>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Na czacie 1xbet napisali ze wyplaty do 14 lipca, wplaty od dzisiaj niedstepne i ze zalecaja uzycia UPayCard albo Perfect Money. Ktoś cos na temat tych metod platności?
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
jak dobrze ze sie tak dzieje KOcham Pis zawsze juz bede na nich głosował do konca zycia;):* super partia k::*&amp;o. pozdrawiam serdecznie caly rzad i lobby tzw Juroszkowe ktorzy włozyli tyle serca i trudu żeby zrobic tak kapitalna ustawe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

manhunt95

Użytkownik
Pozostajemy w grze!
Europejskie przepisy dotyczące gier hazardowych znajdują się obecnie w przejściowej fazie. W związku z tym dostęp do naszej strony internetowej jest tylko tymczasowo ograniczony. Możesz jednak nadal korzystać z pełnej oferty!



bet-at-home.com jest w pełni dostępne!
Nadal gwarantujemy dostęp do naszej obszernej oferty oraz do Twojego konta gracza! W tym celu możesz użyć specjalnej strony internetowej URL, serwisu „GoogleDNS“ lub jednej z nowoczesnych usług VPN, dzięki której będziesz całkowicie anonimowo surfować po Internecie i nie pozostawisz za sobą żadnych śladów.
W ten prosty sposób uzyskasz dostęp do strony bet-at-home.com:
alternatywny adres URL: 24.bet-at-home
GoogleDNS
usługi VPN (rekomendujemy „HideMyAss“)
M
od bah
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
I jeszcze konkretnego VPN polecają? Nie uwierzę w to i nie radzę nikomu. Regulamin BAH:

6. W orzecznictwie kraju rodzinnego gracza lub kraju, w którym on obecnie przebywa hazard oraz/lub gry losowe mogą być zabronione. Gracz ponosi odpowiedzialność za upewnienie się o takich ograniczeniach i/lub zakazach w swoim kraju ojczystym lub w kraju, w którym przebywa. bet-at-home.com nie ponosi w związku z tym żadnej odpowiedzialności ani nie rekompensuje strat, które gracz poniósł w wyniku naruszenia przepisów prawnych. W gestii klienta leży upewnienie się, że postępuje on zgodnie z postanowieniami przepisów prawnych jego kraju ojczystego lub kraju, w którym obecnie przebywa. Klient nie ma prawa do używania usług anonimizujących jak proxy, VPN lub tym podobne w celu ominięcia wynikającej z prawa blokady krajów przez bet-at-home.com. W przypadku naruszenia tych zasad bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zablokowania i/ lub natychmiastowego zamknięcia konta gracza; klient traci wszystkie wygrane.
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
Próbowaliście coś wpłacać dziś? wygląda na to że poprzez skrill nie da się dokonać żadnego depozytu, odrzuca płatności kartą (normalnie na konto skrill jednak przechodzi, a w systemie buk-skrill-karta już nie), p24 już nie ma.
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
U mnie blokuje z dwóch kart transakcje (Alior i Ideabank), ale gdy chciałem wpłacić na Skrill podając że to nie na cele hazardowe to przeszło, czyli to nie przypadek na Skrill blokuje taką transakcje.
 
A 185

adikos

Użytkownik
jeszcze tydzień temu jak pytałem na chacie BAH pisali że kategorycznie jest zabronione używanie VPN-a, ale widać że jednak im na klientach zależy skoro zmienili zdanie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mały OT. Trzy zloty forum.bukmacherskie.com odbyły się w miejscowości Przysucha. 1 lipca, gdy wchodzi w życie &quot;druga część&quot; ustawy hazardowej to swój &quot;zlot&quot; ma tam partia... Prawa i Sprawiedliwości :grin: (dokładnie to kongres statusowy PIS, gdzie jest ponad 1100 członków). Przypadek? :razz:
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Witam , mam takie pytanie.Od czasu do czasu czytam wasze komentarze zeby mniej wiecej byc na czasie ale jezeli chodzi o tego typu tematy to jestem zielony.
Przypuśćmy ze nie bedzie juz mozna wpłacac/wypłacac przez skrilla do buków to czy ktoś się orientuje czy istnieje jakiś podobny zamiennik tak aby takze zamowic sobie kartę do bankomatu i korzystać? np. 1xbet ma sporo opcji wpłat i wypłat ale czy jakiś oferuje kartę płatniczą?

Jezeli to nie ten dział to przepraszam.
 
M 41

michal36k

Użytkownik
Myślę, że teraz najlepszą opcją są transakcje przez Trustly.
Ja jedno konto bankowe przeznaczam od dziś tylko i wyłącznie na wpłaty i wypłaty do buka przez Trustly (akurat Alior Bank jest dostępny), nie trzymam tam żadnych innych pieniędzy, więc o bezpieczeństwo też jestem spokojny.
Poza tym myślę, że z czasem zagraniczni, coś wymyślą na tę mało komfortową sytuację.
 
V 0

voder

Użytkownik
Co do 1xbet to buk który robi mnóstwo problemow z weryfikacją i wypłatami, więc jeśli chcesz często wypłacać to ja bym się zastanowił z grą u nich. A co do tej całej zaistniałej sytuacji ze Skrillem to należy czekać i zobaczyć jak sytuacja się rozwinie, bo zostały jeszcze 2 tygodnie, więc do tego czasu może znajdzie się jakieś rozwiązanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom