>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Vikersund HS-225m [11-13 luty 2011r]

Status
Zamknięty.
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Mi sie bardzo podoba typ wystawiony przez milenium
Evensen m1-2?
Typ:nie
Kurs:1,80
Analiza ta na szybko bo zaraz ide stawiac :p
Czemu mi sie to tak podoba? To jest mamut a skoczkow ktorzy potrafia latac mnostwo ( Shlieri Amman Koch Ito Kranjec i jeszcze by wymieniac) kazdemu z nich moze powiac dobry wiatr i kazdy z nich moze daaaleko odleciec tym bardziej ze nie skacza zaraz po sobie tylko sa odstepy czasowe. Niekoniecznie musi dobrze powiac dla Evensena tak jak wczoraj.Moze niby taka glupia argumentacja ale kurs 1,80 mysle warty zagrania
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Wiecie co wam powiem ?
Wszyscy tak mówią o Kochu i Evensenia ... Że tylko oni się liczą i w ogóle ... Ja z resztą też postawiłem w typach dnia na Kocha ... Ale coś się obawiam że Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta ... I wygra Amman ???? On zawsze lubi i potrafi uciszyć publiczność . Ale oby tak nie było bo mam jak już napisałem Kocha w typach dnia po dość okazałym kursie 3.75 ????
 
C 1

cinek146

Użytkownik
Hmm ostatnie pieniądze na BetGun trzeba je podwoić heh;P
K.Stoch- miejsce-wyższe/niższe: 12.5 2 1.76 ⛔ 11
Dzisiaj zaryzykuje i postawie przeciwko naszemu skoczkowi,Kamilowi nie wiedzie się tutaj za dobrze oby dwa treningi kompletnie zepsute w kwalifikacjach już troszkę lepiej pisze &quot;troszkę&quot; gdyż wszyscy się spodziewaliśmy po jego ostatnich wyczynach na coś więcej tu dup blada zobaczymy jak w konkursie.
A.Jacobsen-J.Happonen- kto lepszy 1 1.65 ✅✅
Kurs dobry do zagrania Jacobsen 3 skoki i 3 razy lepszy od Fina to dlaczego by tez tak miało nie być w konkursie.
P.Żyła-A.Wank - kto lepszy 1 1.76 ⛔ 2 troszkę brakło
Obaj skaczą tutaj słabo, ale ostatnio Piotrek mi zabrał to teraz powinien dać mu szanse sie z rehabilitować, licze że w końcu coś uskoczy w miarę normalnego ;]
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
jeżeli zagrałem na Romoerena z kimś tam, a nie przeszedl kwalifikacji to będzie zwrot czy przegrana? betsafe
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
jeżeli zagrałem na Romoerena z kimś tam, a nie przeszedl kwalifikacji to będzie zwrot czy przegrana? betsafe
Zależy kiedy zagrałeś, jak zagrałeś przed kwalifikacjami to masz win - bo też gram w betsafe i widziałem jego w parze z Evensenem po 1,85 przed treningami. Jak ktoś zagrał parę z B.E.R i nie przeszedł kwali a tamten chociaż przeszedł kwale to możesz liczyć haj$$$$
Mnie rozczarował KOCH ???? słaby skok, spodziewałem się 230m w 2 jak nie poprawi i nie odleci to go Amman przeskoczy, a Schlliri póki co :mrgreen:
Cholerny Koch ???? ⛔
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
No i pieknie postawilem na Evensena a Batway uznal mi zaklad jako przegrany jak to powinno byc?!
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
he he ciekawe uzasadnienie:0
Thank you for contacting Betway Support about your bet.
Since Gregor Schlierenzauer was listed above Johan Remen Evensen, at the official website, your bet was settled as a lose.
I have however made an exception and resettled your bet as a winning bet and you have now been credited your winnings.
Thank you for choosing Betway.com!
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Stjernen - Bresadola
Typ: 1 ✅
kurs: 1.4
Norweg był lepszy od Włocha podczas treningów i wczorajszego konkursu. Jedynie w kwalifikacjach wypadł gorzej, ale liczę, że na swojej skoczni powinien być lepszy od tak naprawdę włoskiego kombinatora norweskiego i skoczka w jednym ????
Evensen - Koch
Typ: 1
kurs: 1.28
Na podbicie proponuję Evensena, który wczoraj Kocha przebił o 100pkt!! To jak skacze Norweg nie muszę opisywać, a Martin Koch generalnie zawodzi tutaj, nie wiem co się wczoraj stało, ale szczególnie ten drugi skok mu nie wyszedł. Powiem tak, jeżeli Norweg skoczy swoje i Koch też swoje, czyli do 220 m, typ i tak będzie trafiony, czyli nawet gdy Koch zaprezentuje się optymalnie to Evensen i tak powinien być lepszy. Jak będzie zobaczymy, dzisiaj gram te dwa typy w AKO.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ja tylko napiszę tyle: BRAK SŁÓW NA TO CO ROBIĄ SĘDZIOWIE, ORGANIZATORZY CZY TAM JAKIEŚ JURY!!! Jak można nagle sobie bez podstawnie obnizyć belkę do 0!!??Co za pajace tam o tym decydują??! Po to się buduje skocznie taką duża żeby zawodnicy tam LATALI po te 230-240 metrów i było widowisko bo skoki po 120metrów to możemy oglądać sobie na każdej innej skoczni! Tylko zniechęcają ludzi do przychodzenia na takie loty i do oglądania!! Normalnie nie wierzyłem w to co oni dziś robią...I te śmieszne pkt po +30hehe śmiech...zawodnik skacze 175 metrów i wyprzedza Żyłe który skoczył 201,5m normalnie super jest ten system!!! Jestem tak zły że musiałem to napisać...Acha i żeby nie było nie stawiał skoków w ten weekend więc nie mam żalu że niby przegrałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja tylko napiszę tyle: BRAK SŁÓW NA TO CO ROBIĄ SĘDZIOWIE, ORGANIZATORZY CZY TAM JAKIEŚ JURY!!! Jak można nagle sobie bez podstawnie obnizyć belkę do 0!!??Co za pajace tam o tym decydują??! Po to się buduje skocznie taką duża żeby zawodnicy tam LATALI po te 230-240 metrów i było widowisko bo skoki po 120metrów to możemy oglądać sobie na każdej innej skoczni! Tylko zniechęcają ludzi do przychodzenia na takie loty i do oglądania!! Normalnie nie wierzyłem w to co oni dziś robią...I te śmieszne pkt po +30hehe śmiech...zawodnik skacze 175 metrów i wyprzedza Żyłe który skoczył 201,5m normalnie super jest ten system!!! Jestem tak zły że musiałem to napisać...Acha i żeby nie było nie stawiał skoków w ten weekend więc nie mam żalu że niby przegrałem.
Dokładnie, pisałem o tym w dyskusjach i chyba nie tylko my mamy takie zdanie. Piszesz sędziowie, nie do końca. Jeden wariat, nazywa się Walter Hofer to od niego wychodzą wszystkie decyzję i on o tym decyduje. I to nie tylko dzisiaj, kretyn bawi się od kilku lat psując zabawę kibicom, a także i samym zawodnikom. A system z dodatkowymi i ujemnymi punktami zrobił &quot;pod siebie&quot; bo kiedyś belki nie mógł przesuwać po każdym skoku, teraz może bo doda wirtualne punkciki i jest wszystko cacy.

Brak słów..

Dziwi mnie tylko jedno, czemu takie tuzy trenerskie oraz najlepsi zawodnicy na to pozwalają? Hofer czuję się bezkarny, bo nikt mu nic nie powie. Dziwny ten świat skoków.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ja w żadnym wypadku nie bronię Hofera, ale..

Wielu kibiców często wini Waltera Hofera za wszystkie decyzje podejmowane w trakcie zawodów. Tymczasem podobno to jury konkursu decyduje o wszelkich zmianach belki, anulowaniu serii itp.?

Walter Hofer: Byłem w składzie jury przez ponad 15 lat, jednak wycofałem się trzy lata temu. Teraz wykorzystujemy do tego doświadczonych delegatów i nigdy nie wtrącam się w ich decyzje. One w całości zależą od tych trzech osób. Według przepisów to jednak ja ogłaszam oficjalnie wszystkie decyzje, więc uwaga skupia się na mnie. To jest więc prawidłowe, że mnie wini się za różne decyzje jury.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja w żadnym wypadku nie bronię Hofera, ale..

Wielu kibiców często wini Waltera Hofera za wszystkie decyzje podejmowane w trakcie zawodów. Tymczasem podobno to jury konkursu decyduje o wszelkich zmianach belki, anulowaniu serii itp.?

Walter Hofer: Byłem w składzie jury przez ponad 15 lat, jednak wycofałem się trzy lata temu. Teraz wykorzystujemy do tego doświadczonych delegatów i nigdy nie wtrącam się w ich decyzje. One w całości zależą od tych trzech osób. Według przepisów to jednak ja ogłaszam oficjalnie wszystkie decyzje, więc uwaga skupia się na mnie. To jest więc prawidłowe, że mnie wini się za różne decyzje jury.
No pewnie, bo co ma mówić. On jest dyrektorem i nie wierzę, że on nie macza w tym palców. Zresztą, to nawet mało ważne kto. Ważne jest to, że ktoś, Hofer, jury, czy jakiś inny kretyn psuje ludziom przyjemność z oglądania skoków i nikt nic z tym nie robi.
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Zepsuć zepsuł ale cały sezon tak wygląda, mimo to jest to całkiem dobry system (tylko zbyt często jest wykorzystywany) nie musimy oglądać skoków w granicach 170 metra a w granicach 200 przy słabszych skoczkach.
Jak Adam tak daleko poleciał to bałem się, że mu Amman znowu zabierze to co mu się należało
Co do zakładu na Evensena Betsafe również rozliczał to po kursie 1,00 więc dymają graczy na każdym kroku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom