>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

włamanie na konto skrill, wyczyszczone konto

mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
W czwartek byłem na kolacji , zapłaciłem skrillem zabrało kase , wracam do domu chce wplacic pewna kwote na beta dostaje informacje aby skorzystac z innych metod poniewaz stan konta = 0,00 , wkurwiony wchodze na skrill patrze wykonanie przelewu do Sergey Devyatov na caly hajs jaki był na koncie.
Dzwonie do skrill , przyjmuja zgloszenie wlamania , nastepnego dnia mail z prosba o zmiane adresu email i hasla oraz przeslanie dowodu i wyciagu z banku , wysłane , dostaje po kilku godzinach nastepny email z ankieta a raczej 10 pytaniami z prosba o odpowiedz jedno z nich czy zglosilem sprawe na policie..lol. Odpowiedziałem , weekend minął liczę że dziś się odezwą ... Skrill Vip Silver czyli indywidualny manager do konta więc chyba kasę zwrócić powinni ? Miał ktoś od lipca jeszcze taką akcję? Sumka okolo 3 tysi plnow .....
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
a po jakim czasie zwrócili ? od zgłoszenia nie licząc weekendu bo wtedy chyba nie pracują mija 2 dzien ..
Dawno miał taki włam ?
Dzięki Obs za uspokojenie.
Zadali mi takie pytanie :
Czy zgłosili Państwo sprawę do Policji zgodnie z punktem 6.2 naszych Warunków Umowy? Jeśli tak to prosimy o przesłanie kopii zgłoszenia także do nas. Prosimy zauważyć, że kopia zgłoszenia będzie niezbędna do dalszego rozpatrzenia sprawy. Sprawa powinna być zgłoszona w lokalnym posterunku Policji osobiście przez Państwa.
Napisałem że sprawy nie zgłosiłem bo czekałem na ich reakcję i jeśli będzie potrzeba to zgłoszę , znajomy zgłaszał ?
 
P 0

poppe

Użytkownik
Haha to juz wiem dlaczego zdziwony dzisiaj dostaje meila od nich, aby w celu bezpieczenstwa w ciagu 24 h zmienic sobie haslo, wlaczyc jakas dwu etapowa weryfikacje w ustawieniach konta, i drugi meil z dokumentem do podpisania, ze ja jako sprzedawca (moje konto skrill sluzy tez do przyjmowania platnosci sklepowych) nie bede skrilla ciagnal do odpowiedzialnosci za logowania sie na konto z roznych IP, i ze zalecaja wlaczyc w ustawieniach rowniez opcje Restrykcji IP, ciekawe ciekawe, jak ktos ma ADSL i Orange, to jak ma sobie to wlaczyc... chyba na jedno logowanie, bo pozniej po zmianie IP juz sobie na konto nie wejdzie lol ... ???? to pewnie dla tego wyslali to, po tych ostatnich wlamaniach, gestych i czestych przez Ruskich ????
 
L 147

luminat

Użytkownik
Logowanie dwuczynnikowe - logujesz się podajesz login (email) i hasło, później kod jednorazowy z Google Authenticater ze smartfona. Tak jak kolega podał wyżej, pełna instrukcja.
Nawet nie wiedziałem, że teraz są takie problemy ze skrill, włączyłem to uwierzytelnianie dwuczynnikowe w chwili, gdy zablokowali mi konto i kazali zmienić hasło i później zaproponowali abym włączył to logowanie z dodatkowym zabezpieczeniem.
 
P 0

poppe

Użytkownik
A ja zmienilem haslo, dzis sie loguje, a patrze konto zablokowane prosimy zresetowac haslo ???? wiec resetuje, pozniej ma przyjsc kod SMS na telefon i pupa blada, nic nie mam, dlugo to idzie? ;o
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
A ja zmienilem haslo, dzis sie loguje, a patrze konto zablokowane prosimy zresetowac haslo ???? wiec resetuje, pozniej ma przyjsc kod SMS na telefon i pupa blada, nic nie mam, dlugo to idzie? ;o
mi te kody sms na tel w ogole nie przyszly. pisalem maila na vip skrill i na drugi dzien mialem nowe haslo od nich
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Ja dzisiaj też próbowałem się logować na skrilla i okazało się, że wprowadzam błędne hasło...Tyle tylko, że ja nic nie zmieniałem i dam sobie rękę uciąć, że hasła nie zapomniałem. Całe szczęście nie miałem akurat w ostatnim czasie środków na koncie, więc nikt mi konta nie wyczyścił. Co nie zmienia faktu, że jakieś łajzy sobie wynalazły sposób na zarobek, zastanawiam się tylko skąd jakieś dane wyciekły...
 
P 0

poppe

Użytkownik
hah, a ja dzis znow zrobilem sobie reset hasla, poprzednio nie przychodil kod SMS na telefon, dzis zrobilem dwa czy trzy i za ktoryms razem wreszce mam kod, tylko konto zablokowali calkowicie &quot;ze wzgledow bezpieczenstwa&quot; i prosza o kontakt, hah tylko oni nie odpisuja, patrzac na ich profil facebookowy, to nie rozumiem jak ta firma moze jeszcze dzialac, z tak fatalnym zapleczem i glownine zabezpieczeniami, gdzie ludzi okradaja ruskie hakiery.
 
N 16,8K

norbertb

Użytkownik
nie, instalujesz na androidzie Google Authenticator, powiązujesz ze Skrillem i tam masz co 30 sekund zmieniający się 6-cyfrowy kod do wpisania po zalogowaniu się i wtedy jak go wpiszesz przy logowaniu uzyskujesz pełny dostęp do konta Skrill
 
B 0

boxerms

Użytkownik
Mam problem z logowaniem, wyskakuje komunikat o resecie hasła i wedle tego co chcieli wysłałem skany dokumentów ponad tydzień temu. 2/3 dni temu napisałem maila zapytać jak wygląda moja sytuacja bo zero odezwu, niestety do tej pory nic. Teraz próbowałem dzwonić na infolinię (Polska +48 221 288 257) i niestety mam komunikat, że nie ma takiego numeru. Wie ktoś co zrobić z tym fantem? ;/
 
Do góry Bottom