>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wimbledon '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Nie mogę patrzeć na Wasze posty więc i ja się udziele....
Djokovic - Tsonga
Novakovi od początku sezonu spadła trochę forma ale prezentuje on dobrą formę . W tym turnieju miał tylko jednego dobrego przeciwnika nie licząc kompletnie bez formy francuza Llodry , byl to Bernard Tomic , 18latek z Australii który swoją formą zaskoczył wszystkich , z pewnością dojście do ćwierćfinału było dla Niego ogromnym sukcesem , ale zatrzymajmy się w ćwierćfinale z Djokovicem . Pierwszego seta Tomic przegrał gładko ale już w następnym wziął się do roboty , przełamując Serba . Djokovic nie miał nic do powiedzenia a Tomic dyktował warunki w tym secie , nie inaczej było w 3 secie , Tomic szybko przełamał Novaka po czym chwile rozluźnienia i zrobiło sie 6-3 dla Serba . W kolejnym secie również to Tomic dyktował warunki ale uległ Novakovi . Gdyby nie doświadczenie Serba ten mecz miałby innego zwycięzce a Tomic w tym meczu pokazał w jakiej jest znakomitej formie . Tsonga również odbył poważny sprawdzian w ćwierćfinale tegorocznego Wimbledonu . Jego przeciwnikiem był wracający do formy Roger Federer , ikona szwajcarskiego tenisa . Był to wyczerpujący pojedynek który miał lekkiego faworyta którym był Szwajcar , a jednak wygrał go niespodziewanie francuz Tsonga awansując tym samym do półfinału . Podsumowując faworytem ogromnym jest Djokovic , ale Tsonga będzie walczył , na ile starczy mu sił ? Zobaczymy już dzisiaj o 14:00 . Myślę że jeżeli Djokovic wygrał z Tomiciem który jest w nieziemskiej formie w 4 setach to i również pokona dzisiaj czarnego konia turnieju , Tsonge .
Djokovic @ 1,45
Nadal - Murray
Pojedynek Hiszpana z Anglikiem jest pojedynkiem według mnie bez faworyta . Nadal i Murray prezentują ostatnio znakomitą formę na trawie . Rafael w swojej drodze miał tylko jedną poważna przeszkodę jaką był Argeńtynczyk Juan Marin Del Potro z którym po ciężkim pojedynku z dwoma tie-breakmi rozprawił się w 4 setach . Dla Andiego półfinał to dopiero będzie poważny sprawdzian , wcześniej miał graczy na poziomie , ale umiejętnościami gorszymi od anglika . Bukmacherzy faworyzują tutaj Hiszpana , ja myślę że Andy sprawi tutaj niespodziankę i pokona Nadala po ciężkim i długim pojedynku zwłaszcza że gra u siebie .

Over 40,5 @ 1,70
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
W Eastbourne Tsonga się ewidentnie wyłozył Stepankowi, dokładnie pamiętam jak grałem Stepanka wtedy i spadki na niego były duże bo plotki krążyły, że Tsonga to zrobi. Właściwie to już z Istominem jakby chciał przegrać ale Denis grał taki piach, że gdyby Tsonga chciał przegrać to musiałby 4 razy pod rządu double faulta zrobić żeby dać się przełamać.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Widzialem doskonale jego mecze, bardzo dobrze gral ! Ale jak to ktos wczesniej zauwazył Tsonga w najlepszej formie nie jest w stanie pokonac nie najlepiej grajacego Djokovica w Wimbledonie ! Widzisz z Murrayem tez gral niesamowity tenis no i co ? NIe wystarczylo to jednak ! On bedzie mial teraz w pamieci ze wygral z Federerem ! Czegos juz dokonal, publicznosc juz go pokochala takze jezeli przegra ten mecz to i tak zejdzie dumny z kortu, bo jednak wysoko zaszedl ! A Djokovic jest glodny wygranej, bo jezeli teraz wygra awansuje na 1 miejsce w rankingu ! Takze jest to duza szansa dla niego !!
Pokonal Federera, duze osiagniecie dla Tsongi niewatpliwie - i co, myslisz, ze to wplynie na niego negatywnie i odpusci mecz bo osiagnal co chcial? No nie bedz smieszny ;)
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Widzialem doskonale jego mecze, bardzo dobrze gral ! Ale jak to ktos wczesniej zauwazył Tsonga w najlepszej formie nie jest w stanie pokonac nie najlepiej grajacego Djokovica w Wimbledonie ! Widzisz z Murrayem tez gral niesamowity tenis no i co ? NIe wystarczylo to jednak ! On bedzie mial teraz w pamieci ze wygral z Federerem ! Czegos juz dokonal, publicznosc juz go pokochala takze jezeli przegra ten mecz to i tak zejdzie dumny z kortu, bo jednak wysoko zaszedl ! A Djokovic jest glodny wygranej, bo jezeli teraz wygra awansuje na 1 miejsce w rankingu ! Takze jest to duza szansa dla niego !!
Czyli reasumując Twoją wypowiedź, Tsonga po ograniu Feda już osiągnął wszystko i odpuści półfinał a Djoko musi wygrać bo wskoczy na fotel lidera rankingu. Bardzo ciekawa teoria. Nie ma co rozkminiać. Djoko popełnia sporo błędów, Francuz gra tenis życia, lubi grać z Serbem, ale jednak trzeba wziąć poprawkę, że może się podpalić. Mimo wszystko - Tsonga +1,5 @1,95.
 
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Tsonga to gracz niemal idealny na nawierzchnię trawiastą, co pokazał nie tylko w meczu z Rogerem, ale także w poprzednich rundach turnieju oraz Queen’s Clubie.

Djokovic przeciwnie, najmniej ze wszystkich nawierzchni lubi grać na „grassie”, w dodatku w tym turnieju nie pokazywał się z jakieś rewelacyjnej strony.
W analizach popierających Djokovica sami dajecie argumenty na to że Tsonga wygra. Przecież Tsonga ma bilans z Djoko 5:2 i to na kortach twardych, a jak pisze kolega wyżej trawa to plus dla Tsongi i minus dla Novaka. Argumentem za Djokoviciem jest głównie psychika, doświadczenie, ranking. Jak dla mnie wyznacznikiem powinna być aktualna forma.

Tak więc z całym przekonaniem

Tsonga @2,75 bet365
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Patrząc na to co dzieje się teraz przed półfinałem Djoko - Tsonga przypomina mi się ich pierwsze spotkanie sprzed 3 lat w finale AO &#39;08. Wtedy Djoko można powiedzieć, że był wschodzącą gwiazdą, trochę jeszcze niedoświadczony na takim poziomie (finał szlema). Tsonga powracał po jakieś kontuzji i też pamiętam mnóstwo zachwytów nad jego grą, grał świetnie i efektownie, często przy siatce ciągle w ataku. Djoko grał za to okopany za końcową linią, dłuższe wymiany to był jego żywioł, czyli to wszystko wygląda tak jak teraz. W tamtym meczu Djoko stremowany przegrał pierwszego seta, ale potem już dominował. Ten mecz rysuje mi się podobnie. Tsonga ma pewne atuty po swojej stronie takie jak gra przy siatce, serwis, poruszanie się po korcie ( w sensie szybkości i zwinności, a nie ustawiania się). Francuz jest też chyba w swojej optymalnej formie. Jednak moim zdaniem może to być za mało na opanowanego i dobrego w defensywie Serba. Tsonga ma znakomity serwis, ale nie jest on najregularniejszy. Djoko doskonale potrafi utrzymywać swoje podanie, bo mimo że nie serwuje jakiejś niewyobrażalnej liczby asów, to serwisem potrafi zrobić sobie przewagę, której z reguły nie oddaje w wymianach. Dodatkowo wydaje się że Nowak lubi grać z atakującymi graczami, bo on się znakomicie broni i trzyma wymianę i tylko czeka na błędy, które w tak ofensywnej grze jaka prezentuje Francuz są nieuchronne.
W drugim półfinale ciężej wytypować zwycięzcę. Murray gra świetnie, dodatkowo niby Nadal nie jest w najwyższej formie. Przynajmniej wielu tak mówi, jednak nie do końca się z tym zgadzam. Nadal wygrał RG, jak na razie obronił pozycję lidera, tutaj stracił tylko 2 sety, czego chcieć więcej? To nie jest maszyna i też zdarzają mu się trochę słabsze momenty w meczach, ale mimo to wygrywa przekonywująco. Pisanie, że miał szczęście bo kilka setów wygrał w tb też nie jest sprawiedliwe. Można mówić, że tb to loteria, ale to nie są karne w piłce, że bramkarz rzuca się na wyczucie itp. tutaj mamy normalne wymiany i normalną grę, a wygrane w tb Nadala wynikają z umiejętności, doświadczenia i silnej psychiki. Szkot jest trochę chimeryczny i Rafa może go tutaj &quot;zajeździć&quot; swoimi forhendami. Z drugiej strony jeśli nie w tym momencie, to chyba Murray będzie musiał czekać aż Nadal zakończy karierę ???? , lub nie daj Boże złapie kontuzje. Ten mecz jest raczej do oglądania a nie stawiania, bo z jednej strony nie zdziwi mnie wcale szybkie 3:0 dla Rafy i under w gemach, z drugiej wcale zaskoczeniem nie będzie wygrana Panicza i długi wyrównany mecz, jedyne co bym tutaj wykluczył to szybkie zwycięstwo Murray, bo Nadal z reguły nie przegrywa bez walki.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja gram dziś na faworytów:
Nadal @1,50✅
Djokovic @1,45✅
ako:2,16✅✅
Takie kursy-grzechem byłoby nie zagrać..Zazwyczaj na nich mamy kursy w granicach 1,05-1,20,więc dziś widzę value.Oczywiście nie grają z ogórkami,ale obaj są w formie więc myślę że to w połączeniu z doświadczeniem w tej fazie ważnych turniejów zdecyduje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Murray kontuzjowany, czyli po meczu. Na pewno nie skreczuje, bo gra przed własną publicznością półfinał wielkoszlemowy. Na stojąco nie ma możliwości pokonać w takim spotkaniu Nadala. Szkoda.

Coś z nogą, co przerwę podchodzi do niego lekarz i rozmawiają. Po dłuższych wymianach Szkot spogląda z grymasem bólu na nogę, więc coś jest ewidentnie nie tak. Widać z resztą gołym okiem po jego poruszaniu.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Po kilku akcjach zauważyłem jak pokazuje palcem na udo i coś mówi, pewnie przeklina znając jego. Co prawda on zawsze stęka na korcie ale tym razem może i jest kontuzjowany, w połowie trzeciego seta z Lopezem coś się stało. Psycha niestety bez zmian...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dyscyplina, Liga: Tenis Atp Debel Wimbledon
Data i godzina: 02.07.2011, 17-00
Zdarzenie: Bryan/Bryan- Lindstedt/Tecau
Typ: over 38,5 games
Kurs: 1,87
Buk: Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu finalowym turnieju deblowego panow podczas wielkoszlemowego wimbledonu na trawiastych kortach w londynie Amerykanie, bracia Mike i Bob Bryanowie spotkaja sie ze Szwedem R. Lindstedtem i Horią Tecau. Dla obydwu pary o dziwo bedzie to pierwsze spotkanie naprzeciw siebie w karierze, mimo tego ze obie naleza do scislej swiatowej czolowki od lat. Amerykanie uwielbiaja grac na trawie. Obaj swietnie serwuja i swietnie czuja sie przy siatce. W tym sezonie na trawie jeszcze nie przegrali i sa oczywistymi faworytami dzisiejszego pojedynku. Bryanowie to debel uwazany przeze mnie za najlepszy na swiecie. Lindstedt i Tecau to jednak nie zadne pionki i potrafia grac oni na korcie trawiastych. Udowodnili to chocby tu docierajac do finalu, czy w Hertogenbosch gdzie rowniez grali w finale w tym roku. O dziwo blizej odpadniecia z turnieju we wczesniejszych rundach byli Amerykanie. Najpierw w czolowej szesnastce gdzie niemilosiernie meczyli sie z Aspelinem i Hanleyem wygrywajac dopiero w decydujacym secie 16-14. W polfinale rowniez byli tego bliscy, roztrownili dwusetowa przewage z Llodra i Zimonijcem by jednak w decydujacym secie wygrac 9-7. Widać chocby po tych wynikach ze mozna powalczyc z Amerykanami o zwyciestwo i Lindstedt i Tecau nie stoja na takiej straconej pozycji. Stad tez moj typ na over 38,5 gema ktory powinien wejsc gdy spotkanie bedzie conajmniej czterosetowe, gdyz nie sadze aby pary przelamywaly sie po dwa razy w jednym secie.
 
D 18

darkk7

Użytkownik
No to zaczynamy
Nadal - Djokovic 2 2.15

A wiec finał na najwyzszym poziomie. Numer 1 z numerem 2. Sledzilem mecze Nadala no i meczyl sie nie jeden raz i wygyrwal czesto w tiebreakach. Sadzilem ze juz wczesniej odpadnie, ale brawa ze wytrwal do finalu Jedna z brytyjskich gazet napisala &quot; W poniedziałek pokonał w czterech setach Juana Martina del Potro, ale po spotkaniu przyznał, że w pierwszym secie tak bolała go lewa stopa, że myślał o podaniu meczu. - To może być złamanie, trzeba zrobić szczegółowe badania - mówił na konferencji prasowej. Wtorkowe wydania brytyjskich gazet twierdziły, że jest realne niebezpieczeństwo, że zwycięzca z 2008 i 2010 r. wycofa się z turnieju. Sztab Nadala wydał jednak przed południem komunikat, że prześwietlenie nie wykazało złamania. &quot;Wszystko jest w porządku, mogę grać&quot; - napisał Nadal na Facebooku. Wątpliwości jednak pozostały&quot; To jest jeden z argumentow dla ktorego Djokovic jest faworytem. Kolejnym jest ze w tym sezonie Djokovic wygral juz 4 razy z Nadalem. Jako jedyny ma na niego patent i Nadal strasznie nie lubi z nim grac !! Djokovic zazwyczaj jak dochodzil do finalu to rzadko kiedy przegrywal. Teraz jest w kapitalnej formie takze obstawiam ze Nadal moze ugrac co najwyzej jednego seta. Wydaje mi sie ze publicznosc bedzie bardziej za Djokovicem, chociazby dlatego ze Nadal weliminowal Murraya ????
Nole pojdzie jutro jak burza ;))
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Tak przed pojawienim sie oferty planowalem zagrac sobie over gemowy w finale, bo bardzo prawdopodobny jest jakis tie break, w ktoryms z setow i sa spore szanse na to, ze w tym meczu beda przynajmniej 4 sety.
Jednak teraz jak patrze na linie na poziomie 42,5/ 43,5 to juz granie overa mi sie nie widzi, a wrecz przeciwnie.
44 gemy to moga nie wyskoczyc nawet i przy 4 setach i tie breaku... Jesli mecz zakonczy sie w 4 setach to wlasciwie wystarczy jakis jeden set, gdzie ktorys wyraznie przegra np 6-2 i under wejdzie.
Jak myslicie, mozna brac underka?
 
pkanonier 6

pkanonier

Użytkownik
Według mnie jutro Nadal pewnie wygra, natomiast Djoko powinien urwać seta, podobnie jak Fish czy Murray. Moje typy na ten mecz:
zwycięzca meczu: Rafael Nadal 1,65 BAH 7/10
over 3,5 seta: 1,25 BAH 8/10
tiebreak w meczu: TAK Bet365 7/10
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nadal(-1,5 seta)-Djokovic 1@2,10
Tobet
Według mnie Hiszpan jutro pewnie wygra. Oglądałem wszystkie jego mecze w tegorocznym turnieju. Do większego wysiłku zmusił go jedynie Del Potro,ale i tak skończyło się 3-1. Djokovic wyniki podobne,ale gdyby Tomic był bardziej doświadczonym graczem,Novak odpadłby w 1/4 finału.
Popatrzyłem na statsy i trochę się zdziwłem,bo &quot;król mączki&quot; na trawie ma bilans 37-4! Rafa poprawił serwis,reszta jak zawsze na wysokim poziomie(poza grą przy siatce). Ale akurat żeby wygrać z Novakiem wystarczy wygrywać wymiany z głębi kortu. Myślę,że tak właśnie będzie wyglądał ten finał-mało gry przy siatce,mnóstwo z głębi kortu. Novak w tym sezonie przebija z niesamowitą regularnością,jednak ja widzę,że w Wimbledonie już tak nie atakuje jak w RG. A gdy w meczu z Rafą nie atakujesz,kończy się 3-0 dla Hiszpana:cool:
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Tak przed pojawienim sie oferty planowalem zagrac sobie over gemowy w finale, bo bardzo prawdopodobny jest jakis tie break, w ktoryms z setow i sa spore szanse na to, ze w tym meczu beda przynajmniej 4 sety.
Jednak teraz jak patrze na linie na poziomie 42,5/ 43,5 to juz granie overa mi sie nie widzi, a wrecz przeciwnie.
44 gemy to moga nie wyskoczyc nawet i przy 4 setach i tie breaku... Jesli mecz zakonczy sie w 4 setach to wlasciwie wystarczy jakis jeden set, gdzie ktorys wyraznie przegra np 6-2 i under wejdzie.
Jak myslicie, mozna brac underka?
Raczej nie ma sensu bawić się jakiś undery/overy, tylko trzeba postawić na pewniaka, czyli win Djokovica, kurs buki wystawiły z kosmosu, więc trzeba korzystać. Win powinien być dość 3:0, co najwyżej 3:1, więc i twój under ma szanse powodzenia, ale oczywiście zagrać na win Serba, albo nawet Djoko -1,5 seta, po dużo lepszych kursach.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Raczej nie ma sensu bawić się jakiś undery/overy, tylko trzeba postawić na pewniaka, czyli win Djokovica, kurs buki wystawiły z kosmosu, więc trzeba korzystać. Win powinien być dość 3:0, co najwyżej 3:1, więc i twój under ma szanse powodzenia, ale oczywiście zagrać na win Serba, albo nawet Djoko -1,5 seta, po dużo lepszych kursach.
Pierwszy post na forum a opinie co najmniej jak byś miał wiadomości z jutra.
Ja uważam, że wygra to Nadal, na niego postawię. Statystyki jak na mój gust nie mają tutaj nic do powiedzienia bo to porostu taka klasa zawodników, że najważniejsza jest psychika. Ona zadecyduje o wszystkim. A jak to wygląda? Djok ma już ATP no.1. Nadal spada na 2. Jedyne co może wywalczyć to utrzymanie tytułu. Na pewno nie podda się do ostatniej piłki a dysponując taką jakością gry wątpię aby przegrał.
Ale... Nie dam nikomu gwarancji, nie będę na nikogo napierał. A pisanie w twoim stylu może zmylić innych którzy nie obserwują tenisa a jedynie przychodzą tu po typy. Djok oczywiście może wygrać, ale tym razem Buki oceniają szanse dobrze. Nadal jest zdecydowanym faworytem bo serb opadł z formy z przed kilku tygodni. Ale nigdy nie wiadomo.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Pierwszy post na forum a opinie co najmniej jak byś miał wiadomości z jutra.

Ja uważam, że wygra to Nadal, na niego postawię. Statystyki jak na mój gust nie mają tutaj nic do powiedzienia bo to porostu taka klasa zawodników, że najważniejsza jest psychika. Ona zadecyduje o wszystkim. A jak to wygląda? Djok ma już ATP no.1. Nadal spada na 2. Jedyne co może wywalczyć to utrzymanie tytułu. Na pewno nie podda się do ostatniej piłki a dysponując taką jakością gry wątpię aby przegrał.

Ale... Nie dam nikomu gwarancji, nie będę na nikogo napierał. A pisanie w twoim stylu może zmylić innych którzy nie obserwują tenisa a jedynie przychodzą tu po typy. Djok oczywiście może wygrać, ale tym razem Buki oceniają szanse dobrze. Nadal jest zdecydowanym faworytem bo serb opadł z formy z przed kilku tygodni. Ale nigdy nie wiadomo.
Doświadczenie w typowaniu tenisa, mam większe niż ci się może wydawać.

Wiadomości może z jutra nie mam, ale mam przegląd sytuacji z ostatnich 2 tygodni i nie trzeba być jakimś wielkim ekspertem, aby zauważyć, że Nadal gra co najwyżej średnio, jakoś udaje mu się pokonywać kolejne rundy, ale trzeba też zauważyć, że nie miał praktycznie żadnych wymagających przeciwników, jedynie może Del Potro, ale on na trawie traci bardzo bardzo dużo. W półfinale z Murrayem Nadal w 1 secie nie miał nic do powiedzenia i gdyby nie załamanie psychiczne Szkota, to pewnie by się to skończyło wynikiem 3:0 dla Andego. Djokovic mimo prób wielu osób, że stracił formę, nadal prezentuje się bardzo dobrze, mimo, że trawa nie jest jego żywiołem, nie odczuwa z tego powodów żadnych niedogodności. Pokonał w tym sezonie Nadala 4 razy, oddając Hiszpanowi tylko 1 seta i nie jest to przypadek. Novak po prostu wie jak grać z Nadalem i potrafi to wykorzystać na korcie. Nadal gra niesamowicie pasywnie i z takim rywalem jak Djokovic po prostu nie ma żadnych szans na sukces. Będę zdziwiony jeśli Djoko straci więcej niż seta.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja osobiscie takze pogralem Nadal -1.5 seta, bo jak dla mnie jesli Novak zagra tak jak w polfinale to nie ma nawet po co podchodzic do kortu,.. Smiem twierdzic nawet, ze ma spore szczescie, ze nie gral polfinalu z Rogerem bo ty zabraklo Serba w finale... Moim zdaniem, tenis jaki obecnie prezentuje Novak jest dosc malo agresywny i na Nadala rzemieslnika nie starczy przebijac na druga strone... Nie sympatyzuje ani z Nadalem ani z Novakiem jednak w moim odczuciu Nadal zje Serba jutro...Pierwszy set z Murrayem przegral bo dal sie zlamac, ale... zauwazyc trzeba ze byl to kluczowy gem i do tego Nadal atakowal wszystkie punkty drugim serwem... Andy puki byl swiezy to walil ile fabryka dala... I trzeba przyznac, ze Szkot mial pary co niemiara co daly efekt w postacji pierwszego seta... A u Novaka nie widac ani tego powera ani tej agresywnosci...
pozdrawiam.
 
M 0

mar19

Użytkownik
warto nadmienic ze Murray miał problemy z udem co jak widze to już nie każdy pamięta ???? więc prawie stojący Murray siłą rzeczy musiał przegrac z Nadalem, Fish tak samo zagrał z nim najgorszy z swoich meczy w tym całym turnieju po prostu spalił się psychicznie a jak reaguje Nadal na Djokovica nie trzeba chyba nikomu przypominac finału z Rzymu, wtedy też było że to własnie ten moment ze Rafa wygra z Djoko a tu wyszedł i sie spalił, co prawda to już nie ta nawierzchnia i forma Djoko też nie ale tyle na Nadala wystarczy
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Za to Ty kolego masz już wiele postów na tym forum a Twoje typy są sprawdzone jak cholera - Sharapova, Lisicka/Stosur - więc po jaką cholerę się tak mądrzysz? Może i to 1 post tego kolesia, ale może ma o wiele większe doświadczenie w bukmacherce niż Ty! Nie wywyższaj się bo Ty jakimś wspaniałym graczem nie jesteś. A jeśli chodzi o typ, to jego sprawa co typuje i nie zabraniaj mu pisać, że Djoko to wygra, bo nakłoni tym typem innych, którzy przez to przegrają. Sory, ale niektóre Twoje posty to o kant ch***... Ja również uważam, że Novak wygra dziś z Nadalem. Polecam granie na niego. Djoko wygrał już w tym sezonie z nim kilka razy, ograł w półfinale będącego w fenomenalnej dyspozycji Tsonge, więc czemu nie dziś? Nowy numer 1 na świecie zaliczył wpadkę na RG. Nadal wygrał RG. Teraz czas na rewanż ze strony Djoka. Nole po tytuł!!
Pierwszy post na forum a opinie co najmniej jak byś miał wiadomości z jutra.
Ja uważam, że wygra to Nadal, na niego postawię. Statystyki jak na mój gust nie mają tutaj nic do powiedzienia bo to porostu taka klasa zawodników, że najważniejsza jest psychika. Ona zadecyduje o wszystkim. A jak to wygląda? Djok ma już ATP no.1. Nadal spada na 2. Jedyne co może wywalczyć to utrzymanie tytułu. Na pewno nie podda się do ostatniej piłki a dysponując taką jakością gry wątpię aby przegrał.
Ale... Nie dam nikomu gwarancji, nie będę na nikogo napierał. A pisanie w twoim stylu może zmylić innych którzy nie obserwują tenisa a jedynie przychodzą tu po typy. Djok oczywiście może wygrać, ale tym razem Buki oceniają szanse dobrze. Nadal jest zdecydowanym faworytem bo serb opadł z formy z przed kilku tygodni. Ale nigdy nie wiadomo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom