę i PIN do niej. Numer konta bankowego dostaniesz od razu po wizycie w banku.
Polecam Lloyds Bank. Darmowe konto bezwarunkowo.
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Czytam od dawna ten temat i mam jeszcze jedno rozwiązanie o którym nikt tu wcześniej nie wspomniał. Trzeba mieć tylko dobrego znajomego, który zechce udostępnić nam swoje dane. Osoba ta zakłada na siebie konto u buka i np. jakimś portfelu i karte dostarcza nam, dostarczamy jej jakiś lapek o niewygórowanych parametrach i dogadujemy się odnośnie prądu. Dany sprzęt śmiga całą dobę a my korzystamy z darmowego TeamViewer i nikt nam nie będzie miał nic do zarzucenia (jeżeli się mylę,proszę poprawcie;) takie jest moje spojrzenie na tą sytuację aktualnie i nie trzeba nic kombinować z VPNami. Trochę zainwestować na starcie i można grać dalej;) Pozdrawiam
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Banalnie prosto. Wystarczy przez internet złożyć wniosek a potem iść do najbliższej placówki pokazać im dokument tożsamości. Tylko musisz tam podać jakiś adres na który przyślą kartę i pin do niej. Może być do jakiegoś kumpla, który tam mieszka.

Polecam Lloyds Bank. Darmowe konto bezwarunkowo.
Lloyds bank darmowe konto bezwarunkowo potwierdzam ????
 
T 0

trueloque

Użytkownik
dzieki za odpowiedz , no ok , to ja to wiem , ale jak nie mam znajomego , to mam jechac do anglii , czy moze jest jakies proste rozwiazanie ? wiem ze babka z betfair tak powiedziala , ze tylko screen z banku w naglii wystarczy , powiedziala tez , ze slowacja dobra , ale w przyszlym roku tez tam te scierwa maja zablokowac , ten sam faszyzm co w reszcie europy ,
 
mat_fit 5

mat_fit

Użytkownik
dzieki za odpowiedz , no ok , to ja to wiem , ale jak nie mam znajomego , to mam jechac do anglii , czy moze jest jakies proste rozwiazanie ? wiem ze babka z betfair tak powiedziala , ze tylko screen z banku w naglii wystarczy , powiedziala tez , ze slowacja dobra , ale w przyszlym roku tez tam te scierwa maja zablokowac , ten sam faszyzm co w reszcie europy ,

Jedź do UK i wynajmij sobie pokój na 2 tygodnie. Załatw papierek potwierdzający zamieszkanie i tyle.
 
J 0

jablecznikk

Użytkownik
Konto można założyć w taki sposób wszędzie chyba że np jedziesz na Słowacje/do Kaliningradu (ale tu nie wiem jak z pozwoleniami o pracę) pracujesz miesiąc dwa i masz konto, to tak w teorii. Jak emigrowałem do Skandynawii to z kontraktem o pracę w chwilkę konto.
A co do Skrilla to nie wiem czy przepływy bedą znać, bardziej chodzi o stan konta chyba z tego co czytam. Poza tym jest debata nad tym czy portfele ma obowiązywać ta wymiana. Jeśli nie to Skrill jest bezpieczny jeśli tak? Cięzko powiedzieć bo tam ma masa polaków konta i co do wszystkich się przyczepią? Cięzka sprawa.
Ogólnie wychodzenie bukmacherów nie jest problemem bo buków jest masa (chyba nie wierzycie że buki które oferują swoje usługi w USA wycofają się skądkolwiek? a jest ich trochę) Grunt aby się dało normalnie przelewać.
Zresztą Panowie, macie kolejny argument za emigracją do np Szwecji.
Nie dość że praca lepsza spokój (w Szwecji nie wszystkie okręgi miasta są pełne arabów jakby ktoś ich nie lubił hehe) Ja akurat inny kraj skandynawski ale bywałem w Szwecji i najbardziej mi się podobała.
 
O 13

outlander

Użytkownik
Trochę dziwi mnie ta rozmowa bo przecież jak ktoś wygrywa to dostaje limit na konto w max 4 tyg. Więc jakieś wyjazdy zakładanie i zakładanie konta trochę mnie smieszy.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Granie na zagraniczne osoby heh ,wszystko pieknie bo czesto sa lepsze promocje , tylko jak telefon do weryfikacji bedzie lub rozmowa skype jak w 1xbet ( chodz to rzadkosc) to leżysz.
Chyba że ktoś wynajmie tłumacza heh i powie tej osobie np z Czech co ma gadać.
Ryzyko wpadki jest ogromne.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Granie na zagraniczne osoby heh ,wszystko pieknie bo czesto sa lepsze promocje , tylko jak telefon do weryfikacji bedzie lub rozmowa skype jak w 1xbet ( chodz to rzadkosc) to leżysz.
Chyba że ktoś wynajmie tłumacza heh i powie tej osobie np z Czech co ma gadać.
Ryzyko wpadki jest ogromne.
 
T 0

trueloque

Użytkownik
a nie da rady jakos tego banku w anglii zrobic przez internet ? nie bardzo mi sie usmiecha jezdzic tam na tydzien czy iles zeby zalozyc bank , wie ktos ?
 
D 7

dreamtox

Użytkownik
Czytam od dawna ten temat i mam jeszcze jedno rozwiązanie o którym nikt tu wcześniej nie wspomniał. Trzeba mieć tylko dobrego znajomego, który zechce udostępnić nam swoje dane. Osoba ta zakłada na siebie konto u buka i np. jakimś portfelu i karte dostarcza nam, dostarczamy jej jakiś lapek o niewygórowanych parametrach i dogadujemy się odnośnie prądu. Dany sprzęt śmiga całą dobę a my korzystamy z darmowego TeamViewer i nikt nam nie będzie miał nic do zarzucenia (jeżeli się mylę,proszę poprawcie;) takie jest moje spojrzenie na tą sytuację aktualnie i nie trzeba nic kombinować z VPNami. Trochę zainwestować na starcie i można grać dalej;) Pozdrawiam
Lepiej się skup na tym co to jest VPS i do czego służy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom