>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Witam wszystkich surfujących po forum. Ostatnio wpadłem na pomysł założenia tematu, który moim zdaniem będzie bardzo przydatny na forum i dla jego użytkowników. Mianowicie przejdę do rzeczy temat ma służyć wszystkim na forum i mam nadzieje ze każdy będzie miał w nim jakiś swój wkład a przynamniej będzie często odwiedzany. Temat zostało założony w konkretnym celu. Chciałbym aby każdy z was jeżeli znajdzie jakieś ważne informacje dotyczących meczy wszystkich lig europejskich i nie tylko. Chodzi o wpisywanie ich właśnie w tym miejscu. Chodzi tu o informacje, które pomogą nam w wytypowaniu trafnego rozstrzygnięcia meczu lub odradzą nam typowania spotkania, które na pierwszy rzut oka wydaje się prawdopodobne. Chodzi tu wieści typu Np.: W meczu Lask Linz – Kapfenbergen w zespole gospodarzy z powodu zatrucia zabraknie 6 podstawowych graczy mianowicie …… bądź dzisiaj trener gospodarzy prowadzi setny mecz z drużyną Realu Madryt albo dzisiaj rot Wiesse Essen obchodzi stulecie klubu, lub zespół Getafe zagra dzisiaj pod wodzą nowego trenera itp.. Miło by było aby przy informacji autor podaj jej źródło czyli strona www.xxx.pl albo napisał źródło własne. Miło widziane ciekawe informacje z żużla(kontuzje itp) siatkówki (kontuzje itp) koszykówka ( kontuzje itp.) Bandy(kontuzje itp.) Hokej (kontuzje itp.) Piłka ręczna (kontuzje itp.) Tenis (problemy zdrowotne itp.) Miło widziane tez inne sporty. Można tez podawać swoje własne spostrzeżenia na temat meczy. Z tego co wiem żadne inne forum o tematyce takiej ja nasze forum nie ma jeszcze takiego działu. Pozdrawiam i mam nadzieje ze każdy dorzuci swoje 3 grosze do tego tematu i że będzie on wam przydatny
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
To ja zaczne tak na dobry początek moze sie komuś przyda

Genoa - Vincenizia
gospodarz zagrają jutro bez swojego najlepsze sztrzelca Adailtona w tym sezonie trafiał on 9 razy do bramki rywali. Nie zagra równierz Giussepe Sculli strzelec 4 goli w tym sezonie z powodu zawieszenia z kartki.Druzyna gosci bedzie miała chyba wieksze problemy ze składem nie zagra napstnik Simeone Callvali srzelec 6 goli dla tej druzyny, Mateo Guardbalden strzelec 5 goli, Gabriele Parolesa strzelec 3 goli wszyscy nie zagrają z powodu kontuzji

Juventus - Rimini
Gospodarze zagrają jutro bez swojej legendy Del Piero gdzy jest zaieszony za kartki. Kolejnym nie obecnym bedzie Giuliano Gianniheda któr równierz jest zawieszony za kartki. Nie zagra z powodu kontuzji Robert Kovac. Ostatnim nieobecnym juve jest Cladio Marchiso.

Boologna - Pescara
Gospodarzą jutro przyjdzie walczyc o 3 punkty bez swojego podstawowego napastnika Claudio Belluciego który był autorem 14 goli w tym sezonie nie zagra z powodu kontuzji

Żródło:Własne
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Andy Murray na turnieju Monte Carlo kreczował w deblu z powodu kontuzji a gra dziś kolejne spotkanie w singlu , więc jeśli wogóle je rozpocznie to duże prawdopodobieństwo że znów odpuści.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Tutaj takie słowa które mają mobilizowac Juve do ostrego finiszu:

Trener Juventusu - Didier Deschamps powiedział, ze potrzebuje już tylko 15 punktów, aby zapewnić drużynie powrót do Serie A.

&quot;Potrzebujemy 15 punktów i jesteśmy gotowi na ostatni półmetek.&quot; powiedział Deschamps.

&quot;Wiemy, że do końca sezonu zostało 10 meczów, ale im szybciej wygramy, tym szybciej osiągniemy nasze cele. Nikt nie chce czekać do czerwca, aby znać swoje przeznaczenie.&quot;

Zapytany o plotki o powrocie Marcello Lippiego jako dyrektora technicznego, Deschamps dodał: &quot;Takie decyzje nie należą do mnie, ja chcę się skupić na teraźniejszości. W każdym razie, jeśli zarząd zdecyduje się zatrudnić go, nie będzie to dla mnie żaden problem.&quot;

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŁKS - Cracovia

ŁKS zagra w środę z Cracovią w bardzo osłabionym składzie. Dziś na treningu nie pojawił się młody Adam Marciniak, strzelec wyrównującego gola w spotkaniu z Zagłębiem Lubin.

- Adam zadzwonił dzisiaj do mnie i poinformował, że wczoraj zmarł mu ojciec. Zwolniłem go dzisiaj z treningu. O tym, czy wystąpi w jutrzejszym meczu zdecydujemy wspólnie wieczorem. Jeżeli powie, że nie czuje się na siłach by wybiec na boisko, to przeciwko Cracovii zagramy bez niego. W tej chwili możemy mu tylko współczuć. Tym bardziej, że ojciec był jego najwierniejszym kibicem. Dzięki niemu Adam nadal jest w ŁKS - powiedział szkoleniowiec Marek Chojnacki

Zródło:http://www.futbolnet.pl
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Jutro wielu typerów zamierza grać na Lazio Rzym co może okazać się troche zgubne , Chievo jest już tylko 2 pkt nad strefą spadkową a ostatnie 2 mecze zagrali całkiem niezle tylko zabrakło im szczęścia natomiast Lazio wystąpi dość osłabione w tym spotkaniu , środkowi obrońcy Cribari oraz Stendardo nie wystąpią , pomocnik Mauri , a to jeszcze nie koniec listy nieobecnych , dlatego radziłbym uważać na ten typ .
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Fajny pomysł, jeśli chodzi o kontuzje to postaram się wpisywać informacje apropo ligi angielskiej, ponieważ tą właśnie ligą zajmuje się najczęściej. Będzie to wyglądało tak jak poniżej:

Anglia - 17 kwietnia 2007

Arsenal

HENRY Thierry SC *** 2.3 INJURED 16 / 33
LJUNGBERG Fredrik AMRL ** 16.4 INJURED 15 / 33
VAN PERSIE Robin AM/FLC ** 2.2 INJURED 17 / 33
WALCOTT Theo FRC * 30.3 INJURED 5 / 33

Man City

RICHARDS Micah D/MRC ** 30.3 INJURED 28 / 33
MPENZA Emile SC * 16.4 DOUBT 6 / 33
DICKOV Paul SC * 5.4 INJURED 9 / 33
MILLS Danny DRC * 24.11 INJURED - / 33

Man Utd

VIDIC Nemanja DC *** 6.4 INJURED 24 / 32
NEVILLE Gary DR ** 30.3 INJURED 24 / 32
FERDINAND Rio DC ** 16.4 QUESTIONABLE 31 / 32
SAHA Louis SC ** 16.4 INJURED 18 / 32
PARK Ji-Sung AMRLC * 6.4 INJURED 8 / 32
O&#39;SHEA John D/DMRLC * 16.4 DOUBT 12 / 32
SILVESTRE Mikael DLC * 16.3 INJURED 6 / 32

Sheffield Utd

4 DAVIS Claude DC *** 16.4 INJURED 18 / 33
HULSE Rob SC *** 30.3 INJURED 28 / 33
STEAD Jon SC ** 16.4 DOUBT 8 / 33
TIE Li MC - 23.2 INJURED - / 33


* mało ważny
** podstawowy
*** gwiazda

xx liczba rozegranych spotkań /xx liczba spotkań rozegranych przez zespół

Mam nadzieje, że się przydam ;) W kolejnych dniach podam następne..
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Heh pomysł fajny i przydatny ale ten przydział na ważność zawodnika to Twój :p ? Bo jak często oglądałem spotkania Arsenalu ( jestem ich fanem i naprawdę oglądam wszystko co jest w c+ + sopcast ) to Van Persi był tam jednym z kilku najważniejszych ogniw. Najlepszy strzelec w końcu . Walcott też ostatnio grywał już często za Ljungbera , więc czy on jest mało ważny ? Myślę , że nie . Raczej podstawowy mimo , że wchodzi z ławki :p Ale to moja spostrzeżenia .

Swoją droga nie rozumiem czemu ten temat jest w Vip typach :p ? Moze zrobić osobny dział lub umieścić w kategoriach a nie wszystko wrzucać do jednego worka ...

pzdr.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ale tu nie chodzi tylko i wyłącznie o kontuzje , jest wiele innych czynników które mogą wpływać na taki a nie inny wynik jakiegoś spotkania , a chyba nie najważniejsze jest tu miejsce tego działu - lecz jego treść i może postarajmy się aby była ona jak najbardziej pomocna , bo właśnie takie mecze o nieraz dobrych kursach są najłatwiejszą drogą do zarobienia fajnych pieniędzy . Pozdrawiam
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Na dziś chciałbym zwrócić uwagę na 2 spotkania , kursów jeszcze nie ma ale myślę że mogą okazać się zachęcające , mianowicie chodzi o ostatnią kolejkę ligi NBA . Już od jakiegoś czasu widzimy większą ilość porażek zespołów które mają już zapewnione miejsce w play off i nie wystawiają swych czołowych graczy oszczędząc ich przed główną częścią sezonu . Porażgi Miami , Sas czy Phoenix , pozwalają przypuszczać , że w ostatniej kolejce w meczach Seattle - Dallas i Boston - Detroit goście nie będą wystawiać swych najlepszych graczy co pozwoli outsiderom ligi sprawić miłą niespodziankę na koniec sezonu .
 
G 0

gallanonim

Użytkownik
Bastian Schweinsteiger (Bayern Monachium) od ponad tygodnia nie bierze udziału w treningach z powodu teajemniczej dolegliwości kolana. Ciągle zbierający się płyn uniemożliwia nawet lekkie truchtanie. Lekarze wykryli, że infekcja wdarła się do kolana z powodu dostania się do organizmu kleszcza w 2003 roku. Jeśli niewykryty &quot;intruz&quot; wywołał boreliązę, Schweinsteigerowi grożą chroniczne zapalenia stawów. Wyniki badań będą znane dopiero w najbliższych dniach. Najgorsza diagnoza może oznaczać nawet koniec czynnego uprawiania sportu.
Źródło: tygodnik &quot;Tylko piłka&quot;
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
W dzisiejszym meczy OM vs Nantes w finale pucharu Francji w zespole Nantes zabraknie az 5 podstawowych graczy (William Vainqueur, Luigi Pieroni, Kevin Das Neves, Franck Signorino i Emerse Fae). Nantes jest w strefie spadkowej i w najblizszy weekend spotkaja sie z druzyna PSG ktora jest nad nimi 3 lokaty i bedzie to kluczowy mecz dla tego zespolu &quot;o byc albo nei byc w lidze&quot;, Franck Signorino, tak jak Nicolas Savinaud i Frédéric Da Rocha, zakomunikował, że jeżeli miałby wybierać między grą w finale Pucharu Francji a zapewnieniem utrzymania w Ligue 1, zdecydowanie wybrałby to drugie.
 
W 2

wislak

Forum VIP
AS Livorno - Cagliari
kurs na remis 1.85... najnizszy jaki kiedyukolwiek widzialem... kiedys 2.2 byl na arsenal-porto, ale wtedy wiedzialem o co chodzi a teraz nei... jakby ktos wiedzial to prosze napisac...
 
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
dzisiejsze kontuzje z angielskiej:

West Ham United 4

D Gabbidon- uraz pachwiny, zagrał w tym sezonie 18 meczy
C Davenport- uraz stopy
M Upson- uraz łydki, zagrał w tym sezonie 2 mecze
D Ashton-złamana kostak, nie zagrał w żadnym meczu

Chelsea 1

A Robben- kolano, zagrał w tym sezonie 16 meczy


Blackburn Rovers 4

A Todd-kolano, zagrał w tym sezonie 6 meczy
R Savage-złamana noga, zagrał w tym sezonie 21 meczy
A Ooijer-złamana noga, zagrał w tym sezonie 20 meczy
S Reid-zagrał w tym sezonie 3 mecze

Watford 2

G Williams- zagrał w tym sezonie 2 mecze
M Ashikodi-złamana noga, nie zagrał w tym sezonie

Liverpool 4

C Bellamy-uraz kolana, zagrał w tym sezonie 21 meczy
F Aurelio-naciągnięte ściegno, zagrał w tym sezonie 10 meczy
L Garcia-zagrał w tym sezonie 11 meczy
H Kewell-artretyzm, nie zagrał żadnego meczu

Middlesbrough 1
M Bates-nie zagrał żadnego meczu
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Heh pomysł fajny i przydatny ale ten przydział na ważność zawodnika to Twój :p ? Bo jak często oglądałem spotkania Arsenalu ( jestem ich fanem i naprawdę oglądam wszystko co jest w c+ + sopcast ) to Van Persi był tam jednym z kilku najważniejszych ogniw. Najlepszy strzelec w końcu . Walcott też ostatnio grywał już często za Ljungbera , więc czy on jest mało ważny ? Myślę , że nie . Raczej podstawowy mimo , że wchodzi z ławki :p Ale to moja spostrzeżenia .

Swoją droga nie rozumiem czemu ten temat jest w Vip typach :p ? Moze zrobić osobny dział lub umieścić w kategoriach a nie wszystko wrzucać do jednego worka ...

pzdr.
No osobnego działu narazie nie bedzie bo rozmawiałem z Marcinem i mówi ze narazie nie da rady ale dział ku zdziwieniu cieszy sie bardzo duzym zainteresowaniem. A co do wrzucania w odpowiednie działy to raczej by ludzie mniej wrzucali przydatnych info a tutaj widze ze coraz wiecej piszą userzy co napewno cieszy. Po za tym masz jeden taki dział i wydaje mi sie to lepsze bo mozesz nawet z czystej ciekawosci poczytac co sie dzieje na arenach europejskich przed meczamii podział na kategorie moze kiedys jak bedziemy wiecej pisali póki co to jest pewnego rodzaju Wersja Beta ;-)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dziś do treningów po dniu przerwy wrócił Eric Carri&amp;egrave;re .Pomocnik RC Lens nabawił się wczoraj lekkiego urazu, który jednak przeszkodził mu w ćwiczeniach tylko przez jeden dzień. Dzisiaj były gracz Olympique Lyon wrócił do zajęć.
Nadal nie uczestniczy w nich Nicolas Gillet, który wraca do formy po kontuzji.

zródło:football365.fr

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Do szeregów Aston Villa Birmingham wracają John Carew i Patrick Berger. Obaj mają być do dyspozycji menadżera w niedzielnym meczu z Portsmouth.Forma Johna idzie w górę. Ma jeszcze cały tydzień przed meczem, dlatego jestem optymistą i wierzę, że zagra z nami przeciwko Portsmouth - powiedział Martin O&#39;Neill, menadżer Aston Villi.
Odnośnie Czecha, opiekun angielskiego pierwszoligowca stwierdził, że także powinien wrócić do gry razem z Carewem.

zródło:eurosport.com

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Sir Alex Ferguson zapewnia, że w najbliższym spotkaniu ligowym z Middlesbrough, w jego ekipie będzie więcej doświadczonych obrońców.Ostatnio z powodu kontuzji nie mogli zagrać ani John O&#39;Shea, ani Rio Ferdinand. Co gorsza, w ostatnim meczu z Sheffield United urazu doznał Patrice Evra.
- Rio i John powrócą w sobotę na mecz z Middlesbrough - zdradza menadżer Manchesteru United - Dzięki temu nasza defensywa będzie silniejsza i bardziej doświadczona.

zródło:premierleague.com


Edit:Fajnie by było jak by ktos wrzucił na weekend zawieszenia za kartki z ciezko dostepnych lig takich jak Portugalia szwajcaria austria bo o kontuzjach nie wspomne bo po wilu miesiacach szukania zaczynam watpic czy taka strona istnieje
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Filip jak masz problemy ze znalezieniem czegoś takiego to spróbuj poszukać na oficjalnych stronach klubów jakie Cie interesują , tak samo jak u nas masz strony klubów 1- ligowych i tam bardzo wiele info to podobnie jest w innych krajach , tylko pozostaje problem z językiem bo pewnie nie wszystkie takie strony są po angielsku .
 
konowal2 0

konowal2

Użytkownik
Po pierwsze: WIELKIE DZIĘKI ZA ZAŁOŻENIE TEGO TEMATU. Co by nie mówić jest on bardzo pomocny przy typowaniu. Do wielu z tych informacji nie dotarłbym dzisiaj albo na niektóre aspekty nie zwróciłbym uwagi a dzięki wam mogę zaliczyć ten dzionek do udanych.
Po drugie: Specjale podziękowania dla TEN-a. Żeby nie to info ominąłbym spotkanie OM wielkim łukiem, a dzięki tej informacji postawiłem i nie żałuje :mrgreen:
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Szkoleniowiec AZ Alkmaar Louis van Gaal ma ostatnio spore problemy kadrowe. Na liście kontuzjowanych są Stijn Schaars, Ryan Donk, David Mendes da Silva i Rogier Molhoek, a na dodatek podczas treningu urazu kolana doznał Danny Koevermans. Szkoleniowiec zdążył się już chyba do tego przyzwyczaić, bo w zapasie ma przecież niezłą ławkę rezerwowychl.

źródło: Eredivisie.pl
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
To ja dodam do meczu Az bez tez troche o tym czytałem jutro prawdopodobnie nie zagra:
*Barry Opdam Kluczowy obronca
*David Mendes da Silva pomocnik
*Joey Didulica Pierwszy bramkarz chodz o bramke sie nie martwcie bo rezerwowy bramkarz Sinoh jest niezwykle utalentowany i broni kapitalnie w ostatnich meczach
*Danny Kovermans prawdopodnie to co kolega pisał wyzej jaies kłopoty z kolanem najlepszy strzelec Az ale o to sie nie ma co martwic bo Trener ma cały wachlarz swietnych napastników z Arweladze na czele pewnie koło niego zagra Dembele

Breda nie zagraja:
*Gert Jan Tamerus napastnik wchodzi w tym sezonie z rezerwy grał 1 cały mecz własnie z Az było wtedy 8-1 dla Az
*Patrick Mtiliga Napastnik grywł w tym sezonie bardzo duzo 23 mecze i raz wchodził z rezerwy ale strzelił tylko 2 gole
*Victor Sikora Napstnik ale w tym sezonie raczej tylko i wyłacznie z rezerwy rozegrał 1 cały mecz i 7 razy wchodził z rezerwy strzelił 1 gola

Zapraszam do tematu w sobote postaram sie znalesc chwile czasu i napisze kontuzje do całej eredivisie takie ja napisałem do tego meczu i postaram sie jeszcze napisac całe kontuzje do Serie B

Zródło:Własne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom