>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wimbledon '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
B 81

bartek_em

Użytkownik
Poprzyj swoją pewność screanem z zakładem na nola ???? . Choć rozumiem akurat argument ze moze być tak jak w Queens.. ale hmm musi tak być? tutaj jest gra do 3 setów i wielki szlem..to inna bajka. Poza tym Tsogna nie grał źle w tym przegranym meczu w finale.. Miał trochę pecha jak nasz Kubot z Lopezem :p . Ja oceniam szanse 55% Tsonga 45% Nole. Normalnie oceniając pod względem tego co pokazali w tym turnieju to 80% Tsgona 20% Nole.Jednak to co sprawia ,że trochę się waham przed zagraniem grubiej Tsogi to fakt ,że jednak Djokovic jest obyty w graniu o taką stawkę a dla Tsongi to nowość i może jednak wyciągnie wnioski ze złej taktyki w meczu z Tomicem.
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Wg mnie najbezpieczniejszy kuponik na jutro to
Nadal 1.46✅
Djoko 1.46✅
Ako 2,13:cool:
Mysle ze nie warto bawic sie handi, ani ilosc setow,gemow itp. Te mecze moga sie roznie skonczyc, osobiscie bawiac sie w typowanie stawiam nadal 3-0 ,djoko 3-1, i zwyciezca turnieju Rafa
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
grajcie ludzie Tsonge, grajcie ludzie Murraya. a mi tylko kursy rosną na Nole i Rafe ???? . tak jak mś w nozna, tak jak inne wazne turnieje przyciagaja amatorow ktorzy probuja sil w bukmacherce. tak samo jest z wimbledonem, poogladali pare meczy i juz szukaja wielkich niespodzianek. nie dalo sie czytac ze Lisicka pokona Marie, nie dalo sie czytac ze Kubot pokona Lopeza ( chociaz tu prawie prawie) , nie da sie czytac ze Tsonga pokona Djoka...

nie gram kursow ponizej 1,50 a takie wlasnie wzrosly na Nadala i Djoka wiec warto je pobrac... chociaz jak cala fala gra na Murraya i Tsonge to moze 1,60 promocje bede mial. ktos pisze ze Nole sie meczyl z Tomiciem- rewelacja turnieju i 3-1. A co robil Tsonga z Dimitrovem czy nawet z Soeda w tiebreaku ? predzej Murray niz Tsonga ;)
 
H 19

havierx

Użytkownik
grajcie ludzie Tsonge, grajcie ludzie Murraya. a mi tylko kursy rosną na Nole i Rafe ???? . tak jak mś w nozna, tak jak inne wazne turnieje przyciagaja amatorow ktorzy probuja sil w bukmacherce. tak samo jest z wimbledonem, poogladali pare meczy i juz szukaja wielkich niespodzianek. nie dalo sie czytac ze Lisicka pokona Marie, nie dalo sie czytac ze Kubot pokona Lopeza ( chociaz tu prawie prawie) , nie da sie czytac ze Tsonga pokona Djoka...
(...)
marna prowokacja. nie gram kursow ponizej 1,50
Bez obrazy, ale to najglupsza wiadomosc, jaka przeczytalem od dluzszego czasu. Przynajmniej humor poprawiony. A przepraszam, co ma kurs do mozliwosci grania? Jezeli kurs 1.10 jest valuebetem to sie gra, jezeli kurs 2.80 jest valuebetem to sie gra - i statystycznie przy dobrych typach wyjdziesz na plus. Troche sie osmieszyles tymi postami kolego ;)
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Tsonga – Djokovic 2 1,51 (titanbet) – 7/10j
To nie Tsonga miał być rywalem Djokovicia w półfinale, jednak po epickim meczu z Federerem okazał się lepszy i to on stanie przed szansą zagrania w finale Wimbledonu.
W sieci pojawia się mnóstwo typów i opinii korzystnych dla Tsongi, większość wierzy, że Francuz sprawi kolejną niespodziankę. Oczywiście nie da się go nie lubić, ale przy typowaniu za pieniądze kwestia sympatii odchodzi na bok, przynajmniej dla mnie.
Tsonga to gracz niemal idealny na nawierzchnię trawiastą, co pokazał nie tylko w meczu z Rogerem, ale także w poprzednich rundach turnieju oraz Queen’s Clubie.
Djokovic przeciwnie, najmniej ze wszystkich nawierzchni lubi grać na „grassie”, w dodatku w tym turnieju nie pokazywał się z jakieś rewelacyjnej strony, więc dlaczego uważam, że on ma wygrać ten mecz?
Wróćmy jeszcze na chwilę do Tsongi, a właściwie do meczu Federer – Tsonga… Francuz po tym spotkaniu nie mógł uwierzyć, że udało mu się pokonać „króla Wimbledonu”. Stał się główną postacią turnieju, jego wyczyn zepchnął na dalszy plan inne mecze ćwierćfinałowe.
Wszystko układa się super, ale dla mnie Tsonga pogubi się w tym całym zamieszaniu wokół własnej osoby, media i fani tenisa wciąż spekulują co może osiągnąć Francuz w tym turnieju. Jak wiemy Tsonga kocha takich show i jemu się to podoba jak jest w centrum zainteresowania. To niestety jest zgubne, kiedy wyjdzie na kort centralny, gdzie prawdopodobnie będzie miał więcej fanów od Djokovicia, poczuje się jak główny aktor. Jednak w tym spotkaniu potrzebna będzie maksymalna koncentracja, dobra taktyka i rozsądna gra, czego niestety Francuz nie lubi, bądź nie potrafi robić.
Już nie jeden trener próbował poukładać grę Francuza, ułożyć taktykę do spotkania itp. Popularny „Jo” zawsze odpowiada, że on lubi grać spontanicznie, bez żadnej taktyki. Moim zdaniem z takim podejściem turnieju wielkoszlemowego wygrać się nie da.
Uważam, że solidność i rozsądek Djokovicia wezmą górę i to jego zobaczymy w finale Wimbledonu.

Nadal – Murray 2 2,82 (bwin) – 5/10j

Totalnie nie mogę zrozumieć wystawienia kursu 2,82 na Murraya. Dla mnie jest to mecz, w którym zdarzyć może się wszystko. Szanse oceniam po 50%.
Nadal broni tytułu z przed roku, jednak jego obecna forma znacznie odbiega od tej z przed roku. Nie widzę błysku w jego grze, owszem – wygrywa, ale jakoś tak mało przekonująco.
Murray za to wygląda w tym turnieju na zdecydowanego, wie co chce osiągnąć, może rozmowy z Davidem Haye dodały mu tej pewności siebie ? Kto wie, bo akurat kto jak kto ale ten bokser wie jak nastawić się do walki.
Spotkałem się z wieloma opiniami, że Szkot nie jest jeszcze gotowy na wygranie Wimbledonu, że nie wytrzyma presji itp. Bzdury!
Skoro Murray jeszcze nie jest gotowy to kiedy będzie ? Za rok, za dwa czy może nigdy ? Skoro „wszyscy” uważają, że nie wytrzyma presji to jaka na nim ciąży presja przecież „każdy” spisuje go na straty ? Takie gadanie nie ma sensu…
Zgodzę się z tym, że Andy jest chimerycznym graczem i czasem zdarza się tak, że wychodzi na kort i nic mu nie pasuje, ale mam nadzieje, że tym razem wyciągnie wnioski i zrobi wszystko aby wygrać.
Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie Murray ma większe możliwości na trawie od Murraya. Oczywiście kwestia czy to wykorzysta, Nadal to klasa sama w sobie, jednak to nie od niego będzie zależeć co wydarzy się w tym spotkaniu. C’mon ANDY!
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Djokovic Novak - Tsonga Jo-Wilfried
Typ: Djokowic
Kurs: 1,40
bet-at-home
W dzisiejszym półfinale dojdzie do pojedynku drugiej rakiety w rankingu z Tsonga. Ja zdecydowanie stawiam na Serba. Jest on moim zdaniem najlepszym tenisistą. W ostatnich pięciu turniejach trzykrotnie meldował się w finale. W Rzymie pokonal w finale Rafaela Nadala 2-0 eliminując po drodze Murraya, Soderlinga, Wawrinkę i naszego łukasza Kubota. W Hiszpanii także zdobył trofeum i ponownie pokonał Rafaela Nadala tym razem eliminując Belucciego, Ferrera, Garcia-Lopeza i Andersona. Jego trzeci finał w ostatnich tygodniach to majowa wygrana na swoim terytorium w Serbii. W belgradzie w pokonanym polu zostali Feliciano Lopez, Blaz Kavcic i Adrian Ungur. Natomiast w wielkoszlemowym turnieju Roland Garros w Paryżu doszedł do półfinału gdzie pokonany został przez znakomitego tenisistę Rogera Federera. Jak więc widać potencjał tego gracza jest bardzo duży. W drodze do tego półfinałowego pojedynku pokonał kolejno: Jeremy Hardy 3-0, Kevin Anderson 3-0, Marcos Bagdhatis 3-1, Michael llodra 3-0 i Bernard Tomic 3-1. Tsonga natomiast moim zdaniem niema zadnych szans z serbskim tenisistą. Jego ostatnie osiagnięcie to pojedynek finałowy w Londynie z Andy Murrayem który to przegrał. W bezposrednich pojedynkach górą jest Djoković. Pokonał rywala pięć razy i dwa razy schodził z kortu pokonany. Ostatni ich pojedynek wygrał Francuz w turnieju w Australii. Dzisiaj jednak nie daje mu większych szans i liczę na pogrom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toudi 715

toudi

Użytkownik
Gdyby większość i &quot;zagraniczne fora&quot; wygrywały to nikt by się w ten biznes nie bawił i nie byłoby gdzie obstawiać. Może być płacz dzisiaj.

Tsonga - Djokovic over 38,5 1.75 7/10✅✅✅
Tsonga 3/10⛔⛔⛔


To może być przełomowy mecz w karierze Francuza, jeżeli zagra tak jak z Federerem czy z Gonzalezem gdzie serowował jeszcze lepiej bez wątpienia nie stoi na straconej pozycji. Djoko gra tutaj w kratę z lekką przewagą meczów średnich, z Tomiciem miał nawet bardzo trudne momenty ale na jego szczęście reprezentant Australii nie utrzymał tak wysokiego poziomu gry do końca meczu. Spodziewam sie zaciętego spotkania i szanse oceniam na 55% dla Djoko więc widze value na kursie na Tsonge w granicach 3.00.

Murray - Nadal over 38,5 1.80 7/10
Murray 4/10


Szkot gra trochę nierówno ale jak odpali to ma takie momenty, ze ręce same składają się do oklasków, przez kilka czy kilkanascie minut potrafi grac kosmiczny tenis. Pod względem umiejętności czysto tenisowych Szkot w mojej opinii nie ustępuje Nadalowi, ma świetne czucie piłki, świetnie gra na trawie, serwuje lepiej od Rafy. Rafa nie jest mistrzem returnu i będzie miał problemy z przełamaniem Murraya. Obaj trochę stekali z bólu na korcie w ostatnich meczach ale powinni być przygotowani an 100%. Nadal na trawie ,mimo znacznej poprawy gry na tej nawierzchni, jest jak najbardziej do pobicia dla każdego z czwórki półfinalistów.
 
P 2

pankleks

Użytkownik
Djokovic Novak - Tsonga Jo-Wilfried
Typ: Djokowic
Kurs: 1,40
bet-at-home
W bezposrednich pojedynkach górą jest Djoković. Pokonał rywala pięć razy i dwa razy schodził z kortu pokonany
W bezpośrednich pojedynkach jezt dokładnie na odrót czyli 5 razy wygrał tsonga a 2 djoko:]
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Bez obrazy, ale to najglupsza wiadomosc, jaka przeczytalem od dluzszego czasu. Przynajmniej humor poprawiony. A przepraszam, co ma kurs do mozliwosci grania? Jezeli kurs 1.10 jest valuebetem to sie gra, jezeli kurs 2.80 jest valuebetem to sie gra - i statystycznie przy dobrych typach wyjdziesz na plus. Troche sie osmieszyles tymi postami kolego ;)
Ale czemu sie osmieszyl ?? Wlasnie tak to dziala im wiecej osob gra na dane zdarzenie tym kursy albo spadaja albo rosna. Takze jezeli duzo osob grala na Tsonge wtedy wg bukmacherow na Djokovica szanse maleja. Ale jak widze na bwinie wiekszosc gra na Djokovica bo z 1.40 spadlo do 1.37.
Wiele osob sie zajaralo Tsonga, bo wygral z Federerem to teraz nagle pocisnie wszystkich i jest najlepszy w turnieju?? Zejdzcie troche na ziemie. Nie dźwignie tego ciezaru i nie wygra kolejnego meczu z pierwsza 4 turnieju. Przekonacie sie za kilka godzin.
 
M 6,1K

mrgalgan

Użytkownik
Ale czemu sie osmieszyl ?? Wlasnie tak to dziala im wiecej osob gra na dane zdarzenie tym kursy albo spadaja albo rosna. Takze jezeli duzo osob grala na Tsonge wtedy wg bukmacherow na Djokovica szanse maleja. Ale jak widze na bwinie wiekszosc gra na Djokovica bo z 1.40 spadlo do 1.37.
Wiele osob sie zajaralo Tsonga, bo wygral z Federerem to teraz nagle pocisnie wszystkich i jest najlepszy w turnieju?? Zejdzcie troche na ziemie. Nie dźwignie tego ciezaru i nie wygra kolejnego meczu z pierwsza 4 turnieju. Przekonacie sie za kilka godzin.
Wygrać może nie wygra, ale na pewno jest zdolny urwać co najmniej seta Novakowi. Dlatego ja dzisiaj gram grubo Murraya + over 3.5 seta w pojedynku Tsongi z Nole.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nadal Rafael (ESP) vs. Murray Andy (GBR) 1,47
Dużo ludzi stawia na Szkota, uważa, że mecz 50 na 50 i trzeba zaryzykować na Szkota. No tak ale czemu jest niby 50 na 50? To Nadal jest numerem jeden to Nadal wygrał tu dwa razy, to Nadal broni tutaj tytułu i to Nadal ograł tutaj Murray&#39;a dwa raz bez starty seta. Piszecie, że nie ma tego błysku, że nie jest w tej formie? Wygrał nie dawno RG, obronił pozycje nr1, tutaj stracił tylko dwa sety w tamtym roku jego gra tutaj wyglądał gorzej, dziwne męczarnie z Haaase itp tutaj wygląda świetnie, rozwił Fisha, który gra życiówkę. Jestem pewien, że mógł to zrobić bez stary seta. Murray jest tym samym zawodnikiem co rok temu, a moim zdaniem jeszcze słabszy przecież nikt nie może powiedzieć, że ma udany sezon. OK wygrał tuż przed Wimbledonem prestizowy turniej, ale to jedyny udany i gody uwagi start. Nic nie zmienił w swoim tenisie od tamtego roku, czym ma zaskoczyć Nadala? Proszę pomyśleć. Nadal to klasa sama w sobie nie pisze tak bo go lubię cenie, ale On takie mecze zdaje na 5+, w tej fazie turnieju już wie że żarty się skończyły. Andy presja od lat, znowu półfinał niby fajna forma itp ale czemu ma ograć Nadala? To Hiszpan rozdaje karty jak nie zagra najgorsze meczu w tym sezonie to Szkot nie może liczyć na więcej niż seta w tym spotkaniu. Wiem obejrzeliście parę meczy w tym sezonie i myslicie, że Andy ograł w fajny sposób Lopeza Gasqueta i może teraz wszytsko, ale napisałem wyżej jak wyglądał ich mecz w tamtym roku. Teraz pomyście co Andy zmienił od tego czasu, na pewno nie jest lepszym zawodnikiem, Nadal jest słabszym? Na pewno nie! Te wszystkie wasze analizy można równie dobrze usunąć bo większości nie chce, forum powinno iść na jakoś a nie ilość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toudi 715

toudi

Użytkownik
Oglądałem konferencję prasową z Tsongą po meczu z Fedem i podkreślał, że czuję się teraz dużo mocniejszy psychicznie, mocno pracował nad sferą mentalną. Nie jest łatwo rozegrać 3 tak świetne sety jak Tsonga przegrywając 0:2 z jednym z najlepszych tenisistów w historii, większość graczy już by spuściła głowę i doczłapała do końca na co zresztą chyba liczył Federer sądząc po jego zaangażowaniu a raczej jego braku. Co ciekawe Francuz jest w tej chwili bez trenera i jest być może w życiowej formie :grin:Wierzę, że mecz z Fedem jeszcze doda pewności i spokoju Tsondze i dziś ostro powalczy bo jest w stanie bez wątpienia. Zastanawiam się jeszcze nad zagraniem zwycięstwa Djoko w pierwszym secie bo obawiam się, że może się powtórzyć sytuacja z meczu z Fedem kiedy to Tsonga był rozstrzęsiony na początku i oddał 3 pierwsze gemy w żałosnym stylu. Djoko nerwowo raczej nie zacznie, to prawie pewne.

Uzuwac analizy przed meczem - ciekawe.

Sorry Widzu ale jeżeli dla Ciebie mecz z poprzedniego roku ma większe znaczenie niż to jak obaj się prezentują aktualnie to się nie dogadamy, ja patrze przede wszystkim na aktualny stan rzeczy. Nie mówie, ze Murray wygra, będzie ciężko ale value jest po jego stronie.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Parę faktów z RICOH ATP MATCHFACTS (czyli statystyki wśród wszystkich zawodników ATP, wprawdzie niezależnie od nawierzchni, ale mogą pomóc) na temat dzisiejszych bohaterów:
Service games leaders:
Aces:
5. Tsonga, Jo-Wilfried
19. Murray, Andy
29. Djokovic, Novak
35. Nadal, Rafael
1st serve percentage:
8. Nadal, Rafael
10. Djokovic, Novak
13. Murray, Andy
14. Tsonga, Jo-Wilfried
1st serve points won:
5. Tsonga, Jo-Wilfried
13. Djokovic, Novak
29. Murray, Andy
32. Nadal, Rafael
2nd serve points won:
1. Djokovic, Novak
2. Nadal, Rafael
57. Tsonga, Jo-Wilfried
66. Murray, Andy
Service games won:
2. Djokovic, Novak
11. Nadal, Rafael
15. Tsonga, Jo-Wilfried
52. Murray, Andy
We wszystkich statystykach dotyczących gemów returnowych Djoko i Nadal w pierwszej 4, Murray w 8, Tsonga... gdzieś w okolicach 40 miejsca.
Co do dzisiejszego dnia - z dogów większe szanse na Murray. Tsonga jest zbyt chimerycznym zawodnikiem, aby inwestować w niego większe kwoty. Wystarczy, że pierwszy serwis nie będzie mu &quot;siedział&quot;, a wtedy Rafa nie da mu większych szans. Finał Wimbledonu z półfinałowych dogów (AM + JWT)? Wątpię...
Djoko może nie gra tak dobrze jak jeszcze kilka tygodni temu, ale i tak odnosi przekonujące zwycięstwa. Męczył się z Tomicem? Bez jaj... Męczył to się Nadal z Potro...
Jak dla mnie finał Djoko-Murray, a tam... kto wygra 1 seta wygra mecz (szczegolnie jesli będzie to Nole) ;)
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
A Funt i tak zagral po swojemu..
Witam..Dzis szykuje nam sie wyborna dawka meskiego tenisa na wytartych juz trawnikach Wimbledonu..
Nie ma tu sensu pisac po raz kolejny dlugich analiz, bo tych jest juz sporo, wiec krotko co zagralem i dlaczego wlasnie tak..Nie sa to moje typy czy tez propozycje..Wcale nie twierdze, ze obydwa mecze trafie (bo puscilem dubla)..
Pierwszy z nich to oczywiscie Andy Murray..od prawie dwoch tygodni to najwazniejsza postac brytyjskiego sportu..Angielska prasa pisze co tylko mozna o nim napisac..kreuje go juz na bohatera narodowego..ale by nim zostac potrzebuje jeszcze szesciu wygranych setow..czy jest w stanie ograc Nadala?..Przy obecnej formie Murraya pytanie raczej powinno brzmiec: Czy Rafa jest w stanie urwac seta Szkotowi?..Majac w pamieci poprzednie mecze obydwu panow uwazam, ze tak..ale tylko w pierwszym secie i na 70 % w tiebreaku..bo pozniej Murray juz bedzie poza zasiegiem..Wygrana w Wimbledonie to priorytem Szkota, caly sztab ludzi pracuje na to od paru lat, a cala Wielka Brytania wlacznie z Rodzina Krolewska czeka na to od wielu lat..Andy juz jest gotowy by stanac w finale naprzeciw Novaka Djokovica..i moim skromnym zdanie juz w niedziele na korcie centralnym dostapi tego zaszczytu..Mniej zorientowanym polecam przegladniecie statystyk..co Andy zrobil w jednej z pierwszych rund po przegraniu seta..w trzej kolejnych zdmuchnal z kortu bodajze Gimeno - Travera..Przegral jednego z Ljubicicem i jak Chorwat skonczyl? 1:3.. ????
Rafa meczy sie z rundy na runde..traci kolejne sety..wygrywa dopiero w tiebreakach..z mocno serwujacymi przeciwnikami zupelnie sobie nie radzi..Mecz z Mullerem..w dwoch pierwszych setach nie mial pojecia jak go ugryzc..7:6,7:6..dopiero w trzecim gdy juz Muller odpuscil zupelnie i opadl z sil pocisnal 6:0..
Faworyzowanie Hiszpana w meczu z przedstawicielem gospodarzy zastanawia..ale nie przekonuje..kurs ponizej 1,5 jest smieszny i nie do przyjecia..podziwiam tych co postawili na to jakiekolwiek pieniadze..ale po takim kursie mozna zagrac tysiace pewniejszych zdarzen,chociazby glupie over 0,5 w pierwszej polowie meczu pilkarskiego osmej ligi wietnamskiej..
Typ drugi to Djoko -3,5 gema..tu sytuacja jest podobna..max jeden wygrany tiebreak dla Tsongi..potem Serb zrobi to co zrobil w AO a w czym mu przeszkodzil Federer na French Open, czyli awansuje do Finalu..Statystyki, statystyki i jeszcze raz Djoko ???? ..
Pozniej jesli siade na kompa to wrzuce skan kuponu..
Murray - Nadal @ Murray @2,75
Djokovic - Tsonga @ Djokovic -3,5 @ 1,91
Stawka: 450,00 PLN
Potencjalna wygrana: 2364,00 PLN
Buk: William Hill
Nie namawiam..nie zachecam..tylko pokazuje jak ja to widze..
Pozdrawiam
Powodzenia
Funt
Edit:Skan w załączniku..Aha no i kupon zagrałem rzecz jasna w funtach..Powyżej podałem w PLN, bo to większości bardziej działa na wyobraźnię..;) (1GBP=4,5PLN)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 2

gonliss

Użytkownik
Ale czemu sie osmieszyl ?? Wlasnie tak to dziala im wiecej osob gra na dane zdarzenie tym kursy albo spadaja albo rosna. Takze jezeli duzo osob grala na Tsonge wtedy wg bukmacherow na Djokovica szanse maleja. Ale jak widze na bwinie wiekszosc gra na Djokovica bo z 1.40 spadlo do 1.37.
Wiele osob sie zajaralo Tsonga, bo wygral z Federerem to teraz nagle pocisnie wszystkich i jest najlepszy w turnieju?? Zejdzcie troche na ziemie. Nie dźwignie tego ciezaru i nie wygra kolejnego meczu z pierwsza 4 turnieju. Przekonacie sie za kilka godzin.
Ty chyba nie widziałeś jego wcześniejszych meczy. Oglądnij sobie jak w ATP London pokonał Nadala lub jego finał z Murrayem. Grał fantastyczny tenis, pomimo tego, że ten drugi mecz przegrał. Później nieudany turniej w Eastbourne i wspaniały Wimbledon, gdzie szybkość, moc uderzenia odgrywa bardzo wielką rolę. Djoković nie błyszczy, oglądałem jego grę. Jak dla mnie Tsonga jest jak najbardziej do grania.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Panicz to Panicz, on nigdy nie wygra Wimbla. Rok temu też grał świetnie do półfinału, znakomite mecze z Simonem, Querrey, Tsonga. Potem półfinał z Rafą który miał 5-setówki z Haase i Petzschnerem. I co? 3-0 Nadal. Dziś myślę, że Andy ugra seta ale nie da rady zwyciężyć.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Tenisowa brać jest zachwycona Tsongą po spotkaniu z Federerem - moim zdaniem słusznie. Też jestem pod wrażeniem, że Francuz wyszedł z samym Szwajcarem z 0-2 na 3-2 i to na trawiastych kortach Wimbledonu! Dzisiaj poprzeczka idzie zdecydowanie do góry, bo po drugiej stronie siatki znajdzie się lepszy tenisista. Nole nie gra już tak fenomenalnie jak klika tygodni temu, ale to jest wciąż piekielnie wysoki poziom. Czy za wysoki dla Jo - Wilfrieda? Moim zdaniem tak. Wszyscy wiedzą, że jeśli będzie dochodziło do dłuższych wymian to prym będzie w nich wiódł Serb. Francuz przede wszystkim skupi się na pilnowaniu własnego podania. Nie zapominajmy jednak, że Djokovic posiada kapitalny return i Tsonga zapewne się o tym przekona. Kurs, który wystawił Expekt uważam za bardzo dobry i skorzystam z niego.

N. Djokovic - J. W. Tsonga 1 1.45

Nie wiedziałem za bardzo do jakiego działu wklepać analizę mikstów, ale dodaje tutaj ;)

Do kuponu dokładam parę z numerem jeden wśród mikstów, czyli B. Bryan i L. Huber. Amerykanie jak przystało na najwyżej rozstawionych zawodników, póki co idą jak burza. Dotychczasowe dwa mecze wygrali pewnie po 2-0. Melzer i Benesova także nie stracili seta. Trudno tutaj pisać jakąś analizę, jednak uważam, że jeśli zestawimy przydatność w spotkaniach deblowych Melzera i Bryana oraz Huber i Benesovej to będzie 2:0 dla faworytów. Żeby się lekko rozjaśniło to zostawiam statystyki ze spotkań jednych i drugich na tym turnieju. Widać, że jednak leciutko lepsze mają Amerykanie.



B.Bryan/L.Huber - J.Melzer/I.Benesova 1 1.40
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
B.Bryan/L.Huber - J.Melzer/I.Benesova 1 1.40
Tak na szybko bo wychodzę z domu...
Dużo myślałem wczoraj o tym typie. Wszystko pięknie ładnie, jest jednak jedno ale...
Dziś Bob, oprócz spotkania w parze z Huber zagra wcześniej mecz ze swoim braciszkiem, przeciwko parze Llodra/Zimonjić. Z graniem Bryan/Huber radzę się wstrzymać do zakończenia tego pojedynku, bo jeśli Bob zagra wcześniej pięciosetówkę to może być różnie ;)
 
H 19

havierx

Użytkownik
Ty chyba nie widziałeś jego wcześniejszych meczy. Oglądnij sobie jak w ATP London pokonał Nadala lub jego finał z Murrayem. Grał fantastyczny tenis, pomimo tego, że ten drugi mecz przegrał. Później nieudany turniej w Eastbourne i wspaniały Wimbledon, gdzie szybkość, moc uderzenia odgrywa bardzo wielką rolę. Djoković nie błyszczy, oglądałem jego grę. Jak dla mnie Tsonga jest jak najbardziej do grania.
+1 za wypowiedz, 99% racji. Ucinam 1% za &#39;nieudany turniej w Eastbourne&#39; - on zwyczajnie ten turniej odpuscil, bo byl na chwile przed Wimbledonem. Nie chcial popelnic bledu innych, ktorzy cisna maksymalnie a jak przychodzi wazna impreza to brak sil.
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Ty chyba nie widziałeś jego wcześniejszych meczy. Oglądnij sobie jak w ATP London pokonał Nadala lub jego finał z Murrayem. Grał fantastyczny tenis, pomimo tego, że ten drugi mecz przegrał. Później nieudany turniej w Eastbourne i wspaniały Wimbledon, gdzie szybkość, moc uderzenia odgrywa bardzo wielką rolę. Djoković nie błyszczy, oglądałem jego grę. Jak dla mnie Tsonga jest jak najbardziej do grania.
Widzialem doskonale jego mecze, bardzo dobrze gral ! Ale jak to ktos wczesniej zauwazył Tsonga w najlepszej formie nie jest w stanie pokonac nie najlepiej grajacego Djokovica w Wimbledonie ! Widzisz z Murrayem tez gral niesamowity tenis no i co ? NIe wystarczylo to jednak ! On bedzie mial teraz w pamieci ze wygral z Federerem ! Czegos juz dokonal, publicznosc juz go pokochala takze jezeli przegra ten mecz to i tak zejdzie dumny z kortu, bo jednak wysoko zaszedl ! A Djokovic jest glodny wygranej, bo jezeli teraz wygra awansuje na 1 miejsce w rankingu ! Takze jest to duza szansa dla niego !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom