>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '11 - typy z kwalikacji oraz dyskusje dotyczące turnieju

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
No ale buki wystawiły już kursy, co warto grać oprócz K. De Schepper – A. Kellner 1, bo to warto zagrać, kurs 1.30 i dalej szukam, żeby łączy kurs się jakiś nazbierał.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Co do kwalifikacji do Wielkich Szlemow to tu maly ⛔ dla Bet365 bo zawzse wystawiaja tylko czesc oferty a nie calosc.
Wszystkie spotaknia na kwale oferują:
Bwin,Bet-at-home,Betsafe,Doxxbet.
Dzisiaj skromnie gram Dancevic,Stebe,Van der Merve kurs 2.25 a spotkania dosyć pewne się wydają.Trochę dziwi mnie kurs w meczu Soeda-Cook 1.19-4.15?Spróbowałbym 2 ale mam 1 otwarty zakład z dużą stawką i nie chce niepotrzebnie ryzykować ale myśle że szanse powodzenia są znacznie większe niż podpowiadają nam to bukmacherzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 22

slooz3

Użytkownik
Ma ktoś jakieś przemyślenia na temat Goldinga, a raczej na temat jego rywala? na półfinaliste juniorskiego Wimbledonu sprzed roku jest 3.00 dzisiaj - nie sądzę, żeby złote dziecko brytyjczyków odpadło już w pierwszej rundzie?
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Andrey Kuznetsov v Stephane Bohli 3.40
Młody Rosjanin to zwycięzca juniorskiego Wimbledonu z 2009 roku, dość dobrze czuje się na trawie, raz widziałem go na żywo na kortach w Poznaniu, gdzie wprawdzie turniej na clay&#39;u, ale dobrze grał, dość dobrze serwował. Dotarł aż do finału, gdzie przegrał z Niemcem Gremelmayrem. Moim zdaniem warto postawić na młodego Rosjanina w dzisiejszym spotkaniu.

✅✅✅ 7:6 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Stebe + Rosol ako 1,56 ⛔
Stebe, all rounder, ma dobry balans pomiędzy obroną i ofensywą, czym mocno defensywnego Violę wypunktuje. 3 tyg. temu pojechałem specjalnie na futures w Katowicach, by obejrzeć na żywo jednego z moich ulubieńców, wracającego po kontuzji Goffina. Zobaczyłem zawodnika bez rytmu, walczącego głównie ze sobą. Kolejne dwa tygodnie tylko to potwierdziły. ako 1,56 jak znalazł ;)
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Dorsch - Munoz-De La Nava typ: 2 @ 1.47 ✅ 3:6 5:7
Jak dla mnie raczej peffka. Hiszpan co prawda na trawie ostatnio nie grał, ale osiągnął półfinał w Prostějovie, czyli jakaś tam forma musi być. Odpadł on w Koszycach w 1 rundzie przegrywając gładko, ale według mnie po prostu odpuścił sobie ten turniej aby trochę odpocząć i przygotować się na Wimbledon. O Dorschu trudno co kolwiek napisać... Zagrał w tym roku całe 2 mecze, oczywiście oba przegrał po 0:2 zajmuje w tym momencie 776 lokatę w rankingu i na pewno jej w tym turnieju nie poprawi. Dziś myślę, że Munoz-De La Nava odprawi Niemca w 2 setach. GL
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Bobby Reynolds, Rajeev Ram, Alex Kuznetsov AKO w okolicach 1.90

Wszyscy wyżej wymienieni gracze potrafią i preferują grę na trawie, każdy z nich rozegrał po kilkanascie spotkań z przyzwoitym skutkiem, ich przeciwnicy natomiast to absolutne laiki na trawiastych kortach. Krótka analiza bo spotkania rozpoczynają się za 15 minut. Ako nie oszałamiające ale możliwość porażki w tym wypadku jest bardzo niskie.
 
michmucha 21

michmucha

Użytkownik
Bobby Reynolds, Rajeev Ram, Alex Kuznetsov AKO w okolicach 1.90

Wszyscy wyżej wymienieni gracze potrafią i preferują grę na trawie, każdy z nich rozegrał po kilkanascie spotkań z przyzwoitym skutkiem, ich przeciwnicy natomiast to absolutne laiki na trawiastych kortach. Krótka analiza bo spotkania rozpoczynają się za 15 minut. Ako nie oszałamiające ale możliwość porażki w tym wypadku jest bardzo niskie.

Reynolds? który przegrał dwa swoje mecze na trawie bardzo gładko?
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
a co powiecie o wynikach Rosola i Mefferta porażki śmiech nasali Rosol w 3 secie 2:0 i łamie go belg który grał ostatnio na cegle w futuresach a Meffert chłop 2 metry a serwisu nie potrafi trzymac z Mekticem ruletka te kwale
Buki daja kurs 1,3 na Bogdanovica o on 2:0 plecy????
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
a Meffert chłop 2 metry a serwisu nie potrafi trzymac z Mekticem ruletka te kwale
Co do ruletki to częściowo się zgodzę.
Porażki Rosola i Bogdanovica można uznać za spore niespodzianki.
Inaczej ma się sytuacja z Meffertem. Chłop może i ma centymetry, ale kompletnie nie myśli na korcie. Gdy trafi w turnieju na rezolutnego przeciwnika dostaje bęcki aż miło. Mektić to ciekawy zawodnik, nie dziwi mnie więc, że odprawił z kwitkiem niemieckie drewno ;)
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
a co powiecie o wynikach Rosola i Mefferta porażki śmiech nasali Rosol w 3 secie 2:0 i łamie go belg który grał ostatnio na cegle w futuresach a Meffert chłop 2 metry a serwisu nie potrafi trzymac z Mekticem ruletka te kwale
Buki daja kurs 1,3 na Bogdanovica o on 2:0 plecy????
Kwale były, są i będą trudne do typowania, bo tam ma miejsce wiele dziwnych i zaskakujących rezultatów, dlatego trzeba do nich podchodzić bardzo ostrożnie lub ich unikać, żeby potem nie mieć takich niespodzianek jak dzisiaj.
Buki też mają słabą wiedzę, na temat niektórych spotkań i wystawiają dziwne kursy, które rzadko kiedy odzwierciedlają realne szanse zawodników grających w kwalifikacjach.
Przykład dzisiejszy, typ który podawałem na forum: Kuznetsov z Bohli i zwycięstwo Rosjanina 7:6 6:4 kurs 3.20 o ile dobrze pamiętam.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Co do ruletki to częściowo się zgodzę.
Porażki Rosola i Bogdanovica można uznać za spore niespodzianki.
Inaczej ma się sytuacja z Meffertem. Chłop może i ma centymetry, ale kompletnie nie myśli na korcie. Gdy trafi w turnieju na rezolutnego przeciwnika dostaje bęcki aż miło. Mektić to ciekawy zawodnik, nie dziwi mnie więc, że odprawił z kwitkiem niemieckie drewno ;)
ja jednak uważam że porażka Mefferta to wieksza niespodzianka niz Bogdanovic i jego wtopa.
Po pierwsze Mektic to zawodnik który woli maczke a Meffert to tylko i wyłacznie zawodnik na szybkie nawierzchnie.Mektic miał szanse pograc przed kwalami a Notingam w chelku a wolał sie bawic na maczce do konca to troche dziwne.
Bogdanovic koles niegrał nic ostatnio kontuzje i brak formy a Knitell potrafi
pograc na trawie.Pamietam jak jak wygrywał chalangery w hali.
Kolejny niezrozumialy mynik porazka Van der Merve wiem powiecie drewno ale wyniki z ostatnik 2 tygodni na trawie go bronia a poległ z Crugnola
.......loteria
ps: jeszcze nie Ito przegra z Hocevarem brazylijczyk prwadzi w drugim secie 2:1 z przełamanie to bedzie szczyt wszystkiego
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Dzisaj kolejny dzień kwal. mecze naprawdę trudne mecz dla mnie najpewniejszy to Ebden-De schepper wtym meczu niespodzianki nie powinno być wszystkie atuty przemawiają za australijczykiem ostatnie mecze na trawie pokazały ze coś pogrywa kurs nie powala 1.20 ale do ako jak najbardziej.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Korty Wimbledonu, białe stroje, truskawki ze śmietaną i wiele innych atrakcji (tradycji) przyciąga co roku masę kibiców do Londynu. W 2011 zapowiada się bardzo ciekawy turniej, bo kandydatów do triumfu jest znacznie więcej niż zwykle. Postanowiłem przed turniejem (a właściwie przed poznaniem drabinki) sklasyfikować kolejno tenisistów i ocenić ich szanse w turnieju. Na razie czołowa 8 rankingu:
[1] Rafael Nadal
Dwukrotny triumfator Wimbledonu (2008 i 2010), podobnie jak w zeszłym roku skończył się dla niego turniej w Queen&#39;s (1/4 finału). Przez doświadczenie w GS&#39;ach stawiam go w gronie faworytów do końcowego triumfu. Jednak ostatnia forma nie daje mi spokoju i nie zdziwię się jeśli zabraknie Rafy nawet w finale.
[2] Novak Djokovic
Najlepszy tenisista tego sezonu musi dojść do finału, by nie patrząc na wynik Rafy Nadala, wyprzedzić Hiszpana w rankingu ATP. Nie będzie to łatwe, Novak nigdy nie grał nadzwyczajnie na trawie, najlepsze wyniki na Wimbledonie osiągał w 2007 i 2010 roku, za każdym razem dochodząc do 1/2 finału. Tym razem jednak forma jest kosmiczna, nie przekonuje mnie porażka z Paryża, bo Djokovic miał prawo być zmęczony, liczę że będzie to dla niego udany turniej.
[3] Roger Federer
W zeszłym sezonie tylko ćwierćfinał w Londynie, ale nie zapominajmy kto nadal pozostaje królem Londynu (wygrał 6 na 7 finałów w których wystąpił). Pokazał klasę w Paryżu, jeśli utrzyma formę to może uda mu się wywalczyć 7 tytuł na kortach Wimbledonu i wyrównać tym samym rekord Samprasa.
[4] Andy Murray
Jedyna szansa miejscowych na tytuł. Mija 75 lat od kiedy ostatni Brytyjczyk wygrał na kortach Wimbledonu (Fred Perry), ostatnim finalistą był Bunny Austin w 1938 roku! Murray na londyńskich trawnikach zawsze czuł się bardzo dobrze, ale odkąd stał się graczem czołowej 5 rankingu spadła na niego ogromna presja. Co prawda przez ostatnie 2 lata dochodził w tym turnieju do 1/2 finału, jednak oczekiwania są znacznie większe. Andy ma wielkie możliwości, niestety problemem jest psychika przez którą wciąż nie wygrał żadnego wielkiego szlema.
[5] Robin Soderling
O Szwedzie można powiedzieć jedno - nie powinien się liczyć w walce o tytuł, a nawet półfinał. Soderling zgubił gdzieś swoją formę, choć dalej utrzymuje pewien poziom. Na Wimbledonie najlepiej wypadł w ubiegłym sezonie, kiedy to po finale French Open doszedł do 1/4 w Londynie, tym razem nie liczył bym na podobny rezultat... Szwed nie czuje się za dobrze na trawie, zdarzały mu się w przeszłości porażki nawet w 1 rundzie tych zawodów (i to 3 razy po kolei), a ostatnio forma (w porównaniu do czego nas przyzwyczaił) jest przynajmniej średnia.
[6] David Ferrer
Ferrer zasłużył na swoje miejsce w rankingu, ale jest to najwyżej notowany w ATP - tenisowy rzemieślnik. Nigdy nie wygrał wielkiego szlema, nigdy nie był też w finale, zaledwie dwa razy udało mu się dojść do 1/2 (w tym raz w 2011 roku w Melbourne)! Nie umniejsza to jednak jego umiejętnościom, które opierają się na staranności i solidności. Wymęczenie rywala nie jest tak skuteczną taktyką na trawie jak na cegle, dlatego tu nie stać go będzie na aż tak wiele jak w Paryżu. Chociaż potrafi skończyć z obu stron to w porównaniu do ścisłej czołówki pozostawia go to daleko w tyle, szczerze wątpię czy będziemy go mogli jeszcze oglądać w drugim tygodniu zmagań, jednak przy szczęśliwym losowaniu ma szansę, bo na pewno ze swoją solidnością, z byle kim nie przegra.
[7] Tomas Berdych
O Czechu można napisać bardzo dużo dobrego. Jest utalentowany, posiada bardzo dobre podanie, radzi sobie pod siatką, jego forhend to czołówka Tour, potrafi kończyć z niemal każdego miejsca na korcie, a do tego rok temu dotarł tu do finału. Nie zapominajmy jednak, że jest ogromnie chimeryczny, dużo zależy u niego od wejścia w turniej, formy dnia, czy po prostu pewności siebie. Rok temu zaliczył półfinał w Paryżu, a kilka tygodni później finał Wimbledonu (był w gazie), tym razem w Paryżu poległ w pierwszej rundzie, a już w niemieckim Halle nie grał najlepszego tenisa... Na pewno nie warto na niego stawiać na początku.
[8] Gael Monfils
Gael od 2008 (włącznie) tylko w zeszłym roku zagrał na kortach Wimbledonu. Nie wiem czy może mu brakować ogrania na tych kortach (każda trawa jest inna), ale zastanawia mnie czy 3 runda to jego maksimum na trawie (2005, 2007, 2010)? Myślę, że się przełamie, bo stać go na sporo, posiada znakomite podanie, a z głębi kortu potrafi być niesamowicie groźny. U Monfilsa brakuje mi trochę ciągu do siatki, bo przy jego zasięgu, na trawie mógłby siać popłoch. Jak zawszę liczę na Francuza, tym bardziej po udanym French Open, jeśli będzie miał szczęście w losowaniu to może zajść w Londynie daleko.
CDN!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, kwalifikacje Wimbledon
Spotkanie: Matosevic - Guccione
Typ: Matosevic
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365
Bardzo ciekawe spotkanie dwóch Australijczyków w trzeciej fazie kwalifikacji do głównego turnieju Wimbledonu. Jak do tej pory obaj zawodnicy przeszli pierwsze rundy bez straty seta, lecz to Matosevic&#39;a wygrane wydają się pewniejsze. Guccione na 4 rozegrane sety w 3 wygrał po tie-break&#39;u co przemawia na jego korzyść. Natomiast Matosevic rozegrał w tym sezonie więcej spotkań na grass&#39;ie oraz jego dotychczasowy stosunek mecz na tej nawierzchni wygląda o wiele lepiej od rywal, który wynosi 11-17. Pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno będzie bardzo wyrównane. Moim zdaniem zadecyduje pierwszy set, jeśli Guccione zostanie przełamany spotkanie powinno szybko się zakończyć.
 
F 67

figo88

Użytkownik
[...] Pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno będzie bardzo wyrównane. Moim zdaniem zadecyduje pierwszy set, jeśli Guccione zostanie przełamany spotkanie powinno szybko się zakończyć.
Nie wiem czy szybkie przełamanie w 1 secie będzie miało coś wspólnego z wynikiem końcowym w meczu gdzie gra się do 3 wygranych setów. Dla mnie no bet, już lepiej wg mnie wziąć raczej pewnych Bemelmansa, Tomicia i Dancevicia do kupy i wyjdzie podobny kurs, a prawdopodobieństwo że wejdzie jak dla mnie wyższe.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
na jutro widze to tak : awansuje Kubot,Dancevic,Bemelmasns,Tomic,
jesli ktos z nich odpadnie to bedzie to mega sensacja bo graja z typowymi ogórkami co z trawe widzieli dwa razy w zyciu teraz własnie na kwalach i u siebie w ogródku;)
powinni awansowac także Harrison,Bautista Agut,Zemlja
mam nadzieje ze awansuje Sijsling bo ten Goffin to traszny ogóras jak on awansował do 3 rundy ograł rosola nie moge w to uwieżyc
teraz powinien dostac w czoło i do domu grac w futuresach tam jego miejsce on nawet na chelki sie nie nadaje
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Nie wiem czy szybkie przełamanie w 1 secie będzie miało coś wspólnego z wynikiem końcowym w meczu gdzie gra się do 3 wygranych setów. Dla mnie no bet, już lepiej wg mnie wziąć raczej pewnych Bemelmansa, Tomicia i Dancevicia do kupy i wyjdzie podobny kurs, a prawdopodobieństwo że wejdzie jak dla mnie wyższe.
Guccione opiera swój tenis prawie wyłącznie na bardzo dobrym serwisie i zwykle, kiedy wszystko mu wchodzi to jest strasznie ciężko z nim walczyć. A mentalność ma na poziomie kilku dobrze serwujących zawodniczek, które jak widzą, że ich serwis nie robi wrażenia na rywalu, irytują się i próbując zagrać mocniej popełniając wtedy błędy. Dlatego uważam, że break w pierwszym secie zatrzyma ambicje Guccione, który skoncentruję się wyłącznie na utrzymaniu swojego serwisu, aż do ewentualnego tie-break&#39;a.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom