>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

weryfikacja KYC

adi777 386

adi777

Użytkownik
też przy logowaniu sie na bet365 dostaje co chwile taka informacje ale taka prawda po co im kolejna weryfikacja skoro konto mam dobre 7lat?
czekam na &#39;czat&#39; w tej sprawie i dam znać czego sie dowiedzialem ale jedno co zrobie to na pewno wyplace pieniadze po tej &#39;weryfikacji&#39; i zamykam konto u nich bo śmieszne to przestaje być co oni wyprawiaja..
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Heh tylko dostan sie na ten czat wczoraj na wieczor przegapilem kolejke, a dzisiaj jeszcze wieksza. Swoja droga maja tam niezly balagan, bo kilka dni temu zapewniali mnie ze moje konto zostalo w pelni zweryfikowane kilka lat temu, a teraz wszystkie moje dane oprocz adresu zniknely i chyba nie obejdzie sie bez ponownej weryfikacji????
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
Bet365 wprowadzil nowa procededure weryfikacji kont i dlatego prosimy o ponowne przeslanie skanow dokumentow.
Pana konto musi zostac zweryfikowane.
Uprzejmie informuję, że obustronny skan/kopię lub zdjęcie dowodu osobistego lub też prawa jazdy należy przesłać na adres [email protected] . Weryfikacja danych zajmuje minimalnie do 72 godzin lub wiecej.Dokumenty sa weryfikowane tak szybko, jak jest to mozliwe. O wyniku weryfikacji zostanie Pan o tym poinformowany mailem.
W temacie emaila prosze wpisac Pana login do konta oraz 4 cyfrowy numer bezpieczenstwa. zostanie Pan poinformowany drogą mailową.

Już nie trzeba drogą email ponieważ zrobili pod etapami mozliwosc ladowania zdjec i wysylanie poprzez zalogowanego uzytkownika.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Wyslalem im wczoraj skany tylko i wylacznie z przodu dowodu osobistego i prawa jazdy. Do tej pory zadnej odpowiedzi... Gdy wchodze w uslugi -&gt; uzytkownicy -&gt; Twoje konto -&gt; Weryfikacja tozsamoscil. Mam informacje ze moje konto jest zweryfikowane, natomiast w zakladach nie widze np przedzialow 10 minutowych..
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
jeszcze o tej weryfikacji, ktoś gdzieś pytał i nie było odpowiedzi.
Powiedziano mi na czacie, że na dosłanie skanów dokumentów i zweryfikowanie się
jest 30 dni od momentu wyskoczenia monitu przy logowaniu i odebraniu maila z informacją o weryfikacji. Po tym czasie dopiero nastąpi blokada konta.
Oczywiście lepiej zrobić to szybciej jak chcesz coś wypłacić ;)
 
lysy007 0

lysy007

Użytkownik
Dziwne te weryfikacje. Pierw piszą, że trzeba podawać nick i kod bezpieczeństwa w mailu a później nagle pojawia się ta druga opcja i z konta nie trzeba nic takiego podawać gdzie zawsze jak pisało się wiadomość do nich to tego oczekiwali. Te weryfikacje spowodowane są pewnie tymi bzdurami co było napisane na jednym z portali, ludzie wpadli w panikę zaczęli wypłacać kasę i coś musieli wymyśleć żeby spowolnić to. Pytanie ile klientów właśnie przez taką ich grę stracą. Największa hipokryzja to wpłacać kasę na konto można a już wypłacać nie...
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Te weryfikacje spowodowane są pewnie tymi bzdurami co było napisane na jednym z portali, ludzie wpadli w panikę zaczęli wypłacać kasę i coś musieli wymyśleć żeby spowolnić to. Pytanie ile klientów właśnie przez taką ich grę stracą.
Jak ty to wykombinowałeś to nie mam pojęcia ????
Zaraz po zalogowaniu pojawia się komunikat o treści :
Zgodnie z warunkami licencji, musimy zweryfikować Twój wiek i tożsamość......
Jak widzisz pierwsze zdanie już nam mówi po co to wszystko. Zapewne też dostałeś informację o zmianach jakie zachodzą w bet365. Jest zmiana licencji, nowy regulamin, nowa polityka prywatności.
 
sts1906 3

sts1906

Użytkownik
Ciekawe czy mi przyjmą, gdy zmieniałem dowód osobisty na nowy adres( i nowe zdjęcie - o 7 lat starszy) a prawo jazdy jeszcze nie zmienione(stary adres sprzed 7 lat i stare zdjecie spika 18 lat)......
 
Do góry Bottom