>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
@up ale glupoty..
waż słowa panie, przegrana nadala z djokovicem = kompromitacja.. novak musi wygrac.. ja cie krece.. wygra na pewno jeden z nich.. wlaczcie o 15 tv, nie stawiajcie nic i wtedy bedziecie mogli obiektywnie po meczu cos powiedziec, inaczej to niemozliwe.. jestesmy tylko ludzmi, a kasa jest najwazneijsza
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
a te 4.2 na -1,5 seta Nadala to z której choinki urwałeś ? Nie powinno być 2,4 ?
No w sumie moj blad. to jest na DW 3-1 a przeciez to nie to samo co -1,5 seta. Ale to jest na moj gust bardziej prawdopodobne jest 3-1 niz np. 3-0.
Wiec jezeli mam stawiac na handi to juz wole DW 3-1 ;p
Ps. Mój kumpel gra ze mną na Betfair i ma... Plan ;D.
Zamierza stawiać na wygrana poszczególnych setów. 1.83 na Nadala w pierwszym, pod koniec wycofa i tak zamierza działać. Ew. uciekać. Ale ostrzegam - mu tego nie wytłumaczę, ale każdy break to ogromna zmiana kursów i wycofanie będzie bez celu. Jak idzie po myśli to okej. Ale jak postawisz na Nadala, przy 1.8 a Djok break to kurs na Nadala smignie do 6 i powiedzmy, ze ze 100 euro wycofasz grosze...
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
To może ja się wypowiem i przedstawię mój typ od innej strony. Gdyby Ferdek nie przegrał frajersko w wygranym meczu z Tsogą to myśle, że Djoko nie było by teraz w finale. Tsąga zagrał życiówkę z Federerem, a ten z kolei grał tutaj w pierwszych rundach rewelacyjnie i był głównym kandydatem do finału. Natomiast Tsonga w meczu z Djoko po prostu pajacował (bez serwisu, i bezsensowne gonitwy do siatki po jednej, dwóch wymianach). Reasumując Ferdek w takiej formie odprawiłby z kwitkiem bezbarwnego Djokovica (ambicja, bieganie, czasem serv i nic po zatym), a w finale jak zwykle wygrałby Rafa. Fakty są takie, że w finale gra Djoko z Nadalem i w moim odczuciu wygrywa Nadal (ambicja, bieganie, rewelacyjna gra kątowa, świetna gra przy siatce i czasem dobry wyrzucający serwis). Psychicznie myślę że nikt tutaj nie wymięknie. Więcej atutów po stronie Rafy dlatego też V@mos Rafa Nadal ;)
 
even 2

even

Użytkownik
Widzę idzie masówka na Djokovica.
Ale nikt nie bierze pod uwagę jednego: to jest NADAL , on może mieć słabszy turniej, a później i tak go wygrywa. Co prawda w tym roku Djokovic ma na niego sposób, ale to było na ziemii, trawa to inna bajka gdzie Rafa coraz lepiej się czuje i jemu serwis do wygrywania nie jest potrzebny.
:grin:
Ogromne znaczenie dla pojedynku będzie miał 1 set, ten kto go wygra wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku, djoko nie spuchnie i nie obsra się jak Murray(któremu głowa zaczeła parować w 3 czy 4 gemie) podobnie sam hiszpan. Ja jednak skłaniałbym się ku Novakovi, znalazł sposób na Nadala i to na mączce, kursy powinny wyglądać odwrotnie. Pobrałem djoka już 2 razy po kursach 3/4 + na mączce i dziś zamierzam zrobić to ponownie.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Wielki finał przed nami. Wimbledon w tym roku dał solidnie zarobić. Przed nami wielki finał, w którym zagra dwóch najlepszych grajków w sezonie. Serb już osiągnął życiowy sukces, bo od jutra (niezależnie od wyniku dzisiejszego finału) zostanie numerem jeden w rankingu ATP! Czy Djokovic gra słabiej niż na początku sezonu? Szczerze mówiąc nie widzę różnicy, bo dalej jest niezwykle solidny i wygrywa wszystko, a że trawa nie była nigdy jego ulubioną nawierzchnią wiemy nie od dziś. Jestem fanem Hiszpana, ale doceniam Serba w tym turnieju. Będzie to ich 28 oficjalny pojedynek, na trawie tylko 2 mecze, oba wygrał Nadal, ale nie zmienia to faktu, że ja faworyta widzę w Djokovicu. Droga do finału (moim zdaniem) łatwiejsza dla Nadala, dopiero w ćwierćfinale Del Potro (który IMO nie potrafi grać na trawie z taką skutecznością jak choćby na hardzie, nawet cegle), Fish (szczerze mówiąc to najłatwiejszy możliwy rywal w 1/4) i wreszcie pasywnie grający Murray, którego znów przerosła presja i znów zrobił to co mógł, by odpaść w 1/2. Djokovic pokonał już w 2 rundzie solidnego Andersona, to nie był wielki wyczyn, ale już w 3 trafił na bardzo dobrze dysponowanego tego dnia Baghdatisa, który gdyby nie losowanie, mógłby zajść o wiele dalej. Llodra nie był trudnym przeciwnikiem dla takiego technika jak Nole, ale już Tomic &amp; Tsonga, dwie najwyraźniejsze postaci tego turnieju. Bernard grał znakomicie, to że Serb stracił z nim seta to żadna ujma, Tsonga mógł, a nawet powinien przy swoim usposobieniu ograć Djokovica, jednak rozsądna gra, zaangażowanie i wielka forma pozwoliły Djokovicowi na awans do finału! W tym roku 4 zwycięstwa nad Nadalem! W tym dwa na jego ukochanej cegle! To nie jest przypadek. Nie twierdzę że Rafa nie ma szans z Djokovicem, ale nie wydaje mi się by wygrał akurat dzisiaj. Forma optymalna, ale bez błysku, na pewno dziś nie zabraknie długich wymian, ale nie jest powiedziane że Nadal będzie miał w nich przewagę. Ja skupię się na zakładach na żywo, a tymczasem teraz jeden typ przed meczem:
Rafael Nadal - Novak Djokovic 2 @ 2.30
Choć tak jak wspomniałem jestem fanem Nadala i wcale się nie zdziwię jeśli to Hiszpan wygra. Jednak przed meczem wskazuje na to, że to Serb zostanie pierwszy raz w karierze królem Wimbledonu ;) (wczoraj pierwszy raz w karierze wygrała Kvitova :razz: ). Jeszcze dodam, że Nadal wygrywał Wimbledon w 2008 i 2010, myślę że podtrzyma tradycję i ponownie wygra... za rok :razz:​
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Jestem pod wrażeniem Novak gra świetnie.
Pochylam głowę, myliłem się chociaż bardzo żałuję xD.
Gratulacje tym którzy stawiali na Serba, osobiście jeżeli serb wygra wtopie 200 euro... średnio fajnie. Ale cóż. Już jutro kolejny turniej ;)
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Stawiajcie na żywo Nadala po atrakcyjnym kursie. Hiszpan bezwzględnie musi zmienić coś w swojej grze, zacząć grać agresywniej i podejmować ryzyko, bo inaczej po prostu się skompromituje. Nie marnujcie takiej okazji, bo to się może więcej nie powtórzyć. Wspomnicie jeszcze moje słowa po meczu...
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Niestety Rafa nie wytrzymał kondycyjnie. Z resztą Djoko pod koniec też bardzo słabo wyglądał, gdyby nie proste błędy Hiszpana przy stanie 3-4 w czwartym secie, wówczas inaczej by się to mogło potoczyć.

Tak czy inaczej - brawo dla Djokovica, który potwierdził swoją dominację w tym sezonie.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Będę zdziwiony jeśli Djoko straci więcej niż seta.
Jeszcze ktoś ma jakieś pytania? Jeśli ktoś trochę zna się na tenisie i śledził poczynania tenisistów w całym sezonie, jak i przez ostatnie 2 tygodnie, to wynik, ani przebieg finału nie powinien być dla niego żadnym zaskoczeniem. Nadal mocniejszy psychicznie? Wolne żarty. To właśnie dzięki psychice Djokovic w tym sezonie osiągnął to co osiągnął. I dodatkowo, tak jak w ostatnim czasie Federer ma kompleks Nadala, tak w tym sezonie Nadal boi się Djokovica i to widać gołym okiem. Ale tu nie chodzi tylko o psychikę, ale też o styl gry obu tenisistów. Djokovic znalazł patent na Nadala i nie przypadkowo wygrał ich 4 ostatnie spotkania i jeśli ktoś tego jeszcze nie zauważył to jest to dość przykre. Każdy ich mecz wyglądał podobnie. Nadal grający maksymalnie pasywnie, w ataku kompletnie nie istniejący, większość prób przyspieszenia kończy się wywaleniem piłki w aut, a nawet jak trafi to Serb dobiega do tych zagrań bez żadnego problemu. Djokovic kontroluje wymiany w 100%. Gra długą piłka nie pozwalając na nic Hiszpanowi, a gdy już uzyska dobrą pozycję, jednym uderzeniem spycha Nadal do głębokiej defensywy i w następnym uderzeniu kończy akcje. Wydaje się do bardzo proste i dla Djokovica takie jest to w rzeczywistości, ma tak wszystko perfekcyjnie w głowie poukładane i żadne pojedyncze błędy, nie wytrącają go z równowagi. Pod względem regularności też bije Nadala, zresztą trudno znaleźć element, w którym byłby słabszy od Hiszpana. Lepiej serwuje, returnem niszczy Hiszpana, po prostu jest w tym momencie dużo lepszym tenisistą i jeśli ktoś nie potrafi tego dostrzec i zrozumieć to ma duży problem.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Novak Djokovic mistrzem Wimbledonu 2011
Wielkie brawa dla Djoko..Zagral wspaniale..Wygral zasluzenie..Od jutra to on bedzie okupowal pierwsze miejsce rankingu ATP..Rafa poderwal sie w trzecim ale to nie wystarczylo na swietnie dysponowanego Mistrza..
Dziekuje kolegom za udzial w dyskusji i od jutra przenosimy sie do innego tematu na kolejny turniej..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom