>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Welsh Open 2014 (19.02-2.03.2014)

Status
Zamknięty.
J 128

jago1991

Użytkownik
Zaraz kolejna sesja. Niestety mój turniejowy faworyt Murphy przegrał, ale liczę na dzisiejszy kuponik:
Matthew Stevens - Joe Perry 2 1,61
Zdecydowanie lepsza dyspozycja Perrego, a Stevens opisywany już wyżej, żenujący z poprzednimi przeciwnikami.
Ricky Walden - Anthony Hamilton 1 1,44

Walden solidna forma, spokojnie powinien ograć Hamiltona oddając max 2 fraimy.
Neil Robertson - Mark Williams 1 1,40 Nie chciał wygrać chyba..
Neil trochę lepiej się zaprezentował niż w ostatnim czasie, ale Rory sam nie chciał wygrać. Williams nierówny, więc typuje Neila.

AKO: 3,26 Dzięki Neil..
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
20:00 Jack Lisowski - Barry Hawkins @ 1.53 ✅ [3:4] // 0:1 -&gt; 3:1 -&gt; 3:4 ???? //
Sparingowy partner Judda Trumpa, uznawany za przyszłościowego zawodnika w Anglii... 22-letni Lisek do tej pory nie osiągnął wiele. Pasowałoby zaistnieć w końcu w jakimś prestiżowym turnieju. Podbicie Walii będzie raczej zbyt ciężkim zadaniem. Barry Hawkins na drodze do 4 rundy to bardzo wysoko ustawiona poprzeczka. Jack do tej pory bardzo przekonująco odprawił z kwitkiem Duffy&#39;ego i Golda tracąc zaledwie jednego frame&#39;a. Niezły występ Barry&#39;ego z Fraserem, decider z Cao. Lekką przewagę ma Jack, kursy powinny być według mnie bardziej wyrównane. Liczę na tryumf doświadczenia, ciągle aktualnego v-ce mistrza świata.
20:00 Ben Woollaston - :zoltakartka ???? ing Junhui @ 1.16 ✅ [3:4]
Woollastona chciałem wyeliminować już w pierwszym meczu w Newport z Calabrese. Delikatnie mówiąc nie pykło, ale ponawiam kurs przeciwko Anglikowi. Wczoraj odpuściłem sobie grania na Dinga w meczu z Cope&#39;m, ale bardzo przekonująco pokonał Anglika. H2H ▶ 3:0 dla Chińczyka ????
@ 1.83 Bet365
 
lubieherbate 51

lubieherbate

Użytkownik
Ja na wieczorną sesję liczę, że niespodzianek nie będzie i gram sobie za niewielką stawkę komplet, typy na czuja, więc i analiza mało rzetelna ????
Ben Woollaston - Ding Junhui @1,16 ✅
Rudy ekspresem przeszedł przez dwie rundy, ale nie miał na swojej drodze trudnych przeciwników - do dzisiaj. Zmierzy się z Dingiem, który go odprawi w cuglach. Po prostu.
Jack Lisowski - Barry Hawkins @1,53 ✅
Lisowski to z kolei mój ulubieniec. Zaczął ten turniej nieźle, ale cały czas mam przed oczyma jego fejsikowe słit focie. No ktoś taki nie może Barry&#39;ego ograć ????
Mark King - John Higgins @1,36 ✅
Higgins - najmniej jestem pewien jego meczu. H2H z Kingiem 0:3, co jest dość zaskakujące. W końcu trzeba tę passę przerwać, więc czemu nie dzisiaj?
Stephen Maguire - Andrew Pagett @1,18 ✅
Gospodarzy w czwartej rundzie będzie reprezentował tylko Mark Williams. Maguire w meczu z Bairdem grał wprawdzie jak amator, i to raczej taki dolnych lotów - właśnie dlatego na niego postawię po niskim kursie. Drugi raz taki żałosny występ nie powinien mu się przytrafić, a jedyną przewagą rywala są ściany - liczę, że to nie wystarczy.
AKO 2,88 bet365 ✅
Pozdro i powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Dzisiejszy dzień w Newton dobiega końca a tym samym czas przyjrzeć się kolejnym parom które zagrają przy stołach w dniu jutrzejszym.
Carter - Selby @ 1.44 Bet365 ✅
Po cichu miałem nadzieje że Allen zostanie skarcony za pierwszy jego mecz z amatorem w którym to musiał wrócić z dalekiej podróży wychodząc z wyniku 1:3 na 4:3. I tak się stało. Ambitny Carter wyeliminował go wygrywając 4:2. Jutro na Allistera czekać będzie jednak będący w znakomitej formie Selby. I to właśnie w jego kierunku kieruję ten typ.
Do tej pory Mark stracił tylko jednego frame&#39;a. Gra bardzo pewnie co zresztą zauważył każdy kto pisał analizę kierując typ w jego kierunku. Dziś każdy myślał że jeden bądź dwa frame&#39;y straci na rzecz Dale&#39;a ale tak się nie stało. Wygrał po raz kolejny pewnie 4:0 i znalazł się w kolejnej rundzie.
Carter miał już problemy w drugiej rundzie. Tam dopiero po deciderze wyeliminował Mike&#39;a Dunna. W pewnym momencie stracił 3 frame&#39;y z rzędu ostro faulując w czwartej potyczce. To pokazuje że jednak nie do końca jest zawsze skoncentrowany. Do pewnego momentu jest faworytem ale wydaje mi się że na rozpędzonego Selby&#39;ego to za mało. Swoje pewnie ugra, bo potrafi zbudować break&#39;a ale w ogólnym rozrachunku to Mark przejdzie do kolejnej już rundy. Na ten moment jest lepszym i stabilniejszym zawodnikiem. H2H również na korzyść Marka. Zwłaszcza w ostatnich latach zdominował swojego rywala.
Maguire - Walker @ 1.22 Bet365 ⛔
Mocno jest zdeterminowany Stefan aby dojść jak najdalej w tym turnieju. Broni tytułu i nie wyobrażam sobie aby odpadł w dniu jutrzejszym. Dzisiaj pewna wygrana z Pagettem do zera pokazała że powrót z 1:3 w pojedynku z Bairdem to był wypadek i mam nadzieje więcej takich scen w jego wykonaniu nie zobaczymy. Pojawiły się informacje o bólu pleców ale jak widać ma się dobrze i moim zdaniem także jutro potwierdzi swoja dobrą dyspozycję.
19-latek radzi sobie dobrze, jednak rywali również nie miał mocnych. Jedynie wygrana z Davisem może robić wrażenie, ale już w pierwszej rundzie męczył się z Advanim wygrywając dopiero po decydującym starciu a Wattana którego dzisiaj pokonał w dobrej formie nie jest.
Tym samym widzę bardziej doświadczonego Szkota w dalszej rywalizacji.

Donaldson - Ding @ 1.16 Bet365
✅
Mimo iż jeszcze nie zakończył się pojedynek Chińczyka nie wyobrażam sobie jego porażki ze stanu 2:3 i pewnie zamelduje się w następnej rundzie gdzie czeka na niego kolejny 19-latek Scott Donaldson.
Ding w znakomitej formie. Wygrana w Berlinie, szybkie 5:0 w kwalifikacjach do China Open a teraz bardzo dobra gra w Walii. Nie wyobrażam sobie aby kolejny z faworytów nie znalazł się w ćwierćfinale. Tyle by wystarczyło ponieważ Scott nie prezentuje niczego nadzwyczajnego dlatego każdy inny wynik niż zwycięstwo Dinga będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
e: trochę popuścił pasa Ding w końcówce i wszystko musiało się rozstrzygnąć w 7 partii jednak typ dalej podtrzymuję.
Williams - Fu @ 1.80 Bet365 ✅
To co dzisiaj zobaczyłem w pojedynku z Kangurem wołało o pomstę do nieba. Tylko on wie jak nie znalazł się w czwartej rundzie kosztem Walijczyka. Faul za faulem, błąd za błędem - tak wyglądał ten mecz. Ogólnie dramat w którym główną rolę w moim odczuciu zagrał właśnie Mark. Może dziękować wszystkim świętym że Robertson nie potrafił dziś wykorzystać tylu szans jakie otrzymał od niego aby zakończyć mecz.
Fu juz sobie nie pozwoli na takie granie. Pewnie brnie przez wszystkie rundy i w tej widzę go jako zwycięzce. Ten typ głownie kieruję przeciwko MJW. Więcej taka gra nie przejdzie...
Wenbo - Hawkins @ 2.20 Bet365 ⛔
Wenbo wydaje się być poirytowany tym że odpadł w kwalifikacjach do China Open. Tutaj w pełni jest zmobilizowany i pewnie wygrywa kolejne swoje pojedynki. Najlepszą rekomendacją jest dzisiejsza wygrana z będącym w znakomitej formie Murphy&#39;m a wcześniej odpalony do zera solidny Fergal. Hawkins zaś już drugi mecz z rzędu wygrywa po deciderze. Wprawdzie dzisiaj ładny break o nominale 134 w meczu z Lisowskim ale nijak ma się to do tego co zrobił Wenbo w swoim pojedynku (1:3 &gt; 4:3). Dlatego też wydaje mi się, że Wenbo, poddenerwowany brakiem jego osoby w Pekinie da z siebie wszystko i wyjdzie zwycięsko z tego meczu.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Higgins +1.5 1.61, over 5.5 1.50 unibet ✅ ✅
Jak pisałem wcześniej - Jaśkowi wraca forma. Dotychczas wygrywał mecze do 0. Tu będzie oczywiście dużo ciężej, ale te 3 frejmy wydają się być na wyciągnięcie ręki Szkota. Powinien być z tego świetny mecz, bo Higgins już od CLS nastawiony jest bojowo i lubi pograć ofensywnego snookera. Powinno nam to spotkanie przynieść parę wysokich brejków.
Fu - Williams 1 1.88 unibet ✅
No ile można na borsuczym farcie lecieć? Obecnie chyba lepiej by w darta zagrał jak w snookera...
Ale jednak coś jeszcze potrafi, skoro ledwo wykończył beznadziejnego dziś Robbo(może tym razem mu wodę za wilgotną dali?). Dziś bal pana W. dobiega końca.
Marco w kompozycji gry przebija Walijczyka, miał problemy w 1R, ale potem poszło nadspodziewanie gładko.
marathon niestety faworyzuje Marco i na niego handi dodatniego nie ma, stąd pobieram czystą wygraną z unibetu.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Stuart Bingham - Joe Perry ▶ over 5,5 [1,53]✅ 3:4 Bet365​
Ogólnie grali ze sobą 12 razy i wszystkie mecze wyrównane. Z historii ich gier należy wnioskować dziś kolejny taki mecz. Do tego co obaj tu pokazują raczej kieruje mnie ku temu overowi. Rozegrali po 3 mecze w tym turnieju i w tylko jednym nie pokrywali tej lini. Stuart ograł Wellsa 4:0 a Joe ograł w tym stosunku Chuanga. Coś tam grają i wygrywają swoje mecze, chociaż nie są to bardzo zdecydowane wygrane. Perry już dwa razy ratował się deciderze. Stuart można powiedzieć, że bez takich przygód. Na papierze Bingham jest faworytem i jego wyniki lepiej wyglądają ale ja bym nie odbierał szans Perry&#39;emu. Jeden jak i drugi mogą tu wygrać i powinni powalczyć. Jak dla mnie najlepsze opcja to over.

Mark Selby - Allister Carter ▶ Mark Selby [1,45]✅ 4:1 Marathonbet​
Bardzo ciekawa para. I tu to też może być bardzo wyrównany mecz. Jednak skłaniam się bardziej ku Markowi. Ali wczoraj ograł Allena po fajnych breakach(90, 70, 68). Carterowi nie brakuje umiejętności aby rywalizować z najlepszymi w tym z Selbym ale zdarza mu się słabszy okres i głupie błędy. jak dla mnie Selby w tym elemencie właśnie przewyższa go. Na razie idzie przez turniej bez problemów ijak narazie przegrał jednego fream&#39;a z Haroldem. Wczoraj Dale dostał szybkie 4:0 i tyle. Mecz może być nawet zacięty i Carter to nie ogórek. Jednak to Mareczek z tego meczu wyjdzie zwycięsko.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Bet365 dał alternatywne linie więc dziś uderzamy głównie tam.

Mark Williams - Marco Fu
Marco Fu (+1,5) @ 1,40


Zgadzam się, ile można mieć farta i lecieć na nim w turnieju. Williamsa nie powinno być już po meczu z Wasleyem, ale wymęczył wygraną. Potem Tian sam się wywalił i wczoraj żenujący Robertson wtapia wygrany mecz. Fu za to bardzo dobrze, poza 1 meczem z Norburym, gra znakomicie. Williamsowi jednak pomagają ściany, więc zagramy po niezłym kursie dodanie wsparcie na Azjatę.

Stephen Maguire - Joel Walker
Stephen Maguire @ 1,22

Scott Donaldson - Ding Junhui
Ding Junhui @ 1,16

Fajnie, że pojawiają się nowe twarze w snookerze, chwała im za to, że tak daleko zaszli. Na tę chwilę to jednak wszystko. Szkot i Chińczyk za wysokie progi, nawet jeżeli zdarzały im się tu słabsze występy. Ding taki miał wczoraj z Woollastonem, a Maguire z Bairdem, ale to z powodu kontuzji. Kursy niskie, ale nie wierzę, żeby outsiderzy sprawili tutaj kłopot faworytom.

Stuart Bingham - Joe Perry
Over 5,5 @ 1,53

Liang Wenbo - Barry Hawkins
Over 5,5 @ 1,53


Dwa mecze z najbardziej prawdopodobnymi overami, według mnie. Binghama i Perry&#39;ego nie różni chyba obecnie nic, więc szykuje się nawet decider. Wenbo powrócił do formy, Hawkins nadal stabilnie, ale z kłopotami tutaj już dwa mecze 4-3. Powinno być długo i wyrównanie w obu pojedynkach.

Ricky Walden - Ronnie O&#39;Sullivan
Over 4,5 @ 1,22

Judd Trump - John Higgins
Over 4,5 @ 1,11


Bez przesady, Ronnie nie gra tak jak w Masters więc nie bedzie tutaj do zera. Walden żądny rewanżu, poza tym to nie jest ogórek, żeby wtapiać do zera. Moim zdaniem przesadzony kurs. U Trumpa z Higginsem nie widzę w ogóle scenariusza, bo nie ufam formie Jaśka. Jeżeli zagra dno to poleci ostro, chociaż frejma ugra, stąd gram na niski over po niskim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Stuart Bingham vs Joe Perry 3-4
Stuart Bingham 1,66

Stuart Bingham (+1,5) 1,33
Bingham po okresie słabszej gry wraca do lepszej formy. Spokojny awans do turnieju głównego China Open,i 3 bardzo łatwe wygrane podczas Welsh Open.Rywale nie byli najwyższej klasy,ale kilka solidnych breaków + jedna paczka napawa optymizmem.
Perry znajduje się w średniej formie. W China Open przegrana z Jonesem,któremu wyszedł mecz życia,Tutaj mimo awansu do 1/8 to jego gra nie zachwyca. Już na otwarcie potworne męki ze słabym Taylorem,II runda to pewne i planowane zwycięstwo z Liu Chungiem. Wczoraj wygrana ze Stevensem,ale gra była bardzo szarpana,a breaki słabe.
Perry to zawodnik na początkowe rundy. Gdy przychodzi taki mecz jak dzisiaj często nerwy dają znać o sobie i jego gra wygląda bardzo słabo. Dzisiaj możemy mieć kolejny taki przypadek. Ball-run to lepszy zawodnik,bardziej opanowany w kluczowych momentach i w moim odczuciu to on awansuje do ćwierćfinału.
Ali Carter vs Mark Selby 1-4
Ali Carter (+2,5) 1,36

Faworytem jest Selby,który w tym turnieju pokazuje się z bardzo dobrej strony. Zaledwie jeden przegrany fream. Nie jest jednak tak,że Mark nie dopuszcza rywali do stołu. Dopuszcza,daje im kilka szans,ale zarówno Dale,Swail czy Harold nie potrafili tego wykorzystać.Carter to wyższa półka niż w/w. Równy i solidny zawodnik. Znakomity zarówno grze taktycznej jak i na wbiciach. Gdy dostanie swoje szanse to na pewno jest w stanie zrobić wygrywające podejście.Pokazał to chociażby wczoraj z Allenem,gdzie każdy wygrany przez siebie fream kończył wysokim breakiem(58,68,70,94). Nie spodziewam się tutaj szybkiego meczu i 2 wygrane partie przez Kapitana nie powinny być problemem.
Ricky Walden vs Ronnie O&#39;Sullivan 1-4
Ronnie O&#39;Sullivan 1,16
Ronnie O&#39;Sullivan over 0,5 setek 1,83
103pkt
Ronnie na poważnie podszedł do turnieju. Nie ma w jego wykonaniu kosmicznej gry,ale wszystko wygląda solidnie. Walden po nokaucie podczas Masters będzie chciał się zrewanżować.Jednak taki wynik na pewno w mniejszym czy większym stopniu pozostawił ślad na jego psychice. Mimo tego,że Ricky bardzo fajnie prezentuję się w tym turnieju to dzisiaj nie daję mu żadnych szans.
Paczka w wykonaniu O&#39;Sullivana też do gry. Zarówno w meczach z Xiao jak i z Pinchesem przekraczał granicę 100pkt w podejściu. Do tego kilka wysokich breaków. Dzisiaj powinno być podobnie.
Stephen Maguire vs Joel Walker 3-4
Stephen Maguire 1,22
Stephen Maguire (-1,5) 1,50

Stephen mimo problemów zdrowotnych dalej gra i pokazuje coraz lepszą dyspozycje.Z Bairdem było słabo,ale wczoraj z Pagettem wyglądało już wszystko w miarę ok. No może po za ostanią partią spotkania. Walker już gra turniej życia. Pokonanie Advaniego Davisa czy Wattany to spory sukces. Wielkiej gry jednak nie pokazał,bo breaki 50-60punktowe nawet nie robią freama. Na Szkota takie coś nie starczy i dwie wygrane partie będą dla młodego Anglika sukcesem.
Wszystko: Bet365
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Maguire Stephen - Walker Joel
Typ: Maguire Stephen @ 1.22 ⛔ 3-4
Walden Ricky - O&#39;Sullivan Ronnie
Typ: O&#39;Sullivan Ronnie @ 1.22 ✅ 1-4
Donaldson Scott - Junhui Ding
Typ: Junhui Ding @ 1.17 ✅ 0-4
AKO: 1.74
BetCity
Może nie będzie szybko łatwo i przyjemnie, ale najwięksi faworyci powinni mieć dzisiaj dość komfortowe popołudnie, bo ich rywalami dwaj nieopierzeni nastolatkowie debiutujący na tym etapie turnieju i jeden doświadczony i utalentowany snookerzysta w konfrontacji ze swoim nemezis. Magsowi plecy nie przeszkadzają, a przynajmniej nie było tego widać we wczorajszym meczu z Pagettem (4-0). Wprawdzie rywal też mu zbytnio nie przeszkadzał rywal, ale to już inna sprawa. Z Walkerem nie powinno być tak łatwo, spodziewam się, ze młody Anglik zaznaczy swoją obecność, ale awansuje obrońca tytułu. Kolejny debiutant Donaldson zagra z Dingiem i choć szkocki nastolatek nieźle punktuje i gra turniej życia, to jednak Chińczyk to inna para kaloszy. Rakieta wygląda w Walii na zrelaksowanego i choć nie jest bezbłędny, to jest to zła wiadomość dla każdego rywala, a zwłaszcza Waldena, dla którego to pierwszy turniej po rekordowej demolce (6-0 w 57 minut) jaką mu sprawił Ronnie w Masters. Powtórki takiego pogromu raczej nie będzie, ale rewanżu tym bardziej.
Carter Allister - Selby Mark
Typ: Total Over(5.5) @ 1.67 ⛔ 1-4
Selby stracił na razie tylko jeden frejm, ale też rywale nawet go nie przycisnęli. Carter zmotywowany, żeby wrócić do top16, żeby uniknąć kwalfikacji do MŚ, wczorajsze cenne zwycięstwo nad Allenem (4-2) pokazuje, że forma Kapitana więcej niż przyzwoita. Selby słusznie jest faworytem jako bardziej regularny gracz, ale wydaje się, że dzisiaj rywal stawi dużo większy opór niż poprzedni rywale.
Trump Judd - Higgins John
Typ: Trump Judd @ 1.67 ⛔ 3-4
Higgins w turnieju jeszcze nie stracił nawet frejma, ale też rywali miał wręcz wymarzonych (Swail, Doherty, King), którzy na dodatek zagrali katastrofalnie, co tłumaczy ten bezbłędny bilans. Trump dużo trudniejsza drabinka (Wilson, Burnett, McGill), a poradził sobie niewiele gorzej, 2 setki po drodze i większość frejmów wygranych jednym podejściem. Aktualne forma Anglika wydaje ustabilizowana na wysokim poziomie, chyba wyższym niż niż Szkota i dla mnie jest faworytem tego meczu. Ale to powinna być ciekawa konfrontacja i dobrze będzie to obejrzeć.
Wenbo Liang - Hawkins Barry
Typ: Wenbo Liang (+1.5) @ 1.67 ⛔ 2-4
Trudno nie stawiać na Lianga, który najwyraźniej złapał w Newport dobrą wenę. To, że Chińczyk grać potrafi było wiadomo od dawna, ale ostatnio rzadko to pokazywał. W Welsh Open jest inaczej, bo zwłaszcza w dwóch ostatnich meczach błyszczał formą, najpierw demolka O’Briena (4-0, 394-14 w punktach) okraszona dwoma setkami, a wczoraj odwrócił mecz z Murphym (z 1-3 na 4-3) i zrobił to w świetnym stylu. Typ na Chińczyka jest tym bardziej uzasadniony, że jego rywalem jest Hawkins, który ostatnio nie zachwyca i nie jestem pewien, czy będzie w stanie zatrzymać rozpędzonego Lianga.
Williams Mark J. - Fu Marco
Typ: Williams Mark J. (+1.5) @ 1.55 ⛔ 2-4
Williams to ostatni z gospodarzy w turnieju i choćby z tego powodu trudno stawiać przeciw niemu. Forma Walijczyka w ostatnich miesiącach nieregularna, ale wczoraj zwłaszcza w końcówce meczu z Robertsonem Williams wyglądał bardzo dobrze, co w połączeniu z małą pomocą rywala przełożyło się na cenne zwycięstwo (4-3). Siedziały mu zwłaszcza długie wbicia i to może być kluczowy czynnik, bo obaj gracze między czerwonymi radzą sobie świetnie. Spodziewam się wyrównanego meczu z małym wskazaniem na Walijczyka, więc dodatni handicap jest dla mnie jak znalazł.
Kursy z BetCity
Super dzień..
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
11:30 Ali Carter - Mark Selby @ 1.44 Bet365 ✅ [1:4] // Setka blisko, co raz bliżej :] //
Jedziemy dalej. Meczy co raz mniej, zostało już tylko 8 par. Grono pretendentów do końcowego tryumfu w Newport skróciło się już o 2 nazwiska. Mam nadzieję, że Mareczek dzisiaj nie dołączy do Murphy&#39;ego i Robbo.
4:0, 4:1, 4:0. 3 mecze, jedna stracona partia przez zawodnika z Leicester. Cartera pamiętamy z popisu w Berlinie gdzie olał mecz z uszatym Tajem. Obaj Anglicy mieli średniej jakości rywali do tej fazy turnieju. H2H bardzo korzystne dla Marka, forma jest, Ali wczoraj wbił 4 wygrywające breaki. Zdecydowanie najtrudniejszy mecz Selby&#39;ego w fazie telewizyjnej.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Ali Carter - Mark Selby 2 @ 1,45 ✅
Carter wczoraj ograł Allena, chociaż Mark mógł spokojnie doprowadzić do decidera. Obaj jak dla mnie są nierównymi zawodnikami i potrafią oddać 2 partie ot tak sobie. Selby w 3 meczu już zagrał zdecydowanie lepiej niż z Haroldem i nie dał szans Dale&#39;owi. 5 ostatnich meczy z Carterem wygrał Selby. Dzisiaj łatwo może nie być bo The Captain potrafi grać i opór postawi, ale koniec końców to Mark powinien wygrać, bo jest zwyczajnie w lepszej formie.

Ricky Walden - Ronnie O&#39;Sullivan 2 @ 1,25
✅
Waldena trochę pomęczył Hamilton. Ricky mógł spokojne skończyć 4-1, a tak było trochę nerwówki i partolenia. Ronnie jakoś porywająco nie gra, to bardziej rywale spalają się i nie potrafią zbudować porządnych break&#39;ów na prostych układach. Walden w ostatnim meczu z Rakietą też najwyraźniej nie wytrzymał, bo dostał gładkie 6-0 i siedział cały czas w fotelu. Dzisiaj będzie chciał się poprawić i może nawet ugra te 2 frame&#39;y. Nic więcej jak dla mnie.
Stephen Maguire - Joel Walker 1 @ 1,20 ⛔

1/8 finału to dla Walkera wynik dobrej drabinki. Ograł wczoraj Wattanę, który raczej nie stanowi już takiego zagrożenia jak kiedyś. Ograł także Davisa, który też potrafi przyświrować i łatwo odpaść. Ale teraz rywal jest o kilka klas lepszy. Nawet na środkach przeciwbólowych powinien ograć go 4-0, 4-1. Maguire z Pagettem zagrał bardzo dobrze. Z młodym powinno być podobnie.

Scott Donaldson - Ding Junhui 2 @1,17
✅
Donaldson czarny koń Welsh Open ???? Męczy, męczy i wymęczył 1/8 finału. Tutaj rywal już jest zdecydowanie poważniejszy. Junhui z 3-1 potrafił zrobić kolejnego decidera tego dnia. Teraz nie powinien robić sobie jaj i pewnie wygrać. Chyba, że ćwiczy psychikę tak jak kiedyś bodajże w turnieju w Azji, gdzie w kilku meczach wychodził z 0-3/1-3. Stawka wysoka, więc i zagrać powinien rozważniej.
@Expekt
AKO: 2,44 ⛔
Do tego powinien skończyć się już żenujący fart M. Williamsa i M. Fu ✅, co by nie mówić o jego meczach to powinien go ograć. Ileż można? Już Robertson powinien go odesłać do domu,a tu facet gra słabo i jest w kolejnej rundzie.
Chińczykjak zawsze niedoceniany. Zlał Fergala, który zdobył bodajże 13pkt w całym meczu, ograł Murphy&#39;iego w super formie, a teraz dostaje Hawkinsa. Barry kolejny raz wymęczył zwycięstwo w deciderze. Rywal dzisiaj dużo mocniejszy, w formie i na pewno podbudowany. Jak dla mnie +1,5 Wenbo ⛔
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
20:00 Liang Wenbo - Barry Hawkins @ 2.30 Bet365 ⛔ [2:4]
Za drobne, warto spróbować. Siadł Mareczek więc idziemy, a przede wszystkim odważniej w kierunku sympatycznego Chińczyka. 3:1 -&gt; 3:4 w solidnych podejściach. Tak swoje mecze w poprzedniej rundzie wygrywali Liang i Barry odpowiednio z Murphy&#39;m i Liskiem.
Liang grał totalny piach z Jakiem Jonesem w 1 rundzie turnieju, ale faza telewizyjna to chapeau bas dla Azjaty. Niezły comeback do meczu 3 rundy zaliczył też Barry, ale chyba tyle szczęścia co wczoraj dostał, prędko nie dostanie...
EDIT: Kontra przy kursie 2.00 na Barry&#39;ego (2:1 w meczu) za taką samą stawkę jak na Lianga, więc wyjdę na 0 lub z drobnym zyskiem.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Judd Trump - John Higgins ▶ nikt nie wygra 3 frame&#39;ów z rzędu [2,25]✅ bet365​

Szybko bo zaraz mecz. Bardzo ciekawy bet na to spotkanie. Wyrównana para która jak narazie w tym turnieju idzie łatwo. Over 5,5 bardzo prawdopodobny który bym tutaj proponował ale ten kurs jest dużo przyjemniejszy a według mnie warty gry. Kto odważny a szuka ciekawego kursu polecam serdecznie.

Miałem wyczucie co do tej sesji;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ding Junhui (-1,5) - J.Walker 1 1,25 ⛔
J.Higgins (+3,5) - R. O&#39;Sullivan 1 1,25 ⛔
J.Perry (+3,5) - M.Selby 1 1,22 ✅
M.Fu (+2,5) - B.Hawkins 1 1,25 ⛔

Kurs 2,38 bet365

Ding naprawdę w wybornej formie buduje bardzo wysokie brejki i dzisiaj powinien z Walkerem dość gładko sobie poradzić. Walker ma problem z budowaniem wysokich brejków i narazie jakoś mu szło ale dzisiaj mając za przeciwnika Dinga będzie niesamowicie trudno. Najwyższy brejk Walkera w tym turnieju to 66pkt przy 3 setkach Dinga(121,108,128) do tego jeszcze kilka wysokich brejków:82,77,76,86 robi wrażenie i stawia Dinga dzisiaj w roli zdecydowanego faworyta. Gramy do 5 wygranych frejmów więc o takie handi jestem spokojny. Typuje 5-2 ewentualnie 5-3.
Jasiek Higgins dzisiaj ma bardzo trudnego rywala jednak jednego z takich już odprawił( wczoraj Trumpa). Mecz uważam,że będzie długi bo jeden jak i drugi potrafią i udowodnili to już w tym turnieju że wysokie podejścia nie są im obce. (+3,5) wygląda naprawdę fajnie bo wystarcza 2 wygrane frejmy przez Higginsa aby zakład był wygrany a na takim dystansie uważam,że jest spokojnie w stanie to osiągnąć.
Perry - Selby. Selby jak do tej pory trafiał na rywali przeciętnych a gdy grał z Carterem wydawało się,że wreszcie ma wymagającego rywala. Niestety jednak Ali Carter był cieniem samego siebie i dawał tyle szans Selbiemu że ten poprostu musiał to wygrać dość łatwo. Perry ograł Binghama po wyrownanym meczu. 2 frejmy Perrego uważam za minimum.
Marco spisuje się bardzo dobrze w turnieju. Duża ilość brejkow +50. Hawkins również odżył i gra dobry snooker dlatego stawiam że ten mecz będzie bardzo wyrównany i nie wykluczone że mecz zakończy się w deciderze.
 
J 128

jago1991

Użytkownik
Wczoraj trochę niespodzianek, ale dzisiaj liczę na odrobienie trochę.
Joel Walker - Ding Junhui 2 (-1.5) 1,25
Ding bardzo dobra dyspozycja. Joel trochę jedzie na farcie, choć wygrana z Magiem nawet na farcie to dla niego wyczyn.
John Higgins - Ronnie O&#39;Sullivan 2 (-1.5) 1,61
John gra bardzo dobrze, ale dla mnie Osa to wirtuoz i gra na zupełnym luzie, w ogóle się nie spina. Myślę, że te dwa fraim&#39;y różnicy zostaną zachowane. Decidera tutaj nie będzie.
AKO: 2,01
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ding Junhui - Joel Walker
Ding Junhui @ 1,153

Walker wygrał z Maguirem, super, ale serio wystarczy. Po pierwsze Ding gra tu lepiej niż Mags, po drugie Walker zadebiutuje w TV, a to na pewno będzie spory stres i po trzecie, mecz jest do 5 wygranych, co zmniejsza ryzyko wtopy. Kurs żałosny, ale pewny. Zwracam jednak uwagę, aby zaprzestać pisać, że Walker to ogórek. 2-3 lata i będzie w gronie najlepszych, ogromny talent, na tę chwilę jednak jeszcze za słaby, żeby wygrać z Dingiem.
John Higgins - Ronnie O&#39;Sullivan
John Higgins (+2,5) @ 1,70
John Higgins (+3,5) @ 1,25

Zdecydowana przesada z kursami. Ron nie gra tu tak dobrze, jak w Mastersie i to widać gołym okiem. Higgins za to gra chyba wreszcie na w miarę niezłym poziomie. Poza tym, Szkot ma patent na O&#39;Sullivana, jak nikt inny, dlaczego tak jest? Dlatego, że przed nim Ronnie czuje respekt. W niemal wszystkich innych przypadkach to rywale trzęsą się przed O&#39;Sullivanem, tutaj jest odwrotnie, co Ronnie sam często potwierdzał i mówił. Moim zdaniem Higgins wygra, ale po co ryzykować jak +2,5 mamy po super kursie, a +3,5 już bardzo pewne po także znośnym.
Mark Selby - Joe Perry
Over 6,5 @ 1,30

Trochę nie docenia się Perry&#39;ego, dlatego z tego korzystam. Over 6,5 w tym wypadku jest interesujący. Perry dwa frejmy z Selbym ugra, nie powinno być problemu, oby tylko nie był to jeden z tych meczów, w którym Joe nie gra kompletnie nic, ale z drugiej strony to tylko dwa frejmy więc nie powinno być źle.
Barry Hawkins - Marco Fu
Over 7,5 @ 1,833
Over 6,5 @ 1,25

5-4/4-5 - taki tu widzę wynik, nie mam pojęcia kto tu wygra, wiem tylko, że będa grać długo i na wyniszczenie. Obaj dobry turniej, obaj niezła forma, obaj fajnie brejkują. No over i już.
Kursy z Maratonu i Bet365.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Junhui, Ding vs Walker, Joel
Typ: Junhui, Ding (-2.5) @ 1.69 ⛔ 5-4
Wydaje się, że najlepszy występ w krótkiej karierze angielskiego nastolatka nieodwołalnie dobiegnie dzisiaj końca. Nie wiem czy Ding ustawi sobie w narożniku Walkera, jak to zrobił wczoraj z Donaldsonem wbijając na początek dwa wysokie brejki. Każdy mecz jest inny, ale jedno nie ulega kwestii: nawet najwyższej formie Walkera dużo brakuje do dobrej formy Chińczyka. Nie mówiąc już o takich czynnikach jak doświadczenie czy trema, która musi się pojawić u żółtodzioba debiutującego w ćwierćfinale turnieju rankingowego i to przed oczami milionów oglądających transmisję. Dodatkowo Ding wie o co gra, po głowie siedzi mu wyrównanie rekordu Hendry’ego 5 turniejów wygranych w sezonie, co sam przyznał po wygranym finale German Masters, a wydaje się, że w Welsh Open jest dobra szansa na jego 5 tytuł. Z Rakietą potencjalnie może się spotkać dopiero w finale i moim zdaniem Ding jest w tej chwili jedynym graczem, który może ograć O’Sullivana jeśli obaj grają swoje optimum. (Tym bardziej, że najpierw Rakieta musi się jeszcze uporać z Higginsem, a to nie musi być ani łatwe ani oczywiste). W takim kontekście 2 frejmy doga powinny być wystarczającym buforem.
O&#39;Sullivan, Ronnie vs Higgins, John
Who Will Make The Highest Break
Typ: O&#39;Sullivan, Ronnie @ 1.571 ✅ 115-51
Dzisiaj przy stole stanie w sumie 50 tytułów rankingowych, w tym 9 mistrzostw świata. Klasyk nad klasykami wydaje się mieć jednego faworyta, ale to jeszcze trzeba potwierdzić przy stole, co z wyglądającym najlepiej w tym sezonie Higginsem nie musi być ani łatwe, ani oczywiste, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nikt tak często nie wygrywał z O’Sullivanem jak Higgins (bilans 27-23 dla Ronniego). Ronnie wcale w tym turnieju nie pokazuje jakiejś niebywałej formy, ale akurat z punktowaniem nie ma żadnego problemu i właśnie na to postanowiłem postawić, bo w tym elemencie wyraźnie góruje nad Higginsem. Rakieta wbijał setkę w 3 ostatnich meczach, zresztą cała seria wygrywających brejków robi wrażenie (81, 104, 100, 78, 103, 86) biorąc pod uwagę krótki dystans meczów. Higgins poza jednym wyskokiem (137) w ostatnim frejmie z Kingiem punktowo wygląda mniej imponująco (71, 66, 66, 63). Wrawdzie dzisiaj nie powinno być zbyt wielu łatwych szans na wejście między czerwone, bo Szkot bryluje w odstawnych, ale z drugiej strony Ronnie nawet z trudnego układu potrafi w mgnieniu oka wyklarować wysokie podejście, więc pomoc ze strony rywala nie będzie potrzebna. Myślę, że wyższy brejk Anglika jest nawet pewniejszym typem niż czysta wygrana, bo jeśli John ma tu sprawić problemy Rakiecie, to grą defensywną, a nie punktową. (Typ trzydrogowy, ale biorąc pod uwagę, że remisy w podejściach zdarzają się niezmiernie rzadko, to myślę, że można to pominąć i traktować jako dwudrogowy).
Selby, Mark vs Perry, Joe
Typ: Over 7.5 @ 1.952 ⛔ 1-5

Hawkins, Barry vs Fu, Marco
Typ: Over 7.5 @ 1.833 ⛔ 5-0
W wieczornych meczach overy wydają się oczywistym wyborem i nie zamierzam się nad tym szerzej rozwodzić. W obu meczach trudno wskazać faworyta, przynajmniej dla mnie jest to trudne, a to najlepsza przesłanka do wyrównanego i zaciętego meczu, w których kwestia awansu będzie się decydować w ostatnich frejmach. Selby gra przeciętnie, ale to jest właśnie jeden z tych nielicznych graczy, którzy nie potrzebują grać dobrze, żeby wygrywać. Inna sprawa, że ma masę szczęścia i jak na razie wygrywa łatwo. Ale wystarczy, że szczęście się odwróci, bile nie będą wpadać po pudłach, czy korzystnie zbijać, snookery nie będą się same ustawiać i już nie będzie tak kolorowo. Perry pokazał, że walczyć potrafi wygrywając 2 ostatnie mecze po zaciętych deciderach i powinien być w stanie dać solidny opór faworytowi. W meczu Hawka z Fu sytuacja jeszcze bardziej sprzyjająca overowi, faworyt nieznany, o awansie najpewniej decydować będzie forma dnia. W dwóch poprzednich rankingowych potyczkach obu graczy górą był Fu, ale obie wybitnie operowe i takiej też spodziewam się dzisiaj.
Typy z Marathonu
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ding vs Joel Walker 5-4
Ding 1.12
Ding over 0.5 setek 1,80 2 setki (104,139)
Ding bardzo dobra forma. Słabszy mecz z Woolastonem,ale już wczoraj spokojnie pokonał Donaldsona. Walker zrobił już dużo więcej niż każdy przypuszczał. Pokonał wczoraj Maguire&#39;a,ale nic wielkiego w tym meczu nie pokazał. Szarpana gra i ani jednego podejścia +50. Może kiedyś będzie z niego dobry gracz,ale szczerze to jakoś w to nie wierzę. Było już mnóstwo młodych,wielkich talentów i na razie nikt po za Trumpem i Xiao za wiele nie osiągnął.
Setka też do gry. Ding tylko w meczu z Benem nie wbił tak wysokiego podejścia. Szans dostanie bardzo dużo i chociaż jedna paka nie będzie żadnym problemem.
John Higgins vs Ronnie O&#39;Sullivan

Ronnie O&#39;Sullivan over 0.5 setek 1,66
1 setka (115)
Ronnie w 4 meczach wbił 3 setki,a do tego kilka wysokich breaków. Dystans się nieco wydłużył,więc i okazji będzie więcej. Nie spodziewam się za dużo taktycznej gry. Z resztą co tu dużo mówić. Wystarczy jedna czerwona przez cały stół w wykonaniu O&#39;Sullivana i już tworzy się szansa na pokaźne punktowanie.
Mark Selby vs Joe Perry 1-5
Mark Selby 1,36
Mark Selby (-1,5) 1,66
Mark Selby (-2,5) 2,25

Nie będę nic kombinował. Mocnym faworytem jest młodszy Anglik. Selby to zawodnik lepszy w każdym aspekcie gry w snookera. Świetnie buduje breaki,znakomity w grze taktycznej,a co najważniejsze zdecydowanie bardziej odporny psychicznie. W tym turnieju bardzo fajnie wbija,stosunkowo mało błędów. Będzie potrafił wykorzystać każdy, najmniejszy błąd rywala. Perry męczy się przez cały turniej i jego forma nie jest wyborna,a tylko będąc w takiej mógłby sprawić niespodziankę.
Barry Hawkins vs Marco Fu 5-0

Barry Hawkins (+2,5) 1,25

Ciężki mecz do wytypowania zwycięzcy. Walka może być fream za fream. Całkiem możliwy decider. Obaj zawodnicy mieszają wspaniałe mecze z nieco słabszymi. Fu nawet wczoraj mógł odpaść z rozgrywek,bo każdy widział jak Williams podarował mu dwie partie. Hawkins już dwa decidery w tym turnieju,oba zwycięskie,ale mogło go też już nie być. Bardzo wyrównana para. Wolę jednak zagrać handicap w stronę Anglika gdyż to dosyć równo grający zawodnik,a Azjata niekiedy bywa bardzo chimeryczny.
Wszystko: Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Junhui Ding - Perry Joe
Typ: Junhui Ding @ 1.43 ✅ 6-4
Hawkins Barry - O&#39;Sullivan Ronnie
Typ: O&#39;Sullivan Ronnie @ 1.27 ✅ 2-6
AKO: 1.82
BetCity
W Welsh Open jak na razie wszystko prowadzi do oczekiwanego finału Ding - Rakieta i ja nie zamierzam dzisiaj za bardzo kombinować, tym bardziej, że dzisiaj dystans meczów znowu się wydłużył (Best-of-11) i o niespodzianki powinno być jeszcze trudniej. Zarówno Perry jak i Hawkins sprawili wczoraj nie lada niespodzianki, zwłaszcza rozmiary ich wygranych zaskakują, co pokazuje nie tylko ich dobrą grę, ale przede wszystkim kiepskie wyczyny rywali. Świetne skalpy na Fu i Selbym, ale obawiam się, że dzisiaj poziom ich gry musi jeszcze się podnieść, by mieć jakiekolwiek szanse z chyba najlepszym obecnie snookerzystami na planecie. Ding wprawdzie wczoraj początkowo grał słabo i dał się zaskoczyć odważnemu Walkerowi, ale w porę się ogarnął, a jego normalny standard gry wyznaczają 2 setki wbite pod presją w dwóch ostatnich frejmach (139, 104). Nie jestem pewien czy Perry będzie w stanie dorównać w punktowaniu, a to powinno być kluczem. W powtórce finału ostatnich MŚ może w końcu Ronnie dostanie ciut bardziej wymagającego rywala, bo jak na razie to ten turniej jest najlepszym potwierdzeniem jego własnych słów, że „z poziomem snookera jest coś nie tak, jeśli taki gracz na pół etatu jak on łatwo wygrywa najważniejsze tytuły”. W Welsh Open w każdym meczu tracił po jednym symbolicznym frejmie i nawet nie było blisko, by stracił kolejnego. Kiedy wczoraj wydawało się, że Higgins może stawić nieco większy opór, to Ronnie przejechał się po Szkocie pozwalając wbić 99 punktów w całym meczu. Liczę na to, że Hawkins pokaże coś z wczorajszej formy (125, 134), by choć na moment postawić Rakietę przed jakąkolwiek presją, bo właśnie wtedy gra on najlepiej. Hawkins powinien zaznaczyć swoją obecność, ale wątpię, by na takim dystansie meczu wygrana Ronniego była realnie zagrożona.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ding Junhui vs Joe Perry 6-4
Ding 1,36
Ding over 0,5 setek 1,66 2 setki ( 114,118)
Over 1,5 setek w meczu 2,50
2 setki ( 114,118)
Ding całkiem dobrze radzi sobie w tym turnieju. Ma momenty słabszej gry jak z Woollastonem czy wczoraj z Walkerem. Jednak w decydującym momencie potrafi wejść na swoje najwyższe obroty i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
O Perrym już sporo pisałem. Wczorajszy wynik meczu ze Selbym nie jest żadnym wyznacznikiem formy. Sam Mark podarował mecz rywalowi w prezencie. Dawno nie widziałem tak bezradnego wicelidera rankingu. Joe ładnie skorzystał ze swoich szans. Chwała mu za to. Jednak po przerwie już było widać słabszą grę. Trochę pudeł i ta niepewność wymalowana na twarzy. Jeżeli Ding nie zagra bardzo słabo to w stosunku 6-3,6-4 awansuje do wielkiego finału. Tym bardziej,że bilans bezpośrednich spotkań zdecydowanie na korzyść Chińczyka.
Setka w wykonaniu Dinga po takim kursie jak najbardziej do gry. Wczoraj 2 setki w dwóch ostatnich partiach. W całym turnieju 5 takich breaków.
Over 1,5 w meczu też realny. Sam Ding może wpakować dwie paczki,a przecież Joe też potrafi z dobrego układu wbić wysokie podejście. Gra powinna być ofensywna,a to od razu stwarza szansę na wysokie punktowanie.
Ronnie O&#39;Sullivan vs Barry Hawkins 6-2
Ronnie O&#39;Sullivan 1,16
Ronnie O&#39;Sullivan (-1,5) 1,30
Ronnie O&#39;Sullivan over 0,5 setek 1,44 3 setki (103,114,124)
Over 1,5 setek w meczu 2,25
4 setki (102,103,114,124)
Powtórka finału ostatnich MŚ. Tam wynik brzmiał 18-12 i był to jednostronny pojedynek. Podobnie będzie dzisiaj. Ronnie jest nie do zatrzymania w tym turnieju. Demoluje wszystkich po kolei. W każdym spotkaniu tracił tylko po jednej partii. Forma bardzo dobra i taka dyspozycja mistrza od razu stawia w roli zdecydowanego faworyta w każdym spotkaniu. Hawkins gra dobrze,ale taka gra nic mu nie da gdyż O&#39;Sullivan to człowiek z innego świata. Jeżeli tylko chce,jest odpowiednio zmotywowany to nie ma rywala,który mógłby go pokonać.
Kurs na setkę trochę marny,ale jeden taki wynik nie powinien być problemem. Over setek też do zaatakowania. Przypomnijmy sobie wspomniany finał MŚ. Tam w całym spotkaniu padło,aż 8 breaków +100. Zatem tutaj dwa takie podejścia całkiem możliwe.Barry wczoraj z Fu dwie paczki i dzisiaj jeżeli dostanie jakąś szansę to może też coś dorzuci.

Wszystko: Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom