>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VegasRegal - kolejne 20 eur no deposit

Status
Zamknięty.
C 339

chablo

Użytkownik
Po zleceniu wyplaty 66$ z bonusa+25$ depozyt, w sumie 91$, w historii mam napisane Withdrawal of 25.99 USD requested. Czy to normalne przy wyplatach z promocji no deposit? Dlaczego nie jest napisane 91$?
 
C 339

chablo

Użytkownik
Obrot byl wykonany. Moj blad, aby zlecic wyplate max bonus 66$+25$ depozyt nalezalo miec na koncie min 132$. A tak przy okazji moja pierwsza wygrana w tym kasynie, doszlo jeszcze 34$ za comp points, czyli do przodu 34,99$.

 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
Czyli nawet jak ktoś zrobi obrót a zostanie mu na koncie np 30 $ to nie wypłaci? Trzeba mieć po obrocie sumę większą niż 66$ żeby wypłacić? Trochę to głupie.
 
V 0

vabba

Użytkownik
Czyli nawet jak ktoś zrobi obrót a zostanie mu na koncie np 30 $ to nie wypłaci? Trzeba mieć po obrocie sumę większą niż 66$ żeby wypłacić? Trochę to głupie.
dokladnie tak ???? bo by bylo za latwo

jezeli masz bonus 66 to po obrocie mozesz wyplacic wszystko ponad te 66, ale nie wiecej niz te 66.
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
mam takie pytanie, czy jeżeli zlecę wypłatę (wówczas będę miał na koncie 0 ) i skorzystam z bonusu 66e, jeżeli cofną mi wypłatę to czy od razu automatycznie przepadną mi te pieniądze?, mam jeszcze jedno pytanie, przy wplacie depozytu, potem zleceniu wyplaty zapewne dostane meila aby przeslac dokumenty, czy jest mozliwosc wyslania wczesniej tych dokumentow? jezeli tak to na jaki adres meilowy i co mam pisac oprocz swego loginu w tytule. zależy mi na czasie ponieważ jeden bonus którego nie wykorzystałem został usunięty a dodane dwa nowe (5e i 66e) a one trwaja jedynie do środy, tak więc jak k tos jest w stanie mi pomoc czekam na odp.
 
chodnik 0

chodnik

Użytkownik
mam takie pytanie, czy jeżeli zlecę wypłatę (wówczas będę miał na koncie 0 ) i skorzystam z bonusu 66e, jeżeli cofną mi wypłatę to czy od razu automatycznie przepadną mi te pieniądze?, mam jeszcze jedno pytanie, przy wplacie depozytu, potem zleceniu wyplaty zapewne dostane meila aby przeslac dokumenty, czy jest mozliwosc wyslania wczesniej tych dokumentow? jezeli tak to na jaki adres meilowy i co mam pisac oprocz swego loginu w tytule. zależy mi na czasie ponieważ jeden bonus którego nie wykorzystałem został usunięty a dodane dwa nowe (5e i 66e) a one trwaja jedynie do środy, tak więc jak k tos jest w stanie mi pomoc czekam na odp.
jesli zlecisz wyplate to Ci jej nie cofna, poprosza Cie o przeslanie skanu dowodu i rachunku...jesli chcesz wyslac im wczesnijepogadaj z nimi na LC gdzie wszytko ci napisza!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom