>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Welsh Open 2017 (13-19.02.2017)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Donaldson vs J.Trump
Zakłady z handicapem: Donaldson, Scott (+3.5) @ 1.89 ✅ 3-6
Zakłady z handicapem: Donaldson, Scott (+2.5) @ 2.76 ⛔
Zakłady z handicapem: Donaldson, Scott (+1.5) @ 4.20 ⛔

Ja tam żadnej poprawy gry Trumpa nie widzę, w półfinale znalazł się trochę pomimo swojej przeciętnej formy niż za jej zasługą. W grze punktowej również poniżej oczekiwań, w pierwszej rundzie błysnął dwiema setkami, ale od tej pory ani jednej w 4 kolejnych meczach, do tego pamiętamy jego męczarnie z weteranem Borgiem. Wczoraj z Hawkinsem to już widzieliśmy niespotykaną wersję Trumpka, gość który z niczego w 3-4 minuty potrafi wyczarować setkę w całym długim meczu, na pełnym dystansie 9 frejmów wbił tylko jeden znaczący brejk raptem 50. Nie wiem, może to cisza przed burzą i teraz wbije 3 setki na dzień dobry, ale bardziej skłaniałbym się ku temu że jednak forma nie ta, co zmusi go do bardziej ekonomicznej gry na frejmy a nie na fajerwerki. Ja bym tu widział jednak znacznie bardziej wyrównany mecz niż wskazują buki. Młody Szkot wyraźnie gra snooker życia w tym tygodniu, nie było widać tremy do tej pory i nie sądzę, żeby teraz się pojawiła, bo przecież już osiągnął swój życiowy sukces, co by się nie stało będzie wygrany.
S.Donaldson vs J.Trump
Jaki będzie najwyższy brejk: Poniżej 110.5 @ 1.90 ⛔

Trump od 4 meczów bez setki, wczoraj wbił tylko marne 50, Donaldson też nie szaleje w podejściu, zwykle najwyższy brejk oscyluje w okolicach 60-70. A że linia obejmuje też niższe setki to tym bardziej ciekawa opcja do gry.

Kursy z Marathonu
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Stuart Bingham over 0.5 setki 2.10 bet 365 ✅✅✅ eaasssyyy
W kolejnym przypadku kurs jest zawyzony , Milkins to taki jezdziec bez glowy jezeli chodzi o snookera, podchodzi do gry jakby bez emocji , jak I rowniez czesto nonszalancko, napewno bedzie tu zostawial otwarte uklady a w zwiazku z tym ze Bingham jest bardzo dobrze punktujacym zawodnikem na przestrzeni takiego dystansu century break jak najbardziej w zasiegu.
 
paul_trunks 16,9K

paul_trunks

Użytkownik
Judd Trump vs Stuart Bingham

Stuart Bingham + 1,5 @ 1,83 ✅
Stuart Bingham win @ 2,37 ✅
Stuart Bingham over 0,5 centuries @ 1,83 ⛔ ani jednej setki, skandal

Celuje dzisiaj w wygraną &quot;Doga&quot; który moim zdaniem prezentuje się lepiej niż Trump. Skoro taki Donaldson jest w stanie urwać 3 frejmy to Stuart tym bardziej powinien napsuć krwi rywalowi, tym bardziej, że im dalej w las tym gra lepiej. Wczoraj 2 setki i demolka Milkinsa, przedwczoraj 1 setka, do tego całkiem sporo wysokich brejkow. Dodatkowym argumentem za setką Binghama jest rownież dystans do 9 wygranych co zdecydowanie zwiększa szanse na czyszczenie stołu. Co ciekawe panowie grają że sobą znów w poniedziałek w Championschip Legue, mam nadzieję, że to Trump będzie szukał rewanżu za dzisiaj;-)

Edit: Kurs na setkę Binghama już tylko 1,44 mimo wszystko warto pobrać do jakiegoś dubla

 
Otrzymane punkty reputacji: +51
C 581

czajnol

Użytkownik
Judd Trump vs Stuart Bingham
Bingo 2.37 bet 365 ✅✅✅ Swietny Mecz !!!
Zgadzam sie z kolega wyzej , dla mnie przy aktualnej dyspozycji obu panow mecz 50/50 a porownujac wczorajsze wystepy ciut ze wskazaniem na starszego z anglikow , Bingham bardzo pewne podejscia wygrywajace wczoraj , do tego 2 setki wyglada to obiecujaco przed dzisiejszym finalem , Juddy troche pod forma wg mnie napewno stac go na lepsza gre ale czy to Sie tak nagle odmieni watpie, kursy powinny byc w tym meczu wystawione po rowno , dlatego widze mala promocje w grze na lysego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
paul_trunks 16,9K

paul_trunks

Użytkownik
Dzisiaj widzę takie samo spotkanie. Jak typujecie?
Ci sami grają ale spotkanie całkiem inne, po pierwsze inny format turnieju (do 3 wygranych), po drugie kilka meczy dziennie granych przez tych samych zawodników, po trzecie całkiem inna ranga turnieju niż ostatnie Welsh Open.

Nie bawiłbym się w typowanie takich turniejów, to jedna wielka niewiadoma...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom