>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
skuty 0

skuty

Użytkownik
H 43 Lund - Lindesberg IF, typ: 2, kurs: 2,05
Stawka: 3/10
Po stronie gospodarzy na pewno nie zobaczymy: Alexander Ekdahl, Tomas Axnér, Nemanja Milosevic, Calle Tagesson, Johan Börjesson. Proponuje zaryzykować, ale nie za grubą kasę.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Saipa - HPK ✅✅

W zespole Saipy nie zagrają:

4 Juho Mielonen
14 Anssi Löfman
22 Pauli Levokari
23 Jarkko Immonen
29 Jonne Virtanen
40 Kimmo Vesterinen
77 Elmeri Kaksonen

Jak wiadomo Saipa ma wąską kadre i te braki raczej odczuje dośc mocno.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Lista graczy którzy dzisiaj nie zagrają:

Blues - Santeri Heiskanen(D), Stefan Öhman(F), Jari Tolsa(F), Dale Clarke(D), Patrick Lostedt(F) suspended, Erkki Rajamäki(F) suspended, Tomi Sallinen(F), Kristiuan Näkyvä(D), Joonas Nättinen(F), Jani Lajunen(F)
KalPa - Jussi Timonen(D), Teemu Hartikainen(F)(Finland U21)
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Turku PS - Saipa

Goście mają problemy z kontuzjami. Nie zagraja: Eetu Holma (6g+7a), Pauli Levokari (2g+4a), Juho Mielonen, Kimmo Vesteri, Jarkko Immonen (4g+4a), Elmeri Kaksonen (1g+4a) i Joni Yli-Torkko (5g+1a).
U gospodarzy nie zobaczymy 2 juniorow ktorzy pojechali na mistrzostwa U20 Joonas Jarvinen (1g+0a) Veli-Matti Vittasmaki (0g+1a), kontuzjowany jest rowniez pierwszy bramkarz.

Tylko zeby pozniej nie było pretensji, to jest dział WAŻNE INFORMACJE a osłabienia w kadrze według mnie takimi informacjami są. Ja nie karze nikomu tego grac ;)
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Furuset-Frisk Asker

Furuset ma potężne problemy finansowe, graja juniorami i zawodnikami z B-team&#39;u.
Niestety kursy na to spotkanie pospadały dosc mocno...
 
S 0

starosta

Użytkownik
Bordeaux - St. Etienne
Bordeaux zagra bez tych zawodników: Diarra, Gourcuff, Chamakh, Placente, Cavenaghi, Jussie, Fernando, Wendel, Henrique.

Bordeaux - St. Etienne
kurs na St. Etienne 4,40
wynik końcowy: 0-1 ✅ ✅ ✅
progamer - ja bym sie jednak zasugerował :jezora: ...

pozdrawiam
starosta
 
S 0

starosta

Użytkownik
Huesca - Alaves
Hisz. Segunda Division

Alaves - problemy kadrowe.
(Jose Manuel Mateo, Iban Fagoaga, Marc Pedraza, Oscar de Marcos, Samuel Bayón i Raul Sanchez)

po meczu:
nie dość że Alaves ma problemy kadrowe to dostali dwie czerwone kartki - dobiło ich to zupełnie.
Wynik: 2 : 0
Kurs: ~2,20 wchodzi na plus. ✅ ✅ ✅
 
S 0

starosta

Użytkownik
Fariestads - Brynas
Gospodarze dziś bez Marcusa Johansson wątpliwy jest występ Axselssona.
Gościom zabraknie Jakuba i Antoniego Markström Persson, wątpliwe są występy Linda, Bjorna Danielsson i Alexandra Sundström Jonsson Lasse..
Nie mam pojęcia czy to ważni zawodnicy czy nie. Nie wiem też czy informacje są potwierdzone oficjalnie czy też nie.. ale postawiłem grosik na gospodarzy..

po meczu:
Fariestads - Brynas
wynik: 3 : 2
kurs: 1,7 wychodzi na plus ✅ ✅ ✅
mam nadzieję, że troche budżety odbudowane...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
WAŻNE!!
Team Norway will not take part in the women&#39;s relay today. Solveig Rogstad is ill and that leaves coach Knut Tore Berland with only three healthy athletes.
In the Russian Squad, Olga Medvedtseva replaces Albina Akhatova.
Although Alexander Selifonov, head coach of the Russian women&#39;s team, had announced some more-than-usual experimenting for January, he didn&#39;t want to take any risks by making a change in the starting position of Svetlana Sleptsova, the leader of the World Cup Total Score. The 22-year-old had requested to move to the anchor position where she would be able to put her great running speed to good use.
Selifonov: &quot;You can&#39;t gain much of a lead right after the start in a relay - which isn&#39;t necessary anyways. On the other hand, Sleptsova is important as a starter because she leaves the shooting range among the leaders and won&#39;t drop back.&quot;
czyli Norweżek nie będzie, a mój typ wygląda coraz pewniej ????
p.s.
na betwayu ciągle 2.25 na podium Ukrainek...
 
T 0

treliusz

Użytkownik
Rio ave - belenesens 1 2.0!!

Belenenses bez 7 grajkow:
Alex Von Schewedler (defender, 10 games, Suspended)
Gabriel Gómez (defender, 10 games, Injured)
Carciano (defender, 11 games, suspended)
China (defender, 10 games, suspended)
Cândido Costa (midf, 12 games, suspended)
Roncatto (forw, 11 games, injured)
Zé Pedro (midf, 13 games ,2 goals, Injured)
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Puchar Portugalii:
Nacional Madeira- Porto ✅ 2:1
W Porto nie wystąpią: (Bruno Alves, Fernando, Fucile, Helton, Hulk, Lisandro, Lucho, Raul Meireles, Rodríguez and Rolando). Kurs leci na gospodarzy.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Dutch 2nd Gouden Gids Divisie 2008/2009
Dzisiaj, 20:00
FC Omniworld-FC Emmen 1 2,25 ✅ 1:0 &quot;Sytuacja gości nie wygląda obiecująco nie zagra m.in.

-Sander
-Morten
-Friis
-Guus de Vries
-Kevin Gortz
-Jannes Wolters
-Callum Little
-Tim Matavz
-Joos Valgaeren

a pod znakiem zapytania występ stoi u:

-Nieka Ripsona
-Martijna Kampsa

może nazwiska wielu nam nic nie mówią ale jak widać lista nie obecnych jest długa, kursy spadaja.
Największy nieobecny z tych zawodników to Tim Matavz gdyż jest on napastnikiem i w tym sezonie strzelił już dla gości 5 bramek. &quot;
info: unique

pozwolilem sobie zamiescic info z tematu unique.
Moze nie kazdy przeglada jego temat , wiec daje tu ????
Informacja dośc ciekawa, wiec do tematu pasuje.
 
S 0

starosta

Użytkownik
Widzę, że mój post wzięty został do serca moderatorów i administratorów.
W tri-miga został skasowany - jak każdy z zasadną krytyką.

W tym przypadku pozostaje złożyć gratulacje.
Zamknijcie ten temat, po co się męczyć z kasowaniem?
Poproszę również o ostrzeżenie ze względu na notoryczne off-topowanie.

Pozdrawiam i sukcesów życzę choć specjalnie nie wróżę jakiś specjalnych..
Mam nadzieję, że forumowicze którzy mają coś do powiedzenia w tym temacie również szybko zrezygnują z walki z Wami, na innych forach ich informacje beda doceniane..
Wam nie pasi.. pocałujcie misia w dupe ????

Tutaj mam nadzieję dostać drugą kartkę i zarazem chyba ban - jako recydywa off-top + obrażanie zarządzających forum + wulgaryzmy.

????
yoł. peace.


EDIT:
Prosiłem tylko przecież o sprecyzowanie jakich postów tutaj nie należy umieszczać a jakie będą tolerowane.
Chodziło mi o konkretne zasady zamieszczania tutaj ważnych informacji.
Które według Was się kwalifikują do publikacji a które z założenia są do bani i będą kasowane.
Kulturalnie i grzecznie prosiłem o ułatwienie każdemu userowi życia.
Pozdrawiam jeszcze raz.
Szczególnie kasownika.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
przecież Marcin napisał Ci żeby nie pisać tu postów z tym że nie wystąpi tylko 1 zawodnik z podstawowego składu bo nie ma sensu traktować to jako osłabienie, ważną informacje
 
beau 1

beau

Forum VIP
Westham - Fullham
W Fullham nie zagra Jimmy Bullard - dość ważny zawodnik środka pola.
U mnie kurs na Westham @2,30 a gdzieniegdzie spadł..
Pierwszorzędna informacja!!Bullard jedyny niezdolny gracz w Fulham od 26 grudnia.Wszyscy pozostali byli zdrowi.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak macie ciekawe informacje, &quot;które pomogą nam w wytypowaniu trafnego rozstrzygnięcia meczu lub odradzą nam typowania spotkania&quot; zapraszam z nimi do odpowiednich działów sportowych, gdzie piszemy typy i analizy.
Tylko podkreślam, dobre informacje, a nie że jeden piłkarz nie zagra, bo jedna jaskółka wiosny nie czyni...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom