>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wielki problem z Bah

S 0

spal

Użytkownik
Witam mam problem, założyłem konto na bet-at-home wygrałem parę zakładów chcę wypłacić kasę, po kilku godzinach wysłali do mnie maila ze chcą skan dowodu - wysłałem wszystkie dane na bah zgodne z dowodem odpisali mi ze posługuję się numerem konta od innej osoby która chciała również wypłacić na moje konto i ze nie jestem właścicielem, nim jestem od samego początku, kazali mi wczoraj żebym udał się do banku i poprosił o potwierdzenie ze jestem posiadaczem tego rachunku. więc dzisiaj poszedłem zrobiłem im zdjęcie dokumentu wysłałem, teraz chcę wejść na konto bah a tu pisze ze konto gracza zostało zablokowane ? jak ? proszę o pomoc
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Konto zablokowali w celu weryfikacji, wysłałeś im zdjęcie rachunku bankowego z Twoimi danymi więc czekaj co odpiszą, jak odpiszą że zdjęcie jest luks to odblokują ;)
Ktoś inny może przy wypłacie pomylił cyferki kiedy wpisywał nr konta i niefortunnie trafiło tak że wpisał nr Twojego konta ???? To taka moja teoria :p
 
S 0

spal

Użytkownik
Mam stracha bo udało mi się ugrać trochę a nie chciałbym przez kogoś tracić kasy, co zrobić w sytuacji kiedy mi odmówią ?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jak nie kombinujesz i jesteś właścicielem oraz masz wszystkie dokumenty to nie ma bata żeby mogli Ci odmówić, najwyżej w razie wątpliwości cykniesz jeszcze raz zdjęcia dowodu + rachunku + 2 dokumentu tożsamości i bez problemu będą musieli odblokować konto, możesz im jeszcze napisać żeby sprawdzili lepiej tą niby 2 osobę która wypłacała na niby Twoje konto a nie czepiają się uczciwego gracza ;)
 
S 0

spal

Użytkownik
Założę się że jeszcze coś ode mnie będą chcieli wymieniliśmy juz chyba z 15 maili i non stop nie chcą wypłacić teraz mi napiszą że te potwierdzenie nie jest ostęplowane (jest tylko podpis kobiety która wydawała mi ten dokument) a ja będę musiał śmigać znów do banku po stempel albo jeszcze coś ciekawszego wymyślą ..coś taak czuję ;&lt;
 
M 135

mhm

Użytkownik
jest cos takiego jak polityka insytucji tego typu przeciwko praniu brudnych pieniedzy. Maja prawo weryfikowac dokladnie tozsamosc. Rob co kaza i bedzie ok. Nie spotkalem sie z tym zeby ktos ze znajomych stracil kase.
 
S 0

spal

Użytkownik
Witam ponownie, sytuacja jest dziwna bet-at-home twierdzi iż jestem powiązany z tamtą osobą i nie odblokują mi konta oraz nie wypłacą mi wygranej co robic ?
wspominać nie muszę że nie znam osoby mi przedstawionej
błagam o pomoc bo nie wiem co mam zrobić.
 
S 0

spal

Użytkownik
pisałem teraz z suppotem i powiedziano mi takie coś
bet-at-home.com PL: Dobry wieczor, w czym moge pomoc?
you: witam
you: Konto gracza ******
bet-at-home.com PL: cala kwestia Pana sprawy zosal przedestawione droga mailowa
you: tak wiem, ale problem polega na tym iż
you: nie jestem nijak powiązany z tą osobą
you: i nie wiem co zrobic w takim przypadku
you: rozumiem że mam poczekać
bet-at-home.com PL: nie ma Pan na co poczekac
bet-at-home.com PL: nie udzielamy wiecej informacji na ten temat
you: aha. a to że nie znam osoby to nic nie znaczy ?
you: ?
bet-at-home.com PL: to juz wiemy
bet-at-home.com PL: bo Pan to napisal
bet-at-home.com PL: ale jednak nasze dowody wskazuja na cos innego
bet-at-home.com PL: nie bedziemy kontynuowac tej kwestii
you: a mam jakiś do nich wgląd ?
bet-at-home.com PL: bo juz wsyztsko wyjasnione zostalo droga mailowa
bet-at-home.com PL: czy mozemy zatem jeszcze w czyms pomoc?
you: czyli mam rozumieć że uważacie sprawę za zamkniętą ? to ze z mojej strony jest wszystko czyste nie ma znaczenia ?
bet-at-home.com PL: Prosze Pana
bet-at-home.com PL: Pan tak uwaza ze wsyztsko jest czyte
bet-at-home.com PL: a nasze DOWODY wskazuja na cos innego
bet-at-home.com PL: wiec albo Pan na to wyjasni
bet-at-home.com PL: i powie o co tutaj chodzi
bet-at-home.com PL: albo konto bedzie zamkniete
you: no chętnie chcę
bet-at-home.com PL: czy to nie jest proste?
bet-at-home.com PL: to prosze napisac w tej sprawie maila
bet-at-home.com PL: i opisac o co tutaj chodzi
bet-at-home.com PL: jakie to jest powiazanie
bet-at-home.com PL: co Pana laczy z ta osoba
you: osoba nie jest moim krewnym, jak wspominałem znam o tym nazwisku tylko inną osobę mężczyznę
you: jak mogę to udowdnić gdyż na prawdę nie jestem z tym kimś spokrewniony ani nie łączą nas żadne stosunki między ludzkie
you: maila napisać do service czy support ?
you: ?
bet-at-home.com PL: service
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
widzę że support bahu niezmiennie na wysokim poziomie ????
za debilami nie wygrasz, będziesz czekał w nieskończoność aż Ci konto zweryfikują ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
To samo koledze napisałem jak wczoraj gadaliśmy.
jak ludzie oddaleni o kilka tysiecy kilometrow moga stwierdzic ze ktos jest ze soba spokrewniony
Normalnie. Jakby miał na koncie parę dych to nie robiliby problemu aby pokazać się z dobrej strony. A tak to firma germańca trochę by straciła :?
 
S 0

spal

Użytkownik
Kurde nie chciał bym im odpuścić tylko nie wiem czy uda mi się zrozumiale napisać do LGA pomożecie ? bo mój angielski na tak wysokim poziomie nie jest ;&lt;
 
S 0

spal

Użytkownik
Co zrobić pisać do bah że nie jestem powiązany z tą osobą ? da to coś czy pisać do LGA i czy oni w ogóle się tym zainteresują ?
Napisałem do Bah ze nie jestem powiązany - oni ze maja dowody ze jestem -kpina ..
Jakoś postarałem się sklecić zdania i wysłałem skargę do LGA zobaczymy co z tego będzie.
 
D 17

dragao19

Użytkownik
Czesc Spal.
Bah to jeden z najgorszych bukmacherow na rynku, ciagle probuja tych swoich trickow, by tylko oszukac klienta.
Sam mialem z nimi kiedys spore problemy wiec chetnie Ci pomoge. Jak jestes zainteresowy to przeslij mi dokladny opis sprawy na pw, kase powinni wyplacic.
 
M 0

matashow

Użytkownik
Siemano,

Trafiłem na ten temat zupełnie przez przypadek, wkurzyłem się trochę, zrobiło mi się szkoda Ciebie, bo wiem jaki musisz być wkurzony, więc napisałem dla Ciebie list do LGA. (Nie wiem czy jest to odpowiedni poziom angielskiego, ale jak chcesz to możesz wykorzystać.) Zamieszczam go poniżej.

Dear LGA,
I have got a huge problem with a Bet-at-Home. The situation is that recently I have won some cash there but Bet-at-Home have rejected my withdrawal, because of some problems.
Firstly, they asked about a scan of my ID – I send it.
Secondly, they said that I use someone’s other bank account. So they asked me to send them a scan of documents that proof, that I am a owner of the bank account. Even there is a sign, they said it does not have mark.
However they do not want to withdrawal my money, because they say I am connected somehow with that person. I am sure that I am not. However they say that the case is finished and they do not let me to proof that I am not connected with that person.
Is there a some chance to get my money. Could you help me, please.
Yours faithfully,
TWÓJ PODPIS I DANE Z KONTA BET-AT-HOME (JEŚLI CHCESZ)


Pozdro
 
Do góry Bottom