>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

włamanie na konto skrill, wyczyszczone konto

nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
Wczoraj przy próbie płatności kartą Skrill transakcja odrzucona, kolejna próba to samo.. Próbuję zalogować się na konto, niestety ale błędny login lub hasło mimo tego że jestem pewien że podaje dobrze, próbuje dzwonić do skrill o co chodzi, dowiaduję się że maja pewne podejrzenia co do mojego konta?? o co chodzi? mam konto w skrill kilka dobrych lat i żadnych wałków.. od razu wydaje mi się to dziwne ale próbuję czegoś się dowiedzieć, niestety jedyne co udaje mi się ustalić to to że muszę zrobić sobie zdjęcie twarzy razem z dowodem oraz napisać ręcznie pisemny wniosek o zmianę adresu email z podaniem wszystkich danych, po kilku telefonach i emailach, otrzymuję dostęp do konta po czym okazuję się że zostaje wyczyszczone przez jakiegoś obcokrajowca &quot;alesadrno terefere costam&quot; kasa zostaje zwrócona mi na konto ale niestety nie mogę w pełni jeszcze z niego korzystać czekam na jakieś informację od skrila. Czy ktoś miał teraz podobnie? pierwszy raz o czymś takim słyszę, ale plus dla skrila za czujność i zwrócenie mi środków!✅
 
D 152

damian0012

Użytkownik
kiedys mialem podobnie , ktos wjebal mi sie na mb i przelal kase na inne konto mb
konto zostalo zablokowane a kasa zabezpieczona
po wyslaniu skanow i wypelnieniu jakis tam druczkow i wyslaniu ich mialem nowe konto mb i kase oddali ????
trcohe to potrwa ale nie martw sie wszystko bedzie ok
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
Masakra, próbuję zalogować się na moje konto Skrill pisze że błędny login lub hasło wysyłam na adres email reset hasła bo myślę może coś pomyliłem i mam inne a jestem zwyczajnie zapisany i dalej nic. Na stacji paliw próbuję płacić tranzakcja odrzucona do tego przy próbie z bankomatu to samo, pisałem do nich ale zero reakacji. Jakie są szanse odzyskania kasy? co jeśli ktoś przelał środki i wypłacił od razu ? na prawde jest to poważny problem bo miałem tam dość sporą dla mnie sumę...POMOCY.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Rób to co nowaq, dzwoń na polską infolinię zamiast pisać maile, powiedzą Ci to samo co jemu, ciekawe czy w ten sam sposób ktoś Wam wykradł hasło..
u niego wypłacił jakiś gość całość, ale skrill zablokował wszystko i sam z siebie zwrócił kasę, więc pewnie i Ty masz to samo
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Cisniijcie te Skrill, to nie jest pierwszy raz, jesli tak latwo da sie obrbiac tam konta to swiadczy o formie
Jakby chcieli to wszystko maja wlacznie z danymi adresowymi, nazwiska itp.
Ale policja moze zlac bo ida ciecia i skupiaja sie na ciezszych przestepstwach a na zlodziejstwo leja
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Ostatnio na skrillu robia troche rutynowych weryfikacji, ale to akurat nie przeszkadza w zalogowaniu sie. Wracajac do tematu braku mozliwosci wyplat z bankomatu i logowania na konto to ostatnio mojego kumpla spotkalo to samo. Ni z gruchy, ni z pietruchy nie mogl wyplacac kasy ani zalogowac sie na konto. Po 1 telefonie i wyslaniu zestawu prawko+dowod wszystko wrocilo do normy i kasa byla nie ruszona. Dziwne rzeczy ostatnio sie dzieja na tym skrillu...
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
dzwonię do nich i każą mi podać numer ID, a numer jest dostepny po zalogowaniu i nie wiem co robic w obecnej sytacji bo ( chyba ktos zmienil adres email ) więc opcja telefoniczna jest trochę &quot;utrudniona&quot;. ???? ...moje PLN.
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
Jak poczekasz na linii połączy Cie z konsultantem bo ja tez nie znałem swojego ID (podczas rozmowy podawałem adres email,nikt nie mógł go zmienić bo żeby go zmienić musiałem zdjęcie twarzy z dowodem wysłać i ręcznie napisany wniosek o to), u mnie sytuacja wygląda tak, dostęp do konta niby mam ale nic nie mogę zrobić tzn przelewy, płacenie karta. Wysłali mi deklaracje z ankieta, musiałem odpowiedzieć na pytania odnośnie mojego konta itp i wysłać jeszcze skan dowodu. Czekam dalej na jakieś wiadomości. Generalnie było włamanie na konto ale żadnych innych informacji mi nie chcą udzielić.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Jak poczekasz na linii połączy Cie z konsultantem bo ja tez nie znałem swojego ID (podczas rozmowy podawałem adres email,nikt nie mógł go zmienić bo żeby go zmienić musiałem zdjęcie twarzy z dowodem wysłać i ręcznie napisany wniosek o to), u mnie sytuacja wygląda tak, dostęp do konta niby mam ale nic nie mogę zrobić tzn przelewy, płacenie karta. Wysłali mi deklaracje z ankieta, musiałem odpowiedzieć na pytania odnośnie mojego konta itp i wysłać jeszcze skan dowodu. Czekam dalej na jakieś wiadomości. Generalnie było włamanie na konto ale żadnych innych informacji mi nie chcą udzielić.
Pewnie robiles przelewy na inne konta Skrill to Cie weryfikuja dokladnie, jak te inne konta nie zostana zweryfikowane pozytywnie to po kasie.
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
Pewnie robiles przelewy na inne konta Skrill to Cie weryfikuja dokladnie, jak te inne konta nie zostana zweryfikowane pozytywnie to po kasie.
Nie wiem czy czytałeś pierwszy post ale tu nie chodzi o żadne przelewy na inne konta tylko miałem włamanie na konto i przelanie całej kasy na inne konto Skrill. Kasa zwrócona ale konto dalej zblokowane do wyjaśnienia.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Nie wiem czy czytałeś pierwszy post ale tu nie chodzi o żadne przelewy na inne konta tylko miałem włamanie na konto i przelanie całej kasy na inne konto Skrill. Kasa zwrócona ale konto dalej zblokowane do wyjaśnienia.
Czytałem, ale nie przechodzisz standardowej weryfikacji. Ok robiles przelewy na inne konta?. Skoro juz przeszedles przez taka weryfikacje to konto bylo by juz calkowicie odblokowane. Byc moze przy okazji wlamania sprawdzaja twoje konto bardziej dokladnie i jesli byly przelewy do innych kont...
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
Konto odblokowane, pieniądze odzyskane, szkoda tylko że nie dowiedziałem się nic na temat tego kto jak i gdzie tego dokonał
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Ja mialem okolo 3 lata temu , sytuacje , ze jakis obcokrajowiec wlamal sie na moje konto w skrill , poniewaz nie moglem sie zalogowac , ale po odzyskaniu logingu na koncie bylo 27 zl , chociaz mialem 0 zl wczesniej , w historii byla transakcja , ze ktos przez moje konto pral kase , bylo wplacone jakas karta 1527 zl , a wyplacone 1500 zl na inne konto skrill, pewnie 27 zl zostawil , zebym to nie zglaszal , ale to zglosilem zablokowali mi konto , a otworzyli nowe...slabe zabezpieczenia chyba maja , bo duzo jest takich sytuacji widze
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
Udało się odzyskać moje dane i moje środki, zabezpieczenia chyba mają słabe bo ktoś rzeczywiscie mi zakosił kasę ale skrill na szczeście anulował tą tranzakcje i środki dalej są na moim koncie.✅ za czujność dla skrill
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
Ciekawe co byś zrobił gdybyś miał np. 100 tysięcy w Bet365 wcześniej wpłacając wcześniej np. 1000 zł z tego starego konta.
ja do nich zadzownilem powiedzialem ze mialem włamanie na konto skril, zweryfikowali mnie i zmienili email i moge wplacac i wyplacac z nowego konta skrill takze da sie to ogarnac
 
Do góry Bottom