>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawione mecze

Status
Zamknięty.
vde 119

vde

Użytkownik
Moja Czarna Lista.... (lig piłki nożnej)
- chińska (1 i niżej)
- albańska(1 i niżej)
-turecka (2 liga i niżej)
-niemiecka(3liga i niżej)
-angielska(3 liga i niżej)
-hiszpańska(2liga i niżej)
-brazylijska
-polska (2 liga i niżej)
-bułgarska(1 i niżej)
-francuska(3 liga i niżej)
-rosyjska (1 i niżej)
-ukraińska
-białoruska
-hinduska
-włoska
-signapurska
-grecka (2 liga i niżej)
-serbia(2 liga i niżej)
-rumuńska
-argentyńska
1 liga = Extraklasa

jeśli o żadnej nie zapomniałem to jest większość lig.

Tak, panowie taka jest skala ofiar mafii bukmacherskiej.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie czy wy myślicie że w takich ligach zawsze wygra faworyt po kursie 1,50 lub 1,70.... szanujmy się nawet w Anglii ktoś potrafi wygrać z Chelsea ktoś z Liverpoolem czy Arsenalem. Przecież to jest sport. A wy od razu zarzucacie tezy o tym jaka jest skala mafii jaka ta piłka jest skażona... ehh.... przegraliście pieniążki trudno trzeba odrobi ć ale nie tym sposobem. Powoli wyznaczyłeś kolego wszystkie możliwe ligi do grania.
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
Macie prosty przykład meczu w lidze austriackiej hokej.
Olimpija Ljublana - Villach
od 3/4 lat graja ze sobą 6x w sezonie 3x Ljubljana 3x wygrywa Villach.Ostatnio był taki mecz i kolega mi o tym powiedział zobaczyłem staty na betexplorer i mocno się zdziwiłem ale nie obstawiłem tego meczu.Po meczu kolega wysyła sms i druga od konca Ljubljana ktora miała wygrac tego dnia wygrywa 6:3 z 4 Villachem:razz:
Teraz grali akurat 6 mecz w sezonie wiec juz było wiadomo kto wygra.Teraz znowu trzeba czekać znowu ich 5 spotkan zeby za 6 x miec pewniaka.
Sam gram w IV lidze Polskiej i wiem, ze ostatnio zartowalismy z chłopakami, ze ze slabszym zespolem sobie odpuscimy i zagramy na przeciwnikow w tobecie po 700zl bo chyba taki jest max:X W klubie sie nie za duzo zarabia 600zl/m.Skonczylo się tylko na zartach.Ale zobaczymy co wyjdzie w przyszłosci.
Pozdrawiam.
 
turlaj 0

turlaj

Użytkownik
Azs Czestochowa - Skra bełchatów na 100%
Tutaj jestem pewny że był z góry wynik przewidziany, mecz odbył sie 17 grudnia 2009 , Azs wygrał 3-0 bez jaj ale niewierze że Skra po czystej walce przegrałaby 3-0 tym bardziej że kilka dni wczesniej azs stracił d. murka. Po normalnym meczu powinno być 3-0 ale dla skry.Jestem pewny że jest to ustawka , pare sezonów temu było to samo, kluby sobie pomagają na 100%, ponieważ azs bardzo potrzebuje punktów
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Tutaj jestem pewny że był z góry wynik przewidziany, mecz odbył sie 17 grudnia 2009 , Azs wygrał 3-0 bez jaj ale niewierze że Skra po czystej walce przegrałaby 3-0 tym bardziej że kilka dni wczesniej azs stracił d. murka. Po normalnym meczu powinno być 3-0 ale dla skry.Jestem pewny że jest to ustawka , pare sezonów temu było to samo, kluby sobie pomagają na 100%, ponieważ azs bardzo potrzebuje punktów
Widziałem ten mecz w TV, AZS zagrał świetnie prawie w każym elemencie, zagrywka siedziała, chodził blok, super rozgrywał Drzyzga. Skra była zmęczona po meczach LM, zagrała słabo i tyle.
A co do dogadywania się w Pluslidze, to miejsce takie sytuacje raczej miały. Nie chodzi tutaj o płacenie za wynik, ale za takie koleżeńskie podziały pkt, widać to zwłaszcza w strefie spadkowej.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
ustawki są i nie ma co do tego watpliwosci, ale zeby od razu skreślać całą ligę to trochę przesada ;] a to, że przegrało się kase po kursie 1.30 to niekoniecznie znaczy o tym, że mecz był ustawiony. chcielibyście, żeby tak było, bo wtedy nie byłaby to Wasza wina :p taka jest prawda - przegrani szukają wymówek.

w niskich ligach angielskich bywają &quot;dogadane&quot; mecze - zdarza się to wcale nie rzadko, ale tylko w określonych sytuacjach.

co do IV ligi polskiej grałem całkiem niedawno w jednej z najbiedniejszych lig (lubelska) i ani razu nie było mowy o &quot;oddawaniu&quot; meczów, chociaż zdarzały się sytuacje niemalże idealne, aby ktoś nam &quot;coś&quot; zaproponował. zarobki są rzeczywiście fatalne i na pewno, gdyby jakaś kasa się pojawiła, wielu by skorzystało z &quot;okazji&quot;.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wy naprawdę grubo przeginacie. Skreślanie większości lig piłkarskich bo nie wchodzą i gadanie, że mafia tam ustawia wszystko. Piłka nożna jest po prostu sportem, w którym wiele często zależy od jednego kopnięcia, a każdemu może wyjść czasem jedno kopnięcie. Wkład przypadku w wynik jest często bardzo duży.
Jakoś w koszu gdzie dzieje się dużo więcej, dużo więcej jest akcji mało kto widzi ustawki (chociaż są tacy co permanentnie widzą ustawki w NBA, ale wiadomo, że niektórzy whiskas w bani mają).
Naprawdę jak przegracie jakiś kupon bo stawialiście po nazwie, to zróbcie sobie przerwę od wchodzenia na forum, a nie wypisujecie tu takie głupoty. Bo to już nawet śmieszne nie jest.
Ale spoko szukajcie dalej. Dobra ustawka dziś była w alpejskim, Blardone nie był na podium. Ustawione na bank ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Niskie ligi Angielskie, Hiszpańskie, Francuskie, Greckie, Włoskie, Tureckie, Liga Australijska, Liga Brazylijska, Liga Rosyjska, i głównie AZJA, w tych ligach przekręty to fakt. Pewnie o jakiejś zapomniałem.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Tutaj jestem pewny że był z góry wynik przewidziany, mecz odbył sie 17 grudnia 2009 , Azs wygrał 3-0 bez jaj ale niewierze że Skra po czystej walce przegrałaby 3-0 tym bardziej że kilka dni wczesniej azs stracił d. murka. Po normalnym meczu powinno być 3-0 ale dla skry.Jestem pewny że jest to ustawka , pare sezonów temu było to samo, kluby sobie pomagają na 100%, ponieważ azs bardzo potrzebuje punktów
Hmm a czy wiesz że Skra grała wcześniej trudny mecz z wymagającym Noliko ? Skra wygrała 3;0 po walce w trzech setach od początku do końca i po takim meczu to ich liga g... obchodziła, poza tym zmęczenie, przenosiny na szybko z Łodzi do Częstochowy .. Myśl co piszesz
Wy naprawdę grubo przeginacie. Skreślanie większości lig piłkarskich bo nie wchodzą i gadanie, że mafia tam ustawia wszystko. Piłka nożna jest po prostu sportem, w którym wiele często zależy od jednego kopnięcia, a każdemu może wyjść czasem jedno kopnięcie. Wkład przypadku w wynik jest często bardzo duży.
Jakoś w koszu gdzie dzieje się dużo więcej, dużo więcej jest akcji mało kto widzi ustawki (chociaż są tacy co permanentnie widzą ustawki w NBA, ale wiadomo, że niektórzy whiskas w bani mają).
Naprawdę jak przegracie jakiś kupon bo stawialiście po nazwie, to zróbcie sobie przerwę od wchodzenia na forum, a nie wypisujecie tu takie głupoty. Bo to już nawet śmieszne nie jest.
Ale spoko szukajcie dalej. Dobra ustawka dziś była w alpejskim, Blardone nie był na podium. Ustawione na bank
Nie zdajesz sobie sprawy że 3 mecze z Champions League zostały ustawione, i kilka meczów węgierskich i albańskiej drużyny z Tirany bodajże w Lidze Europejskiej..
Polecam Lekturkę miesięcznika &quot;FUTBOL&quot; 1/2010 gdzie jest opisany dokładnie proceder działania azjatyckich mafii bukmacherskich oraz działania sędziego Hoyzera ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie takim tokiem myślenia to za chwile nie będziemy obstawiać żadnej ligi bo każda jest &#39;&#39;zakażona&#39;&#39; i w każdej jest ustawienia niestety tam się gra o duże pieniądze i albo wyczujemy typ albo jesteśmy przegrani to jest &#39;&#39;hazard&#39;
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Hmm a czy wiesz że Skra grała wcześniej trudny mecz z wymagającym Noliko ? Skra wygrała 3;0 po walce w trzech setach od początku do końca i po takim meczu to ich liga g... obchodziła, poza tym zmęczenie, przenosiny na szybko z Łodzi do Częstochowy .. Myśl co piszesz


Nie zdajesz sobie sprawy że 3 mecze z Champions League zostały ustawione, i kilka meczów węgierskich i albańskiej drużyny z Tirany bodajże w Lidze Europejskiej..
Polecam Lekturkę miesięcznika &quot;FUTBOL&quot; 1/2010 gdzie jest opisany dokładnie proceder działania azjatyckich mafii bukmacherskich oraz działania sędziego Hoyzera ;)


Ale ja przynajmniej zdaję sobie sprawę z tego, że sport to sport, amazing happens. I nie zwalam wszystkiego na mafię, która to ustawia 90 % europejskich lig piłkarskich wg Ciebie.
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
Ustawki z pewnością się zdarzają, nie ulega to wątpliwości, ale istnieje coś takiego jak prawdopodobieństwo i czasem nawet faworyt musi przegrać.Tego obejść się po prostu na dłuższą metę nie da ????
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Ludzie Ludzie...oczywiście ustawione mecze się zdarzają ale bez przesady...
Do takich informacji trzeba mieć porządne i 100% dojścia inaczej nie ma sensu nazywać meczu ustawionym....są jeszcze tak zwane Insidery czyli mecze o ktorych wiemy wiele cennych informacji, które mogą pomóc nam w wytypowaniu zdarzenia.
Nie szukajcie ustawek tylko dobrze analizujcie spotkania, a uwierzcie mi, że często możecie odnosić sukces....a z ustawkami dajcie sobie spokój...chyba, że naprawde macie jakieś dojścia :]...
Nie zawsze faworyt wygrywa i tyle...Dlaczego Alcorcon wygrał z Realem Madryt ??? Bo zagrali mecz życia, a Real nie grał w tym meczu nic i nic im również nie wychodziło....Sport jest nieobliczalny. Po niektórych wypowiedziach mam rozumieć, że Real Madryt również sprzedał mecz i przegrał 4-0 ? ???? ... nie sądzę ???? ....po prostu gwiazdki za pewnie się poczuły.

MECZ MECZOWI NIE RÓWNY ;)
 
vde 119

vde

Użytkownik
Ja na nic nie zwalam drodzy koledzy, bo nie obstawiam piłki nożnej. (nie lubię trójdrogowych zdarzeń) No ale panowie musicie sobie zdać z tego sprawę że jednak to spory problem, ja nie twierdzę że każdy mecz jest ustawiony, wszędzie tak naprawdę zdarzy sie parę meczów no ale jednak się zdarzają... A pamiętacie może jak to w &quot;czystej&quot; włoskiej lidze kilka klubów w tym Juventus został zdegradowany za korupcję... no proszę was...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom