>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wielki problem z Bah

rpg 1K

rpg

Użytkownik
Spal, przeczytaj sobie ten temat, najlepiej cały: http://forum.bukmacherskie.com/f38/bah-oszukal-mnie-na-7-tysiecy-zlotych-46001.html
Skarga złożona przez kilka osób z naszego forum, w tym mnie, w lipcu a kasa na koncie pod koniec grudnia. Mail od LGA dopiero po Nowym Roku i żadnego maila wcześniej oprócz tego, że zajmują się moją sprawą.
W owym temacie są dwie sprawy, tak o której piszę zaczyna się w środku.
I teraz sobie oceń wprowadzanie w błąd i manipulowanie Baha i szybkość działania LGA
 
Z 0

zabul255

Użytkownik
Chcialbym opisac rowniez swoj problem jaki mnie spotkal w ostatnim czasie z bah.Chodzi dokladnie o to ze w sobote 12.11.2011 wygralem na ich zakladach 93 tys wszystko bylo pieknie przez weekend pisali meile zebym im wyslal skan dowodu tozsamosci az do poniedzialku kiedy pieniadze zniknely z mojego konta gracza bo niby nastapila weryfikacja ze jeden mecz byl blednie podany;/ i dlatego moj kupon juz byl bledny...czuje w tym jakies kretactwo ze byc moze nastapil jakis szacher macher z moim kuponem...
 
Z 0

zabul255

Użytkownik
chodzi o to ze przez weekend bylo wszystko ok widnial kupon wygrany na 93 tys a nagle w poniedzialek nastapila weryfikacja meczow i ze niby podalem zly typ meczu.Wydaje mi sie ze mogli w jakis sposob podmienic mi dobry typ na jakis inny mecz ktorego wogule nie typowalem bo moga napewno namieszac mi jakos w kuponie.Niestety nie mam screnu tego dobregoi kuponu i zaluje teraz ze nie zrobilem zadnego screnu a obstawilem 16 meczow z 4ligi angielskiej co jest trudne to zapamietania co tam typowalem
 
E 1

exi

Użytkownik
tak sobie czytam o problemach związanymi z wypłatami i zastanawiam sie czy bukmacherzy mają jakiś szpiegów np sprawdzają stare konto osoby która przestała grać a miała limity i sprawdzają czy dana osoba która wypłaca kase ma podobne typy, albo sprawdzają na facebooku/nk czy nie jest dana osoba znajomą, sprawdzanie dokładnie IP, a nawet może wchodzą na fora bukmacherskie? możliwe że są tacy szpiedzy?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
chodzi o to ze przez weekend bylo wszystko ok widnial kupon wygrany na 93 tys a nagle w poniedzialek nastapila weryfikacja meczow i ze niby podalem zly typ meczu.Wydaje mi sie ze mogli w jakis sposob podmienic mi dobry typ na jakis inny mecz ktorego wogule nie typowalem bo moga napewno namieszac mi jakos w kuponie.Niestety nie mam screnu tego dobregoi kuponu i zaluje teraz ze nie zrobilem zadnego screnu a obstawilem 16 meczow z 4ligi angielskiej co jest trudne to zapamietania co tam typowalem
Równie dobrze mogli Ci zamienić jakiś typ nietrafiony na trafiony. OMG
Problem z BAH, bo Ci zrobili korektę kuponu i rozliczyli poprawnie.
Błąd zrobiłeś, że to chciałeś wypłacić przez bank zamiast na MB gdzie byś miał kasę jeszcze w weekend i jakby poprawili to już byś miał ich kasę w kieszeni.
 
S 0

spal

Użytkownik
Pomocy, skontaktowałem się z SBR juz po jednym dniu dostałem odp (od LGA do teraz nic ..) i odpisali mi coś takiego
I am sorry that you are having problems with this book. How much are you owed?
Can you forward their emails which explain why they will not pay you?
Mógłbym ktoś to dokładnie przetłumaczyć? wydaje mi sie że chcą odemnie korespondencje z bah ??
P.S. wcześniej nie pisalem do SBR bo czekałem miesiąc na odp od LGA lecz nie dostałem i dopiero wczoraj napisałem do SBR
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Przeprosili Cię że masz problem z BAHem zapytali ile Ci wiszą $$ ???? I proszą o przesłanie odpowiedzi z BAHa z ich wyjaśnieniami dlaczego nie chcą Ci wypłacić czyli tak chodzi im o korespondencje ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Widzę, że nikt nie raczy Ci odpisać, sorki ale nie zaglądam tu co dziennie ????
Oczywiście odpisz w j. angielskim, a jeśli chodzi o maile to chcą żebyś wysłał im odpowiedzi z bah czyli całą korespondencje z Nimi, z ich wyjaśnieniami dlaczego nie chcą wypłacić Ci kasy. Nie wiem tylko czy musisz od razu je tłumaczyć czy sami to zrobią. Na Twoim miejscu bym to zrobił w ten sposób, wysłałbym im ponumerowane orginały a pod spodem przetłumaczył każdy mail na angielski oczywiście odpowiednio je numerując. Jeśli nie umiesz ang na tyle to poproś kogoś żeby Ci pomógł w tłumaczeniu ;)
 
S 0

spal

Użytkownik
chętnie tylko kogo.. Angielski umię w stopniu takim że dogadać jakoś ułomnie bym się dogadał więc żebym sam takie rzeczy tłumaczyć to by była trochę lipa :&lt;
 
Do góry Bottom