>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '11 - typy z kwalikacji oraz dyskusje dotyczące turnieju

Status
Zamknięty.
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Guccione opiera swój tenis prawie wyłącznie na bardzo dobrym serwisie i zwykle, kiedy wszystko mu wchodzi to jest strasznie ciężko z nim walczyć. A mentalność ma na poziomie kilku dobrze serwujących zawodniczek, które jak widzą, że ich serwis nie robi wrażenia na rywalu, irytują się i próbując zagrać mocniej popełniając wtedy błędy. Dlatego uważam, że break w pierwszym secie zatrzyma ambicje Guccione, który skoncentruję się wyłącznie na utrzymaniu swojego serwisu, aż do ewentualnego tie-break&#39;a.
Guccione gra serve&amp;volley.Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić żeby Matosevic z nim wygrał.Mimo tak dobrze ustawionej akcji po serwisie to Guccione za bardzo pod tą siatką też nic nie potrafi.Pokazał nam to 2 razy sewując po seta w meczu deblowym gdzie grał w parze z J.Murrayem kontra Bryany.I to właśnie on a nie Murray dał się złamać 2 razy serwując po seta i to po równowagach kiedy tylko raz trafił serwisem a pod tą siatką nic nie pokazywał raczej wyglądało to jak wczorajsza końcówka w meczu Haase-Baghdatis gdzie Holender zamiast łatwo skończyć pod siatką to grał jakieś bezsensowne slajsy i Baghdatis go mijał i lobował jak chciał.
Nie należy też za bardzo oczekiwać że Guccione coś przełamie.Matosević też umie grać tylko ofensywnie ale jest solidniejszy z głębi kortu.Guccione wbija gwozdzie i to może wystarczyć na Matosevicia jakieś wygrane po tb czy nawet uda mu się raz przełamać jak będzie miał już wygranego seta.
Ja proponuje zagrać Dancevic 1.17,Sijsling1.65,Bemelmans1.3 ako dobre spokojnie można podwoić wkład.
Myśle że spore szanse ma Zopp dzisiaj ale nie będe tego grał no i Kubot gra z Gensse a ten kurs 1.18 na Łukasza zdecydowanie przesadzony choć mam nadzieje że obaj nasi rodacy zameldują się w turnieju głównym bo Janowicz co prawda gra z zawodnikiem który ma predyspozycje na trawie i umie na niej grać ale powinien sobie poradzić.
Dancevic1.17
Sijsling1.65
Bemelmans1.3
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
pewnie nie widziales Goffina nigdy na korcie dlatego po raz kolejny piszesz bzdury,
Goffin to czolowy junior swiata z 2008, nadal bardzo mlody i gdyby nie kontuzja w 1R Australian Open (kwale) to widzielibysmy go o wiele czesciej w tourze, swietny turniej w Chennai na poczatku roku - kto widział jego mecz w QF z Wawrinka (przegrany 6-7 6-7) to potwierdzi, w obu setach był break do przodu, mimo drobnej budowy duze ofensywne mozliwosci z obu skrzydel, ale przede wszystkim swietna obrona, swietny balans miedzy obrona i atakiem, bardzo dobrze buduje przewage taktyczna na korcie i schodzi wtedy czesto do siatki, naprawde dobry return, jako junior mial pare znaczacych wynikow na trawie jak polfinal Wimbledonu w deblu i final Halle Open (porazka z Rufinem) w 2008, wiec sie tak nie napinaj ze na pewno przegra bo same mecze z Rosolem/Ignatikiem sie nie wygraly

na jutro widze to tak : awansuje Kubot,Dancevic,Bemelmasns,Tomic,
jesli ktos z nich odpadnie to bedzie to mega sensacja bo graja z typowymi ogórkami co z trawe widzieli dwa razy w zyciu teraz własnie na kwalach i u siebie w ogródku;)
powinni awansowac także Harrison,Bautista Agut,Zemlja
mam nadzieje ze awansuje Sijsling bo ten Goffin to traszny ogóras jak on awansował do 3 rundy ograł rosola nie moge w to uwieżyc
teraz powinien dostac w czoło i do domu grac w futuresach tam jego miejsce on nawet na chelki sie nie nadaje
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 16

masterp

Użytkownik
Sijsling 190 cm wzrostu, Goffin 162 cm... Ale Goffin dopiero co pokonał mierzącego 196 cm Rosola, więc chyba nie należy sugerować się wzrostem. Stawiam leciutko na &quot;ogóra&quot; ???? Ciekawe, jak to się zakończy...
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Sijsling 190 cm wzrostu, Goffin 162 cm... Ale Goffin dopiero co pokonał mierzącego 196 cm Rosola, więc chyba nie należy sugerować się wzrostem. Stawiam leciutko na &quot;ogóra&quot; ???? Ciekawe, jak to się zakończy...
Goffin pokonał swego czasu mierzącego 2.02m Kevina Andersona 7:5/6:3.Ja stawiam na Holendra bo jest pewniejszy w swoich poczynaniach przynajmniej na trawie nie powinien z nim przegrać.
 
M 0

maauro

Użytkownik
Querrey podobno wycofał się z turnieju, a więc w tym przypadku Kubot w razie przegranej powinien zagrać jako pierwszy lucky looser.
Info z oficjalnej strony Wimbledonu :

14/06/2011
Sam QUERREY, Sam (USA) has withdrawn from Men&#39;s singles due to an elbow injury (to be replaced by a lucky loser from qualifying)

15/06/2011
Benjamin BECKER (GER) has withdrawn from Men&#39;s singles, due to an elbow injury (to be replaced by a lucky loser from qualifying)
 
F 67

figo88

Użytkownik
Querrey podobno wycofał się z turnieju, a więc w tym przypadku Kubot w razie przegranej powinien zagrać jako pierwszy lucky looser. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.
W przypadku szlemów są inne zasady. Z tego co wiem jest loteria i Lucky Looser jest losowany z 4 najwyżej rozstawionych w 3 rundzie kwalifikacji lub więcej jeżeli to konieczne.
Mimo wszystko dla mnie Kubot i tak nie jest warty ryzyka, stracił seta z rodzynkiem Mesarosem, a Genesse nie jest też takim ogórkiem jakim się wydaje na pierwszy rzut oka.

Oglądałem Goffina w meczu z Wawa na początku roku i zdecydowanie był niższy od Szwajcara, a jak wiemy Wawrinka ma 1.83m. Goffin wygląda jak młody Rochus.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Goffin to zawodnik bardzo wszechstronnym, talent czystej wody i wg mnie potencjał na top 100. By nie było wątpliwości, moje słowa o nim, napisane kilka postów wcześniej, odnosiły się oceny jego niedawnej dyspozycji, która była marna. Widac szybko złapał rytm, więc granie przeciwko niemu, to wielkie ryzyko ;)
Co do jego wzrostu, jest drobnej budowy, a przy wygląda jak grzeczny chłopczyk, co go mocno &quot;pomniejsza&quot;;) Na pewno ma 1,70 parę cm.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2

borek734

Użytkownik
Goffin to zawodnik bardzo wszechstronnym, talent czystej wody i wg mnie potencjał na top 100. By nie było wątpliwości, moje słowa o nim, napisane kilka postów wcześniej, odnosiły się oceny jego niedawnej dyspozycji, która była marna. Widac szybko złapał rytm, więc granie przeciwko niemu, to wielkie ryzyko ;)
Co do jego wzrostu, jest drobnej budowy, a przy wygląda jak grzeczny chłopczyk, co go mocno &quot;pomniejsza&quot;;) Na pewno ma 1,70 parę cm.
Niestety muszę cie zmartwic. Goffin ma zaledwie 162 cm wzrostu i wazy 52 kg. Moim zdaniem nie są to zbyt dobre warunki dla tenisistę, tym bardziej na nawierzchnię trawiastą. Jednak w Goffinie widzę bardzo duży potencjał i talent.
Uważam, że dzisiaj Sijsling powienien go pokonać. Kurs 1,65 (STS) godny uwagi.
Pozdrawiam
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Goffin ma zaledwie 162 cm wzrostu i wazy 52 kg
skąd takie info ?


Lacko - Soeda
typ: 1 kurs: 1,6 fortuna
✅
Lacko ma potencjał tylko jest zbyt leniwy ponoć ~~, ostatni mecz powinnien szybciej skonczyc ale strasznie denerwował go mocny serwis Wolmaransa ( z relacji ludzi klnal co chwile). Posiada dobry serwis, umie rozegrac akcje. Natomiast Soeda to zwykły przebijacz, do tego słabiutkie 2 podanie nie powinny zagrozić Słowakowi.
 
B 2

borek734

Użytkownik
B 2

borek734

Użytkownik
Juz dobrze dobrze, ale i tak uważam ze Goffin dzisiaj przegra z Sijslingiem ????

Myślę kolejny mecz godny uwagi to Cipolla - Bautista-Agut.

Moim zdaniem zwyciesko wyjdzie z tego pojedynku zawodnik z Hiszpanii.
Pokazal sie w qwalach przechodząc bardzo latwo nie tracac seta. Szczerze mowiac nie wyobrazam sobie Cipollę w turniju głownym.

Typ: Bautista-Agut
Kurs 1,95 (STS)

Pozdrawiam
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
w 3 rundzie kwalifikacji Wimbledonu mecz grane są do trzech wygranych setów??
yhy

Prosiłbym o wyjaśnienie czy faktycznie Kubot nawet jak przegra awansuje do turnieju głównego,czy może bedzie losowanie tak jak ktos tam wspomniał czterech z najwyższym rankingiem.
Jesli Kubocik ma juz awans to pusci Gensiego jesli nie to go po prostu ogra
In the men&#39;s draw, Sam Querrey and Benjamin Becker have been forced to withdraw, each of them suffering from elbow injuries. Their places in the main draw will be taken by lucky losers, i.e. the highest-ranked players from those defeated in the final round of qualifying. Lukasz Kubot and Flavio Cipolla, seeded No.2 and No.9 respectively, stand to benefit should they lose on Thursday, but they would obviously prefer the ranking points, prize money and of course confidence that goes with a third-round win in qualifying.


cholera wie
 
F 67

figo88

Użytkownik
Prosiłbym o wyjaśnienie czy faktycznie Kubot nawet jak przegra awansuje do turnieju głównego,czy może bedzie losowanie tak jak ktos tam wspomniał czterech z najwyższym rankingiem.
Jesli Kubocik ma juz awans to pusci Gensiego jesli nie to go po prostu ogra
Lucky Losers and Grand Slams
American Justin Gimelstob had a direct effect on the way that the Grand Slams approach the lucky loser lottery. In 2005, when Gimelstob was the highest-ranked player in the last round of qualifying, he withdrew from his final match under the understanding that he had a very good chance of getting into the tournament as a lucky loser. Gimelstob, who had back problems at the time, decided that defaulting his final match and waiting for a withdrawal would give him more time rest, and when Andre Agassi withdrew from the tournament, his gamble paid off. In 2006, the Grand Slam tournaments reacted by introducing a lottery system in which the top four ranked qualifiers (or more if necessary) to lose in the last round enter a lottery system for the open spots.

Read more: http://www.livestrong.com/article/442590-what-is-a-lucky-loser-in-tennis/#ixzz1PTCrasXn
Wg tego nie. Tak czy siak interia napisala ze Kubot juz jest na Wimbledonie... wiec sam juz nie wiem.
 
marco 17

marco

Użytkownik
Kubot nawet jak przegra ma 50% szans na wejście do głównej drabinki, z której wycofali się dwaj zawodnicy (Querrey i Becker). Lubinianin, rozstawiony z dwójką (&quot;jedynka&quot; odpadła w I rundzie), jest w czwórce najwyżej sklasyfikowanych zawodników decydującej rundy eliminacji, a to z czwórki przegranych wylosowani będą dwaj lucky loserzy, którzy wejdą do turnieju głównego. (Patrz: artykuł I, rozdział Z, punkt 2, podpunkt h oficjalnego regulaminu Wielkiego Szlema na sezon 2011).
SportoweFakty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom