>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wakka's Bets

wakka 0

wakka

Użytkownik
Witam
Chciałbym przedstawić Wam mój temat w którym będę podawał swoje przemyślenia wraz z kuponami.
Mam zamiar grać single i duble, od czasu do czasu jakiś większy kuponik. Moim ulubionym bukmacherem jest Bet365 u którego będę grał. Stan konta to 100zł.
Zapraszam do śledzenia i GL!
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #1 ⚽ Brazylia - Ukraina @ 1 [1.44] 2:0
Faworytem w tym meczu jest zdecydowanie Brazylia i to na nich właśnie stawiam. Przede wszystkim kieruję się tutaj klasami tych dwóch drużyn oraz wynikami jakie osiągają. Drużyna z Europy swoim stylem nie porywa tłumów, grają zachowawczo, bez jakiś wielkich ataków. Przeciwieństwem ich jest drużyna Brazylii, która każdy mecz traktuję poważnie. Nawet wystawiając 2 skład Canarinhos są bardzo groźni. Ostatnia wygrana 3:0 z Iranem może być tego przykładem. Ukraina remisuję w ostatnim meczu z przeciętną Kanadą - strzelając 2 gole w końcówce meczu.
:hokej: Washington - Ottawa @ 1 [1.71] 2:2 (3:2 OT)
Drużyna ze stolicy zaprezentowała się bardzo dobrze w ostatnim meczu z New Jersey. Ich potencjał w grze ofensywnej jest przeogromny. Do tego dochodzi gra przed własną publicznością co dodaje im skrzydeł podwójnie. Capitals już dawno zapomnieli o przegranej na inaugurację sezonu i teraz nie pozostaję im nic innego jak wygrywać. Ottawa słabiutko w meczach przedsezonowych 3 mecze wygrane z tego 2 u siebie. Początek sezonu zasadniczego też nie napawa optymizmem - porażki z Buffalo oraz Torontem. Ako: [ 2.47]
Stawka: [ 2/10]
Buk: [Bet365]
Stan konta: ⛔ 2j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #2

:hokej: N.Y Islanders - N.Y Rangers @ 2 [2.1] 6:4
Dzisiejsze spotkania w NHL rozpoczną dwie drużyny z Nowego Jorku. Rangersi choć to początek sezonu wyglądają bardzo dobrze. Widać, że drużyna w końcu jest poukładana, bo w zeszłym sezonie to co grali to była porażka.
Dobre wyniki w okresie przygotowawczym oraz wyjazdowa wygrana z Szablami stawia dzisiejszych gości w dobrym świetle. Wyspiarze słabiutko w okresie przedsezonowym i przegrana w 1 kolejce z Dallas Stars.
Do tego typu również przekonują mnie inni użytkownicy forum oraz H2H tych drużyn, który zdecydowanie jest na korzyść Strażników.
Ako: [ 2.1 ]
Stawka: [ 1/10 ]
Buk: [ Bet365 ]
Kupon #3
:hokej: N.Y Islanders - N.Y Rangers @ 2ML [1.68] 6:4
:hokej: Washington - Ottawa @ 1ML [1.44] 3:2OT
:hokej: Philadelphia - Colorado @ 1ML [1.66] 4:2

Tutaj przygotowałem 3 spotkania w których typuję zwycięstwo danej drużyny. Przemyślenia co do meczu Washingotnu i Rangersów przedstawiłem wyżej. Do tych 2 spotkań dokładam jeszcze Flyersów. Uważam, że przegrane mecze nie odzwierciedlają ich gry i u siebie powalczą o zwycięstwo.

Ako: [ 4.01 ]
Stawka: [ 1/10 ]
Buk: [ Bet365 ] Stan konta: ⛔ 2j.

 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #4
⚽ Szkocja - Hiszpania @ 2 [1.36] 2:3
Szkoci w ostatnim swoim meczu nie błysnęli inteligencją i wystawili skład 4-6-0. Przyznam, że pierwszy raz widzę coś takiego. Przegrana z Czechami 1:0 może dać im do myślenia. Wyspiarze takich sztuczek nie mogą próbować na pewno z Mistrzami Świata, których obchodzą tylko 3 punkty. Nie oczekuję tutaj jakiegoś pogromu do jakich Hiszpanie przyzwyczaili, ale skromne 2:0 jak najbardziej mile widziane. ⚽ Anglia - Czarnogóra @ 1 [1.22] 0:0
Anglia wraca na właściwe tory i ostatnio radzi sobie świetnie. Wygrana ze solidną Szwajcarią oraz pogrom na Wembley 4:0 z Bułgarami. Mimo, iż filar zespołu Fabio Capello - John Terry nie zagra w dzisiejszym spotkaniu to nie oczekuję jakiś zmasowanych ataków Czarnogóry. Uważam, że Anglia powinna bez problemu wygrać ten mecz.

Ako: [ 1.65 ]
Stawka: [ 3/10 ]
Buk: [ Bet365 ] Stan konta: ⛔ 3j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #5
⚽ Francja - Luksemburg(+4) @ 2 [1.57] 2:0
Francuzi powoli odbijają się od dna. Ostatnie 2 wygrane napawają tą młodą drużynę. Jak każdy kibic wie Francja dużo bramek nie strzela (przynajmniej w ostatnim czasie) i tak właśnie typuję i dziś. Myślę, że 4 bramek Francja nie powinna strzelić, a Luksemburg też czasami postawić &quot;twarde warunki gry&quot;. Po takim kursie można zagrać.
⚽ Ekwador - Polska
(+0.5) @ 2 [1.55] 2:2
Tutaj stawiam, że Polska tego meczu nie przegra. Jak zagrali z USA każdy widział i każdy kto obserwuję grę biało-czerwonych widzi, że coś w niej ruszyło. To co zagrali w Chicago było bardzo dobrą prognozą tego co mogą zagrać podopieczni Franza. Ekwador też już nie ten sam, choć nie znam się tam na moralach drużyny oraz ich składu i formy to uważam, że Polacy postawiam im ciężkie warunki gry.

Ako: [ 2.43 ]
Stawka: [ 1/10 ]
Buk: [
Bet365 ] Stan konta: ✅ 1.43j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #6

???? Roger Federer - John Isner @ DW:two:0 [1.4] 2:0
???? Ivan Ljubicic - Novak Djokovic @ DW:zero:2 [1.4] 0:2

Tutaj taki kuponik z turnieju w Shanghaju. Stawiam tutaj na faworytów. Federer po odpoczynku, Djoko w świetnej formie. Ljubicic w przeciętnej, żeby nie powiedzieć słabej formie, Isner męczy się z Kubotem. Nie widzę tu nic innego niż 2:0.

Ako: [ 1.96]
Stawka: [ 1/10]
Buk: [
Bet365]

Stan konta: ✅ 1j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #7
:hokej: Washington(-1.5) - NY Islanders @ 1 [1.9] 2:1

Nie wiem dlaczego, ale zawsze granie na Washington wydaję mi się słuszne. Choć NHL jest nieprzewidywalne to drużyna ta jest konsekwentna w tym co robi. To już 3 gra drużyny ze stolicy przed własną publicznością. Capitalsi mają ciężki mecz z Ottawą w nogach, ale jak zwykle drużyna z Kanady postawiła twarde warunki. Wydaję mi się, że Islandersi nie strzelą dziś dużo bramek. W ostatnich meczach Wyspiarze co prawda wygrywali ważne mecze, ale tylko dzięki bezmyślności przeciwników. Prawie wszystkie bramki, które zdobyli były wynikiem kar dla drużyny przeciwnej. Washington nie pozwoli sobie na to, szczególnie na własnej tafli.

Ako: [ 1.9]
Stawka: [ 2/10]
Buk: [
Bet365]

Stan konta: ⛔ 2j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #8

:hokej: Washington - NY Islanders @ over 6 [1.71] 2:1

:hokej: Pittsburgh - Toronto @ over 5.5 [1.76] 3:4
Drugi kupon na dzisiejsze rozgrywki NHL to dubelek na którym stawiam na drużyny ofensywne (w tym wypadku gospodarze) oraz tracące dużo bramek (w tym wypadku goście). Washington wiadomo, najlepsza ofensywa w lidze, liczę także na jakieś jedno,dwa trafienia Wyspiarzy. Co do meczu Pingwinów to od razu wpadło mi w oko to spotkanie pod względem dużej ilości strzelanych bramek. W moim przekonaniu upewnił mnie jeszcze użytkownik OrngCrsh, który podaję bardzo dobre, konkretne oraz przemyślane typy NHL.

Ako: [ 3 ]
Stawka: [ 1/10 ]
Buk: [
Bet365]

Stan konta: ⛔1j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #9

????
Guillermo Garcia Lopez - Novak Djokovic
@ DW:zero:2 [1.28] 0:2
????
Jill Craybas - Marion Bartoli
@ DW:zero:2 [1.3] 0:2
Novak w tej chwili jest największym pretendentem to wygrania tego turnieju. Bardzo lubię i cenię tego zawodnika, za jego waleczność, do tego aktualna forma stawiam 2:0. Dodaje jeszcze spotkanie z Osaki, gdzie zmierzą się zawodniczki, które są z innej półki. Marion top 15, łatwo pokonana Coin oraz Voegle. Również 2:0.

Ako: [ 1.66 ]
Stawka: [ 2/10 ]
Buk: [
Bet365]

Stan konta:
✅ 1.3j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #10

????
Robin Soderling - Roger Federer @ 2 [1.28] 0:2
????
Julia Goerges - Ana Ivanovic
@ 2 [1.25] 0:2
Roger powraca po US Open i chce na pewno coś ugrać. Już na początku miał bardzo duże szanse na finał (jak to Szwajcar) ale dzisiaj dochodzi do tego porażka Nadala. Soderling w swoim meczu z Ferrerem miał sporo szczęścia. Psuł bardzo dużo piłek i gdyby nie jego świetny serw prawdopodobnie w tym miejscu opisywałbym Davida. Ivanovic rozstawiona z siódemką przeciwko Niemce. Serbka w dwóch meczach straciła tylko 7 gemów. Przeciwko Julii grała już w Australian Open - wtedy wygrała 2:0. Dzisiaj mam nadzieję, że to powtórzy.

Ako: [ 1.60]
Stawka: [ 2/10]
Buk: [
Bet365]

Stan konta: ✅ 1.2j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #11

:hokej: Ottawa - Carolina @ 1ML [1.71] 3:2

:hokej: Calgary - Florida @ 1ML [1.68] 0:3
Ottawa zaskoczyła w ostatnim meczu z Capitalsami. Dobra gra w obronie i przy bandzie. Przegrana w dogrywce przy bramce Oveckhin&#39;a. Dzisiejszej nocy powalczą z Caroliną. Co do drugiego meczu to Pantery na razie są bite przez wszystkich jak idzie. Calgary jest dość ofensywną drużyną i myślę, że dadzą sobie spokojnie radę na własnej tafli.

Ako: [ 2.89 ]
Stawka: [ 2/10 ]
Buk: [
Bet365]

Stan konta: ⛔ 2j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #12

:hokej: Philadelphia - Tampa Bay @ 1ML [1.5] 2:3

:hokej: Ottawa - Carolina @ under 5.5 [1.86] 3:2
:hokej: Nashville - St.Louis @ 1ML [1.9] 4:3
:hokej:
Dallas - Detroit @ over 5.5 [1.8] 4:1
:hokej: Minnesota - Edmonton @ 2ML [2.35] 4:2
Taki wariacik na dzisiejszą noc NHL. Po prześledzeniu tych drużyn te właśnie typy wydają mi się najbardziej realne. Mam nadzieję, że coś z tego będzie.

Ako: [ 22,31 ]
Stawka: [ 1/10 ]
Buk: [
Bet365]

Stan konta: ⛔ 1j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #13

????
Roger Federer vs Novak Djokovic @ 1set over 9.5 [1.61] 7:5
????
Tamarine Tanasugarn vs Marion Bartoli @ DW: 0:2 [1.5] 2:0
???? Juan Monaco vs Andy Murray @ DW: 0:2 [1.33] 0:2
Widzę, że ostatnio jakoś mam nosa do tenisa, choć wytypowanie takich wyników nie było żadnym wyjątkowym wyczynem. Dzisiaj o dokładne wyniki 2:0 dokładam over 9.5 w pierwszym secie arcyciekawego pojedynku pomiędzy Fedexem oraz Djokiem w ramach półfinału w Shanghaju. Pierwszy set będzie zacięty i ciężko będzie o jakieś przełamania. Bardzo dobre formy obu zawodników zapowiadają super widowisko.
Wcześniej wymienione DW 2:0 - Andy ma dobry return, a Monaco serwisem nie zabija. Do tego pojedynek 3-setowy Juana z Melzerem na pewno go wykończył, a rano trzeba grać. Natomiast w Linz Bartoli tak jak wcześniej napisałem kosi wszystkie rywalki. Na razie najlepsza z jej przeciwniczek ugrała z nią 4 gemy, więc myślę, że Marion utrzyma formę.
Ako: [ 3.23]
Stawka: [ 2/10]
Buk: [
Bet365]

Stan konta: ⛔ 2j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #14

:hokej: NY Rangers - Toronto @ 1ML [1.74] 3:3 (3:4 OT)

:hokej: Columbus - Chicago @ 1ML [1.9] 2:5
:hokej: NJ Devils - Colorado(+1.5) @ 2 [1.41] 1:2
Prześledziłem dzisiejszy dział z NHL i zapożyczyłem typy od moim zdaniem najlepszych użytkowników, którzy wiedzą o co kaman.

Ako: [4.7]
Stawka: [ 1.5/10]
Buk: [
Bet365]
Stan konta: ⛔1.5j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #15
⚽ Arsenal(-1) - Birmingham @ 1 [1.72] 2:1
Arsenal będzie chciał wymazać z pamięci ostatnią mega wpadkę, która przydarzyła im się na &#39;The Emirates&#39; z niżej opisanymi synami Albionu. Birmingham ostatnio w lidze słabo, a &#39;The Gunners&#39; złapali rytm i chcą dotrzymać kroku Chelsea - szczególnie, że jutro czeka ich bój na Villa Park. Uważam, że handicap się pokryje.
⚽ ManU(-1) - WBA @ 1 [1.72] 2:2
Manchester nie może tracić punktów jeżeli marzy o mistrzostwie, szczególnie jeżeli gra na Old Trafford. Alex Ferguson na pewno dał do zrozumienia piłkarzom, że tak marnować punktów nie mogą. ManU zawsze bardzo groźne u siebie. Mam nadzieję, że WBA nie zrobi tego co w meczu z Arsenalem.
Ako: [ 2.98 ]
Stawka: [ 3/10 ]
Buk: [ Bet365 ] Stan konta: ⛔ 3j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #16

????
Roger Federer vs Andy Murray @ DW: 2:0 [2,3] 0:2
Dzisiaj znowu konsekwentnie na Rogera. Świetna forma, z łatwością ograł Djoka, który miał naprawdę dobrą formę. Murray trochę przysypiał z Juanem. Wydaję mi się, że Roger zrobi to dziś szybko i bezboleśnie.
Ako: [ 2.3]
Stawka: [ 2/10]
Buk: [
Bet365 ]
Stan konta: ⛔ 2j.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Statystyki
#1-16
Typy Trafione: 19 (54%)
Typy Nietrafione: 16 (46%)
Zwroty: 0 (0%)
Wkład: 27.5j.
Zysk/Strata: ⛔ 22.5j.
Wracamy po przerwie do typowania.
Kupony 1-16 oddzielamy grubą kreską i zaczynamy od nowa.
Co chce zmienić?

Przede wszystkim rezygnuję z jednostek, stawki będę podawał w złotówkach. Będę starał się też podawać TYLKO I WYŁACZNIE single i duble - taśmom mówimy stanowczo nie. Statystyki będę podawał co tydzień.
Tak więc zaczynamy ogrywanie buka. GL!
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #1

:hokej: N.Y
Rangers - Chicago Blackhawks @ 2ML [1.9] 3:2

Ako: [ 1.9]
Stawka: [ 50zł]
Buk: [
Bet365 ]

Aktualny stan konta: 100zł
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #2

:siata:
Tajlandia - Kuba @ 1 [1.6] 0:3
:siata: Rosja - Korea(2.5) @ 2 [1.70] 3:1

Ako: [ 2.72]
Stawka: [ 50zł]
Buk: [
Bet365 ]

Aktualny stan konta: 50zł
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #3
⚽FC Kopenhaga v Barcelona @ 2 [1.4] 1:1
⚽ Tottenham v Inter Milan @ 1 DNB [1.8] 3:1
⚽
Bursaspor v Man Utd @ 2 DNB [1.28] 0:3


Ako: [ 3.22]
Stawka: [ 40zł]
Buk: [
Bet365 ]

Aktualny stan konta: 10zł
 
Do góry Bottom