>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
Nishikori K. (Jpn) - Hewitt L. (Aus)

Typ:1
Kurs:1.66
Już w poniedziałek rusza mój ulubiony turniej Wimbledon, wszyscy w koło na biało, truskawki i zielona trawa, już nie mogę się doczekać. Wybrałem jeden mecz pomiędzy Japończykiem Nishikori a Leytonem Hewittem z Australii, którego kibicą tenisa nie trzeba przedstawiać, niestety wraz z upływem lat Lepton gra coraz to słabiej i mimo iż jest to jego ulubiona nawierzchnia gdzie zawsze grał najlepiej nie wróże mu długiej przygody z turniejem ponieważ w ostatnim czasie jest w katastrofalnej formie i odpada z reguły w pierwszych rundach co od razu widać po rankingu ATP w którym zajmuję bardzo odległe 130 miejsce, natomiast jego rywal gra ostatnio bardzo dobrze w ostatnim turnieju ATP w Eastbourne zakończył swoją przygodę na półfinale co pokazuje, że czuje się ona bardzo dobrze na kortach trawiastych i jest w coraz to wyższej formie. Jak na razie Japończyk jest klasyfikowany na 59 miejscu czyli dużo wyżej od swojego dzisiejszego rywala. Myślę, że warto postawić na to spotkanie bo kurs jest naprawdę fajny.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
A ja się nie zgadzam i gram przeciwnie na Hewitta. Przede wszystkim japończykowi bardzo trudno będzie przełamać serwis australijczyka. Wystarczy, że Hewitt będzie utrzymywał swoje podanie i to będzie gwarancją zwycięstwa, ponieważ okazje na przełamanie japończyka pojawią się nie jednokrotnie. Myślę, że o wyniku zadecydują typowe na trawie akcje typu serv + voley
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
A ja się nie zgadzam i gram przeciwnie na Hewitta. Przede wszystkim japończykowi bardzo trudno będzie przełamać serwis australijczyka. Wystarczy, że Hewitt będzie utrzymywał swoje podanie i to będzie gwarancją zwycięstwa, ponieważ okazje na przełamanie japończyka pojawią się nie jednokrotnie. Myślę, że o wyniku zadecydują typowe na trawie akcje typu serv + voley
Ja z kolei nie wiem. Hewitt ostatnio przegrał z malutkim Rochusem, który na trawę się &quot;nadaje&quot;. Ten mecz no bet jak dla mnie.
Panowie powiedzcie mi co się stało wczoraj z Tipsarviciem?? Bo krecz w finale w trzecim secie przy stanie 3:5 nie jest na porządku dziennym. Pytam w kwestii meczu Tipsarevic - Karlovic. Kurs na Chorwata u buka stacjonarnego 1,89 - może warto zaryzykować jeżeli to coś poważnego było?? Napiszcie jak najszybciej coś, żeby nie zablokowali, bo u internetowych bukmacherów nie ma jeszcze tego meczu.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Tipsa pośliznął się i coś mu trzasnęło w pachwinie. Leżał na korcie i jęczał z bólu, wydawało sie, że to bardzo poważny uraz i , że juz nie pogra, ale jednak po chwili wyszedł na kort zagrał jeszcze kilka piłek i pod sam koniec się wycofał. Inna sprawa czy to nie była troche pokazówka, bo mniej wiecej od polowy 2 seta pokazywał, że jest za ciemno, że deszcz troche pada, cały czas kłócił się z sędzią i domagał się zatrzymania spotkania, co nie zmienia faktu, że to jak upadł wyglądało dość poważnie, ja osoboscie bym sie bał zagrać na niego w takiej sytuacji.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Ja z kolei nie wiem. Hewitt ostatnio przegrał z malutkim Rochusem, który na trawę się &quot;nadaje&quot;. Ten mecz no bet jak dla mnie.

Panowie powiedzcie mi co się stało wczoraj z Tipsarviciem?? Bo krecz w finale w trzecim secie przy stanie 3:5 nie jest na porządku dziennym. Pytam w kwestii meczu Tipsarevic - Karlovic. Kurs na Chorwata u buka stacjonarnego 1,89 - może warto zaryzykować jeżeli to coś poważnego było?? Napiszcie jak najszybciej coś, żeby nie zablokowali, bo u internetowych bukmacherów nie ma jeszcze tego meczu.
http://www.youtube.com/watch?v=0XgjLvXczZA&amp;amp;feature=player_embedded
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Nishikori K. (Jpn) - Hewitt L. (Aus)

Typ:1
Kurs:1.66
Już w poniedziałek rusza mój ulubiony turniej Wimbledon, wszyscy w koło na biało, truskawki i zielona trawa, już nie mogę się doczekać. Wybrałem jeden mecz pomiędzy Japończykiem Nishikori a Leytonem Hewittem z Australii, którego kibicą tenisa nie trzeba przedstawiać, niestety wraz z upływem lat Lepton gra coraz to słabiej i mimo iż jest to jego ulubiona nawierzchnia gdzie zawsze grał najlepiej nie wróże mu długiej przygody z turniejem ponieważ w ostatnim czasie jest w katastrofalnej formie i odpada z reguły w pierwszych rundach co od razu widać po rankingu ATP w którym zajmuję bardzo odległe 130 miejsce, natomiast jego rywal gra ostatnio bardzo dobrze w ostatnim turnieju ATP w Eastbourne zakończył swoją przygodę na półfinale co pokazuje, że czuje się ona bardzo dobrze na kortach trawiastych i jest w coraz to wyższej formie. Jak na razie Japończyk jest klasyfikowany na 59 miejscu czyli dużo wyżej od swojego dzisiejszego rywala. Myślę, że warto postawić na to spotkanie bo kurs jest naprawdę fajny.
Ja bym poszukal na twoim miejscu innego meczu... Japonczyk gra naprawde bardzo slabo, jesli to jest Japonska gwiazda , strach pomyslec jak gra reszta narodu... To czego mu brakuje to poprostu utrzymania pilki w korcie, serwis jak dla mnie jest ok ale masa bledow banalnych jakie popelnia to masakra. Tipsa gral z nim teraz moim zdaniem na pol gwizdka a i tak wygral ladnie,.. Jesli chodzi o rywala Australii to nie wyglada to takze najlepiej... Dokladnie tak samo jak Japonczyk masa bledow do tego dochodzi jeszcze fakt slabego serwu... Rochus wygral z nim poniewa utrzymywal pilke w korcie to czego nie umial rywal... ostatecznie Hewitt wkur**** jak 150 kreczowal ????
Jak dla mnie to spotkanie wyrownane ale kurs na Japonczyka nie wart ryzyka... ja osobiscie sklanialbym sie w strone Hewitta...
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Nie takie pewne odpuściłbym: Gasquet wielka nie wiadoma nie zagrał ani jednego meczu oficjalnego na trawie w tym roku a co do jego treningów to też pytajnik różnie ztym u niego bywa a Giraldo to nie jest pionek. Lopez powinien go wyserwować lecz niemiec też ma dobry serw jedno przełamanie lub tie break w obie strony no bet.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
A ja się nie zgadzam i gram przeciwnie na Hewitta. Przede wszystkim japończykowi bardzo trudno będzie przełamać serwis australijczyka. Wystarczy, że Hewitt będzie utrzymywał swoje podanie i to będzie gwarancją zwycięstwa, ponieważ okazje na przełamanie japończyka pojawią się nie jednokrotnie. Myślę, że o wyniku zadecydują typowe na trawie akcje typu serv + voley
Hewitt nie jest w 100% zdrowy. Przy Church Road zagra z kontuzjowaną stopą na silnych środkach przeciwbólowych, tak więc stanowczo odradzam granie na niego.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
pisałem analizy przez pół godziny i laptop mi padł, więc napiszę typy i po zdaniu do nich.

Bemelmans - Benneteau @ 3,25 ⛔

Belg spore postępy, powalczył ostatnio z Berdychem, Benek kaszanka jak zwykle, dużo wtop w kiepskim stylu. Stawiam na młodego Rubena.

Gil - Sela @ 5,72 ⛔

Value bardzo duże jak dla mnie. H2H 2-0 w tym jeden mecz na HC, więc chyba warto. Sela wygrał niezły chal w Nottingham, ale ten kurs to gruba przesada, bo obaj panowie są podobnie przeciętni.

Bellucci - Schuettler @ 2,25 ✅

Jak Rainer wytrzyma kondycyjnie to wygra, Bellucci nie pasuje na grass a Niemiec czuje się na trawnikach jak ryba w wodzie.

Kohlschreiber - Istomin @ 4,75 ✅

Filip wygrał w Halle, jednak dla mnie jest to gracz bardzo chimeryczny i taki juz raczej pozostanie. Denis słaby sezon, jednak na trawie grac umie. W tym roku mial pecha w losowaniach, w 1r JMDP i Tsonga, teraz moze być łatwiej. H2H 0-1 na hardzie w SJ.

Karlovic - Tipsarevic @ 2,00 ✅

Gdyby nie ten upadek, to zagrałbym na Janko, no ale w tej sytuacji pobieram Dr. Ivo po niezłym kursiku.

Clement - Kubot @ 2,20

Optymistycznie na Łukasza, Clement już nie ten sam co kiedyś, więc zaryzykuję.

Verdasco - Stepanek @ 1,65 ✅

Nando zaczął grać swój tenis, raz lepiej raz gorzej, ale wreszcie tak jak powinien. Radziu ograł Tsongę bo ten oddal mu mecz bez walki, z Nishikorim dostal takie baty, że aż mi go było żal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
pisałem analizy przez pół godziny i laptop mi padł, więc napiszę typy i po zdaniu do nich.

Bemelmans - Benneteau @ 3,25

Belg spore postępy, powalczył ostatnio z Berdychem, Benek kaszanka jak zwykle, dużo wtop w kiepskim stylu. Stawiam na młodego Rubena.

Gil - Sela @ 5,72

Value bardzo duże jak dla mnie. H2H 2-0 w tym jeden mecz na HC, więc chyba warto. Sela wygrał niezły chal w Nottingham, ale ten kurs to gruba przesada, bo obaj panowie są podobnie przeciętni.

Bellucci - Schuettler @ 2,25

Jak Rainer wytrzyma kondycyjnie to wygra, Bellucci nie pasuje na grass a Niemiec czuje się na trawnikach jak ryba w wodzie.

Kohlschreiber - Istomin @ 4,75

Filip wygrał w Halle, jednak dla mnie jest to gracz bardzo chimeryczny i taki juz raczej pozostanie. Denis słaby sezon, jednak na trawie grac umie. W tym roku mial pecha w losowaniach, w 1r JMDP i Tsonga, teraz moze być łatwiej. H2H 0-1 na hardzie w SJ.

Karlovic - Tipsarevic @ 2,00

Gdyby nie ten upadek, to zagrałbym na Janko, no ale w tej sytuacji pobieram Dr. Ivo po niezłym kursiku.

Clement - Kubot @ 2,20

Optymistycznie na Łukasza, Clement już nie ten sam co kiedyś, więc zaryzykuję.

Verdasco - Stepanek @ 1,65

Nando zaczął grać swój tenis, raz lepiej raz gorzej, ale wreszcie tak jak powinien. Radziu ograł Tsongę bo ten oddal mu mecz bez walki, z Nishikorim dostal takie baty, że aż mi go było żal.
GIL , ISTOMIN nie maja najmniejszych szans jak szukasz niespodzianki to nie w tych parach
popatrz sobie na forme zawodników i ich starty kogo ogrywali Gil poległ ze słabym Merchenka którego Sela ograłby jedna ręka
Niemiec jest w super formie a Istomin gra taki piach ze szkoda słów
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Łukasz Kubot - Arnaud Clement @ 2.05 ✅
John Isner - Nicolas Mahut @ 1.49 ✅
Łukasz jest w dobrej formie o czym świadczą wyniki uzyskiwane w tym sezonie (21-15), solidna postawa na RG i w kwalach Wimbledonu, h2h 1-0 na jego korzyść, nieregularny Clement nie imponuje formą i jest na minusie w tym roku (9-13) nie powinien niczym specjalnym zaskoczyć Polaka. Natomiast obecna forma serwisowa Isnera pozwala mi stwierdzić, że nie dojdzie do powtórki z rozrywki i nie zobaczymy kolejnego maratonu z udziałem tych zawodników. Ze stawkami nie przesadzam bo jest to w końcu 1. runda.
Kubot x Isner @ 3.05 ✅ (Pinnacle)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
GIL , ISTOMIN nie maja najmniejszych szans jak szukasz niespodzianki to nie w tych parach
popatrz sobie na forme zawodników i ich starty kogo ogrywali Gil poległ ze słabym Merchenka którego Sela ograłby jedna ręka
Niemiec jest w super formie a Istomin gra taki piach ze szkoda słów
Zgadzam się z tym tylko że Sela jak juz kogoś ogrywa to zawsze jedną ręka bo gra jednoręczny BH :cool: . Co do typów to wpadło mi w oko pare ciekawych spotkań :
Haider-Mauer - Serra @1,83
Serra kompletnie bez formy , przegrywa wszystko jak leci , ewidetnie jego lata minęły , ostatnio dwa turnieje na trawie gdzie przegrał z Monfilsem i Walterem . Haider Mauera widziałem w meczu z Kavcicem i Dodigiem i nie wyglądał źle , sporo wybierał się do siatki , mądrze rozgrywał punkty przy serwisie Kavcica . Powinien sobiie spokojnie poradzić z Francuzem który ostatnio nie potrafi pokonać nikogo , serwis zawsze miał bardzo przecięty .
Fischer - Bolleli @ 2.00
Fisher to solidny zawodnik na trawie , w kwalach męczył się co prawda z Janowiczem , jednak wcześniej pokonał bardzo pewnie Kuznetsova i Cervenaka . W Nottingham pokonał go Sela który ostatnio jest w świetnej formie . Bolleli przegrał w 3 rundzie kwali z De Schepperem , w Nottingham pokonał go przeciętny Roger-Vasselin . Kurs bardzo dobry a Włoch na trawie nie ma takich argumentów jak na clayu więc warto dać na Fishera.
Do tego Matosevic , Kohlschreiber + Muller i Nishikori w buku w którym nie ma zwrotu za krecz .
 
M 92

macko5000

Użytkownik
Sela D. - Gil F
Philipp Kohlschreiber - Denis Istomin
Gasquet R. - Giraldo S.
Haase R. - Riba P
Malisse X. - Zverev M
Isner J. - Mahut N.
Arnaud Clement - Łukasz Kubot

kurs 5,50 za 200 zł. Opłaca się ? bo kurde mam tyle myśli, że nie wiem co postawić... ????


christopher48 // Po pierwsze: nie podajemy suchych typów.
Po drugie: częśc z tych meczów masz już wyżej opisane.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Przewidywane są opady, Nadal ma być pierwszym obrońcą tytułu rozpoczynającym obronę tytułu pod dachem. Jeśli chodzi o typy na jutro to przede wszystkim Karlovic po 1.75✅ oraz Verdasco 1.53✅. Myślę, że warto zainwestować nieco w taki dubel, Karlovic gdzie jak gdzie ale na trawie powinien robić użytek ze swojego podania. Przede wszystkim jednak wczorajsza kontuzja Tipsarevicia, tylko 1 dzień odpoczynku Serba, jego zdrowie jutro jest mocno niepewne. Co do Verdasco to zagrał przyzwoicie na Queens pokonał Nalbandiana i Mahuta, wprawdzie wtopił ostro z Roddickiem ale Stepanek to zdecydowanie nie ta półka. Radek potrafi grać na trawie, może sprawić sporo problemów Hiszpanowi ale mimo wszystko skłaniałbym się ku Hiszpanowi. Z wyższych kursów na 1 rundę można za mniejszą stawkę spróbować:
Bemelmans 2.75 ⛔
Ward 3.00 ⛔
Schuettler 2.25✅
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Beck - Roddick DW 0:3 1,48
Bez większych kombinacji i uzasadnień, to mój typ dnia na jutro. Gram zdecydowanie na ARoda. Grass to jego nawierzchnia, co roku jego fani liczą na wygraną na Londyńskich kortach pewnie znowu się przeliczą, ale Amerykanin półfinał może tutaj osiagnąć. W drodze do 1/4 może 1/2 nie powinnien tracić zbyt wiele czasu. Szybko i pewnie będzie wygrywał swoje podania i przy podaniu rywala będzie walka umie sie poruszać po korcie jak mało kto, jego slajsy są tutaj mega niewygodne.
Beck przeszedł kwale, w 3 r istny 5-setowy horror z Zoppem. W tym sezonie ma już sporą ilość meczy na trawie, ale to Roddick go zdominuje i nie wierze aby pozwolił sobie na stratę seta!
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Donald Young-Alex Bogomolov over 3,5 seta @ 1,5✅
Arnaud Clement-Łukasz Kubot over 3,5seta @ 1,5✅
Jutro rusza 1 runda Wimbledonu. Póki co w 1 rundzie trudno jest wybrac cos konkretnego.
Na faworytów bardzo niskie kursy,a w spotkaniach z konkretnymi kursami trudno przewidziec jak niektórzy gracze zaprezentuja sie na trawie. Na siłe szukać niespodzianek tez mija sie z celem.
W obu meczach przewiduje przynajmiej ze padna 4 sety.
W pierwszych spotkaniu zagraja dwaj Amerykanie kiedyś dobrze zapowiadajacy sie Young i o pare lat starszy Bogomolov. Younga ogladalem pare razy o ile w stanach prezentuje sie nie najgorzej to w Europie juz jemu tak dobrze nie idzie. Mecze potrawi przegrac w bezsensowny sposob wygrywajac 1 seta w 2 prowadzac i nagle Amen.
Watpie aby w tym meczu padł wynik 3-0 dla ktoregos z graczy.
W 2 meczu gra nasz rodzynek Kubot ktory w ostatnim szlemie zaprezentowal sie dobrze i dzieki czemu wskoczył do setki. Tym razem przeciwnikiem bedzie Francuz Clement który lata swietnosci ma juz za soba. Kubot w eleminacjach trafil w miare na łatwych przecownikłów jednak w 2 spotkaniach stracil sety. Ten mecz bedzie zapewne obfitował w duzo liczbe przełamań. Licze takze na win Kubota ktory jak najbardziej jest w stanie wygrac. Napewno w lepszej formie jest Kubot i nawet jak bedzie w trudnej sytuacji to wiem ze łatwo nie odpusci
Ako@ 2,25✅
 
M 62

moreno

Użytkownik
Według przewidywań kilku różnych serwisów pogodowych, pierwsze spotkania powinny być rozegrane w znośnych warunkach 17-18 stopni C, wiatr ~10km, bez deszczu ! Popadać ma dopiero po 15 i wtedy ma też zwiększyć się siła wiatru. Uważam, że to jedne z kluczowych informacji, bo ostatnio oglądałem spotkanie Venus, w którym zawodniczki nie mogły prosto piłki podrzucić przy serwisie, a noszone piłki wpadały za linię.
W związku z tym mam pytanie, które spotkania będą rozgrywane pod zadaszeniem ?
Odnośnie typów to również mam zamiar grać na OVER w przypadku Kubota oraz czyste 0:3 w przypadku Roddicka. Oprócz tego jeszcze rano wyselekcjonuję &quot;trochę&quot; meczy. Ale mam nadzieję, że ktoś odpisze w związku z warunkami gry.
 
Y 20

ymaginary

Użytkownik
Witam, już za parę godzin startuje Wimbledon. Mam kilka przemyśleń, co do turnieju, jest jeszcze trochę czasu żeby wnieść zakłady, chętnie zapoznam się z jakimiś opiniami na temat moich propozycji.

Lepsza pozycja końcowa w turnieju (Unibet)
Nadal, Rafael 2,10
Federer, Roger 1,70

Jeżeli żadna kontuzja się nie przytrafi to Rafa w półfinale zamelduje się bankowo, del Potro w 4 rundzie, Fish/Kohlschreiber/Verdasco/Berdych w ćwierćfinale nie powinni stanowić problemu.
Federer tez nie powinien mieć problemu żeby dobić do półfinalu, gdzie zapewne przyjdzie zmierzyć mu się z Djokovicem. Nie odbieram mu szans w tym pojedynku, zresztą we French Open sam stawiałem na Feda w półfinale, ale myślę, że Novak pała żądzą rewanżu i jest dość prawdopodobne, że Federer na tym etapie zakończy turniej. Jeśliby dotarł do finału i zmierzył się tam z Nadalem (potencjalny przeciwnik w półfinale - Murray) to moim zdaniem ponownie będziemy świadkami znanego już scenariusza, Rafa bezlitośnie ogra nie będącego sobą Federera. W przypadku odpadnięcia na tym samym etapie - zwrot stawki.

Gentlemen Singles - All Top 4 seeds to reach the Semifinal (Unibet)
Tak 4,00
Nie 1,23
Liczę na powtórkę z Roland Garros. Tak jak pisałem wyżej, Rafa i Roger w półfinałach powinni się znaleźć. Myślę, że Tsonga akurat dla Federera nie będzie stanowił problemu, Roger zapewne we wczesnej fazie turnieju będzie imponował stylem i bezproblemowo pokonywał kolejnych przeciwników. Dla Djoka jedynym problemem może być Soderling w ćwierćfinale, ale zważając na jego aktualną formę to nie powinien stanowić przeszkody dla Serba. No i zostaje faworyt gospodarzy, czyli Andy Murray, w 4 rundzie Wawrinka (pamiętam ich mecz sprzed dwóch lat, mam nadzieję, ze tym razem Szkot nie dopuści do takiej nerwówki) może Gasquet, a potem Roddick/Monfils maybe Lopez, zakładam że też nie powinno być problemów.
Oczywiści może się przytrafić jakaś kontuzja i wtedy po zakładzie, chociażby zwykłe skręcenie stawu skokowego. Jestem sobie w stanie wyobrazić Djokovica ślizgającego się do drop shota i skręcającego sobie kostkę. Każdemu może też przytrafić się słabszy dzień, ktoś inny z kolei może zagrać mecz życia, taki jest sport.
Każdy z osobna jest pewniakiem do awansu do półfinału, ale wszyscy razem już nie za bardzo, ale i tak zaryzykuję, ze względu na w miarę atrakcyjny kurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom