>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wimbledon '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
J 22

junior1317

Użytkownik
A niby co takiego zaprezentował Nadal w meczu z Murrayem? Djoko ograł w półfinale Tsonge i też wszyscy mówili Tsonga rozjedzie Novaka, Novak teraz słaby, i co? Mimo, ze Tsonga był w fantastycznej formie, mimo, że Tsonga na trawie czuje się bardzo dobrze, Djoko ograł go dość pewnie.
Ja osobiscie takze pogralem Nadal -1.5 seta, bo jak dla mnie jesli Novak zagra tak jak w polfinale to nie ma nawet po co podchodzic do kortu,.. Smiem twierdzic nawet, ze ma spore szczescie, ze nie gral polfinalu z Rogerem bo ty zabraklo Serba w finale... Moim zdaniem, tenis jaki obecnie prezentuje Novak jest dosc malo agresywny i na Nadala rzemieslnika nie starczy przebijac na druga strone... Nie sympatyzuje ani z Nadalem ani z Novakiem jednak w moim odczuciu Nadal zje Serba jutro...Pierwszy set z Murrayem przegral bo dal sie zlamac, ale... zauwazyc trzeba ze byl to kluczowy gem i do tego Nadal atakowal wszystkie punkty drugim serwem... Andy puki byl swiezy to walil ile fabryka dala... I trzeba przyznac, ze Szkot mial pary co niemiara co daly efekt w postacji pierwszego seta... A u Novaka nie widac ani tego powera ani tej agresywnosci...
pozdrawiam.
 
eco 388

eco

Użytkownik
zadanie na szóstkę dla matematyków:

Jak obliczyć średni kurs, dwóch kursów, z takiego zdarzenia:

Djoko to win 3-1 5.970
Djoko to win 3-0 7.010

Inaczej mówiąc, chciałbym umieć obliczyć jaki gram kurs stawiając &quot;Djoko wygra 3-0 LUB 3-1&quot; bazując na wyżej wypisanych kursach.



Już wczoraj bezskutecznie próbowałem obliczyć średni kurs z dwóch zdarzeń na Kliczko:
-Kliczko wygra przez nokaut 2.130
-Kliczko wygra na punkty 5.25
(na zwykłe zwycięstwo Kliczko płacili wtedy 1.504 (chyba) )


christopher48 // Chyba tak samo, jak można sobie wyliczyć kurs na podpórkę w zakładzie trzydrogowym (1X, X2, 12), mając dane tylko kursy podstawowe (1, X, 2).

Mnożymy dwa kursy i wynik mnożenia dzielimy przez ich sumę.

Zatem:

5,970*7,010/(5,970+7,010) = 3,224

Pozdrawiam :)
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Nadal - Djoko..
Rafael Nadal v Novak Djokovic @ Novak Djokovic 2,37
Widzę, że tu dośc gwałtowna dyskusja na temat finału..Więc tylko w przelocie z braku czasu napisze jak ja to widze..
Moim zdaniem wygra jutrzejszy lider Rankingu ATP..
Dlaczego?..Bo rozgrywa sezon zycia..Bo już w tym roku czterokrotnie opykał Hiszpana..Dwukrotnie na kortach twardych i dwa razy na nawierzchni Rafy czyli na kortach ziemnych..Na każdym z tych meczy zarobiłem spore pieniązki..Więc i dziś moja fortuna przy Serbie stoi..
W drodze do Finału Djokovic prezentował się o niebo lepiej niz Nadal, stąd nie rozumiem skąd ten Hurra Optymizm i pogrywanie nędznego kursu na Rafaela..
Żeby nie cofać się zbyt daleko, wciąz mam w pamieci pierwszy set w meczu z Murrayem, gdy Andy grał jeszcze na znosnym poziomie mimo kontuzji uda..w drugim i czwartym gemie Szkot mógł mieć breakpointy..Nadal dopiero pod koniec coś powalczył, ale o dziwo to on dał sie przełamać do zera lub 15..i set niespodziewanie wygrał niemrawy już Murray..
Potem już to była kwestia czasu..Ambicja Szkota nie pozwalała mu skreczowac przed własna publicznoscia i dograł mecz do końca przegrywajac 1:3..Ale Hiszpan mnie nie przekonał..Dziś na jutrzejszego lidera bedzie musiał wyciągnąć z rekawa duzo duzo wiecej..Serwis Nadala przy zasięgu ramion Serba nie wystarczy..Bieganie do kątowych zagrań może go porządnie zmęczyć, a przy siatce oceniam szanse na fifty/fifty..
Z kolei Djoko bez większych problemów ostukał rewelację turnieju Tsonge w trzech setach..Nie będąc ani przez moment zagrozonym, mało tego było widać, ze jest totalnie zrelaksowany..W trzecim secie już się bardziej bawił niz grał..Dawał sie przełamać po to by w następnym gemie łamać Tsonge do 0..
Mało tego Novak jeszcze nigdy nie wpisał się na tablicę zwycięzców Wimbledonu..I jeśli nie uczyni tego w tym sezonie to później będzie ciężko..
Idę w zaparte, że dziś najdalej w czterech setach NOvak Djokovic w wielkim stylu zdetronizuję obecnego lidera Rankingu ATP i z tego stołka już szybko nie zejdzie..
Kurs oferowany przez buków daje ogromne pole do popisu..Ja osobiście planuje zagrać na kuponie 3 mecze..dwa pierwsze o łącznym kursie ok. 1,75 i Djoko za 2,37..W momencie rozgrywania Finału juz bedę znał wyniki tych poprzednich (powinno siąść gładko), a wtedy mając AKU o kursie nieco ponad 4,1 mogę popijć piwko i trzymać rękę na telefonie, na wypadek gdyby Djoko nie dawał rady..Uważam, że to Serb przełamie rywala jako pierwszy..A wtedy kurs na Hiszpana podskoczy do conajmniej 2,0..W razie wątpliwości poleci szybka kontra by być co najmniej na 0..I potem tylko delektować się tenisem na najwyższym poziomie zycząc wygranej Novakovi..
Podobnie zrobiłem w meczu Nadal - Murray, nie ukrywam, że wygrana 1go seta przez Murraya uratowała mi tyłek..Gruba kontra poleciała na Nadala po kursie 2,1..Dziś mam nadzieję, że odgrywanie nie będzie konieczne..;)
Powodzenia..I przedniego widowiska..A przede wszystkim, żeby pieniądze nie przesłoniły nam delektowania się pięknem sportu jakim jest tenis..
 
mcben 12

mcben

Użytkownik
ja tenisa osobiscie nie typuje, jakos nie mam w tym farta, choc gram od wielu lat i ogladam wazniejsze turnieje. dzisiaj w kazdym razie obowiazkowo zasiade przed telewizorem, jest to final wiec cos tam sobie postawie. zdecydowanego faworyta nie widze, przypomne tylko, ze:
4-0 - bilans tegorocznych pojedynków djoković - nadal
20-0 - bilans nadala w londynie od 2007 r.
wiec moze byc roznie
dlatego spodziewam sie wyrownanego meczu i zagram sobie

Czy w spotkaniu będzie tie-break? TAK za 1,40
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Rafael Nadal - Novak Djokovic
Typ: Rafael Nadal
Kurs: 1,71
Wiadome jest, że Djoker ma sezon życia, najpierw ponad 40 meczów pod rząd, w tym 4 wygrane z Rafą, wygrany Australian Open (i 6 innych turniejów), przegrał dopiero z Federerem w półfinale Roland Garrosa po bardzo zaciętym, wręcz loteryjnym meczu (2 tb). H2H 16:11, ale tak jak mówię, ostatnie 4 mecze należały dla Novaka, jednak wtedy był w największym gazie w swoim życiu, grał doskonale, a przy tym nie popełniał błędów. Teraz już robi ich więcej. Nadal to Nadal. W tym turnieju gra bardzo dobrze. Stracił sety kolejno z Del Potro (ten grał świetnie również), Fishem (błąd przy pracy, dał się złamać przy *5-6) i z Murrayem (podobnie jak z Rybką, z tym że pierwszy set wtopiony 5-7, a potem już pełna kontrola meczu). Djoko tracił sety z Bagietą (całkiem dobry mecz), Tomicem (rewelacja turnieju) i Tsongą. Oboje więc spędzili mniej więcej tyle samo czasu na korcie, ale myślę, że generalnie bardziej zmęczony jest Novak. Nadal był w 12 finałach szlema i aż 10 z nich wygrał (2 przegrał z Fedexem właśnie na Wimbledonie), więc podejrzewam, że dzisiaj też wygra. Może nie będzie to 3-0, bardzo prawdopodobna strata seta, być może pojawi się jakiś tie break, ale jestem dość mocno przekonany, że Rafael będzie triumfował. Djokovic nigdy nie wygrał żadnego turnieju na nawierzchni trawiastej, więc wątpię żeby pierwszy finał w Londynie okazał się dla niego wygrany.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rafael Nadal - Novak Djokovic 1,65
Widzę, że na forum podobne burzliwe dyskusje jak podczas meczu półfinałowych. Tam też większość szukała niespodzianka i prorokowała z fusów wygraną Murray&#39;a. Kto widział mecz wie jak to wyglądało. Dzisiaj mam wrażenie będzie podobnie. Czy to Nadal będzie głównie bazował na błędach rywala, a tych Djoko w tym turnieju robi masę. Muszę przyznać, iż Rafa w tym turnieju nie gra niczego wielkiego, ale nie schodzi poniżej pewnego poziomu i to wystarczy w odpowiednim czasie wygra decydujące piłkę i wygra seta. Djoko gra dużo słabiej niż jeszcze kilka tygodni temu, ale ma szczeście drabinkę miał naprawdę prostą. Nie miał nikogo groznego. A i tak męczył się z Tomicem tam festiwal błędów i wielki Djoko był momentami bezbronny, z Tsongą gdyby tylko Francuz nie szedł na żywioł i nie pomagał rywalowi mógł być w finale. Djoko mógł odpaść dużó wczesniej gdyby trafił np na dobrze dysponowanego Roddicka,Lopeza... Dzisiaj wg. mnie jest skazany na porażkę, nie wiem gdzie widzicie jego szanse. Przecież gołym okiem widać, że gra 20,30% słabiej, masa błędów traci kontrole nad sobą, męcz się przy swoich gemach serwisowych a takie rzeczy wielki mistrz Rafael Nadal wykorzystuje bez problemów co widzieliśmy w piątek, dzisiaj spodziewam się podobnego scenariusza, vamos!
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Ty mówisz serio, że wygrana Djoka będzie niespodzianką? Nie miał nikogo trudnego w drabince? A Bagieta? Tomis? No i rewelacyjny Tsonga? A Nadal co prezentował? Nie pamiętasz meczu z Mullerem? Tak się z nim męczył. Może i ograł JMDP ale on nie grał nic rewelacyjnego. Dla mnie niespodzianką będzie zwycięstwo Nadala.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kto to jest Tomic kto to jest Bagieta? Wygrali z kimś z top 5 no chociaż z top 5? Chyba nie... Tsonga powinnien wygrać ten mecz gdyby myślał napisałem to... Nadal sie męczył z Mullerem chyba nie wiesz co piszesz, ze doprowadził to TB to nic wielkiego, ani chwili nie miał szans na pokonanie Nadala nie jak Tsonga. Z Inserem też sie męczył...
Nie bede wiecej odpisywał zobaczycie przebieg meczu to wtedy wspomnicie moją analize, pozdro.
 
moch10 0

moch10

Użytkownik
Dla mnie dzisiaj win Djoković .. w półfinale pokonał rewelacyjnego Tsonge 3;1,rozprawił się bez większych problemów z Tomiciem,gładka wygrana nad Llordą i zwycięstwo w początkowej fazie turnieju z Baghdatisem. Djoković już kilkakrotnie w tym roku mierzył się z Nadalem i za każdym razem mecz wygrywał Serb. Nadal moim zdaniem męczył się bardzo z Murrayem, który na dodatek grał z urazem. Ograł Fischa oraz Del Potro, który nie grał jak już wspominano dość rewelacyjnie a Muller dwukrotnie doprowadził w meczu z Nadalem do TB i dużo nie brakowało aż tak by zgarnąć chociaż seta.
Stawiam na win Djoković po kursie w granicach 2,2 - 2,3. Myślę, że Serb ma dzisiaj więcej atutów by wyggrać ;)
pzdr.
bdb typem może być też djoko +1,5 seta po kursie 1,45 ;]
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
A moim zdaniem idealny typ na dzis to UNDER 43,5 GEMA po kursie 1,70 ✅✅
Szanse na wygraną oceniam 50/50, wygrana zalezec bedzie od formy dnia, jak ktoremus z tej dwojki zacznie wszystko wchodzic to mecz sie skonczy gladko 3-0
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
Jak obliczyć średni kurs, dwóch kursów, z takiego zdarzenia: Djoko to win 3-1 5.970 Djoko to win 3-0 7.010
1. Grasz za 100 win 3-0, wygrana = 701
2. 701/5,97=117,42
3. Grasz za 117,42 win 3-1, wygrana = 701
4. W sumie stawiasz 217,42 by wygrać 701
5. 701/217,42=3,224 i to jest Twój oczekiwany kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Nadal R. v Djokovic N.⛔
Typ: Nadal R.
Kurs: 1.72⛔
Bukmacher: Bwin
Należy się przyzwyczajać do finałowych pojedynków w WS tych dwóch panów. Są to bez wątpienia obecnie najlepsi tenisiści, i wszytko wskazuje na to że to oni przez najbliższych pare lat będą walczyć o nr. 1 ATP na świecie. Jak wiadomo od jutra Nole będzie nowym liderem klasyfikacji ATP, ale czy to będzie miało znaczenie w dzisiejszy pojedynku? Dla Novaka jest to pierwszy finał na Londyńskich kortach, w drodze do finału nie miał jakiś większych problemów z pokonaniem przeciwników, podobnie jak u Nadala obaj stracili tylko po 3 sety w całym turnieju. Wiele osób twierdzi że bukmacherzy wystawili błędne kursy na te spotkanie, że to Novak powinien być w roli faworyta argumentując bezpośrednie pojedynki Novaka z Nadalem w tym sezonie. Nic bardziej mylnego to co działo się kilka tygodni, miesięcy temu należy oddzielić grubą kreską. W dzisiejszym pojedynku duże znaczenie będzie miało doświadczenie, a to że Novak wygrał 4 finału z Nadalem w Rzymie, Madrycie, Miami i Indian Wells ma jak dla mnie małe znaczenie, ponieważ dzisiaj jest finał WS a jak psychicznie i fizycznie jest przygotowany Nadal na finały WS świadczy jego bilans na 12F ma 10 zwycięstw w tym jedno z Djokoviciem w US Open 2010r 6:4 5:7 6:4 6:2. Można by się pokusić też o over 3,5 seta bo trudno mi uwierzyć żeby spotkanie było aż tak jednostronne, ale zwycięzca może być tylko jeden vamos Rafa:cool:
Stawka 7/10
polecam:cool:
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Widzę idzie masówka na Djokovica.
Ale nikt nie bierze pod uwagę jednego: to jest NADAL , on może mieć słabszy turniej, a później i tak go wygrywa. Co prawda w tym roku Djokovic ma na niego sposób, ale to było na ziemii, trawa to inna bajka gdzie Rafa coraz lepiej się czuje i jemu serwis do wygrywania nie jest potrzebny.
Oczywiście zadecyduje dyspozycja dnia, ale jestem przekonany, że Djokovic dziś nie wygra tego meczu gładko, jeżeli w ogóle go wygra. Do tego dla mnie im dłużej mecz będzie trwał to jednak Nadal ma większą szansę na wygraną bo jeżeli chodzi o kondycję to Novak tu wypada blado.
Widzu w pełni się z Tobą zgadzam. Novak w tym turnieju na pewno gra słabiej niż w RG, a Nadal wydaje się, że dużo lepiej niż na ziemi. A to jak niektórzy piszą, że Djokovic pokonał Tsongę, Tomica ( buahhahah kto to jest ? ), Baghdatis ( buahahha ) to śmiechu wartę. Tylko Tsonga był lepszym tenisistą na rozkładzie, z którym miał nie małe kłopoty.
Nadal miał na pewno trudniejszą drogę, pierwsze 3 mecze kelnerzy, męczył się ? I co z tego, Nadal nie raz bywało, że męki miał w pierwszych rundach, a później turniej padał jego łupem. Jednak del Potro, Fish i Murray to na pewno zdecydowana czołówka i mimo straty seta w każdym z tych spotkań to jednak pokonał czołówkę, a nie Tomica czy Llodre.
VAMOS RAFA !!!
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Djoko 1.90 sts✅✅✅ - Nadal

Pamiętam jak na twardych wszyscy mówili : to był przypadek, no Rafa nie miał szczescia. Przyszło im spotkać się na mączce : nie no teraz Rafa go &quot;znokautuje&quot;... i co przegrał u siebie w Hiszpanii, potem znowu napinka : RAfa się zrewanzujei znowu dostał po głowie! Stawiam zdecydowanie na Serba - on ma jeszcze więcej w sobie zawziętości i waleczności. Po zazartym meczu serb zagnie hiszpana! W tym momencie on jest najlepszy i on jest numerem jeden!


Andre@


---
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
A to jak niektórzy piszą, że Djokovic pokonał Tsongę, Tomica ( buahhahah kto to jest ? ), Baghdatis ( buahahha ) to śmiechu wartę.
Tomic był objawieniem tego turnieju. Pokonał m.in w 3setach Soderlinga i Malisse i na pewno będzie jeszcze głośno o tym młodym zawodniku. Jeśli chodzi o Tsongę kilka tyg temu w Queen&#39;s pokonał Nadala, a na Wimbledonie Federera. Djokovic z Francuzem robił co chciał, więc wcale bym nie powiedział, że Novak nie jest w formie. Ja patrząc na kursy pobrałem Serba po 2.45 i aż żal było nie skorzystać. Jak jednak będzie i kto wygra przekonamy się niebawem, choć oczekuje dobrego widowiska.
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Djoko 1.90 sts - Nadal

Pamiętam jak na twardych wszyscy mówili : to był przypadek, no Rafa nie miał szczescia. Przyszło im spotkać się na mączce : nie no teraz Rafa go &quot;znokautuje&quot;... i co przegrał u siebie w Hiszpanii, potem znowu napinka : RAfa się zrewanzujei znowu dostał po głowie! Stawiam zdecydowanie na Serba - on ma jeszcze więcej w sobie zawziętości i waleczności. Po zazartym meczu serb zagnie hiszpana! W tym momencie on jest najlepszy i on jest numerem jeden!


Andre@


---
Ludzie zawsze beda gadac, ze to przypadek. Tak samo wiele osob stawialo na Tsonge a Djokovic rozprawil sie z nim jak z dzieckiem. Caly mecz dyktowal warunki i z Nadalem bedzie tak samo! Djokovic jak juz jest w finale to jest nie do pokonania !! Jego return zalatwi Nadala ! I Wimbledonskie zywciestwo nalezy do niego : ) Juz za kilka godzin bedzie to tylko do potwierdzenia:grin:
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Ty mówisz serio, że wygrana Djoka będzie niespodzianką? Nie miał nikogo trudnego w drabince? A Bagieta? Tomis? No i rewelacyjny Tsonga? A Nadal co prezentował? Nie pamiętasz meczu z Mullerem? Tak się z nim męczył. Może i ograł JMDP ale on nie grał nic rewelacyjnego. Dla mnie niespodzianką będzie zwycięstwo Nadala.
Zdecydowanie brakuje Ci ogłady. Dla twojej informacji ja typuje tenis męski. Nie wyrażam stanowczych opini przy kobiecym i umiem przyznać się do błędu. Poza tym jak byś sprawdził typowanie na debel Pań sobie odpuściłem i postawiłem dopiero na live, a Szarapowa cóż. Zawiodła mnie.
Poza tym Tomić faktycznie był objawieniem i sprawił Djokowi sporo problemów. Jednak fakt, że go pokonał nie był niespodzianką. Można się tego było śmiało spodziewać. Tsonga faktycznie grał nieźle i na + Serba działa, że z nim wygrał. Ale Nadal będzie mocno zmotywowany aby wygrać. Jedyne co może na tym turnieju ugrać to właśnie utrzymanie tytułu.
Nadal @ 1.69
Nadal -1,5 seta @ 4.2 &lt;- Dla odważnych.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Djoko 1.90 sts - Nadal
Stawiam zdecydowanie na Serba - on ma jeszcze więcej w sobie zawziętości i waleczności. Po zazartym meczu serb zagnie hiszpana! W tym momencie on jest najlepszy i on jest numerem jeden!
Tekst dnia, tyle waleczności co Nadal nikt nie ma i on to potwierdza od kilku lat. Djokovic oczywiście ma również waleczność, ale ma też coś takiego jak narzekanie, gadanie do siebie ( podobnie jak Murray ). Jak mu nie idzie to już stroi fochy na korcie.
A numerem 1 w rankingu jeszcze dziś jest Nadal.
Zobaczymy po meczu, przede wszystkim grunt aby to było rewelacyjne widowisko, kto wygra ? Niech wygra lepszy, ale ja stawiam na Nadala.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Tekst dnia, tyle waleczności co Nadal nikt nie ma i on to potwierdza od kilku lat. Djokovic oczywiście ma również waleczność, ale ma też coś takiego jak narzekanie, gadanie do siebie ( podobnie jak Murray ). Jak mu nie idzie to już stroi fochy na korcie.

A numerem 1 w rankingu jeszcze dziś jest Nadal.

Zobaczymy po meczu, przede wszystkim grunt aby to było rewelacyjne widowisko, kto wygra ? Niech wygra lepszy, ale ja stawiam na Nadala.

chłopie daruj sobie, przedstaw swój typ i pare argumentów...Djoko zawsze ze sobą rozmawia, taki juz jest, a Rafa to co nie mówi sobie pod nosem , nie krzywi sie jak przegrywa...

nie czepiaj się słówek i nie mieszaj na forum!
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Piszecie, że Nadal będzie zmotywowany. No ja pierdziele, a Djokovic nie będzie zmotywowany? Przed ostatnimi ich czterema meczami też Nadal miał ogrywać Djoka i co było? Prawda jest taka, że Nadal jest pod dużą presją, że znowu będzie grał z Nole. Nadal musi wygrać, Novak nie ma takiej presji, on może wygrać. Nadal już stracił numer 1 w ATP, jedyne co może ugrać to tytuł. Ale Novak jest na fali, awansował na lidera ATP i nie ma takiej presji na nim jak na Nadalu. Ostatnie 4 mecze między nimi wygrał Novak i to Rafael stoi pod ścianą, aby się nie skompromitować. Jeszcze raz powtarzam, że Novak nie ma takiej presji. Na pewno będzie chciał udowodnić, że jest najlepszy na świecie. Owszem Nadal wygrał RG, ale on jest królem na mączce. Novak w końcu musi wygrać tu na Wimbledonie, to dla niego wyzwanie, a więc uważam, że jest nawet bardziej zmotywowany niż ten cały Hiszpan.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom