>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wakka's Bets

wakka 0

wakka

Użytkownik
Kupon #4
:hokej: CLB Bluejackets - ATL Thrashers @ 1ML [1.9] :hokej: SJ Sharks - STL Blues @ 1ML [2.0]
:hokej: VAN Canucks - COL Avalanche @ 2ML [1.86]


Ako: [ 7.1]
Stawka: [ 10zł]
Buk: [
Bet365 ]

Aktualny stan konta: 0zł
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Witam ponownie. Po prawie półrocznej przerwie wracam do typowania. Przez ten czas dosyć sporo się nauczyłem i mam nadzieję, że przełoży się to na wyniki. Pozdrawiam Wakka ????​
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Mardy Fish - Novak Djokovic Typ: Powyżej 9.5 gema w pierwszym secie (6:3)
Kurs: 1.83 Bet365
Stawka: 5/10j. ⛔ 5j Djoko w tym sezonie zrównuję z ziemią każdego kogo spotka, rekord godny tenisisty, który tego roku jest niekwestionowanym no.1. Pierwsze mecze w Miami przyszły mu z łatwością, choć może czuć się już trochę zmęczony kondycyjnie oraz psychicznie. Psychicznie z tego względu, że presja, która na nim ciąży jest coraz większa, wszyscy chcą wygrywać, a Novak po prostu nie chce przegrać. Niby to samo, ale jednak stawia to Serba w niekorzystnym świetle.
Pierwsze zdania tej analizy mogą się wydawać nie zgodne z moim typem, lecz chce pokazać, że Djokovic jest tutaj faworytem. Za Fishem przemawia tutaj fakt, że gra &quot;u siebie&quot;, ma bardzo dobry serwis, ciężko jest go przełamać, odbiór piłek też stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie dotychczasowe mecze wygrał 2:0, widziałem mecze z Ferrerem i Del Potro, gdzie prezentował się bardzo dobrze. Z drugiej strony Novak wczoraj troszkę się męczył ze średnio dysponowanym Kevinem Andersonem, przynajmniej w pierwszym secie.
Myślę, że w pierwszym secie zawodnicy nie rzucą się na siebie z pełnym impetem i każdy wygrywając swoje serwisy pokryje nasz typ.
Komentarz: Miałem nieco pecha bo przy stanie 5:3 i servie Novaka Djokvica, Mardy miał znakomicie wyłożoną piłkę na wagę przełamania, niestety Serb szybko sprowadził go na ziemie i wygrał te zagranie.
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks Typ : Chicago Blackhawks ML
Kurs: 1.5 Bet365 ✅ Czarne jastrzębie walczą w tym meczu nie tylko o wygraną, ale również o ważne punkty, które są bezcenne w tej sytuacji - 8 miejsce i tylko 2 punkty więcej niż ekipa z Dallas. Columbus przez cały sezon nic szczególnego nie pokazało, wczoraj walczyli do upadłego ( co rzadko im się zdarza) ze Stołecznymi, lecz przegrali. Z pewnością dziś będą odczuwać ten mecz, natomiast Chicago wczoraj nie grało, więc sił będą mieli na pewno więcej.
New Jersey Devils - Philadelphia Flyers Typ : Philadelphia Flyers ML
Kurs: 1.86 Bet365 ⛔ Sytuacja Lotników nie jest do końca pewna, 1 punkt przewagi nad Washingtonem, a więc muszą walczyć o pierwsze miejsce na Wschodzie.
Wczoraj Philla jakoś nie mrawo w meczu z Atlantą i ostatecznie porażka 1:0. Na takie porażki nie można sobie pozwolić jeśli rywal z którym walczymy o 1 miejsce jest tak blisko. NJ o nic już nie walczy, także nic ciekawego nie pokazują.
Chicago ML + Philla ML
AKO: 2.8
Stawka: 5/10j. ⛔ 5j.​
 
wakka 0

wakka

Użytkownik
Trochę taśmowo, ale myślę że to najpewniejsze mecze dzisiaj.
Stoke - Chelsea Typ : Chelsea DNB
Kurs: 1.22 Bet365 Stoke na własnym stadionie podejmować będzie ekipę Carlo Ancelottiego - Chelsea Londyn. Gospodarze grają bardzo twardy i ciężki futbol, lecz to nie przekłada się na wyniki zespołu. Londyńczycy potrafią grać bardzo twardo, łącząc to ze skutecznością. Choć jeszcze do niedawna The BLues zawodzili na pełnej linii i niemal sami siebie wykluczyli z walki o mistrzostwo, tak ostatnie mecze pokazały, że aktualny mistrz jeszcze nie wypadł z gry. Ostatnie 3 mecze, komplet punkcików z takimi drużynami jak oba Manchestery oraz słabsze Blackpool. Do jednej ze starszych ekip, jaką jest Chelsea dołączyli ostatnio Luiz, który gra fenomenalnie (został graczem miesiąca Marzec w Anglii) w obronie ale nie tylko, bo strzelił 2 gole Manchesterom. Drugim zawodnikiem jest boski Fernando, który do znudzenia mówi, że nie czuję presji, ale jednak w głębi serca 1 bramka w nowym trykocie dodałaby mu więcej pewności. Wygrana 2 bramkami jest jak najbardziej w zasięgu niebieskich, którzy po prostu muszą wygrać ten mecz, aby zachować się w walce o mistrzostwo
Real - Gijon Typ : Real
Kurs: 1.18 Bet365
Real toczy ciągłą batalię o Mistrzostwo i wydaję się, że dziś staję przed wielką szansą, bo do pokonania mają Sporting Gijon, natomiast Barca na wyjeździe walczyć będzie z Villarealem. Choć w ekipie z Madrytu nie ma kilku graczy to Real nie przywykł do tego, żeby u siebie przegrywać takie mecze.
Rangers - Dundee Utd Typ : Rangers Kurs: 1.36 Bet365
Podobna sytuacja do tej w Hiszpanii, Rangersi muszą gonić Celtic bo do końca sezonu zostało już bardzo nie wiele czasu. Pomarańczki bardzo dobrze się prezentują, ale szczególnie na własnym boisku, na obcych terenach już nie są tacy groźni.
Jastrzębski Węgiel - Pamapol Wieluń Typ : Jastrzębski Węgiel Kurs: 1.1 Bet365
Dodałem ten meczyk na podniesienie kursu, Węgiel świetnie zaprezentował się w LM, postawił może nie ciężkie, ale trudne warunki dużo lepszym od siebie ekipą. W rywalizacji z Wieluniem jest już 2:0, myślę że powtórzą wynik z przed kilkanastu dni i wygrają 3:0
Chelsea DNB + Real + Rangers + JW
AKO: 2.16
Stawka: 7/10j.
 
Do góry Bottom