>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

weryfikacja KYC

dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Ze względu na wymagania regulacyjne i aby zapewnić bezpieczeństwo kont, ważne jest, abyśmy mogli jednoznacznie zidentyfikować naszych klientów. Aby to zrobić, sprawdzenie w procesie Weryfikacji tożsamości (KYC) będzie musiało zostać przeprowadzone na Twoim koncie bet365.

Dostaliście też coś takiego? Może ktoś powiedzieć po co to?
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Hmm ja też to dostałem. Ciekawe bo nic się w moich danych nie zmieniło, a proces weryfikacji przeszedłem cały kilka lat temu. Mam nadzieje, że nie trzeba się będzie na nowo bawić w ksera itd i wysyłanie listów do Anglii tylko wystarczy zwykłe potwierdzenie danych. Mi też ostatnio lepiej szło tzn nie robiłem żadnej wypłaty ale systematycznie powiększałem saldo. Jednak wątpię, że to ma cokolwiek wspólnego bardziej myślę, że jest to związane z nowelizacja jakiś przepisów.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Ja czekam na odpowiedź z ich supportu o co dokładnie chodzi z tą weryfikacją po tylu latach. Pierwsza myśl to, czarny scenariusz, że ma to coś wspólnego z akcją służby celnej :grin:. Najprawdopodobniej ma to jednak związek ze zmianą prawa w Anglii, bo takie informacje też znalazłem na forum. Czekam na odpowiedź ze strony beta o jakich regulacjach mowa.
Odpowiedź jaka dostałem na czacie:
&quot;Zostal wyslany ogolny email do wszystkiech Panstwa w zwiazku z nadchodzacymi zmianami w kwestii weryfikacji.
Panskie konto jest w pelni zweryfikowane. Prosze zignorowac te wiadomosc.&quot;
Tak więc nie ma się czego obawiać heh
 
S 1

slovinho

Użytkownik
Dostałem to samo i od razu pomyślałem że to przez dużo wypłat w listopadzie czyli tak jak Wy. Miejmy nadzieję że nic nie knują;)
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Dostałem to samo i od razu pomyślałem że to przez dużo wypłat w listopadzie czyli tak jak Wy. Miejmy nadzieję że nic nie knują;)
&quot;Zostal wyslany ogolny email do wszystkiech Panstwa w zwiazku z nadchodzacymi zmianami w kwestii weryfikacji.
Panskie konto jest w pelni zweryfikowane. Prosze zignorowac te wiadomosc.&quot;
Nic nie knują;)
 
mnetzimny 10

mnetzimny

Użytkownik
Jak teraz wygląda u nich pełna rejestracja ??
Przy rejestracji pełne dane i numer kontaktowy i potem tylko skan dowodu osobistego ?? Czy wymagają dodatkowo wyciąg z banku ??
 
blum 70

blum

Użytkownik
Pomimo, że w zeszłym miesiącu zweryfikowałem się u nich listownie, wczoraj przysłali mi to info o KYC a dziś szczegóły - mam im przesłać:
1. Nazwę użytkownika
2. dwa dokumenty w osobnych mailach (np. paszport, dowód, prawko)
3. Numer bezpieczeństwa
Moje wątpliwości budzi pkt. 3 - podstawowa zasada bezpieczeństwa w necie, to nie wysyłać mailem żadnych haseł. Czy to nie jest jakaś ściema? (niby panel, w którym o tym piszą ma w adresie zieloną kłódkę, ale i tak mi się to nie podoba)
Jeśli ktoś ma jakieś rady, będę wdzięczny.
 
S 32

szymfon

Użytkownik
We wszelkich rozmowach z bet365 dotyczących Twojego konta (czy to na czacie, czy mailowo, czy telefonicznie) musisz podać ustalony przy rejestracji nr bezpieczeństwa.
Więc nie masz się czym martwić ????
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Nie pomoge bo ode mnie nic nie chca a tez jestem pare lat z nimi, tylko jaka masakra teraz przez te weryfikacje dodatkowe bo dostac sie na czat to masz ponad 100 osob w kolejce przed soba i ponad 1h a czasmi ponad 2h okres oczekiwania:/ Mam nadzieje ze szybko to ograna. PS. Blum, mysle ze bet365 to zbyt powazna firma zeby robila cos nie zgodnie z zasadami/prawem, ale mozesz uzbroic sie w cierpliwosc, skontaktowac na czacie w tej sprawie z nimi. PZDR
 
lysy007 0

lysy007

Użytkownik
ja weryfikacje zrobiłem kiedyś telefonicznie .... pytanie czy teraz jest też taka możliwość bo jakoś skanów to mi za bardzo się nie chce wysyłać do nich
 
C 0

chrisk142

Użytkownik
Też dostałem wiadomość o ponownej weryfikacji ,próbowałem na czacie załatwić to szybko i jak sami sie domyślacie nic nie załatwiłem konto mam juz kilka lat i teraz zamiast skanu dowodu miły pan z czata zaproponował skan prawa jazdy .Niby wszystko fajnie ale co nastepnym razem zdjecie rodziny karta zdrowia z przychodni ,chyba czas sobie przerwe zrobic bo ta inwiligacja wszedzie już mnie lekko denerwuje
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Chlopaki wiem ze to nie to miejsce na to pytanie ale tez macie sytuacje jak ja ze ZAWSZE przy obrocie jaki mialem od srody do srody dostawalem bonus 5dych a wczoraj pierwszy raz od 2 lat NIC?
 
P 23

pix

Użytkownik
Chrisk142 Masz coś do ukrycia , że ciężko Ci wysłać skan dowodu, bo ja nie widzę problemu.Wysłałem skan i konto znów zweryfikowane, i można grać dalej.
szymon__1 Tak się zdarza, już teraz nie dostaniesz, najwyżej w przyszłym tygodniu. Mogło to wszystko wyniknąć , z tego zawirowania z weryfikacją.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie jak dlugo trwa ta weryfikacja, dokumenty maja miec skany z obydwu stron czy wystarczy przod, z danymi, data urodzenia itd.
 
P 13

pusty

Użytkownik
Panowie jak dlugo trwa ta weryfikacja, dokumenty maja miec skany z obydwu stron czy wystarczy przod, z danymi, data urodzenia itd.
skany z obu stron, każda strona oddzielnie(jesli wysyłasz przez ich kreator) jeśli prze maila to pewnie bez różnicy. U mnie przez kreator szybko zweryfikowali
 
C 0

chrisk142

Użytkownik
PiX nie pisz głupot jesli już 1 weryfikowałem konto kilka lat temu to po co teraz 2 raz co posiali tamte skany czy adres zgubili teraz jest tyle wałów że wole ograniczyć rozdawanie swoich danych w sumie to nie wiadomo tak naprawde komu i po co , tak samo mam zaufanie do nich jak widac oni do mnie .
 
Do góry Bottom