>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wasz najlepszy kupon

Status
Zamknięty.
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Nie ma to jak VA BANK! Nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz przeżywam ten schemat...

Jeszcze miałem do tego grać ŁKS Łódź poniżej 1.60 ale odpuściłem ????

Wczasie snu sobotniego coś mi się śniły ten wynik i Barcy 3-1 k. 10.00 miałem też za 20zł i Sevilla 3-1 + Barca 3-1 za dychę :/ bym 2tysiak zrobił ????
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik


Real 3-1 mimo karnego w ostatnich sekundach dla Lazio, ale musiał wejść ten wynik.
Środa denerwuje bo to były jedyne typy na ten dzień jakie zagrałem i to za tak mało :/
A powinno być za 10x...
 
cala 37

cala

Użytkownik
No to i ja sie pochwale choc pewnie wiekszosc z was to juz widziala:
To moj najwiekszy kurs trafiony w singlu

i najwieksze ako jakie trafilem w kuponie:
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
O kurde cala w ostatnim kuponie to miałeś jakies info co do tych meczy ?? Bo wątpię abyś tyle meczy z takimi kursami trafił bez żadnych dodatkowych informacji.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
cala zawsze grasz szalone stawki, a ten kuponik zagrales za symboliczna zlotowke. Szkoda, ze nie zagrales chociaz za 5 heh ale i tak wielkie brawa
 
unclevictor 0

unclevictor

Użytkownik
Tez sie pochwale ;)


Przy tym kuponie nizej chcialem zagrac za 20 PLN ;) ale niechcaco przycislo mi sie jezscze jedno zero i nie zauwazylem zatwierdzajac
... alez sie wtedy zdenerwowalem;)
Ale po meczach se pomyslalem ze glupi to ma zawsze szczescie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom