>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - opinie

J 0

jareker

Użytkownik
mi też nie działa we wszystkich przeglondarkach, jestem użytkownikiem neostrady/orange, i bardzo prawdopodobne że zablokowali oni dostęp do tego serwisu, tak jak zrobili to z bet365. Można pogrzebać w ustawieniach routera etc. osobiście średnio sie na tym znam, do bet365 jest mirror, poczekamy troche to i do williamhilla takowy sie pojawi
 
evero 19

evero

Użytkownik
Pożar pożarem ale dziwi mnie jedno - w tym właśnie miejscu siedziby ma kilka firm bukmacherskich, owe firmy mają miliardy $ obrotów rocznie a siedziby i serwery trzymają przy jakiś szopach od Janowicza. Kolejną awarią będzie zalanie, bo wątpię by ten 4 metrowy wał ich uratował jak Posejdon wzburzy morze.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Miesiąc po założeniu konta u tego bukmachera moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Bardzo szybko rozliczane kupony, szeroka oferta, a co najważniejsze nie było żadnych problemów z wypłatą na kartę debetową.
Po dwóch dniach pieniążki były na koncie, do tego bez żadnej weryfikacji.
 
slawcio69 33

slawcio69

Użytkownik
Zgodzę się w 100% z kolegą wyżej. Choć przechodziłem weryfikację z skanem dowodu, na następny dzień konto odblokowane na wypłaty. Dodatkowym plusem jak dla mnie jest możlliwość łączenia zakładów prematch z zakładami live.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Również nie miałem z nimi żadnych problemów. Szybka weryfikacja, skorzystałem z darmowego zakładu i wypłaciłem pieniądze na konto. Wszystko bez zarzutu.
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
Ostatnio na moim koncie William Hill wszystkie zakłady zaczęły być wysyłane do ręcznej akceptacji. Efektem tego było akceptowanie przez WH bardzo małych stawek (1-20 euro). Wysłałem zapytanie co jest przyczyną takie sytuacji. Oto odpowiedz:
&quot;Witam!
Z tej strony Bartek z Obsługi Klienta William Hill. Piszę w celu poinformowania, że po skontaktowaniu z Zarządem w kwestii zapytania otrzymaliśmy odpowiedź, że po przejżeniu aktywności dalsze przyjmowanie Pańskich zakladów nie jest dla nas ekonomicznie opłacalne. W związku z tym restrykcje narzucone na konto opzostaną w sile.
Mamy nadzieję, że w pełni odpowiedzieliśmy na zadane pytanie.
Z poważaniem
Bartek&quot;
Tak więc sami widzicie, bukmacher nie ukrywa iż &quot;lubi&quot; tylko graczy przegrywających. Jeżeli generujesz zysk zostaniesz prędzej czy później wykluczony z gry.
Czy takie praktyki nadal się utrzymują w WH?
Czy należy uznać to za jednostkowy przypadek, choć... kilka podobnych opinii przewinęło się w tym temacie, czy też to jest ich stała polityka - rugować wygrywających?
 
Do góry Bottom