>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Internacional - Cruzeiro... Gospodarze wystawiają rezerwowy skład

Miejscowi mocno polecają &quot;dwójke&quot;
Bądź tu człowieku teraz mądry, czy takiemu wierzyć.. Ale Internacional już niedawno wystawił rezerwy, także gotowy jestem w to uwierzyć..
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
To jest info na 100% akurat-W Internacional nie wystapi żaden gracz z pierwszej 11.
Jedynymi graczami z pierwszej &quot;11&quot; na dzisiejszy mecz w drużynie Internacional jest bramkarz Lauro i napastnik Guiñazú. Nie jest to żadna nowość, że Internacional wystawia rezerwowy skład, gdyż oni już od ok. 3 tygodni w spotkaniach ligowych, daja pograć rezerwom. Z nieoficjalnych źródeł udało mi się zebrać kadry meczowe, obu drużyn.
Internacional: Lauro, Danny Morais, Daniel Carvalho, Bustos, Gustavo Nery, Maycon, Taison, Tall Cunha, Rosinei, Pessanha, Ramon, Rifoster, Walter, Clem, Guiñazú, Maycon, Paulinho and Orozco.
Cruzeiro : Fábio; Jonathan, Léo Fortunato, Thiago Heleno e Fernandinho; Fabrício (Henrique), Marquinhos Paraná, Ramires e Wagner; Thiago Ribeiro e Wanderley (Gerson Magrão)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Gustavo Nery i Carvalho to nie są aż tacy rezerwowi gracze także uważałbym na to spotkanie bo kilku graczy występowało nie raz w podstawowej 11stce.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Sorrento-Pescara 1 @ 2.40
Wlochy 3B - 30.11.2008r / 14:30 - Millenium

Pescara pograzona w kłopotach finansowych , dziś z moich zrodel , dochodzi ze maja , zaprotestować. W necie rzadko ten mecz mozna juz znaleść..

3:1 ea$$$$$y money :!:

Zielony Weekend!!!!!! $$$$$$$$$$$$$$ ????
 
aguero 0

aguero

Użytkownik
Gustavo Nery i Carvalho to nie są aż tacy rezerwowi gracze także uważałbym na to spotkanie bo kilku graczy występowało nie raz w podstawowej 11stce.

Ja mimo wszystko uważam, że Cruzeiro jest na tyle zmotywowane, że zwycięży. Nie po to przecież tyle harowali cały sezon, by teraz nie grać w wymorzonych rozgrywkach Copa Sudamericana. Jak dla mnie goście wygrają 1:3, bądź 0:2.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
ASK Ryga - Zadar 1 @ 1.75 - Bwin
Koszykówka - EuroCup - 02.12.2008r.

Zadar na Łotwe pojedzie bez: Dixon, Rančić,Garnet i Todor Gečevski(ale ten ponoć , ma dostać wizę.)

ASK Riga - KK Zadar 106:94 $$$$$$$$$$$$$$$$$ - ea$$$$Y money :!: Forma trwa dalej... $$$$
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
:hokej: HC Davos - HC Fribourg-Gotteron
Gospodarze to zdecydowanie silniejsza drużyna, w tabeli zajmuja miejsce 3 (na własnej tafli 11W/3L), Fribourg w tabeli odległa 8 pozycja (na wyjazdach 3W/12L), w ostatnich 6 meczach pomiędzy tymi drużynami (gdy gospodarzami był - Davos), zawsze wygrywał Davos [ 8:2, 6:3, 6:3, 4:2, 5:1, 4:2]. W dodatku Fribourg dzisiaj wystapi bez nastepujacych hokeistów:
  • Sebastian Caron ( 1 bramkarz - 25 spotkań, 90,1% obronionych strzałów) ***
  • Marc Chouinard (10 spotkań, 4 gole + 2 asysty) ***
  • Philipp Seydoux (11 spotkań, 2 asysty)
  • Sandro Abplanalp (16 spotkań, 1 gol + 1 asysta)
  • Benjamin Pluss (14 spotkań, 5 goli + 4 asysty) ***
  • Geoeffrey Vauclair (14 spotkań, 2 gole)
  • Michael Ngoy (25 spotkań, 6 asyst) ***
  • Shawn Heins (27 spotkań, 6 goli + 11 asyst) ***
* - zaznaczeni kluczowi zawodnicy.
Pick @ Davos -1.5 # 1.91
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Pilotes Posada - Cai Aragon 1 @ 1.70 Stake: 7/10

Kolega który interesuje się , szczypiorniakiem... Polecił Mi ten mecz , na dziś.

p.s Nie wiem , czym sie kierował...podał tylko typ i stake..Rzadko kiedy zawodził...oby dziś nie zawiodł! ;)

28:28 Buu.....zawiodłes! :p Lol , otiweram teraz betexplorer..patrze jak oni ze soba grali...a oni 3za3 na X :| ...
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Sakarya - Altay 2 @ 2.15 - Millenium
Piłka Nożna - Turcja 2Liga - 08.12.2008r. / Podam juz dziś ten mecz...bo do poniedziałku spadnie kurs...
Coś wiecej o tym meczu napiszę jak wstanę. Pozdrawiam.

Dopisuje info:

Sakarya bez 7 podstawowych graczy.

3:4 $$$$$$$$$$$$$ , Seria trwa.... :jezora::spokodfhgfh:
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Banat v OFK Beograd 1 @ 2.20 - Bet365
Napredak v FK Borac 1 @ 2.20 - Bet365
Piłka Nożna - Serbia – Super Liga - 13:00 - 06.12.2008r.

Oba typy pochodzą z jednego forum bałkanskiego.. Juz miałem 3 razy typy z Serbi i wszystkie wchodziły...Zobaczymy , jak to bedzie i dziś..

4:2 $$$ , potrafili z z 1-2..
1:1 ehh.. a prowadzili tak długo... :/
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
SaPKo - LeKi 2 @ 1,95


Klub pogodził się już z degradacją, dodatkowo fatalna sytuacja finansowa, zawodnicy nie dostają pensji i w składzie ostatnimi czasy straszny harmider, grają juniorzy, i Ci którzy chcą. Teoretycznie lepsi szukają nowych klubów, Polecam.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Pilka Nozna, Izrael Dzisiaj 16:00
H.Petach Tikva - M.Netanya 2 @ 2,15
Druzyna Petach Tikva bez 2 napastników, pomocnika, dodatkowo bez bramkarza (zastapi go z 2 druzyny).
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
widac info chyba dosc popularne, bo betsafe juz zdjelo meczyk..
edit: tzn juz, no juz pora meczu, ale zdjeli wczesniej niz inne mecze;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom